Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeYesterday at 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_rcap 
stimi (4915)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_rcap 
7george (3967)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_rcap 
danielle (2594)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_rcap 
Вода (2380)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_rcap 
fluid (2183)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_lcapОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Voting_barОтново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Отново за Батето и за Мухата2 !!!

+10
IFF
Brakma
Mr800Days
7george
fluid
Ardemina
myhata II
vanelo
stimi
Marginal
14 posters

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Petar Krastev Вто 24 Авг 2010, 14:50

Наскоро гледах един филм с Джет Ли-Перферни войни,или нещо от сорта и там като се нападаха двете армии войните слагаха черна превръзка на очите на коня да не се плаши-че и Батето е същия-кон с превръзка на очите.
Не те знам за кви заплати от 1600 на месец за боклукчия говориш, което прави 19 2000 на година,ама утре ако хвърля каската и отида в Макдоналдц да работя ще ги вадя същите.Айде кажи колко вади тука шофьор на камион-дали не е 50-60К на година,ами булдозерист-60-70К,строител-60-70-80К
,Къде си тръгнал да сравняваш лекари и зъболекари-те тука под 150 К на година не падат,да не говорим за разните директори по големите компании където само бонусите са за стотици хиляди годишно,ти луд ли си някакав или алкохола и дрогата са те докарали до там.
Ами ако същия този шофьор има да изплаща жилище на 8-9% лихва,да не би всички да са като чертожничката да чакат на мама и тате,ами ако има 2 сина единия осми другия шести клас тогава за какво говорим,ами ако Титан забавят заплатите,кво праим,то май за кола не остана,или ще дъни с бараката докато издъхне окончателно и после с авери пред блока ще оправя.
Ти не плащаш жилище и кола щото 8 години си живял като куче тука в Канада,(даже и бензина на аверите не си плащал),за да можеш да събереш кеш и сега да се дуеш в БГ,ама благодарение на Канада го събра,що не остана в БГ да те видя тогава колко щеше да ми се отваряш.
Да не говорим че живееш сам като скот,ама ако беше успял да задържиш жена и деца дали нямаше друго да пееш.
Били са ти искали 3000$ за зъболечение,ами щото балъците си личат отдалече,на мене що ми взеха 150$,останалото застраховката плаща.
Ти си доста болен човек,ела тука ще положа усилия да те излекуват

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by myhata II Вто 24 Авг 2010, 15:10

Аее ф Тайланд отиде Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Вто 24 Авг 2010, 16:09

майка,ти май нещо завиждаш а.
аз обаче,ако бях такъв смотаняк като теб не само бих злобял,а бих си сложил въжето на момента и не бих занимавал околните със собственното си нещастие.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Petar Krastev Вто 24 Авг 2010, 17:03

Не злобея,просто си много глупав и само глупости говориш да се правиш на интересен.
По-леко с приказките щото на следващото идване в Бг да не отскоча до твойто село да ти извия сухия врат.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Вто 24 Авг 2010, 17:08

Опаааааааааааааааа, аре стига толко сте се ежили ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Вто 24 Авг 2010, 17:22

е ти кво,като съм глупав и говоря глупости ти преча да заваряваш ли.ти ,ако знаеш само още колко глупости мога да изговоря бедна ти е фантазията

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Вто 24 Авг 2010, 17:23

Знае, не се коси.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Вто 24 Авг 2010, 17:24

щом знае да си трае.стига е цвилил от коневръза

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by paparazzo Сря 25 Авг 2010, 06:28

myhata II написа:Ае уплаши ли са,споко аз плащам

Мух,искай си,бе!
бебето,ако не реве,то майка му,няма да му даде да яде,а тя му е майка,все пак...
какво остава за другите?
плюс това,не е срамно да си поискаш - срамно е да не дадеш!...
оххохххохооооо
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Вода Сря 25 Авг 2010, 07:54

Има доста неща, на които са намалили цените и не ми се вижда така страшно както миналата година, но за сметка на това без всякакво качество. Купих си луканкова наденица за 15лв/кг и не става за ядене, нещо между мас и брашно ти се лепи по небцето и се усеща единствено вкус на някаква подправка. Иядох една хапка, която едва преглътнах, добре , че си купих много малко. Има нова мода, продават някакво месо и колбаси (забележете) от истинско месо по стандарт. Баща ми каза, че имало цял институт по стандартизация, който е фунционирал през всичките тези години и стандартите са си били много добри, но сега ще измислят и ще налагат нови стандарти. Не съм ги опитвала още. За мен не са недостъпни, но за пенсионер с 200лв или работник с 600лв месечна заплата са ужасни.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by paparazzo Сря 25 Авг 2010, 08:01

мисля,Вода,че..................карай,айде!!!
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Сря 25 Авг 2010, 10:18

Кфо мислиш Папи ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by myhata II Сря 25 Авг 2010, 10:48

Кажи папи... Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by paparazzo Сря 25 Авг 2010, 11:10

вариация ли бе да я опишеш....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Сря 25 Авг 2010, 11:11

Ми айде, описфай ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Сря 25 Авг 2010, 13:22

ей вода голямо реване за едно омирисано парче шпек салам.чудя се кой ги яде още тия боклуци.лятото се консумират предимно леки храни-зеленчуци,сирена,риби,пилешки месца и дреболии обилно полети с мастика,ракия,уиски и бири,а те в българия както и преди написах са на баснословно ниски цени сравнимо с канадските.
утре мисля да отскоча до сънито за уикенда да закрия летния сезон и да си прибера наема,че от другата седмица температурите рязко падат.ще бъда с две приятелки на много мента,уиски и бира и само на морски дарове,това черноморски скумрии,лефери,карагьози,калкани,миди и паламуди.
ако си наблизо може да почерпя,приятелките не са ревниви даже с по леко от нормалното поведение и не хапят.така ,че няма страшно.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Сря 25 Авг 2010, 14:00

Mr800Days написа:ей вода голямо реване за едно омирисано парче шпек салам.чудя се кой ги яде още тия боклуци.лятото се консумират предимно леки храни-зеленчуци,сирена,риби,пилешки месца и дреболии обилно полети с мастика,ракия,уиски и бири,а те в българия както и преди написах са на баснословно ниски цени сравнимо с канадските.
утре мисля да отскоча до сънито за уикенда да закрия летния сезон и да си прибера наема,че от другата седмица температурите рязко падат.ще бъда с две приятелки на много мента,уиски и бира и само на морски дарове,това черноморски скумрии,лефери,карагьози,калкани,миди и паламуди.
ако си наблизо може да почерпя,приятелките не са ревниви даже с по леко от нормалното поведение и не хапят.така ,че няма страшно.
Германците и Унгарците, щот са по балами, ма не точно тия боклуци, ако разбираш кфо искам да кажа.
Аз лично също много ги ям тия боклуци и то с голем кеф, или ше кажеш че не знам кфо да ям сигурно ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Petar Krastev Сря 25 Авг 2010, 14:02

Абе правиш се на едра работа,защото знаеш,че няма да дойде.
Когато беше тука защо не отправяше такива покани,ами си пиеше сам в къщи ракията от БГ плацата и кашляше тежко от индианските цигари.
Нали още те разправят по твоята махала и ти се смеят на глупостите които пишеш тука.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Сря 25 Авг 2010, 15:07

на нищо не се правя бе голи охлюве,а си правя каквото ми е кеф
а ракия съм си варил сам,купувал съм от плазата,от стенли,от бай слави и който там произвеждаше щото обичам да пия ракия.
босс в българия германски и унгарски колбаси с лопата да ги ринеш,ма нещо не се вързват със синоним на качество.изобщо всичко що минава през машинката за мелене са си чисти изпражнения.аз ти прошепнах,че човек който разбира от тия работи не ги яде.поне в българия за разлика от канада има богат избор от месни деликатеси/направени от месо/ и никой не те кара да си даваш парите за говно натъпкано в черво.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Petar Krastev Сря 25 Авг 2010, 15:39

Mr800Days написа:
а ракия съм си варил сам,

А бе ти накрая всичко ще си признаеш и без бой(макар че няма да ти се размине-това сериозно),сигурно и хляб си си месил да спестиш стинки,цигари разбрах че си си тъпчил сам като си купувал тютюн в найлонови торби от разервата,с бензин аванта от твой авер ,друго кво прай да спестиш а.дряма осем години в 1 1/2 и никаде не излиза да можеш да изпратиш снимки на село сниман до колата и да се надуваш в интернет.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Сря 25 Авг 2010, 15:52

майка не ме занимавай с глупостите си.кажи къде точно те сърби да те почеша.
и се дръж като пич ,а не като шматка,ако искаш да стане някакъв мохабет,иначе ще продължавам да те гавря.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by lonly wolf Сря 25 Авг 2010, 16:49

Пичове нормално е като си отишъл на гурбет да правиш сякви гимнастики да спестиш някой и друг лев ...нали тва е целта на занятието все пак.Ние като бяхме в Испания също сме свивали цигари и сме чакали идващите от Б-я автобуси да си купим евтино алкохол и цигари от шофьорите няма срамно в това.А иначе Пешо еваллата че си отишъл сам на гъза на географията сам и се справяш добре а не си легнал на нечий гръб или на соц.помощи.Доколкото знам професията ти е тежка и опасна така че само адмирации от мене за такива хора !!!
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Сря 25 Авг 2010, 17:20

лонли не им се вързвай на акъла на тия шматки.те ако бяха стока сега щяха да са достатъчно напред и нямаше да им се налага да се занимават с моята особа.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Petar Krastev Сря 25 Авг 2010, 18:18

Mr800Days написа:майка не ме занимавай с глупостите си.кажи къде точно те сърби да те почеша.
и се дръж като пич ,а не като шматка,ако искаш да стане някакъв мохабет,иначе ще продължавам да те гавря.

Ще ти кажа бе,не знам с какъв акъл изкаш да ти повярвам,че си взел добро решение след като не си успял да се устроиш тук и си се върнал в БГ.Вадиш ми доводи като заплати на шофьори по-20 000 на година(което е смешно за тук),вадиш ми цени на мастика,вино,горчив пелин и ябълков оцет,като искаш да ми натрапиш,че е по-евтино в БГ отколкото в КА.Ми нормално да е така,тука хората имат много повече доходи от хората в БГ.Приказваш ми че сме роби на банките заради къщите,а аз го виждам обратно-банката ми е роб,защото в момента ми позволява да живея в къща,а не в 1 1/2 каъвто е твоя случей,че съм и плащал лихви-ами добре,аз като отида да свърша някоя работа внякоя банка,да не би да не ми плащат(плащат на шефа,а той на мене после)
Искаш да ни изкараш глупаци защото сме в Ка,ами тук живеят 30 млн.души те всички ли са глупаци?В БГ като са много умни къде са им парите тогава,а всичко живо реве на умряло от глад.От самолет се вижда,че КА е много по-напред от Бг,само ти отворения искаш да ме убедиш в обратното.Пък на тебе какво ти пука от това,да си ме чул мене някога да плюя по БГ,Казакстан,Азърбайджан или Туркменистан???Просто аз съм си аз и знам колко струвам и няма нужда да се доказвам пред непознати линкове и постоянно да натяквам колко те са тъпи,а аз умен и по този начин да си повдигам пропадналото самочувсвие.
Сърби ме да ми кажеш,защо все плюеш Ка,като че ли ти е длъжна за нещо???Защо нямаш достойнсвото да кажеш,че ти в Ка не успя да се наредиш,не търсиш вината в себе си а в Държавата.И ти ли си като всички сънародници-като се провалят търсят оправдание,а не като месните-търсят причината.
Съби ме да ми кажеш защо чрез лъжи искаш да се изкараш на нещо повече отколкото си???Не виждам смисъл в това да се самозалъгваш,ама ти си отворен и знаеш по-добре от нас-крепосните селяни!!!

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Сря 25 Авг 2010, 19:04

lonly wolf написа:Пичове нормално е като си отишъл на гурбет да правиш сякви гимнастики да спестиш някой и друг лев ...нали тва е целта на занятието все пак.Ние като бяхме в Испания също сме свивали цигари и сме чакали идващите от Б-я автобуси да си купим евтино алкохол и цигари от шофьорите няма срамно в това.А иначе Пешо еваллата че си отишъл сам на гъза на географията сам и се справяш добре а не си легнал на нечий гръб или на соц.помощи.Доколкото знам професията ти е тежка и опасна така че само адмирации от мене за такива хора !!!
Нормално също е, да се правят такива гимнастики за да се спести некой леф дори и да не си отишъл на гурбет, тфа просто е черта от характера и не би требвало да бърка никой който не дели нещо с въпросната личност.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Сря 25 Авг 2010, 19:06

Mr800Days написа:лонли не им се вързвай на акъла на тия шматки.те ако бяха стока сега щяха да са достатъчно напред и нямаше да им се налага да се занимават с моята особа.
Е как па нема да ни се налага като ръсиш небифалица след небифалица.
Напред или назад, не виждам кфо пречи на некой да се занимава с тебе или с който и да било друг.
Или искаш да се изкараш най напредналия от сички тука?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Сря 25 Авг 2010, 19:10

Petar Krastev написа:
Mr800Days написа:майка не ме занимавай с глупостите си.кажи къде точно те сърби да те почеша.
и се дръж като пич ,а не като шматка,ако искаш да стане някакъв мохабет,иначе ще продължавам да те гавря.

Ще ти кажа бе,не знам с какъв акъл изкаш да ти повярвам,че си взел добро решение след като не си успял да се устроиш тук и си се върнал в БГ.Вадиш ми доводи като заплати на шофьори по-20 000 на година(което е смешно за тук),вадиш ми цени на мастика,вино,горчив пелин и ябълков оцет,като искаш да ми натрапиш,че е по-евтино в БГ отколкото в КА.Ми нормално да е така,тука хората имат много повече доходи от хората в БГ.Приказваш ми че сме роби на банките заради къщите,а аз го виждам обратно-банката ми е роб,защото в момента ми позволява да живея в къща,а не в 1 1/2 каъвто е твоя случей,че съм и плащал лихви-ами добре,аз като отида да свърша някоя работа внякоя банка,да не би да не ми плащат(плащат на шефа,а той на мене после)
Искаш да ни изкараш глупаци защото сме в Ка,ами тук живеят 30 млн.души те всички ли са глупаци?В БГ като са много умни къде са им парите тогава,а всичко живо реве на умряло от глад.От самолет се вижда,че КА е много по-напред от Бг,само ти отворения искаш да ме убедиш в обратното.Пък на тебе какво ти пука от това,да си ме чул мене някога да плюя по БГ,Казакстан,Азърбайджан или Туркменистан???Просто аз съм си аз и знам колко струвам и няма нужда да се доказвам пред непознати линкове и постоянно да натяквам колко те са тъпи,а аз умен и по този начин да си повдигам пропадналото самочувсвие.
Сърби ме да ми кажеш,защо все плюеш Ка,като че ли ти е длъжна за нещо???Защо нямаш достойнсвото да кажеш,че ти в Ка не успя да се наредиш,не търсиш вината в себе си а в Държавата.И ти ли си като всички сънародници-като се провалят търсят оправдание,а не като месните-търсят причината.
Съби ме да ми кажеш защо чрез лъжи искаш да се изкараш на нещо повече отколкото си???Не виждам смисъл в това да се самозалъгваш,ама ти си отворен и знаеш по-добре от нас-крепосните селяни!!!
Да приказва Батето кфо иска.
Само не разбрах, кфа му е далаверата да се върнеме у България Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 714860 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Marginal Нед 29 Авг 2010, 13:33

Та, отново за Батето и Мухатадфе.
Брат ми и той беше решил преди еди колко си десетилетия, че ше поработи ф чужбина и после ше се върне ф България да я "оправи" ...
Та, след еди колко си връщаници и опити реши че не стаа.
Та, след като обичате да обаждате колко е гот ф България, отидете да му обадите и на него ...
Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 1322 Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 161507 Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 142200 Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 655788
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by myhata II Нед 29 Авг 2010, 13:59

Ми то Маргиналче,жифота не е салами и бараки бе майно,е виш и са прочети с 200 мнения назад,колко пъти обаждаш за кожи и тинтири минтири,ако не моеш се светнеш,да ти запалим ламбата Счупя Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Mr800Days Нед 29 Авг 2010, 15:28

не мух,животът е бараки и салами и колко струвал бил там бензина.
преди малко се връщам от сънито.взех си един апартмент за 3 нощи-200 кинта.преди това си бях взел 2 моми за компания и 3 дни ядохме ,пихме и се веселихме ,всичко на всичко с бензина 800 кинта,но тройката дето си направихме ще ми остане незабраим спомен.сега може да карам 1 седмица на банички и лимонада докато избия масрафите,ма по добре така да си давам парите по весели моми отколкото да си натискам гъза 30 години докато си изплатя бараката.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by stimi Нед 29 Авг 2010, 15:50

Абе, бях се зарекла да не пиша, ама шило в торба трае ли?...
Начи въпрос на гледна точка е отношението към парите и по-рано когато си бях в България и сега когато съм тук.Винаги съм ги изкарвала със собствен труд, но и винаги спазвам няколко основни правила:
1.Никога не ги изхвърлям, защото това е част от моя живот и не мога да си позволя лукса да го изхвърлям!
2.На заем пари не давам!За сметка на това съм била винаги щедра по отношение на приятелите си...
3.Харча ги колкото душа ми иска, разумно разбира се...Ако нямам достатъчно предпочитам да направя инвестиция! Ще харча когато имам...
4.Никога, ама никога през живота си не съм връщала бутилки...и щеше да ме е срам дори пред родителите си да го споделя камо ли пред чужди хора.
В България бяхме добре и тук сме още по-добре...Не съм дошла заради парите, както казах, а заради децата си, но уважавам избора на хората, които са в България да живеят там...А, това са по-голямата част от моите приятели.Свалям им шапка и им се покланям доземи!....Аз не издържах, честно да си призная...Айде сега със здраве, щото смятам да си взема заслужена почивка!

stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Отново за Батето и за Мухата2 !!! - Page 8 Empty Re: Отново за Батето и за Мухата2 !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите