Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeYesterday at 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

+11
paparazzo
fluid
Linko
kill_u
Странджата
danielle
vanelo
Вода
kralimarko
myhata II
7george
15 posters

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by myhata II Пет 09 Дек 2011, 00:36

Като скифам мноо ама мноо матрял дошъл в канатско... Гот
Така е раята гласуфат за Бойка а интелигенцията за Космоф,ама тъй като Космоф се насра не гласуфа за никой !

myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 6266
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Пет 09 Дек 2011, 00:38

Кой е тоя Космоф?
Да не е поредния гаден комунист?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by myhata II Пет 09 Дек 2011, 00:41

Ифан Космоф бифшия лидер на СДС който любя мамата на синята идея
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Пет 09 Дек 2011, 00:54

Жена ми вика че ф СДС са били бая повечето ужасно измислени Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 186909 .
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by myhata II Пет 09 Дек 2011, 00:56

Е бая нали ти казах Ифан Космоф и Сие ебнаха мамата на СДС и синята идея
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Пет 09 Дек 2011, 01:07

100% и некой друг им е помогнал.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by myhata II Пет 09 Дек 2011, 01:16

Тряаше 89 година кръф да се леее,ама на сичките боклуци барабар с Желю ебнаха мамата с "нешната рефолюция"
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Пет 09 Дек 2011, 01:21

myhata II написа:Тряаше 89 година кръф да се леее,ама на сичките боклуци барабар с Желю ебнаха мамата с "нешната рефолюция"
Българите не стааме за тфа.
Унгарците леха кръф ф 1956-та, чехослофаците ф 1968-ма, поляците през 80-те, а ние финаги сме били кротки ипослушни кат офце Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 550634 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Пон 26 Дек 2011, 14:13

БЪЛГАРИЯ | 26.12.2011
Фокусник, хирург, пъдар или...просто Бойко Борисов
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15626824,00.html

И 2011 бе обилно огласена от изявленията на премиера Борисов, без чиято гледна точка картината би била бледа и непълна. Следва малка част от цитатите, зад които стоят някои от най-паметните събития и теми на годината.

Година на градеж: "Във всяко сако имам лентички. Като фокусник съм"

"Аз не съм човек, който като свърши някаква работа, трябва да се вдига голям шум.”

"Мойта работа е да строя. Тези 20 години тухла върху тухла не е сложена. Един камък не е пренесен."

"Желание имам да видя България с магистрали, зали, метрото и след това хората ще станат по-богати. Магистралите ще отпушат всичко и тогава ще се вдигнат доходите."

"Ще предложа на щаба на ГЕРБ девизът ни да бъде: “Върху пепелта от БСП и тройната коалиция градим магистрали."

Година на избори: "Който и да бяхме посочили, щеше да стане президент"

"Нашите усилия и цел са местните избори, но за съжаление трябва да се борим и за президентския пост."

"Президентският пост изобщо не е нужен на партия ГЕРБ и ни идва вповече."

"Президентският пост за ГЕРБ е важен и ние ще положим всички усилия да излъчим достоен кандидат."

"99.99% съм казал, че няма да се кандидатирам за президент. Вече ми омръзна година и половина да обяснявам едно и също."

"За медиите искам да кажа отсега - да знаят, че ще се кандидатирам за следващите президентски избори. Ще изкарам този мандат и половината от следващия и тогава."

"Когато Плевнелиев победи, победата е за Плевнелиев и Попова. Ако бяха загубили, загубата щеше да е за мен."


Повече магистрали = по-високи доходи

На сложни дилеми и мъчителни реформи: "В момента моята роля е като на хирург"

"Ако трябва да платим цена от 8-9-10 милиарда евро за АЕЦ "Белене" - аз няма да я платя. Който иска, следващият да я плати. При сегашните условия централата не може да стане. Ще си играем на нерви с руската страна."

"Ще строим "Белене", как няма да строим. Поставили сме две условия – да не даваме пари и 51% държавност.”

"В момента моята роля е като на хирург. Идва пациент, който умира. Той умира. Железниците, вече са на близо 800 милиона, близо милиард задължения. Всяка година те продължават да генерират задължения, сиреч този организъм умира."

"Погледнато реално – и президентът Първанов трябваше да ни благодари, че ние от 1 януари вдигаме пенсионната възраст. И ако един ден той стане премиер, каквито са му амбициите, няма лошо, той трябва да го направи. Сиреч ние и на него му свършваме мръсната работа."

Година на протести: "Мъча се цял ден ... и става въпрос само за пари"

"Не искам да съм премиер на държава, където народът се бунтува и не иска да разбере мерките... След като не искат, даваме оставка, влизаме в политическа криза. Нито ми е целта да съм премиер, нито с това, че ще ми искат оставката, могат да ме уплашат."

"За кое протестират? Че правим магистрали, детски градини, че градим България, че всеки ден това, което правим, е факт? Искат да ни върнат във времето – да се бият по улиците, а държавата да е в състоянието, в което я взех. Какво повече да направим? Ако това си желае народът, това да направи."

"Аз не съм пъдар всеки ден някой да ме пита, какво става, защо жена ми избяга, върни ми групата."

"Ако искат хората да чакат магистрала и метро – нека чакат, въпрос на няколко месеца е, ако не искат – Станишев чака за властта."



СРС-та, флашки и взривове: "Добре подбрани истини” и "ченгеджийски номера"

"Всички други правителства не са имали тояжкаажа да бръкнат в раната на т. н. Държавна сигурност, а ние го направихме и реакцията е светкавична на всички засегнати хора."

"Не виждам нищо лошо да се подслушват министри, вицепремиери и шефове на агенции... Министрите трябва да работят така, че все едно са слушани и гледани."

"Аз съм мнителен човек и искам да имам контрол върху техните действия."

"Аз не искам от тях да се обичат, искам да са скарани, да се мразят – за да е сигурно, че никой никъде от тях не може да покровителства нищо, защото така ще се издадат, най-елементарно погледнато."

"Ако трябва да спрем – да се спре... СРС-то не е от него да се изваждат компромати и години наред непрекъснато да се изваждат подбрани части от СРС-то."

"Атаката е срещу мен, просто те я водеха постъпателно, за да дестабилизират, да разбият, да вкарат клин между различни министри в самото правителство и да станем лесна плячка. Само че когато аз съм ги знаел тези работи, те са били още мънички."

"Аз съм говорил и говоря с всички, които поискат разговор с мен, моят телефон – даже и Дачков ми звъни по нощите. Сега се чудя дали да взема да го хвърля и да не говорим по телефони вече при това положение."

"Петстотин милиона спестихме на данъкоплатеца и то се слага някъде там в края, а се говори как съм се обадил да питам защо Вучката са го махнали…!? Представяте ли си какъв битовизъм."

"Искам да бъдете спокойни, това да ни е кусурът."

"За да се шуми около тези партии, те правят интриги, правят си взривчета, докато ние откриваме магистрали."

Година на вотове и неблагодарност: "Няма да им мине номерът"

"С вота на доверие искам да дам знак на всички, които мислят, че по някакъв начин могат да ни подценяват, да ни изнудват или да ни отклонят от този път, че няма да им мине номерът."

"Събрали се мишките да вържат звънец на котката... Ако не бях взел властта, в България щеше да се случи това, което става сега в Гърция... Ако не е това правителство, ще има хаос. В условия на криза, когато в наши съседи по улиците се лее кръв, в България откриваме магистрали, спортни зали, музеи."

"Просто не ми е приятно да ги гледам и затова няма да ида да им го кажа в парламента! И никаква политическа толерантност няма да имам към тях, защото те искат да ни превърнат в съседните държави."

"Няма политическа класа. Ако имаше сериозна политическа класа, ако Станишев, Костов, Мартин Димитров и всички, които се имат за сериозни политици, имаха поне капка обективност, те във всяко свое изказване щяха да казват – ние намираме кусур на еди кой си министър или премиер за еди какво си, но му благодарим, че в най-тежката финансово-икономическа криза намериха политическа воля и тояжкааж, смелост, себеотрицание е точната дума… Защото, повтарям, още щях да съм кмет и да им гледаме сеира. И те, вместо да ни благодарят, си изсмукват от пръстите всеки ден лъжи и манипулират хората."


Телефоните - източник на неприятности и компромати

Криза по света, а оттам и у нас: "За всяко милионче жива мръвка се откъсва от мен"

"Разбирате ли, то това е проблемът на кризата, това е кризисната ситуация, че във всеки миг се променя светът, във всеки миг става все по-лошо, това е криза. Иначе то щеше да се казва растеж, благоденствие. Думата криза е ужасно нещо... Изведнъж сега всичко пада, пада, пада."

"Няма как да направя цените да паднат, както на нас ни се иска."

"Понеже ме питате за картофите, ще ви отговоря. Моето семейство, откакто се помня до ден днешен, картофи не е купувало. Винаги сме си ги садили, копали, гледали и не сме ходили в "Плод-зеленчук" да си ги купуваме... И 2000% да нарасне цената на картофите, мен и може би стотици семейства това не ги касае."

"Две години цената на газа я държах, не я дадох да се вдигне, на тока я задържахме две години. Ами ние половин мандат изкарахме на възможно най-ниските цени в кризата. Навсякъде се вдигнаха. Ами аз съм направил максимума."

Година на гордост и признание: "Добре се живее в България"

"Трябва да ви кажа, че ние сме горди с това, че от последната статистика, освен, че и Мудис вдигна кредитния рейтинг на България, ние сме втори по големина на малък външен дълг и шести по нисък дефицит, зад нас е и Германия включително."

"Докато на нас ни дават стабилна перспектива, на другите държави им свалят рейтинга. Това е поредната мъка за опозицията. От мен да запомните винаги е по-добре да го вдигаш, отколкото да ти пада рейтинга."

"Закъсалите държави, които търсят помощи, ако приведат пенсиите и заплатите такива, каквито са в България, веднага ще излязат от дефицита."

"Колкото и да ми е неприятно това, което се случва в САЩ, Италия и Испания, управлението на тези държави трябва да приеме българския модел."

"Радвам се, че това, което предлагаме в България, макар и оспорвано от нашата опозиция, само след няколко месеца става основно правило в Европейския съюз."
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Чет 29 Дек 2011, 16:49

http://www.mediapool.bg/2011-%D1%82%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB-news187823.html



2011-та, разказана от един министър-председател12:00 | 24.12.2011 |


paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Съб 07 Яну 2012, 17:09

http://www.glasove.com/bulgarskiyat-premier-e-s-akula-na-8godishno-dete-18457



Българският премиер е с акъла на 8-годишно дете
06.01.2012 / 11:03
Явор Дачков


Най-щастливите мигове от изминалата година са, когато "Тигрите" вкарали 13 гола на отбора на Гонзо и били ветераните от ЦСКА. На въпроса коя е голямата ви любов, отговаря кратко: "Мени се". Смята, че добротата е най-лошото му качество. Той не e на осем години и това, което описах, не е сюжет от български вариант на поредицата "Сам вкъщи". Той е министър-председател на България, а инфантилните му изявления бяха излъчвани по българските медии много повече от познатите и вечни американски коледни продукции.
България се управлява от дете – гласи добрата версия на това, което ви разказвам сега. България се управлява от инфантилен тип, страдащ от нарцистично разстройство – е по-сериозният поглед върху ситуацията. Имаме голям проблем с министър-председателя, но още по-големият проблем е, че всички го виждат и по-голямата част от българите си траят. Някои даже се опитват да хитруват по политологическа линия и да съчиняват приказки за предсрочни избори, политически нагласи, обществено одобрение и прочие глупости, които обрастват със сериозност тази нелепица, която се води за български премиер.

Ако допуснем идеята, че ние в България сме едно тяло, ще трябва да си признаем, че имаме огромен проблем с главата. Нямаме глава или главата е шашава – приемайте го, както искате – резултатът е един и същ. Тази страна следва прищевките на идиот, който наистина смята себе си за изключителен футболист, за голям тенисист и незабравим държавник. Вместо в Министерския съвет, Борисов трябваше да посрещне Нова година на 4-ти километър и за това не се изисква специална експертиза, нито медицинско образование. Човекът си е луд за връзване, мисли се за Наполеон, но вместо да разговаря за това с лекуващия го терапевт, го споделя в интервю за националните телевизии и ние се правим, че е истинско. От това следва, че сме за връзване всички ние, а не той. Да не се връщам на старите български поговорки, измислени за случая. Футболистите от Левски и ЦСКА се преструват, че Борисов е футболист, и нарочно падат, за да ги бие; преструват се и политолозите и различните политически анализатори, че той е политик, и легитимират налудничавите му постъпки, като ги обличат в експертни политологически концепции; политическите партии се правят, че той е политическа партия, и си траят, докато харизмата му не угасне от само себе си, за да се върнат в играта; голяма част от българите, които гласуват за него, си мислят, че гласуват за политик, а всъщност си избират шут, който да ги радва вечер по телевизора и да ги краде, задоволявайки двете изконни български ценности – сеирджийството и мазохизма.

В това няма никакъв смисъл, но всичко живо се е подредило да го играе на сериозно. Автентичен е самият Бойко Борисов, който си вярва и ще си вярва, докато всички останали се правят, че му вярват. Той е еманация на някаква българска масова патология. Здравната реформа трябва да започне от него, а не от закриването на клинични пътеки и създаването на диагностично-свързани групи. Бойко е диагностично свързан с българския народ, но би било грешка да бъде възприеман като симптом за тежко заболяване. Ако приемем, че сме в пубертета на демокрацията, ще трябва да си признаем, че той е нашето акне, и дори да се успокоим, смеейки се, че ще изкараме неизбежните пъпки на политическата мутация, които ще ни доведат до зрялост. В този смисъл Борисов събужда симпатии, защото никой не би убил пубертета вкъщи, въпреки че му се иска да го стори във всеки един момент от съвместното съжителство.

Предлагам ви една успокоителна версия за това, което се случва в българската политика – караме особено тежък пубертет и сме случили на премиер, който е луд да тича след някаква топка.

От друга страна, става дума за 50-годишен човек, прекарал младостта си в СИК, застраховане и рекет, което не го прави толкова безобиден. Това личи и от водещия материал в днешния ни брой. Борисов рита топка, здрависва се и гледа почтително известен руски мафиот, за когото се говори, че е оставил десетки трупове след своята съмнителна кариера. По това време Борисов е кмет, след като е бил главен секретар на МВР и знае много добре с кого рита топка – с човек, издирван от Интерпол и дори от вътрешното руско министерство. Искам да кажа, че зад безобидното си простодушие и елементарното психологическо разстройство на личността Борисов си има по-зловеща и по-тъмна страна, която не бива да му се прощава. Този човек е замесен в престъпления и ако беше останал на нивото на обикновена мутра, много от тях биха могли да му се простят, а и е голяма вероятността да бе платил за тях с живота си.

Проблемът не е негов, а наш, защото това е българският министър-председател. Въпросът е какво правим с такъв човек, след като падне от властта, което неизбежно ще се случи. Въпросът е как да го съдим. Като пубертет, който е ритал топка и пилеел нашите пари, вместо да се занимава с икономическата криза и общото благо, или като мутра, която е дошла на власт, за да разчисти контояжкаенцията, да се облагодетелства максимално от управлението си и да се превърне в символ на победилата несправедливост в българския исторически живот? Този въпрос не е лесен за решаване, но съм убеден, че Бойко Борисов трябва да се превърне в първия български премиер, който ще бъде съден честно от следващите поколения. Не през медиите и не през митовете за него, а през едно съвестно досъдебно и съдебно производство, което би могло да хвърли макар и частична светлина върху пораженията, които този човек нанесе на България. Знам, че вече се произнасям като съд, макар че говоря като журналист. Но всичко казано дотук не е свързано с личността на Бойко Борисов, а се отнася до собствената ни българска народопсихология, която е способна да допусне безобразието на собствената си идентичност, която Бойко Борисов представлява в момента. Някой беше написал на някаква стена след убийството на Кенеди: "Срам!". Ние трябва да си го напишем на вратите на собствените си домове и да държим там този надпис, докато Бойко Борисов е български премиер.

Коментарът е публикуван във в. „Галерия”.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by 7george Вто 10 Яну 2012, 22:25

Правосъдният министър Диана Ковачева...
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Leading_3596_bg

Ох на бате (Бойка)..
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Вто 10 Яну 2012, 22:44

Тая кожа прилича на адфокатката на Джаро Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 936600 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Вто 20 Мар 2012, 05:26

http://novinar.bg/news/edin-e-bojko-a-vezhdi-e-negov-prorok_Mzg3MDs5OQ==.html




Един е Бойко, а Вежди е негов пророк
АГЛИКА ГЕОРГИЕВА
16:34, 19 март 2012

Пази се, Болшой театър, Вежди Рашидов идва. Замислил е нещо "чудовищно", което ще разкърти прясно ремонтираните ти за 800 млн. долара зали. Заря, чудовищна вечер, букет от гласове, чудо! Това са само част от културните закани, които родопското момче отправи към северната империя. Като всеки роден политик, завърнал се от руската столица, и Вежди не бе подминат от синдрома СПАМ - Синдром на Политика Афектиран в Москва. Няма спор, руснаците явно умеят да впечатляват гостите си, така, както и умеят да ги рекетират с цената на газа. Този път обаче скулпторът надмина себе си, а словесните му излияния напомнят на рожби на продължителен и болезнен махмурлук. Най-вероятно с водка.

Време е преди посещение в Москва родните политици да бъдат имунизирани срещу заразата на имперското чудо, чиято основна симптоматика се изразява в несвързани брътвежи на тема "Кат Русия няма втора, тъй могъща на света". Вежди обаче такава треска го разтресе, че сащисаните зрители на БНТ едва намериха сили да отворят очи и да премигнат. Малко ли е някой да те събуди с новината, че покойната Гена Димитрова ще прославя българските гласове в "чудовищен" спектакъл в Болшой театър. И то не концерт, а заря! Чудно ми е какъв ли ще е отговорът на руснаците - може да подсилят зрелището с изпълнение на Фьодор Шаляпин. "Явно съм човек с образно мислене", не скри самодоволството си Рашидов, а ние кимаме с глава: да вярно е, няма спор. Родната делегация влязла "силово" при братушките, за да им даде идеи. И нищо чудно, защото начело на групата е бил все пак "колега на Господ" - "Господ е скулптор, все пак моделирал е човека..." Същият той е и автор на теорията, че "храната не е единственото, заради което хомо сапиенсът е създал човек", и че индивидът яде по три пъти на ден, "за да се самоусъвършенства".

Имаме ли обяснение за подобно поведение, би попитал народният поет Трендафил Акациев?

Имаме някакво. Пролетта пукна, а сатирите тръгнаха да пеят в хор дитирамбите си. В Древна Гърция това е била група от специално подбрани мъже, селектирани по артистичните им заложби и умението да прославят божеството. От хора обикновено се отделя един рецитатор, който изпълнява встъпителна песен преди самия дитирамб. Само че у нас, за разлика от Елада, в средата на ритуала е не бог Дионисий, а сам Бойко Борисов. Да стоплим душата му с песни, за да не изпаднем от хора, е мотото на Вежди Рашидов, но никой не му казва, че пее много фалшиво. Репликите му по телевизията, че "Трайчо (Трайков) е добро момче", но "никой не е женен за поста си" на фона на "Бойко Борисов е най-високо в йерархията" и има "свещено право да избира", смутиха леко зрителите. Явно Вежди наистина възприема премиера като божество и затова съзнателно играе ролята на сатир.

Трябва обаче само да си припомним, че от развитието на диалогичната форма в дитирамба се заражда атинската трагедия. Е, по-късно идва и комедията.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Вто 27 Мар 2012, 17:12

http://www.manager.bg/komentarite/vazmutitelno-ne-plashtash-osigurovki-zaplati-i-krediti-pravitelstvoto-ti-pomaga


Възмутително - не плащаш осигуровки, заплати и кредити, правителството ти помага

Автор: Бисер Боев

Бисер Боев
Изминалата седмица показа нови висоти в популизма на уж дясното ни правителство.

В петък късно вечерта след сценарий, на който авторите на холивудски драми с щастлив и сълзлив край с право биха завидели, премиерът и министърът на икономиката намериха инвеститор, който да поеме закъсалото предприятие Горубсо Мадан - небезизвестният бизнесмен Николай Вълканов, собственик на Минстрой Холдинг, бивш вицепрезидент на Мултигруп, строител на Цанков камък и между другото платец на милионния хонорар на Ахмед Доган. Доколкото разбрах от малко разхвърлените обяснения, той придобива концесията и предприятието, срещу което поема дълг от коло 1.5 млн. лв. за неплатени заплати, над 7 млн. лв. за осигуровки и 12 млн. евро кредит към българска банка, а вероятно и други скрити задължения. Грубите сметки показват, че предприятието, което работи в един от отраслите, най-малко засегнати от кризата, е натрупало в последните години дълг от около 30 млн. лв., който след неочакваната помощ на правителството някой друг ще плаща, вместо собствениците му да си понесат законовите последствия за това безобразие.

А правилното и най-вече законно решение беше друго - предприятието да бъде обявено в несъстоятелност, да се докаже, че умишлено е било докарано дотам и управляващите го да влезат поне за малко в затвора (мечти, с оглед на задълбочената икономическа експертиза на протояжкаатурата и следствието), да влезе синдик и евентуално да му разпродаде имуществото и да плати колкото се полага на кредиторите, а държавата да си обяви прозрачен контояжкас за нов концесионер. А още по-правилното беше в момента, в който започва да се трупа дълг към държавата за осигуровки, да се реагира, а не да се действа както обикновенно в последния момент, пред изгладнелите миньори, заплашващи да блокират пътища и да обявят гражданско неподчинение. А най-правилното беше вечно забавилите се и неразбрали Агенция за приватизация и следприватизационен контрол и Главна инспекция по труда още преди пет години да видят в какви безобразни условия работят хората и как не се спазват условията по договора за раздържавяване и заедно с Министерството на икономиката да осъществят законов натиск върху фирмата - нарушител. Не е като Валентин Захариев, един от най-знаковите предприемачи от прехода, да няма съответната репутация какви ги е вършел в подобни предприятия, споменът за Кремиковци е още жив. Но както се казва - мечти.

Стори ми се, че и медиите, както винаги захласнати в по-разбираема за тях и по-смилаема за публиката им информация, а именно, че няколкостотин миньора имат да получават между 2 и 3 заплати за общо 1.5 млн. лв., пропуснаха по-съществената част, а именно че не са платени близо 7 млн. лв. за осигуровки. Без да съм гледал баланса и ОПР-то на фирмата, ако приемем, че месечният разход за заплати е примерно 750 000 лв., т.е. разхода за осигуровки е грубо около 150 000 лв. месечно, излиза, че осигуровки не са плащани между 3 и 4 години. Струва си да се запитаме къде бяха през това време НАП и НОИ и въобще институциите, имащи отношение към казуса. Защото ако една малка фирмичка си забави осигуровките само за 10-15 дни следва обаждане от НАП, предупредително писмо, начисляване на наказателни лихви и пр., ако пък забавиш с месец вноската си по банковия кредит моментално има реакция и така е редно. Как обаче се трупа 7 млн. лв. дълг към държавата без институциите да знаят или пък да знаят, но нищо да не правят, преди скандалът да стане публичен.

Разбира се, цялото т.нар. решение с Горубсо Мадан има и силен политически привкус, защото миньорите и семействата им вече знаят кой им е помогнал и за кого е правилно да се гласува на следващите избори. Всъщност те са си съвсем прави за себе си, защото нищо не може да се сравни с унижението децата ти да са гладни и семейството ти да мизерства защото някакъв бандит не ти плаща законно изработеното.

Какъв сигнал обаче получи останалият бизнес и обществото като цяло?

Поне за мен той е кристално ясен - трупай дългове, не плащай заплати и осигуровки, заблуждавай служителите си и държавата и ще ти се помогне, в най-добрият случай премиерът лично ще дойде на бял кон и лично ще разсече гордиевият възел. В момента и без друго е криза, ами ако други закъсали пишман бизнесмени (сещам се на първо четене примерно за Николай Банев и Христо Ковачки) решат да се пробват и министър председателят пак скочи да гаси пожара? Ами ако всеки предприемач с поне 500 работника реши по този отвратителен начин да се спасява - да не си плаща и да принуждаваш служителите си да излизат на стачки, защото никак не е трудно да манипулираш беден и гладен човек? Това ли е нормалната държава, в която останахме да живеем, работим и да плащаме данъците си с надеждата да се промени към по-добро и това ли е на практика управленската политиката на управляващата партия, нарекла себе си Граждани за европейско развитие на България?

Направо ме е срам да гледам, а мнозинството медии тръбят, ли тръбят в захлас - ураааа, миньорите си взеха най-накрая заплатите, не че това не е важно и хубаво.

Мъка, голяма мъка.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Пет 20 Апр 2012, 15:42

http://www.investor.bg/analizi/85/a/problemite-okolo-vloshenata-biznes-sreda-ostavat-neresheni,132756/?page=1

Проблемите около влошената бизнес среда остават нерешени

Гоним не само чуждия бизнес, но задушаваме и всеки порив на предприемачество вътре в страната

През миналата седмица Германия може да се каже, че ни удари един звучен шамар. Резултатите от анкета сред фирмите от Германо-българската индустриално-търговска камара (ГБИТК) показаха, че 40% от компаниите оценяват бизнес средата у нас като неблагоприятна.

Мерките за борбата с корупцията бяха оценени от германския бизнес със среден 3, а над една трета от компаниите заявиха, че ако трябваше сега пак да избират къде да инвестират, щяха да се насочат към друга държава.

Резултатът от неблагоприятната бизнес среда у нас е отлив на инвестиции, и не само германски, но и британски, ирландски, индийски, японски, швейцарски, канадски, унгарски и други, показват данни на БНБ.

Наблюдава се и сериозен спад на преките инвестиции в България от иначе големи инвеститори у нас, каквито са Австрия, Холандия, Франция, Русия и други.

Едното „дежурно“ обяснение за резкия спад на чуждите инвестиции у нас е кризата, заради която компании-майки теглят средства от дъщерните си фирми по географските ширини на Централна и Източна Европа.

Другото обаче е именно неблагоприятната бизнес среда, оценката на фирмите от ГБИТК за която не се е променила от 2005 г.

Още по темата
Бизнес климатът през март леко се подобрява

Наскоро Българската стопанска камара (БСК) съобщи, че по данни на Световната банка за 2012 година по качество на бизнес средата България отстъпва с 2 места в класацията – от 71 на 73 място.

Родните политици роботизирано и до втръсване повтарят колко е „приятелска“ данъчната ни система, но си пропускат покрай ушите забележките за корупцията, административните тежести, размерът на държавните и местни такси, напредъкът по изграждането на електронното правителство, правната сигурност и предвидимост, реформата на съдебната система и прозрачността при обществените поръчки.

Липсата на адекватни решения на посочените проблеми не само че гонят чуждия бизнес, но са способни да задушат всеки порив на предприемачество вътре в страната.

Корупцията остава основен проблем за България. В последния си мониторингов доклад от есента на миналата година Европейската комисия (ЕК) за пореден път констатира, че санкциите срещу корупцията на високо ниво у нас, измамите с еврофондове и организираната престъпност не са достатъчни, както и за пореден път отбеляза, че реформата в съдебната ни система сериозно буксува.
Задълбочаване на проблемите с корупцията отчитат и от The Heritage Foundation и The Wall Street Journal, които ежегодно изготвят класация на държавите по света според икономическата свобода. Без промяна са показателите „права на собственост“, „свобода на инвестициите“ и „финансова свобода“.

Резултатите от последното изследване на Евробарометър показаха, че за 95% от българите корупцията у нас е основен проблем.

Бизнесът у нас продължава да се оплаква от административната тежест и неадекватното определяне на размера на събираните държавни и местни такси.

В края на миналата година държавата обеща до края на 2012 г. да спести на фирмите около 110 млн. лева само от облекчаването на административни процедури и поевтиняването на различни такси. До края на 2014 г. се очаква спестената сума да набъбне до над 300 млн. лева на година.

Бави се обаче въвеждането на разходоориентиран размер на държавните такси. Бизнесът посочва освен това, че рядко се изготвя същинска предварителна оценка на въздействието, преди да се пишат нови процедури, режими и политики.

Още по темата
България се изкачи до 28-мо място в света по икономическа свобода

Милиарди се изляха в процеса по изграждане на електронното правителство, но наличните услуги и регистри, до които граждани и фирми имат достъп онлайн, са незадоволително малко. Около трийсетина са административните услуги, които могат да се ползват онлайн от общо около 700 възможни, показват данни на БСК.

Изграждането на електронното правителство продължава, а в началото на годината председателят на Асоциацията на индустриалния капитал Васил Велев отбеляза, че вече има промяна в „разбирането на правителството“ по въпроса.

От стопанската камара обаче посочват, че няма пътна карта за процеса за изграждане на електронното правителство, както и необходимите за целта средства и график за обучение на чиновниците.

През ноември миналата година БСК за пореден път алармира за непредсказуемата и нестабилна правна среда в България и честите промени в законодателството, включително и лобистки поправки в нормативните актове. Пресен пример е Законът за горите, който под натиска на „Витоша ски“ претърпя сериозни редакции, които доведоха до силна обществена реакция.

Промените в законовата уредба не се извършват съгласно изискванията на приетото и действащо законодателство, предупреждават от стопанската камара. Голямата част от новите закони и поправките в стари нормативни актове се внасят без изискуемата оценка на въздействие. Не се внасят и разглеждат също така и оценките на въздействие след въвеждането на измененията.

Нараства броят на подзаконовите нормативни актове, което води до „раздробяване“ на нормативната уредба, посочва организацията. Силна е и намесата на държавата в стопанската дейност чрез въвеждането на голям брой регулативни режими със специализирани закони.

Решението на всички тези проблеми е едно – реформи. С наближаващите избори обаче едва ли ще се случи нещо съществено, защото цената на реформите се изразява в поемане на политическа отговорност.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Чет 30 Авг 2012, 18:31

ИЛЮЗИОНИСТЪТ


http://vimeo.com/48371079
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Чет 30 Авг 2012, 21:27

Евалата, мноо яко :-).
Та, явно и Бат Бойко не ви върши работа.
Аз не съм ф течение, та да питам де ...
Та кой тогава ше е далавера за БГ-то?
Първаноф, цар-мар и подобни ли ???

Мерси предварително за информацията.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Съб 01 Сеп 2012, 17:16

ами, Шефе, бат бойко е член на бкп, или си забравил? и напуска народната милиция, за да не се деполитизира...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Съб 01 Сеп 2012, 17:21

paparazzo написа:ами, Шефе, бат бойко е член на бкп, или си забравил? и напуска народната милиция, за да не се деполитизира...
Се още ли е?
Та, ако е за далавера, дори да е бил член на Вермахта, нема проблеми.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Вода Съб 01 Сеп 2012, 18:22

Ми , Папа, той царя за срам и позор направи коалиция с комунистите. Турците, издигайки се на вълната на демократицията, направиха коалиция с комунистите (или социалистите, както искаш ги наричай). Бат ти Бойко в онези времена не е имал много избор, ако е искал да работи това, което е работил. Баща ми също е бил член на БКП, защото не е имал избор. Не виждам това нещо да пречи, ако в момента не си член на БСП. За съжаление България продължава да е положение на държава, която има надежда да бъде оправена, но за целта трябва да се избави от корупцията, престъпността, укриване на данъци от средната класа нагоре, кражбите на високо ниво. Аз продължавам да си мисля, че от всички кандидати за този пост в последните 20-23 години, бат ти Бойко е най-подходящия. За кратко време той направи видими положителни за страната неща. Както и се стреми да се огради с некорумпирани министри.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Съб 01 Сеп 2012, 18:32

Горд съм че съм син на българската работническа класа ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Нед 02 Сеп 2012, 19:53

хубаво го е казал докторът- психиатърът, михайлов!
'свободно плаващ е страхът'
той е навсякъде. и по водите и по земята и във въздуха. ала най- вече- в душите ни.
изглежда, че душите на глупаците и нагаждачите,
са същите като на умните и читавите...
как иначе в ръбъ може да става така, че 'хората които са рекрутирани да управляват произлизат от българското подземие'
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Нед 02 Сеп 2012, 23:53

paparazzo написа:хубаво го е казал докторът- психиатърът, михайлов!
'свободно плаващ е страхът'
той е навсякъде. и по водите и по земята и във въздуха. ала най- вече- в душите ни.
изглежда, че душите на глупаците и нагаждачите,
са същите като на умните и читавите...
как иначе в ръбъ може да става така, че 'хората които са рекрутирани да управляват произлизат от българското подземие'
Нищо не разбрах (може би щот току що се върнахме от ресторант) ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by 7george Пон 03 Сеп 2012, 22:56

Комунистическа пропаганда!
:::::

Отдавна си напуснал подземието, затва..
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Пон 03 Сеп 2012, 23:11

7george написа:Комунистическа пропаганда!
:::::

Отдавна си напуснал подземието, затва..
А, по гот че не съм разбрал тогава Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 292159 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Съб 22 Сеп 2012, 15:53

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 395281_443194339066714_1942157904_n
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by FenderGaida Съб 22 Сеп 2012, 16:15

paparazzo написа:Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 395281_443194339066714_1942157904_n
тук му викаме на туй нетуъркинг.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Вода Съб 22 Сеп 2012, 21:35

Ми те и СДС-то откъдето и да ги погледнеш същите. Изобщо трудно може да се намери човек в БГ, който по някакъв начин да не е свързан или като роднински връзки или като работа с БКП, ЦК на БКП, военни, министри и т.н.. Така че да се направи подобен списък за всеки изобщо не е трудно. Най-мъничките, че и новородените пак можеш да ги свържеш я по бабина, я по дядова линия с БКП и тем подобни. Много хора са били принудени да членуват и да работят за тях. Това за мен не е показателно за нищо. Знаем и от СДС-то колко другари си хвърляха партийните книжки и после пак си ги прибираха и после пак си ги хвърляха и заемаха разни постове. Това си е от как свят светува и България нищо не преоткрива. Да гледаме какво се върши сега и кой помага тази държава поне малко да придобие нормален за живеене вид.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Съб 22 Сеп 2012, 21:46

Вода написа:Ми те и СДС-то откъдето и да ги погледнеш същите. Изобщо трудно може да се намери човек в БГ, който по някакъв начин да не е свързан или като роднински връзки или като работа с БКП, ЦК на БКП, военни, министри и т.н.. Така че да се направи подобен списък за всеки изобщо не е трудно. Най-мъничките, че и новородените пак можеш да ги свържеш я по бабина, я по дядова линия с БКП и тем подобни. Много хора са били принудени да членуват и да работят за тях. Това за мен не е показателно за нищо. Знаем и от СДС-то колко другари си хвърляха партийните книжки и после пак си ги прибираха и после пак си ги хвърляха и заемаха разни постове. Това си е от как свят светува и България нищо не преоткрива. Да гледаме какво се върши сега и кой помага тази държава поне малко да придобие нормален за живеене вид.
Обаче, за сметка на тва, много лесно може да се намери човек който цели да стане политик, само за да може да краде повече ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by 7george Пон 24 Сеп 2012, 17:39

BG президента пред CNBC:

joining us on set, rosen, president of the republic of bulgaria. hangs so much for joining us. thank you. love to talk about the eu. i saw some comments from the czech president and i'm one did dering bulgaria was able to float debt and lower interest rates. the destruction of europe's democracy, he just said this recently is in its final phase because of two faced politicians that have opened the door to an eu super state. do you find yourself looking -- are you on germany's side in trying to hold back on moving too closely together or do you think -- are you on the southern european side? i have a meeting today and i'll ask him will the direct question. but let's face the two sides of the question you said to me. the one is about the financial markets, yes, they trust bulgaria. why is that, because bulgaria pays -- is a country with extreme low debt. we just have 16% gdp. it is just $5 billion. really nothing. on on the other side of the deficit, running surplus. but 0.7% minus at the end of the year. bulgaria jumps in this year by 12 places up in the world economic forum competition just based on its competitive advantages from 74 to 62. and the most important thing, we're growing. it's 1.3, 1.5 percent. next year we're planning 2%. bulgaria is an island of stable and if you're stable, you can grow and move. it just see to me countries that were more under the soviet infence have become more capital list tick and some of countries that -- are you less socialistic than some -- do you know how much the bulgarian government takes out of the gdp? 36%. do you know how much that is in france some 55%. we believe the private sector by it definition is more effective than the public one before because of that, we leave the money to the private sector. just 36%. bulgarian budget out of the gdp. i know other presidents that -- i don't hear that same rhetoric from other presidents. the country's in central and eastern europe prove that they can -- look at the situation now. in bulgaria, we have pension reform, educational reform and many other reforms. so if you are capable of taking tough decisions and you can prove that you can perform, well, markets will trust you and investors will do the same. mr. president, up until about a year ago or maybe less, you were planning on joining the euro. could you see a point in the future at which you would still want to adopt the euro? on the long future, definitely yes. bulgaria will be waiting to see how the whole story will be developing. let me give an example. tax rate in bulgaria is 234r59 flat rate 10% on personal and corporvel. by reducing the taxes, we have improved and increased the income of the state. so by doing so, bulgaria is a good example that you can be effective. doesn't sound fair, does it, andrew? does sound fair to you, 10%? the 10% tax was introduced a couple years ago and we are very stable. the question would be what's the income distribution look like in your country. income distribution today we started an interesting discussion in bulgaria about a salary improvements and pension improvements. and as a president, do you know with a was the question i was asked at the parliament some fine, we will increase our pensions. where is the money going to come from? are we going to really get the money out of credit and increasing can debt as bulgaria was not an example of quick, cheap, easy increase of salaries on a depth base. we are an example of a country which which iseady to work out its salaries. there is plenty to be done. but we redistribute what we produce and not what we wish. what about unemployment. it's a problem that has plagued a lot of european nations. you're right. unemployment before the crisis was a about below 8%. now it's about 11%. butlowest, but not the highest. it's more average. it's gone up during the period of the crisis. where do you see a year or two from now? well, the unemployment will definitely get a trend to be to reach 9%. we start some programs especially in the youth unemployment. we do have agram offering 19,000 working places until the end of the year. of course bulgaria in the past was also an education center. and during the soviet communist time, bulgaria was the silicon valley of the soviet bloc. and even now we have a vibrant i.t. cluster and we're are targeting special programs with america and israel with the european upto position bulgaria -- are you in favor of a much closer union with the rest of europe even if it means that countries have want been as fiscally responsible as you, that they're going to benefit? should be a fiscal union, do you want to move quickly towards that? i am pro european president. and we believe that the next phase of integration in you're of that going to come. what i would like to see more in europe is that politicians taking -- it took four years since the collapse of lehman brothers and we are thinking about this and the other one. and if you want the investors and world to trust you, you need to trust yourselves first. you have a plan. you're moving in the right direction. so this is all about europe having a plan, sticking to it. it is going to be financial union, fine. political union, fine. banking union. but please develop and move. bring results. you're going to share the problems of countries that are not quite as private sector oriented as you are. you're right. you'll take onand spain and italy and france. you'll take all those problems. your people, which are finally getting to the point where they'll be able to enjoy some of the prosperity from your efforts you're willing to -- you're right, but let me tell you something. europe even now, it's in some troubles. europe has a bright future and everyone should work for this. a more integrated europe, world economic power. some of the same market reforms that you've already affected. effected. they're aware that competitiveness is an important tool. perception of corruption. european commission comes out with a -- recently came out with a new study. bulgaria is on the list. how do you change the perception in terms of the corruption issue among the business community, among the political community? 3 1/2 years ago, bulgaria hit some difficulties with the the european structure. they had been stopped for some of the big infrastructure all projects. now bulgaria only one of the three european countries which performs great and has no structure stopped. how this change happen? well, there was a very bold decision by the government to employ young people. now we have ministers, experts, 33 years old, 35 years old, as managers. they just focus on improving transparency and what we're doing on big infrastructure projects. and actually today the error rate of bulgaria running european structural funds fell dramatically down from 15% down to one of the best in europe. change is possible within 3 flf years and bulgaria is a good example of this. very good. president, thank you. i thank you, too. between luck at the united nations and all the meetings this week. thank you very much for
http://video.cnbc.com/gallery/?video=3000117945&play=1
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 4 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите