Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeYesterday at 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_rcap 
stimi (4915)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_rcap 
7george (3967)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_rcap 
danielle (2594)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_rcap 
Вода (2380)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_rcap 
fluid (2183)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Отново за Батето и за Мухата2 !!!

+10
IFF
Brakma
Mr800Days
7george
fluid
Ardemina
myhata II
vanelo
stimi
Marginal
14 posters

Страница 7 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Нед 22 Авг 2010, 10:29

Мноо газ, иначе с удофолстфие ...

Marginal
Администратор

Брой мнения : 16898
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Brakma Нед 22 Авг 2010, 10:36

Marginal написа:
myhata II написа:Друго ко сам си праиш ?
Кисело млеко, кисело зеле, домати, краастафици, кефир, хляп, чушки, фино и т.н.

За муата и батето щот не са в час - в град е забранено да отглеждаш животни (кокошки, прасета, коне и т.н.). Ако си мераклия - ей ти ферми колкото щеш - купуваш една и почваш.
За кокошките, понеже наскоро пак стана дума - забранено е май от 60те, сега някой пак е повдигнал въпроса да се отмени забраната и човек да може да си има кокошки в двора.

От списъка на Маргинала си правя само хляб, щото ми излиза 50цента и мога да си го права какъвто си искам.

Но батето надали ще го разбере това - кефа е да си направиш нещо което е по-добро отколкото в магазина. И да знаеш че идва от ръцете ти.
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Нед 22 Авг 2010, 10:40

Brakma написа:
Marginal написа:
myhata II написа:Друго ко сам си праиш ?
Кисело млеко, кисело зеле, домати, краастафици, кефир, хляп, чушки, фино и т.н.

За муата и батето щот не са в час - в град е забранено да отглеждаш животни (кокошки, прасета, коне и т.н.). Ако си мераклия - ей ти ферми колкото щеш - купуваш една и почваш.
За кокошките, понеже наскоро пак стана дума - забранено е май от 60те, сега някой пак е повдигнал въпроса да се отмени забраната и човек да може да си има кокошки в двора.

От списъка на Маргинала си правя само хляб, щото ми излиза 50цента и мога да си го права какъвто си искам.

Но батето надали ще го разбере това - кефа е да си направиш нещо което е по-добро отколкото в магазина. И да знаеш че идва от ръцете ти.
А аз па. + тфа и щото нема тиняк вътре (консерфанти, оцфетители и т.н.).
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Нед 22 Авг 2010, 11:00

и аз си правя по някога хляб щото се кефя когато нещо излезе от ръцете ми-брашанце,содичка,яйчице и всичко там което трябва ,после замесвам на ръка и пека,а не както вас да го изсипя в машинката за да пестя центове.
това с вашите машинки си е точно за пестене на пари,а не за удоволствие.все едно да не си направя чекия на гола ръка ,а с гумена ръкавица.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by IFF Нед 22 Авг 2010, 11:02

Mr800Days написа:и аз си правя по някога хляб щото се кефя когато нещо излезе от ръцете ми-брашанце,содичка,яйчице и всичко там което трябва ,после замесвам на ръка и пека,а не както вас да го изсипя в машинката за да пестя центове.
това с вашите машинки си е точно за пестене на пари,а не за удоволствие.все едно да не си направя чекия на гола ръка ,а с гумена ръкавица.
Или с лявата ръка.Може също да седнеш на нея да изтръпне,сетне се едно че друг ти прави. lol!

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Нед 22 Авг 2010, 11:05

Батето пак ни оправи кфо правиме и точно що го правиме Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Brakma Нед 22 Авг 2010, 11:23

Бате ние и перални си имаме за да пестим пари. Кво знаеш ти - вместо да си намеря една хубава обща пералня, си ги перя у дома. Че даже не ги перем и на ръка.

Баси простаците сме станали в тая Канада
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Нед 22 Авг 2010, 11:28

Па да и ше се кефиме че прането излиза от ръцете Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 177455 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by myhata II Нед 22 Авг 2010, 11:52

А па за мен работи цяла ферма и ми го носят на крака :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Нед 22 Авг 2010, 11:56

Страшно ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by myhata II Нед 22 Авг 2010, 15:38

Ей ,батката за 1стинка сте го напраили,тц тц тц,ся ще излзне че последния циганин бил ф канада деаа Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Нед 22 Авг 2010, 16:31

не ве жив мангал

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by myhata II Нед 22 Авг 2010, 16:33

ще ти ядат кокалите Цунки
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Нед 22 Авг 2010, 16:34

боли ме хуя бе брато

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Нед 22 Авг 2010, 16:39

слушай мух да те светна на бизнеса.досега не се е родил някой който да ми каже -аве пич вземи тия 2 лева,ей така да си имаш.
или ше ме осерат,или ше ме оплюят или ше ми ядат кокалите.
аз си знам,че съм си свестен и всеки има право каквото си поиска да казва.на никому не бих се разсърдил,ако не е на моето мнение и никой не трябва да се сърди на моето,ако е читав.ако е тиняк негов си проблем.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by myhata II Нед 22 Авг 2010, 16:47

Бития бит,любяния любян ! Гот
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Вода Нед 22 Авг 2010, 17:10

Mr800Days написа:маргин литър загорка лев и четирсе бе братчет.момите 40 кинта парчето.плащаш си и ти ги носят на крака.пълна програма.
Начи тази "Загорка", за която говори Батето я пих вчера. Тя е в пластмасова бутилка и ако не я изпиете 2-3-ма душ бързо след 10 мин се отгазирва и става на пикня, защото "Загорка" в стъклена бутилка струва същата цена, да не говорим за другите марки, които са доста по-скъпи. Хлябът в България също поскъпна. Заплатата на Батето може и да е 20лева на час, след гурбета му в Канада, но за обикновения човек тук е 400-800лева на месец. За шофьорите на таксита, които лъжат и крадат може да е и по-висока, но до първия побой. Набързо с едно влизане в кварталния супер видях следните цени: месо - 8 лева, вафличка трио-шоколад -68ст, руска салата с месо 7.50/кг, домати - розови - 3лв/кг, червени - 2лв/кг, пастърма - 28лв/кг, чушки - 2.50/кг, вина от 2.50 не са за пиене, вина, които стават за пиене - най-евтините около 8лв., баница - 7лв/кг За сега не се сещам за друго, но скоро ще ви кажа. Една приятелка ми разказа за как държали баща и в болницата със счупен крак 2 дни на обезбляващи, докато не намерила да им плати 1500лева, след, което му направили операция и го изписали в много лошо състояние, защото по някакви си "пътеки" нямали право да го държат "безплатно", както те се изразили, повече от 5 дни. Човекът е блъснат , когато преминавал на зелен светофар, пенсионер с 40 години трудов стаж, висше икономическо образование и "езплатно" медицинско обслужване в България. Добре, е децата му о издържат. Тя попитала какво ще стане, ако не намери парите и те и казали, че щели да го гипсират по спешност, но после той едвали някога ще може да стъпи на крака си, защото имало нужда от пирон.
И още една история за днес, за да не изпаднете в депресия. Една жена на 56 години е ослепяла с едното око, защото няма праи да си палти операция от перде на окото. Всъщност операцията е безплатна, но не може да се направи без лещата, която струва 800лева. Сега и е зле и другото око и ако тя не намери пари ще ослепее и с него.
Мърсотия по улиците, боклукчийските кофи миришат, тротоарите са с мърдащи се плочки, които аз помня от преди 8 години, а сега в новините съобщават за ниско налягане на водата в разни блокове в София, където водата не стигала по-високо от втория етаж, а блокът бил 13 етажен. Утре очаквайте още разкази, а по-нататък и снимки.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Нед 22 Авг 2010, 17:53

страшно www.metro.bg миналата седмица водих майка ми в очна клиника доктор тасков-търговище да и оправят пердето.цена на твърди лещи-400лв.меки-600,800,1200,2000.
клиниката е на световно ниво,сервизът на космическо.операцията е безплатна,заплащат се само лещите.цените са контояжкаентни,50% по ниски от канатските.
още популизъм.давай.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Не виждаме смисъл да оставаме в България

Писане by Marginal Нед 22 Авг 2010, 22:22

22.08.2010, 15:25 (обновена 22.08.2010, 17:23)
Ива Иванова

Румен Христов (крайният вляво)стана втори в света от 292 участници

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 430x298
© БГНЕС

Румен Христов (крайният вляво)стана втори в света от 292 участници

Не виждаме смисъл да оставаме в България, заявиха завърналите се наши медалисти по информатика от международната олимпиада в Канада.Нашият
отбор беше от четирима ученици, които донесоха на България 4 медала -
два златни, един сребърен и един бронзов, като възпитаникът на
Природоматематическата гимназия в Шумен Румен Христов, освен златен
медал, стана втори в света от 292 участници.Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 256x281Румен изтъкна, че са му трябвали 5 години подготовка за представянето на тази олимпиада. Успехът си той каза, че дължи на усилените тренировки по решаване на задачи.Той бе категоричен, че не го влече научната дейност, а иска да работи в голяма софтуерна компания в чужбина.
Условията в България не са никак привлекателни за разлика от тези навън, каза вторият в света по информатика.Кампусът, където се състоя олимпиадата например, не може изобщо да се сравнява със Студентски град в София, сподели още Румен.Другият
български златен медалист Владислав Харалампиев, който учи в СМГ,
разказа че на Олимпиадата е имало задачи, които са били много интересни и
истинско предизвикателство.
Той заяви, че не е бил предварително сигурен в успеха си и че много се радва, че има златен медал, защото просто се е сетил как се решава задачата.Сребърният
медалист Антон Анастасов от математическата гимназия в Хасково също
сподели, че се е подготвял 4-5 години, че на олимпиадата в Канада е
имало наистина трудни задачи и че контояжкаенцията е била огромна.
Според него също условията в България за развитие не са привлекателни. Бих искал да остана в България, но не виждам смисъл, каза той.На
това мнение е и бронзовият медалист Михаил Ковачев от
Природоматематическата гимназия в Шумен, който също мисли да продължи
пътя си извън страната.Задачите на олимпиадата в Канада са били с лесна част и с много трудна част, тъй като идеята на авторите е била всеки да може да започне решаването им, но малко да могат да довършат, разказа зам.-ръководителят на българския отбор проф. Стоян Капралов от ТУ-Габрово.От участниците се е изисквало логаритмично мислене и правене на програма за определено време, която да работи вярно. Контояжкаенцията е била изключително голяма - 292-а участници от 84 държави.Първият подарък, който получиха на летище София, бе грамоти от Института по математика и информатика на БАН
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Пон 23 Авг 2010, 00:10

Стига лъгал Бате ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Вода Пон 23 Авг 2010, 07:02

Ми той Батето само потвърждава думите ми. Операцията на перде е безплатна, а без лещата не може да се направи, а тя струва колкото 2 месечни заплати на среден служител и не може да се купи на изплащане. В Канада такава операция струва около 1000$ на око, което означава половин заплата на среден служител и ако имаш осигуроковка ти връщат част от тези пари и друга част ти приспадат като разход в данъчните декларации. Аз лично в Канада съм си правила 7 операции на очи и знам, че ти излизат почти без пари в крайна сметка, както, ако е спешна или ослепяваш е безплатна и се покрива от здравната ти карта. Само това е малката разлика.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by myhata II Пон 23 Авг 2010, 10:37

Водъ за МНЗ си прафа а ма за другото си мълчиш,я кажи сега топна ли се в морцето,апна ли цацки и скумрийки,а може би и калкан Гот
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Пон 23 Авг 2010, 12:08

Как шси мълчи бе Мухи, кьораф ли си, не виде ли какъф ферман с цени и качестфо на кльопачка е избацала ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Пон 23 Авг 2010, 13:28

вода вчера ме замисли с нейния ценоразпис.тя да не би да пазарува от корекома и днес минах през локалното пазарче да проверя:
-домати,градински,големи,български,вкусни,пресни-1,20лв килото
-корнишонки-1 лв. килото
-връзка зел. лук-39 ст. килото
-зелен пипер нашенски-80ст килото
така,сега салатата е готова,но какво ще ядем

-бяла риба прясна -6,50 килото,страшна,за дорето в ка ще се бръкнеш 20 д. за килце
-бутилка олоце,слънчогледово-1,60 литъра ,в ка 4,50 за 900мл
-сиренце /фета/-от мляко ,а не от палма-от 4 до 8лв. килото,в канада фетата на акхаван от 12 до 18д килото
-пресен ръчен хляб от фурната,току що го вадят,пари-700гр-69ст,в канада същия от пайн дор-4 долара
-бутилка ракия-7лв,в канада -27долара
-1лт.Старопрамен-1,70,в канада за 1,140лт пикня молсон или лабат -6 долара
-а взех и 2 кофички кисело мляко по 0,80 ст за таратор,в канада 3 долара парчето
та какъв е извода,вода или не знае да пазарува или ни забавлява с небивалици.
в българия единственно по скъпо е месото от това в магазина на китаеца в канада ,сьомгата и морските дарови.продукти нехарактерни за българската трапеза,но всичко останало е 2 до 3 пъти по евтино както сочи моят калкулатор.
вода в българия хората с професии не вземат 400-800лв.хората с професи се подписват на минимум 1000лв-строители,елтехници,шофьори,аптекари ,инженери,счетоводители,кранисти,булдозеристи,архитекти,зъболекари,зъботехници и куп други които упражняват квалиф. труд.
400-800лв получават келнери,касиерки,шивачки,метачки и общи бачкатори,ма те и в канада гърбят за по 1000д. на месец.
днес специално заради теб питах аптекърката/маг. фарм/ в съседната аптека до мен-разписва се на 1400лв. чисто на 8 часов раб.ден.
и това не са заплати за столицата,там за същото гърбене получават дабъл.
така,че ако ще сравняваме заплатите на касиерките в бг и канада да ги сравняваме тях,а не така общо в бг. вземат масово 400-800лв.да така е масово вземат такива кинти за нискоквалифициран труд.един шофьор на боклукчийски камион дето кофа не пипа ,а само кара в Титан си докарва по 1500-1600 лв. на месец.
и в канада е така касиерката в уол мара гърби за 1000д на месец ,а баджо с мустаките от чистота за 3000 и по твоята логика масовите заплати в канада трябва да са 1000-1200д.
за очите не знам каква е хавта,но за две коронки/лечение,умъртвяване на нерв,изграждане/ в българия ми взеха 500лв ,а в канада ми искаха 30000д.
и ми обясни как една касиерка в канада може да си купи лещи за очите от 1200д. когато заплатата и е 1000д,а наема и в къщи 500,щото един шоф. на боклукчийски камион в българия с собственно жилище и заплата от 1600лв може да си купи 4 лещи от най евтините.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Пон 23 Авг 2010, 13:41

а за боклукчийските кофи дето миришат ще ме извиниш,миришат ама друг път.боклукчийските кофи са си едно към едно с тези канадските пластмасови черни кофи които се изваждат 2 пъти седмично от консиержа.
и тук практиката е такава,камиона минава 2 пъти седмично и ги изпразва,до сега не съм видял боклуци около тези кофи.
контейнерите ,чисто нови и измити са 5-6 на специално изградена за тях площадка,един за разлагаемия се общ боклук,един за хартия,един за стъкло,един за пластмаса.тия за пластмасата и стъклото са пластмасови цветни с малко отворче отгоре им през което да си пуснеш празната бутилка,другите са от цинкова ламарина и винаги са по чисти и измити от накомшията мръсната лада.
за боклуци по улицата също не съм съгласен,доста по чисто е от улиците на даун таун монтреал.
тротоарите и плочките по тях ако има такива,а не замазан и пропаднал цимент и асфалт са в много лошо състояние,тревата по общественните места се стриже рядко и е доста буйна,от всякъде висят неподкастрени клони на дървета,но засметка на това витрините на магазините и заведенията в бг. се мият всеки ден ,а не един път годишно по канадски.
вода ти в кое гето си се завряла или от коя цигнска махала ни предаваш апокалипстичната картина с която си се сблъскала.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Пон 23 Авг 2010, 14:34

Бе кой ти слуша небифалиците па на тебе ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Пон 23 Авг 2010, 14:41

цитирай точно една ;небивалица; която съм казал,ама конкрено,не така общо както вода ми извади ценоразписа,щото вече сме в 21 век и всеки магазин поддържа сайтове от които може да се види кое колко струва

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by lonly wolf Вто 24 Авг 2010, 10:22

За цените на хранителните продукти абсолютно подкрепям Батето такива са че даже и по-ниски има на тия дето ги е писал но сега не ми се влиза в подробности . вчера пазарувах в КАУФЛАНД и КАРЕФУРА та имам пресни впечетления отделно имаше много неща на дневни промоции и такива на почти символична цена поради наближаване на крайния срок на годност.Заплатите са такива дето ги пише нищо не е преувеличил а че е мръсно из градовете е вярно но пък и не е болка за умиране свикнали сме Смайли с българското виж за изкуствените лещи не мога да взема страна щото не ми се е налагало да чукна на дърво ! Оня ден един възрастен човек припадна от жегата пред мене обадих се на 112 и линейката след 7 минути беше на мястото откъдето се обадих! Досега на мене или на родителите ми те са пенсионери никога не са искани пари(нерегламентирани) било от лекар или зъболекар даваш си синята книжка плащаш си потребителската такса от 2.40лв(децата минават без такса) и заминаваш. отивайки на преглед при личния доктор не съм чакал повече от 10мин макс.Така стоят нещата при мене не казавм че няма простотии и недоволни то и мене не ме кефят сума ти неща от живота в БГ но то мрънкалници има навсякъде ...все нещо някой някъде не му отърва ! То и Канада сяка година приема сумати емигранти ама се си е 30 млн. май-май и отам има сериозно изнасяне било поради климата било поради икономически причини а защо не и етнически ? Та както каза колегата съфорумник БРАКМА -раят е навсякъде където си го направиш или най-добре в Тайланд или Коста Рика там със 500 долара ще сме като някви босове от Майкрософт а Марги съгласен ли си ?!? Гот
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by lonly wolf Вто 24 Авг 2010, 10:24

Сорри за дългия постинг.... Шокиран
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Вто 24 Авг 2010, 10:31

Съгласен съм Лонли, ма за Тайланд мене там ме кефи яко.
Ф Костата е по скъпо.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Petar Krastev Вто 24 Авг 2010, 14:50

Наскоро гледах един филм с Джет Ли-Перферни войни,или нещо от сорта и там като се нападаха двете армии войните слагаха черна превръзка на очите на коня да не се плаши-че и Батето е същия-кон с превръзка на очите.
Не те знам за кви заплати от 1600 на месец за боклукчия говориш, което прави 19 2000 на година,ама утре ако хвърля каската и отида в Макдоналдц да работя ще ги вадя същите.Айде кажи колко вади тука шофьор на камион-дали не е 50-60К на година,ами булдозерист-60-70К,строител-60-70-80К
,Къде си тръгнал да сравняваш лекари и зъболекари-те тука под 150 К на година не падат,да не говорим за разните директори по големите компании където само бонусите са за стотици хиляди годишно,ти луд ли си някакав или алкохола и дрогата са те докарали до там.
Ами ако същия този шофьор има да изплаща жилище на 8-9% лихва,да не би всички да са като чертожничката да чакат на мама и тате,ами ако има 2 сина единия осми другия шести клас тогава за какво говорим,ами ако Титан забавят заплатите,кво праим,то май за кола не остана,или ще дъни с бараката докато издъхне окончателно и после с авери пред блока ще оправя.
Ти не плащаш жилище и кола щото 8 години си живял като куче тука в Канада,(даже и бензина на аверите не си плащал),за да можеш да събереш кеш и сега да се дуеш в БГ,ама благодарение на Канада го събра,що не остана в БГ да те видя тогава колко щеше да ми се отваряш.
Да не говорим че живееш сам като скот,ама ако беше успял да задържиш жена и деца дали нямаше друго да пееш.
Били са ти искали 3000$ за зъболечение,ами щото балъците си личат отдалече,на мене що ми взеха 150$,останалото застраховката плаща.
Ти си доста болен човек,ела тука ще положа усилия да те излекуват

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 7 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите