Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Най дългия електронен роман !!!
Пет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Пон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Вто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» A chance to take my little boy home
Съб 31 Окт 2015, 07:51 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Пет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Нед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Пон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Съб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Чет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Чет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

» Les fruits dans un estomac vide ...
Вто 21 Юли 2015, 12:08 by Marginal

» Жена Ви прави ли Ви магии?
Пет 03 Юли 2015, 09:15 by Гост

Top posters
Marginal (16898)

paparazzo (7150)

myhata II (6265)

stimi (4915)

Mr800Days (4254)

7george (3967)

danielle (2594)

Вода (2380)

fluid (2183)

kralimarko (1566)

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Сакъз-/Пълна лудница/

Предишната тема Следващата тема Go down

Сакъз-/Пълна лудница/

Писане by vanelo on Пет 25 Дек 2009, 12:28

10 серии смях...с продължение....
Чок гюзел епизодлара ! Рачкур сакъздулара Маранхударла !
=======http://www.youtube.com/watch?v=28YJNbaKzHg&feature=related

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 708
Дата на регистрация : 26.01.2009

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Сакъз-/Пълна лудница/

Писане by Marginal on Пет 25 Дек 2009, 14:00

Яко ...
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 56
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

Вижте профила на потребителя http://connectedhealer.weebly.com/#/

Писане by kralimarko on Пет 25 Дек 2009, 14:11

kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 49
Местожителство : Buenos Aires -Argentina

Писане by danielle on Нед 27 Дек 2009, 17:26

много добре е направено... смях се от сърце. до колкото разбирам в БГ има нова вълна сериали - турските навместо латинските.
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 49

Писане by paparazzo on Нед 11 Апр 2010, 16:13

Бичето: “Имах право да бъда свиня, защото бях ангел”Сподели
Днес в 20:54
(Публикувано в априлския брой на списание Penthouse)

Бичето се появи изневиделица преди няколко години, за да пренареди родния шоубизнес. Без свян той заяви, че е най-добрия R’N’B изпълнител и с това стъписа дори R Kelly зад Океана. Момчето което си проправи път с “пишка и сила юнашка” бързо намери сродни души в хай-лайфа в Софето, а именно кака Славея, хореографа Авалон, тандема-продуценти Кузман-Пламен Джоунс и Табланет Полтроу и мистичния лечител-билкар Апатрахил. Последваха песнопенията-чартбрейкъри “Идем”, “Игри на съдбата”, “Кой сега е номер 1”, “Понел” и “Продуцер”. Вестници, списания и телевизии се напреварваха да проследят пътя му от родния Краводер до върховете на музикалните класации. Дори се говореше, че се работи и върху кинопрегледи, които да бъдат прожектирани в по-добрите казарми. И изведнъж Бичето изчезна, както се и появи. Сега героя на данъкоплатците се завръща с концерт на 8 април и закана, че ще ебе всичко що мърда. Жадни за сензация, ние веднага го издирихме и се срещнахме с митичния R’N’B изпълнител в известна столична кравеферма, а той отговори на нашите любезни въпроси...

Кой според теб сега е Номер 1?

У световен аспект хлеб, сланина, праз и Аз. Харесвам енигмата на лейди гага…мъж ли е или жена…се има вервам дупка на края на гърба. Със сигурност ще провера.

Как минава един обикновен твой ден в родния Краводер?

Пия със мера докле се насера. Спъм. Обгрижвам бабите. Аргасвам. Берем сливи ама тая година Мана ги порази и съм плакал със глас. Иначе пишете че пари имам на ‘’Бляк рам’’ съм…

Кое е най-невярното нещо, което прочете или чу за себе си, когато рулираше в ефира преди години?

Оная гад Кузман Пламен беше казал че мириша на тор и се не къпа…ако знае той що сланина поразих да я правим на сапун…Плюс това културата сапун я не лови.

Сега когато се завръщаш отново в столицата, за да изклатиш “софийските боклуци и гъзо да им пръснеш” каква тактика смяташ да приложиш този път?

Що е тактика? Не разбирам въпросо…ако е за джазбаните те ще бият у бръз такт.
По младежко да е …

Би ли се слял с елита, като си направиш модерната процедура – Избелване на ануса?

Що е па тва? Не съм виждал нивга гъзо си…чувал съм че е убав и сгоден, виж кукурузите бих избелил…Кентона ги усра…И изпражнения съм пушил като не е имало друго…

С коя от медийните личности би желал да отъркаш козиняк у козиняк?

Драго Драганов, Мондъо, Митко Цонев Пъпеша, Васко“Фрактурата”

Как откри секса или той те откри пръв?

Я не съм се крил…

Ослепителната цицореста кака Славея беше в обкръщението ти дълго време. Успя ли да олабиш мехура връз циците й?

Особено невъзпитан, груб и циничен въпрос… ще платиш за това… кой се подиграва с човек у партер…не е добре моми4ето…у главата нещо има …и на болницата я водихме …и там я не сакат

Вярно ли е, че ръкоделието пред камината в Краводер ти помага най-добре да ваеш есета и да рисуваш бъдещето на човечеството?

Бъдещето е у гробищата, че помогне ли есе или ръкоделие?

В една от песните си пееш: .. Че няма значение момиче-момче, при всяко положение Бичето ебе? Спазваш ли все още този постулат-знамение?

И коза и пръ4 съм…важна е химията..другото е физкултура а и много пъти съм споменавал…жените само разнасят болести..и фърлят мръсна кръв.УУУ сгади ми се.

Би ли желал един ден в училище да изучават твоя жизнен опит на поет и човек, който що пъти е бил там де е най-тесно?

Училищата гълтат само ток и развалят хората. Лозето сака мотика а не молитва.
Колко по умни толко по бедни.Искам на гроба ми да пише:
“Имах право да бъда свиня защото бях ангел”

Все още ли продължаваш да се възбуждаш от дърт целулит?

То не остана…докторите изрезаа всичко. Жалко, то си е от господа.
И от американските филии къде ядете по София…Бонаци

Ако ти предложат бая пара би ли се съгласил да дефилираш у некое от реалити програмите у телевизора?

Бих се изтипосал на Евровизията да видим свет, па и той да ме види.Не съм се возил и на самолета…не е ме страх..ама у тая Евровизия се се карате и се делите нещо къде го нема.

От хората които станаха известни от сезоните на Big Brother - Тризначките, Пеньо.. кой би желал да наденеш връз кожената си фуния?

На тея хора местото им е у болницата, а не да им се смеете…Телесни хижи без хижари…

Все още ли в живота си основно разчиташ на пишка и сила юнашка?

Не разчитам…тва секна, упикавам се нощеска, не съм първа младост.. ама ми се пее де…тва да го напишеш…Като ерген бех пръв у работата и аргасванието. Секо нещо с времето…Амин

“Ебаха ме яко и аз ги любих, така постепенно известен станах...” твърдиш в една от лириките си. Това ли е начина да пробиеш у шоубизнеса?

Друг на4ин нема…Тея с двете дупки и трите усти винаги са били напред ама и тея педерасите къде са не се дават…

Вариш ли още шлингер в казана на село и какво става с идеята да патентоваш рецепта в Брюксел за баница с повращок?

За добра ракия ще убия…не слагам захар и не и давам шанс да остарее.Ама тая година е лоша да опустее, Мана порази сливите и съм плакал като дете…с глас.
“Бляк Рам” ми е утехата.
Здравейте приятели!

интервю: Васко Катинчаров
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Писане by Sponsored content