Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» A chance to take my little boy home
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» Да събудим форума !
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeСъб 26 Ное 2022, 13:32 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_lcapНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Voting_barНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_lcapНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Voting_barНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_lcapНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Voting_barНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_rcap 
stimi (4915)
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_lcapНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Voting_barНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_lcapНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Voting_barНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_rcap 
7george (3967)
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_lcapНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Voting_barНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_rcap 
danielle (2594)
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_lcapНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Voting_barНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_rcap 
Вода (2380)
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_lcapНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Voting_barНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_rcap 
fluid (2183)
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_lcapНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Voting_barНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_lcapНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Voting_barНай дългия електронен роман !!! - Page 5 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Най дългия електронен роман !!!

+14
paparazzo
Gaby
fluid
Glenfiddich12
7george
Petar Krastev
IFF
Mr800Days
Вода
stimi
Странджата
Fire
myhata II
bonbonka
18 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Re: Най дългия електронен роман !!!

Писане by Marginal Чет 26 Дек 2013, 14:30

А Мишка, щях да забравя за малко, чака те  Кука  +  Съдия , съжалявам мама Ти си господаря  Ти си господаря .

Marginal
Администратор

Брой мнения : 16898
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty За българските мутри работя ...

Писане by Мишката Вто 14 Яну 2014, 19:45

Съжалявам докторе, че така се получи.
Много бях объркан, а и нямах изход.
Освен тва, тука сега имплантираме нова система, фкарваме жени ф кириза (нали сега тва е на мода pale ).
Барофците казваха от самото начало, че с жени не трабва да се работи щото тяхната логика е много различна, ма няма кой да слуша.

Та, притиснаха ме, и ми обещаха ми много и аз се фтурнах.
След кат не можах да свърша работата както трябва, се ядосах много и за тва почнах да те тормозя - за да избия чивия, ма сега съжалявам, щото малко по малко почвам да се пробуждам и почва да ме фаща страх.
Странното е, че не мога да определя от кво точнощ ме е страх ...

Не знаех докторе, че си можел да ни навестяваш по другия начин (а и кой ли би могъл да предположи такива възможности от тебе?).
Та моля те, недей да се зафащаш с мене още известно време, дай ми още един шанс да се разплатя с тебе, недей нищо да правиш поне още една година.
Знам, че е много, но се опитай да разбереш ...

Айде сполай ти докторе, Господ щи върне добротата и ме извини още веднъж ...

Мишката
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 15.03.2010

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty За малко да забравя да ти обадя ...

Писане by Мишката Нед 02 Фев 2014, 12:35

Пак мутрите са тия които пишеха разни кодирани Лайнар по форумите ти за да те компрометират и да ти фкарват пръти ф спиците докторе.
Кво да се прави такива хора сме ние, някои от нас се водят най вече от злобата, завистта и страха (аз съм от тях, като малък не ходен ха зъболекар, щото ме беше страх от болката), останалите го правят най вече за пари (излъгали са ги, че колкото повече пари имат - толкова по ше са на далавера), пари които най вероятно няма да могат да изхарчат (както показва историята), а и да успеят да доживеят до там ше им приседне, щото за правенето на тия пари си им помогнал ти докторе, и то протиф волята ти ...
Разбира се има и такива които са комбинирали различни "качества", но и те както сички останали болни хора ше бъдат излекувани докторе Доктор , само че още не са го проумели. 
Да не забравяме и тия които изпълняват заповеди, ти разбираш, че те нямат много избор и би трябвало да си по благосклонен към тях ...
Ти докторе ше ни излекуваш сички, знам, че имаш свои начини да постигнеш това ;-), тва е и причината поради която сме застанали на пътя ти.

Сполай ти докторе, и не ни споменавай с лошо И така нататък .

Мишката
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 15.03.2010

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Комунизмус Северноамериканус ...

Писане by Marginal Пон 03 Фев 2014, 13:56

Тва беше последната и най сполучлива форма на тъй наречения комунизъм.
Както обикновено, тва от което най много се страхуваме, най много ни сполетява.
Все още си спомняме за епохата на макартизма от 50-те години.
Има дори такъв закон - закона на притеглянето.
Закон, или не, който не беше сляп или глух, виждаше как постепено в Северна Америка се настаняваше тоталиратния режим.

Първо, там имаше голям мегдан за тва, щото имаше много пари за крадене.
Историята беше показала, че комунизъм без крадене на средства не може да процъфти, щото той се крепеше най вече на подмолни действия, подслушване, кражби, корупция и подобни долни действия, сичките от които се крепяха на харчене на пари и то само ф едната посока.

Фторо, сичките комунисти които бяха се преместили ф Северна Америка, прилагаха комунистическите пезета с голем кеф виждайки колко е благоприятна почвата за тва на континента ф този момент.

Се повече и повече аналогиите със супер измисления строй излизаха на яве.
Все повече и повече задължения и все повече и повече забрани бяха на лице.
От друга страна, неудобните на режима индивиди биваха безскрупулно преследвани и тормозени и срещу тях биваха съчиняване кви ли не машинации с помощта на прогнили и изтърбушени от сякаде слушалки, подобни на едновременшните комунистически "хора за всичко".
Те бяха предани на режима, щото той им беше дал сичко което в един свободен и демократичен свят не биха могли да имат, щото бяха прекалено некадърни и неправолинейни за това.
Системата беше станала жертва на собствената си лакомия и тъпотия и връщане назад нямаше.
Играта на изхарчване и манипулиране с парите които нямаха покритие беше започнала и се играеше на живот и смърт.

От друга страна, хората с будно съзнание и тези които бяха решили, че няма да се подадат на изкушението да земат хапчето на "щастието и успеха", виеха врат и чакаха да дойдат извън-земните да оправят батака който цареше на синята ни планетка.
Те вече бяха разбрали, че да се разчита на помощ за "перестройка" идваща от този свят си беше чисто губене на време.
Още повече, че мутренските (нео - комунистически) правителства ни режеха сякаква връзка с извънземния свят и с всички сили се опитваха да скрият и забранят разпространението на доказателствени материали за съществуването на последния.
Тук - таме се прокрадваха снимки, видеа и материяли за извънземния свят, но никога от официалните и "серииозни" медии.

Братята и сестрите от отвъдните светове обаче не се предаваха.
Те имаха контрол върху сичко което ставаше или не ставаше на земята, но не искаха промяната да дойде от тях.
Те само бройкаха кой на какъф акъл е, и подобно на комунистическите мутри трупаха папки с досиета върху тоя и оня и тва-онва, но със съвсем друга цел.
Знаеха също така много добре, че тиняка който цареше на синята планета, не можеше да просъществува и вече имаха дългосрочни планове за развитието и в бъдеще.
С жалост и снисхождение те наблюдаваха развитието на събитията на планетата земя и гледаха как агонира последната версия на комунизма, захранван от низки страсти като завист, сплетничество, клюкарство, жажда за мъст и подобни.

На раята също не и беше лесно, но изборите бяха само два, да си трае и да се прави, че не разбира, или да си продаде душата на мутрите и да придобие комунистически вид.

За сега толкова ;-).
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty КАЗАХА ИМ !!!

Писане by Marginal Пон 04 Авг 2014, 13:19

Нека обсъдим какво, на кого и защо казаха (втълпиха) и последиците от това ...


  1. Че могат да контролират мъжете със секса (но не им казаха, че това е вървяло само еди кога си и еди къде си и вече не върви тъй като много от мъжете са станали с обратни или полу-обратни наклонности а има и такива на които не им дреме за техния сех).
  2. Че СИСТЕМАТА ше ги контролира вечно държейки ги в страх защото са зависими от жена си, децата си, къщата си, колата си и кариерата си (но не им казаха, че има и други жени, деца, къщи, коли, кариери, та дори и ДРУГИ ДЪРЖАВИ И КОНТИНЕНТИ (изключая жителите на Куба)).
  3. Че родината им е най доброто място където биха могли да живеят и се развиват, за да могат по добре да ги контролират и работят (но не им казаха, че има още по добри родини и, че да се пристрастяваш, възхваляваш и/или отвращаваш към и от нещо в Йога се нарича боядисване и носи лоша карма).
  4. Че след като са яли хурката от еди какъв си слой на обществото (фашизъм, комунизъм, феминизъм, или макартизъм) противоположен строй ще е идеалния за тях (но не им казаха, че от едната крайност в другата не бива да се ходи, а по скоро би трябвало да се търси златната среда).
  5. Че след като знаеме всичко имаме цялата необходима информация (но не им казаха, че освен видимия свят (тоя който виждат дори и добичетата) съществува и финия свят с всичките свои същества и много повече нива и там всичко е подредено по съвсем различна логика и видимия свят е само еднин инструмент за да се постигнат по висши цели. Това в момента върши най много работа на световните мутри, но вече сме почнали и ние да го ползваме тъй като мутрите са на изживяване и края на свинщината им се вижда и усеща.
  6. Че могат да създават конфликти и раздори на лично, семейно, професионално, национално и международно ниво и да правят далавера от това + че щяло да им се размине (но не им казаха, че след това ше ядат хурката и ше плачат право пропорционално на свинщината която са правили).
  7. Че като прекарат другарчето си (да е жиф и здраф капитализма) са на далавера (но не им казаха, че тая далавера е илюзорна и ще бъде заплатена поне 3 пъти по скъпо (според зависи кой ще ги наплаща, ако е потърпевшия е 3 пъти, а ако е Оня който си пе ракията в центъра на вселената е много повече пъти).
  8. Че още малко трябва да почакат и после силите във властта ще се изравнят и всички ще сме равни (но това беше лъжа тъй като никога не сме били равни и най вероятно никога няма да бъдеме такива) ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Билдър § Бърг, разговор по телефона ...

Писане by Marginal Съб 16 Авг 2014, 15:57

Билдър: Здрасти брато как е?
Бърг: Далаверка както винаги, кво да ти обяснявам ...
- Да де, ма напоследък далаверата не върви много и почвам да се позамислям относно бъдещето което ни чака.
- А, кво има да се позамисляш?
Далаверата е програмирана преди 4 000 (четири хиляди) години и винаги е вървяла като по масло до сега.
- Абе вървяла вървяла, но гледай какво става напоследък, настъпва комунизъм по цялото земно кълбо ...
- Ами комунизъм, не виждаш ли в какво плачевно състояние са две-трите останали комунистически държави?
- Да де, но аз не говоря за този комунизъм, говоря ти за оня при който няма да са затворени границите и хората ще могат да обаждат по някой и друг лаф който не съвпада с разбирането за "политическа коректност" и няма да ги вкарват за това в затвора веднага, а само ще им правят постановки и после ще ги изнудват с тях, не се прави, че не разбираш как става това ...
- Това пък от къде го измисли и как става това?
- Ми как от къде, не виждаш ли какво става с фармацефтиката (една от най големите ни далавери) и петрола (втората ни далавера по значимост)?
Скапват се малко по малко Тъжен.
Напоизлезнаха електрически автомобили, алтернативни медицини и т.н.
А относно постановките не се прави на ущипан, забрави ли колко много кадърни хора скапахме снимайки ги със скрити камери какво правят под въздействието на субстанции, хипноза, сугестология, сублимни съобщения и подобни.
Сичко тва ще бъде разкрито и ние разобличени.
- И какво предлагаш, има ли изход от това положение?
- Няма бате, разюздили са се масите и вече не се удържат, а и тоя пуст интернет който бяхме принудени да им дадем не е вече на пълна далавера за нас.
- Ами интернет, нали го контролираме с подставени личности.
- Ами контролираш трънки, нали видя какво стана като излезнаха ония двамата от Щатите и обадиха за какво става въпрос с твойте подслушваници, шпиониране  и интриги на международно ниво?
- Да де, ма сега нали сме дигнали мерника на Китай и ше го направиме да замести Щатите по далавера?
- А, така само си мислиш, там е коренно друга логиката и нямаме кой знай какво влияние.
- Добре де, какаво предлагаш?
- Ми айде да обсъдиме.
Нали за сега сички са под контрол, тия които сме подготвили за следващи правителства в "развитите" "демократични" страни на запад са "проучени" и "кодирани"?
- Така си мислите само ти и група съветски учени, далаверите на които разчиташ, а имено това което те са казали, направили и дори помислили под влиянието на субстанции, хипноза, сугестология, сюблимни съобщения и подобни не е сигурно, че ще бъдат признати от новите отговорни лица.
Не забравяй, че оня свят свърши през 2012 и всичко което сме откраднали и смотали с хитрини (включая и съзнаннието, под-съзнанието и "признанията" на тези които не са били удобни на режимите в "развитите" страни от "свободния свят") няма да върви на световната поста !!!
-Ами, голям си бил песимист, забрави ли, че всички отговорни и поставени лица по цял свят са обвързани с кариери, гарантирани доходи, заплаха за лишаване от свобода и т.н. при не-коопериране?
- Абе праф си до някъде, но да ти кажа честно аз си стягам куфарчето и се готвя да бягам на луната (скритата и страна де), па ти ако искаш разчитай на хора които ще действат под заплахи и изнудване.
Само да ти обадя, че има такива гьонове които като почнат не спират и междувремено променят бъдещето по не знам си какъф начин и всичката твоя информация и постановки за това което е, било е и ще бъде в материалния свят вече не върви.
Освен това и тия които ще свидетелстват срещу ония които си "наредил" може да почнат да се разболяват по малко, а може и да дръпнат казанчето.
Не забравяй, че повечето от тях са действали за пари, за да си задоволят долните страсти като завист, злоба и подобни и никога не е късно някой да им даде повече пари или да почнат да завиждат и злобеят по някой от нашия отбор.
В смисъл, че всичко може да бъде променено много лесно ако тоя който го променя е пич, щото силите от горе вече му/и помагат много повече от колкото беше възможно и разрешено преди ...
- Е, ти си по млад имаш повече далавера за живот, но на мене не ми остава много ...
- Да, но представи си, че те свитнат за да не обадиш кво сме правили или поне те заключат и изнудват?
- Не могат, имам имунитет, енергийна защита от най якия маг на света и АК-16 с много пълнители ...
- А забрави ли как става обикновено като се сменя системата, много от влиятелните лица, полицията, та дори и военните минават бърз бързо на страната на новото правителство?
- Ей Билдър, вкарваш ме в мисли ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Re: Най дългия електронен роман !!!

Писане by Marginal Вто 21 Окт 2014, 13:28

Операция "Оправячка" почна в края на 80те години точно след падането на "хубавия" строй в бифшия соц-лагер.
Тя беше разбира се планирана много по рано както и всички големи събития на синята ни планетка, но се задейства в края на 80те години на миналия век  - точно когато почваше новата световна перестройка.

Фсичко беше изпипано до съвършенство както винаги, нали фсе пак сега разполагахме с по модерна техника за подслушване.

Е ся, разчиташе се на слушалки, подслушвания и доносничества и се пренебрегваше ползването на квантовата физика, но нали точно това беше целта - да се правим, че вършим работа и да скапваме населението на планетата настройвайки едни маси срещу други ;-).

Най важната цел бе да се раздели населението както на лично ниво (съпруги от съпрузи, деца от родители и т.н.), така и на държавно като фашисти и не-такива, комунисти и не-такива, феминисти и не-такива и т.н.
Това беше вече станало редовна практика чийто плод бяхме видели в края на последната световна война когато "отварячките" разделиха изтока и запада на "демокрация" и един строй измислен от син на богат адвокат който го измизлил в следствие на прекалено скучаене без да му е еня за която и да било класа и най малко за тази за която е бил написал книгата тъй като той никога не е бил на това ниво и съответно не може да разбере проблемите на хората от нея.
Строя го нарекога комунизъм и социализъм и се отличаваше с това, че уж всички сме еднакви, имаме еднакви права и задължения и хората нямат право да изразят това което мислят и да излизат в чужбина.

Не дълго след това в Северна Америка се разви закърнялия от миналото феминизъм.
Той разбира се отговаряше на минималните изисквания за тоталитарен режим, а имено, че имаше привилигеровани (феминистите) които имаха право почти неограничено да мачкат останалите и да правят какви ли не далавери с живота им.

Скоро обаче се оказа, че на дълъг период от време и тая тъпотия не може да издържи на изпитанието на времето.
Титлата "Бита Курва" също както преди нея и титлите "Фашист" и "Комунист" си губеше стойността и вече далаверата почваше да преминава в пръчка.
В смисъл, че най хиртите, умни и безскрупулни типове които се бяха възползвали за лични облаги от системата отдавна си бяха уредили живота тъй както и този на близки и познати, но за новодошлите не остана почти никва далавера и най умните и пресметливи от тях вече дори се чудеха дали си заслужава да си слагат главата в торбата знаейки кво следва след като се разпадне една такава тоталитарна система Тояжка .

И по някаква "случайност", всичкия този възраждащ се феминизъм идваше точно по същото време по което се зароди най голямата имиграционна вълна от бившия соц лагер в Източна Европа.

Нашенците обаче бяха вече гризкали подобен режим и имаха както аванс пред северно-американците, тъй и необходимия тренинг за да се справят с идиотщините свързани с привилигероването на единия пол пред другия.

...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty ПОСЕВЕРНОАМЕРИКАНСКИ !!!

Писане by Marginal Чет 13 Ное 2014, 21:52

Начи заради географското положение на Патриотия и Грамада в тези 2 страни се прилагаше много специална техника за работа с "престъпниците" ...
Имайки предвид, че на юг границата е яко пазена, на север има само лед и бели мечки, а на запад и на изток само много вода техниката за пазене на "реда" беше по различна от колкото в другите развити страни.
Тъй че, нямаше много много мърдане извън границите без да се разбере това.

Първо, когато някой станеше неудобен му се пускаха някоя и друга "мутра" за да може след това да се създаде досие, че човека е на далавера да се следи, подслушва и т.н.

За "мутрите" също беше далавера това тъй като после можеха да ползват връзката си и изживяното с дадения човек като разменна монета при работа с куките.

Сичко тва разбира се ставаше с покровителството на куките и то най вече на територията на Фребек където "сичко" се знаеше и където се още имаше як мегдан за далаверски сделки с помощта на поставени лица и корумпирани служебни такива.

Целта беше да се построи пустия комунизъм за който си баеха все още дъртите изпърдяни "комунисти" които дълбоко в душата си ненавиждаха сичко свързано с демокрацията както и много от некадърните и сплетничави мързелифци които с подлостта си имаха намерение да направят кариера на помияри както в доброто старо време когато владееше "комунизма".

Тва беше супер за сички и особено за най завистливите, некадърните и мързеливите куки които искаха да изградят кариера с някой който не е наистина свъзан с организираната престъпност поемайки по малък риск по този начин.

Общо зето далаверата беше следната.

Престъпници от тук и от там се юркаха да портят тоя и оня, да доносничат и клепат с цел да спечелят точки пред някоя корумпирана кука, след което в повечето случаи се измитаха в чужбина и ни лук яли, ни лук мирисали.
Само оставяха тинята след себе си и корумпоираната кука можеше да я комбинира с други измислени постанофки както на нея и изнася.

Е ся, ако не станеше кво па толко, нали поне сме опитали сме се насладими на интригите, сплетничествата и клепането по околните и нали също така трябва да се скапе и Канада както бяха скапани редица други държави.

Сичко тва разбира се беше създадено, ръководено и под наблюдението на най големите мутри на планетката ни и си беше в реда на нещата по пътя към заробването и притъпяването на чувствата и съзнанието на масите.

Добре дошли в последната версия на комунизъма :-).
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Гьончо и Тъпчо при боклука.

Писане by Marginal Сря 10 Дек 2014, 21:50

Върви си Тъпчо и гледа от един боклук стърчи нещо голямо.
Приближава се той и какво да види – един голям гъз и то гол при тва.
Нещеш ли изведнъж гъза проговаря:

- Драсти Тъпчо, кво стаа? 

Тъпчо се стресва и запитва:

- Кой си ти бе ... та ми обаждаш, че дори ми знаеш и името?

- Ми как кой съм, аз съм Гьончо – твоя боен другар. Позагледал се Тъпчо и кво да види, тва бил наистина ...а на Тъпчо.

- Ей Тъпчо кво правиш тука и що ми обаждаш с гъза си а не обаждаш като нормален човек?

- Ми наредиха ме, нали сички чакахме да се пенсионира главната мутра за да се махнем от тука та да не ни скапят, но то стана една да не ти обаждам, някъв главатар от еди къде си се заюркал много и ни извадиха сички кирливи ризи, че и тия на много по големи отварячки от мене.

- А що ми обаждаш с гъза си?

- Ми що що забрави ли, че преди да ни уредят ни зашиват устата на тези които много сме били обаждали приживе.
Тебе няма така да те уредят щото нали си човек на човека (каза Гьончо, но дълбоко ф себе си знаеше, че Тъпчо щеше да дръпне казанчето на свой ред, но просто не искаше да му разваля настроението още от сега).

- Добре де Тъпчо, ква стана тя такава нали сичко бяхме предвидили, изчислили и всичко е с покровителството на главната шфестерка от бъркогата на шфестерките + тва балъците които прекарахме не са се оплакали, не е имало следствие, та камо ли съд ???

- Ех ти Тъпчо Тъпчо, не напразно сме те кръстили така. На колко години стана та се още вярващ ф Дядо Коледа? Забрави ли, че има един от ония които скапахме който ни човърка ф под-съзнанието на който си поиска?

-Кой бе оня ли дето ние му изчовъркахме сичко и в съзнанието и в под-съзнанието ли?

Тук Тъпчо много се изкефи вътрешно тъй като с оня за който ставаше въпрос той много се кефеше защото не само, че си бяха правили кефа с него, не само, че бяха направили и някоя стинка с него, но му бяха скапали живота и кариерата а цял живот.

-Тъпчо Тъпчо, трябва ли да ти обаждам колко пъти през нощта се будех ф студена пот след като сънувам как ме разпаря и ме зафърля ф една боклуджийска кофа, сигурен съм, че и ти имаш такива кошмари.
За него се носят слухове, че можеш да посещава който, когато и където поиска без дори и да се помръдне от там където е и да му/и прави разни неща.
Казвал бил на бублични места, че напоследък му липсвали такива върху които да практикува и то не от далаверските практики, а от едни такива, само кат си помисля за тях и ми настръгва вълната от страх.

-Тоя па, кви кошмари кви практики си бълнуваш па ти, аз съм най великия и не ме ловят такива измишльотини?

- Бе тебе може да не те ловят, но мене както виждаш вече ме уловиха.
А да не забравя да ти обадя също, че имало няква нова далавера с която можело да се влияе от разстояние на трети хора и те да те направят така, че да се фърлиш от някоя висока сграда или да ти се случи някакво подобно фатално нещастие ...

- Вярвай в кво искаш, щом си гризнал боклук ясно колко ти е акъла (измърмори Тъпчо и си подмина, но в чуканчето му все още тънтеше гласа на гъза на Гьончо и това остана така в продължение на няколко седмици). 

Той през цялото време се опитваше да се успокои с мисълта, че фсичко тва се беше случвало ф Канада, нали се пак за тва бяхме дошли да направиме новия си живот там и новите тинякщини там, защото ако се бяхме изсрали така в например в САЩ както бяхме го направили ф Канада, щяхме да ядем хурката яко ... 
Но ние работихме, работиме и ще работиме в Канада.

Ех Канада Канада ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Новите технологии ...

Писане by Marginal Нед 14 Дек 2014, 17:00

Митрофанка Методиева се изпърдя шумно и се почеса по вълната със замислен вид.

Беше сама в бюрото си и мислите и се носеха насам-натам, но за квото и да си помислеше главната мисъл която се мотаеше в главата и беше насочена към произхода, протичането и осъвършенствуването на операцията с кодовото име "Енергия".

Операцията беше почнала още през първата студена война и имаше за основна цел да се разбие загниващия капитализъм.

За целта бяха избрани невръстни деца с проблеми и/или без родители на които първо се промиваше мозъка след което се кодираше програма за действие за цял живот.
Основната работа се извършваше по електронен път в дълбоките мазета на тайните служби придружена с хипноза и събтанции, но в по особените случаи и когато имаше отклонение от страна на програмирания индивид от основната цел, се доизкусоряваше на ръка от най висхите екстрацензи на днешно време.
Това разбира се беше изключително скъпо и сложно, но както винаги целта оправдаваше средствата.

Нека отбележим тук, че на запад не оставаха по назад в тази така наречена надпревара тъй като от това зависеше прекалено много както на политическа така и на икономическа основа.
С малката разлика все пак, че на изток се работеше малко или много по старата система "За Сталину - за Родину", а на запад се разчиташе единствено на щедрото заплащане и заплахата от неподчинение и/или предателство.
+ това печатницата на $$$ вече ръждясваше и се очакваше хората да минат на стокообменна система на заплащане.

Така или иначе за сега работата вървеше и само от време на време се налагаха някои малки промени и/или добавки/рационализации.

Също така главна роля в процеса на работа играеха слушалките които също бяха изкарали основно обучение по екстрацензно влияние на индивиди на разстояние или лице в лице и тяхната основна задача беше да им се внуши да кажат нещо което по късно би имало стойност при висшестоящите и влиятелни слушалки.

"Късметлиите" които бяха избрани да изпълняват тази тежка работа и при това несъзнателно имайки предвид, че на самите тях никой никога не беше обяснил за какво ще бъдят използвани през целия им живот много се чудеха защо често правят и/или говорят такива нелогични и странни неща.

На мутренските правителства от друга страна не им дремеше за нищо освен за резултата и бяха готови да жертват свободата, здравето, щастието и живота дори на обектите които бяха използвани в тази операция.
Самото общество вече беше придобило овчи вид и беше загубило всякаква надежда, че един ден ние вдички ще можем да заживеем като едно цяло.

Е, от време на време ставаше някой и друг сакатлък и някой от индивидите ползвани в операцията изгърмяваше в прекия или преводния смисъл, но нали все пак тия индивиди нямаха никаква стойност от самото начало ...
Важното беше да се харчат колкото може повече пари и ако може да се оправдае това харчене.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Новите правителства, новата ера и хитрините :-).

Писане by Marginal Пон 15 Дек 2014, 15:26

Глобално се очаква промяна в структурата и функциите на правителствата по цялото земно кълбо.

Тази промяна идва заедно с новата ера и новите енергии.
Въпросната промяна беше наложена най вече от междугалактическия съвет който не можеше повече да понася свинщините които се случват на планетката ни.

Това разбира се не беше въобще ясно на таралясниците които управляваха в повечето случаи и повечето държави.
Не, не говорим тук само и единствено за политиците и магнатите, а говорим и за онези които дърпаха книците зад кулисите.

Почти всички от тях бяха "хитреци" които работеха по "логиката" от старата ера, там където за да преуспее някой трябваше да предаде и опетни всички около, пред и зад него/нея.
Останалите бяха заблудени овце които бяха се преродили в това тяло от немай къде и не вървях по пътя си, тези които бяха последни в дадената група прераждащи се.

Казвам почти ръй като по умните, хитрите и посъбудени вече се бяха разкаяли и преквалифицирали за работа по новата логика, тая в която всички бяхме едно и в която не ни делеха на пол, цват на кожата, религии и материално състояние.

Много от хитреците бяха вече дръпнали казанчето и почти никой не си спомняше за тях, но имаше и такива на които уроците които бяха получили, че не вървят по правилния път не им бяха подействали и те все още работеха за енергийните мутри и си въобразяваха, че с това задоволяват единствено собственото си его, злоба и завист.
От старата епоха им беше останал похвата да мачкат хората които бяхя по умни и преуспели от тях, но разбира се се извършваше по подъл и подмолен начин.
Един от предпочитаните начини се извършваше чрез слушателството.
Той беше най удобния защото по този начин се правеше опит (все успешен в много от случаите) да се  скапват евентуалните и бъдещи членове на новите световни правителства, тези в които няма да има почти никаква корупция, угодничество на този и/или онзи слой от народа нито липса на връзка между народа и правителството.

Най силния похват все още обаче си оставаше опетняването на високопоставени лица като политици, съветниците им и богати и влиятелни хора ползвайки хипноза, забранени субстанции като наркотиците и млада палава кака след обилна вечеря и напиване.
Там където това не можеше да се случи, се ползваше мутренската технология за влияние от разстояние с радио-вълни - най силния коз на настоящите световните мутри ...

Те разбира се не подозираха, че тази "сила" им беше дадена само за да бъдат изпробвани колко им е акъла и гледайки събитията които се случваха по света, последния май съвсем беше мухлясал и в процес на изветряване.

Това което също им убягваше беше, че им се разрешаваше все още да дишат земния въздух не по друга причина, а имено за да могат работниците от противниковия отбор да имат някой на когото да се упражняват.

Енергийните мутри, господарите им и подчинените им бяха просто пионки с чиято помощ се полагаха основите на новите правителства на синята ни планетка.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty За добре дошли ...

Писане by Marginal Съб 21 Фев 2015, 07:15

Тайната хомо-сексуалистка агентка Мара-подробната пусна поредната обява за продажба с телевизор снабден със скрита камера,
Тя вече имаше опит с много новодошли имигранти които поради финансови причини най вече предпочитаха да купуват на старо.
Разбира се пола, възрастта и половите наклонности нямаха никакво значение, най важното беше да се направи някой леф, да се скапе живота на някой новодошъл имигрант и да се върти колелото на тъпотията.

Фсичко вървеше като по вода.
И как да не върви като се ръководеше централно?
Лакомията и тъпотията на участващите придружена с вярата, че Господ (или "колегите" му) не съществуват + заблудата, че това което мислим, говорим и вършим може да остане скрито-покрито даваше енергия на тази дейност да продължава.

Да не говорим, че никой и не се питаше дори защо участващите в тези постанофки бяха по правило тъпи, нещастни в 90% от живота си (беше им разрешено от време на време да почувстват истинско щастие само като мярка да им влезне още по вътре след като влезнат пак ф цикъл).
А и да се питаше някой това, какъф отговор би могъл да си даде?
Нали фсе пак чужди енерийни намеси като магия например, както и карма от предишни животи бяха за тях само "бабини девитини" ...

Та взети фсички горе-споменати фактори и комбинирани заедно даваха идеалната комбинация за действие по въпросната тема.

Бяха минали вече два дни от продажбата на ментето-телевизор което Мара беше продала.
Тук да фметнем, че тези телевизори се продаваха само на тези имигранти които бяха "благонадежни".
Ф смисъл, че те можеха лесно да бъдат накарани да направят това-онова пред скритата камера което щеше да донесе много $$$.
Нали фсе пак маното вървеше по голям път нагоре както и видеата щяха да задоволят тинякските страсти на главатарите от правителството което беше току-що скалъпено от изстрадали хомо-сексуалистки и лесбийки и което тепърва почваше да си го връща на обществото ...

Изтегна се Мара на леглото и пусна да превърта фидеото на бързи обороти и кво да види още на фтората вечер?
Тетка от Карлуково вече си играеше с междубедрения мускул и подскачаше на леглото от кеф :-).

Мара си удари една злобарка и почна мислено да прави планове как ще бъде накарана Тетка да повтори спектакъла за още по голямо шоу ...

Мара нямаше идея как ще стане това, но нали за това беше нейния Гуру - Гьончо фсезнайкоф който имаше тясни връзки с "комунистите", феминистите, представителите на организираната тъпотия, както и главатари от правителството.

От своя страна пък Тетка нищо не подозираща за сега си праскаше волно или неволно по някоя и друга злобарка и така времето си минаваше.
Тя щеше да разбере чак след десетилетия защо теке е била подредила картите, ч тя да е пред камерата, а противниковия отбор с пачка ф джоба.

Но по този въпрос по нататък ;-).

Та живота си течеше така и нищо неподозиращия противникоф отбор си харчеше зареденото с енергия мяно и си пофтаряше, че "парите не миришат." !!!

Продължението - по наратък ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Тараляска Далаверова ф размисли ...

Писане by Marginal Съб 11 Апр 2015, 07:51

Тараляска се протегна зад бюрото си, прозя се и се отдаде на съзерцание.
Нямаше кой знай колко работа и можеше да си позволи да отдели половин час за "размисли" по свършената "работа" с борбата срещу слабия пол.

Тя с носталгия си спомни за "добрите стари времена" когато борбата между половете беше безмилостна и се ползваха ВСИЧКИ средства за смачкването на тестостероновите носители.
Това бяха времената в които силата идваше незнайно от къде и от динозавристите се искаше само 1 "да" или "не" (а дори по някога и само един критичен или одообраващ поглед) за да се променят и/или анулират закони, постановления и разпоредби.

С носталгия казвам тъй като Тараляска с голяма тъга размишляваше как новото поколение динозавристи не само, че не ползваха старите и добре изпитани похвати на мачкане на носителите на тестостерона, но дори и им набутваха авантаж като им даваха възможност да избират кой, кога и как ще кара влака в дори и рядко срещаните случаи на съвкупляване между динозавристки и носители ...

И като че ли това не беше достатъчно, та тя дори беше чувала и за млади представителки на силния пол които си го слагаха с носители които бяха на доста напреднала възраст и то единствено (ах какво безобразие, Тараляска дори я гнусеше само да си го помисли, та камо ли да го приеме) ЗА УДОВОЛСТВИЕ, а не за пари или далавера !!!

Тя просто не можеше да проумее как така този упорит труд на няколко поколения динозавристи отиваше на вятъра.

Не можеше дори и да се досети разбира се, че динозавризна който цареше във Фребек и който уж беше най последната и усъвършенствана версия не носеше и не казваше нищо кой знай колко ново, а беше само поредния опит да се скапе 1 общество с разделянето му и в този случай това разделяне беше на най високо ниво ...

Е, тя разбира се намираше утешение във факта, че и оставаше много малко до пенсия и щафетата по пъта към "светлото бъдеще" щеше да поеме някой друг.
Дали следващия щеше да послуша майчинския и съвет и да продължи твърдата линия или не, Тараляска можеше само да гадае.
Така или иначе тя се надяваше това да не бъде някой неин близък или роднина и по възможност да е някой от слабия пол защото самата тя дълбоко в себе си признаваше, че пътя по който върви Фребек и който тя самата беше утъпкала с толкова много усилия не беше най добрия и водеше до глуха улица.

Изведнъж позвъняване по телефона я изкара от дълбоките мисли.
Тя вдигна и се зарадва като чу гласчето на внучето си.
Е, никой не е съвържен, сега като се е родило от слабия пол няма да го хвърлим на боклука я.
Още по яка далавера, ще го възпитаме като истински динозаврист, ако ли не, ще запълни опашките по бюрата на службите по безработица и евентуално ще си има работа с властите имайки предвид, че не върви към "светлото бъдеще" ...
НО Слушко Покорничев се очертаваше да стане виден динозаврист и това даваше стуимул на Тараляска да го възпитава по динозавристки и то по най последната версия написана лично от нея ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Пак за динозавризма ...

Писане by Marginal Вто 04 Авг 2015, 09:46

Динозавризма беше сравнително нова наука – на около трийсет години и се практикуваше най вече и най усилено в държави населени с хора със сравнително нисък интелект и такива склонни да подържат и стимулират развитието на тоталитарни системи на управление.

Както и последния познат на света тоталитарен режим комунизЪма който се крепеше на подмолни действия, задкулисни манипулации, подслушвания, доносничество и всякакви други подобни похвати допринесли за създаването и просъществуването на свички тоталитарни системи в историята на човечеството.

Феминизма бе предопределен да не просъществува още от самото си начало бидейки основан на дискриминиране на слабия пол за сметка на силния такъв.

Друга аналогия между него и останалите тоталитарни системи беше, че представителите на слабия пол имаха възможността да се представят за динозавристи времено или постоянно (на пример за цял живот) с цел придобиване на морални и/или материални облаги и издигане на висок ранг в динозавристкото общество.

“От горе” всичко това се толерираше с цел да се покаже за пореден път на световно равнище, че една система която е основана на тоталитарни идеи не може да пробъде на дълъг период от време.

Така или иначе повечето хора нямаха избор и за да “просъществуват” в този вид общество без да се подчинат на тоталитаризма тъй като за да се обучават във висшите учебни заведения те бяха задължени да изучават и полагат изпити по научен динозавризъм.

В този предмет се преподава как динозаврите били по висши по хитри и умни от представителите на слабия пол, тъй както и, че никой не може да определя на една динозавристка дали ще има деца или не, дали ще абортира или не и това независимо от физическото и или психическо състояние тъй както и семейното и положение.
Ако намалееше драстично прираста на населението на Грамада се внасяха готови деца от страните в които раждаемостта бе много голяма.

Останалите “развити” страни по света гледаха много любопитно към динозавризма във Фребек наблюдавайки дали той ще просъществува за да го приложат евентуално на практика в бъдеще.

Основно изискване за просъществуването на динозавризма в една държава бе да има излишък на пари.
По ирония на съдбата обаче във Фребек който бе глобалния център на динозавризма парите не се печатаха безразборно както в Патриотия и се разчиташе най вече на имигрантите да подемат с пресни сили по пътя към светлото бъдеще добавяйки от злобата си, тъпотията и завистта за постигане на крайнте динозавристки цели.

С най голям и пресен опит допринасяха имигрантите от бившия соц-лагер които имаха пресен опит в построяването на динозавризма, но не в такива крайни размери както във Фребек.
Те прилагаха изпитани техники като подслушване, подмолни действия, манипулиране на общественото мнение чрез медиите както и мачкането на едната част на обществото за сметка на другата.

В бившия соц-лагер още преди десетиетия се практикуваше изнудване с детето или децата от динозавристките.
Практика доусъвършенствувана от фребекарските динозавристки и подържана от общественото мнение и законите в тая провинция в Северна Хамерика.
Не се налагаше вече да се чудят какви машинации да правят динозавристките за да изнудват съпрузите си с децата.
Всичко им бе подредено и поднесено на тешсия и ако случайно някоя новодошла и неориентирана представителка на силния пол се услушваше, то тя бе вкарана бързо в релсите от динозавристката система доброволно или на сила.

От представителите на слабия пол се искаше само да слушат, работят и носят пари. Ако ли не закона и общественот мнение щяха да се заемат с техния случай много бързо и ефективно.

Убийствата на деца, съпруги динозавристки и деца следвани от самоубийства бяха вече заредяли тъй като новото поколение беше вече разбрало, че динозавристките бяха най силните на земното кълбо и нямаше смисъл да се лее излишна кръв, а само трябваше да се следва “априлската линия” на динозавризма която щеше да ни изведе по “пътя към светлото бъдеще” когато всички щяхме да бъдем равни …

Тази практика и система на динозавризъм се подържаше естествено от световния мутренски елит на който въобще не му дремеше за тази северно-хамериканска провинцийка, а по скоро я ползваха като опитно поле вършейки задкулисните си манипулации на световно политическо равнище необеспокоявани.

Това е поредния световеен експеримент за да се види какъв е резултата от прилагането на практика на поредния тоталитарен режим и смачкването на едно цяло общество с цел след това да се завземе манипулира и ръководи от външни сили, а пред общественото мнение да се дава илюзия, че му се помага.

Съвсем пресен бе примера с такава практика в бившия соц-лагер където видяхме наяве как изтичат мозъци и специалисти от всичките области към други континенти и социални системи.
Всичко бе много добре замислено и приложено на практика.

След цялата тази процедура в държавите с бивш тоталитарен режим оставаха най вече стари и болни хора които бяха в тегло на обществото.
Това допринасяше са скапване на съответните държави, но това ни най малко притесняваше “новите колонизатори” които по този начин си създаваха нови държавни системи контролирайки тази или онази държава и цялото земно кълбо показвайки на практика как може една държава да бъде смачкана и друга “издигната” и направена да бъде примамлива за имигранти от останата част на света както от най бедните така и от най развитите държави.

От най бедните държави се предпочиташе да се взимат имигранти за разплод както и елитни учени, а от по богатите държави се приемаха имигранти предимно с завишени интелектуални способности и такива симпатизиращи на динозавризма и подобни тоталитарни системи.

Това всичко разбира се се подпомагаше от правителството в съответната динозавристка държава манипулирайки общественото мнение по всевъзможни начини и най вече чрез радио-вълни и добавки в храната, водата и напитките тъй както и с помощта на специалисти като психолози, психиатри, социални работници, полицията, съдебната и образователната система.
Нека пак напомним за съществуването на научния динозавризъм като задължителен предмет във висшите учебни заведения.
Този предмет беше задължителен също и в останалата част на Грамада.

Но динозавристите дори и не подозираха, че целия авантаж който им се пускаше беше единствено с цел да се компрометират пред световното обществено мнение за да могат след това да бъдат заробени и поставени на колене от новия световен ред който настъпваше бавно и неусетно, но сигурно по всички точки на земното кълбо.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Тъпчо неспокоен.

Писане by Marginal Сря 19 Авг 2015, 16:25

-Гьончо, пак сънувах кошмар снощи.
Сънувах как ми режат главата на гилотината.

-Ми Тъпчо кво се косиш толко?
Гилотини не се ползват от вече няколко десетилетия.

–Да де, ма да не е нещо символично и да ме сполети някво нещастие …

-Ти па, нали сме се погрижили за сичко от централното управление на централното управление.
Освен тва, тва което сме правили с тебе си е изпитана марка.
Практикува се от край време по цял свят.
И не видя ли, че ф Белгия с аферата Дютру въпреки, че ф кириза бяха фключени непълнолетни момичета така и нищо не се доказа и никой не лежа ф пандиза, та камо ли ф Табарнашко където за да осъдят някой на пандиз за тва което правиме се искат много свидетели и много доказателства и делото ше се проточи години.

Тва да не ти е като да ти кресне някоя жена и да те фкарат веднага ф пандиза без присъда за неопределн период от време.
Я се събуди малко.

Тва което правиме са далавери на правителствено ниво Тъпчо.

Нали знаеш, че сичко е планирано от най висша инстанция в организираната тъпотия, а там няма лабаво.
Оня който си сънувал и от който те е страх е нареден отдавна с фалшиви обвинения и лъже-свидетели и те стоят готови за действие при поискване.
Май си забравил тва?

А и не знаеш ли, че който е обявен веднъж за враг на най великата страна на планетата няма да се измъкне по никакъв начин от преследване до миша дупка.
Се 1 е враг на цялото човечество ...
С тва го държиме на 100%.
Ония нали знаеш как функционират, само им дай някой който да обажда срещу политиката им и стой та им гледай сеира :-))).
Много лесно се фащат на тва.
Наще елсперти по интригите по цял ден само такива далавери мъдрят.

Тоя е свършил, от сякъде сме го наредили, сички влиятелни дългогодишни слушалки докладват постоянно срещу него.
Между другото много стинки падат от подслушването му.

+ тва, забрави ли, че ф кириза протиф волята им са фкарани и главатари от най висшите кръгове на общството.
Държиме ги с компреметиращи аудио и видео записи тъй както и с такива снимки.
А нещо излезе наяве по погершка и те стават моментално следствени.
Да не са луди да си рискуват заплатите и пенсиите за тоя или оня никаквец.

–Да Гьончо знам, че си ми идол, че си по умния и вече си минал от ранг на тиняк ф ранг на посерко и си над мене, ма се пак много често не мога да спя и ми се явява образа на оня нали знаеш за кой ти обаждам и да ти кажа съфсем не е весело докато е при мене.
Зъзна от страх и си дера с нокти кожляка.
Често ми се случва тва и секи път ми се свива сърчицето и не знам вече кво да мисля и как да се пазя от тия енергийни атаки.

-Тъпчо Тъпчо, май си забравил, че ти не можеш въобще да мислиш, но щом казваш, че се стресиран щи там едно успокоително хапче, а и може да ти опъна кожухчето за по голям твой конфорт след тва.

-Споко Гьончо не се юркай толко много, не съм се още толко зле, ма нали идвам се пак да потърся малко утеха при тебе.
Ти си единствения на който се доверявам.

–Пак ти пофтарям Тъпчо, че няма що да се косиш.
Квото и да стане знаеш, че ф краен случай имаме и хора за най черната работа ако се досещаш въобще за кво обаждам.

-Досещам се Гьончо досещам се, ма да ти кажа под секрет фчера бяха на гледачка и тя ми каза, че оня за който обаждаме бил ни набрал много и планирал да ни отпердаши яко.
Освен тва ми обади, че имал някви си способности (не можах да запомня какви щото термина който тя обади ми е непознат) и можел да прави чудеса.

–Ами ше прави чудеса.
Нали кат цакаме някой и друг леф на някой екстраценз и ше му види сметката на бързо.

-А, ти па да не мислиш, че тия екстрацензи са толко тъпи, та да си фкарват главата ф торбата за твойте пари?
Я помисли пак …

-Намислих се Тъпчо.
Айде остави ме ся и отивай да си тъпееш някъде другаде.

-Чао Гьончо.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Re: Най дългия електронен роман !!!

Писане by Marginal Пон 06 Юни 2016, 15:42

-Джени.

-Какво Жиньет.

-Как върви далаверата с мъжете при вас?

-Супер яко благодаря.
Не можем да се сравняваме с вас тъй като при нас оръжията фсе още не са забранени и не можем да ги тормозим толкова яко като вас, но има як напредък.

-Е, още сте много назад.
Само да знаеш какъв кеф е като ги юркаме и ги въртим на шиш.
Даже нямат право и да ни викат защото влизат веднага в затвора за домашно насилие ако реши жената.
Фсичко за каквото сме си мечтали се сбъдна, а сега искаме още повече власт и пари ;-).

-Ех как сладко говориш колко сте напред с материала само.
Завиждаме ви благодорно :-).
А, да не забравя, как върви далаверата с имплантирането на феминизЪма в Източна Европа и Близкия изток?
Там мъжете се отвинтват прекалено много фсе още.

-А имаме успех и там.
Пращаме мисионерки които учат жените как да работят мъжете си, но не е лесно тъй като в Източна Европа са някви много странни такива викат, че ф миналото вече имали нещо подобно на феминизЪма и било голяма тъпня.
Било им скапало държавите.
Е викали му комунизЪм / социализЪм, но било общо взето същия тоталитарен режим като феминизЪма.
Ние им обясняваме, че това което те са имали е било на много ниско ниво, а това което ние им предлагаме е пълен контрол над всички мъже и пълен контрол над големите пари глобално !!!
На мъжете ще дават пари само до колкото да не вият от глад както си подобава и както е при нас от години насам.
И за постоянноото подслушване и видео наблюдение на по – опърничивите индивиди се борим, ма ония не искат и да чуят за нашия феминизЪм.

-Супер продължавайте само така. Ние от наша страна ще печатаме повече пари и така работата ще спори повече.
А кво правите с ония които не се подават на феминистко влияние?

-А имаме специална процедура.
Първо аудио и видео контрола над тях се утроява.
Второ почваме да им създаваме проблеми там където най много ги боли.
Ако на пример обичат децата си почваме да им ги взимаме под фалшиви обвинения, че били правили секс с тях или блудство.

-Е недейте толкова крайно де, нали и ние се опитваме да правиме тия работи да не ни се стовари на главата всичко на края …

-Ами, не знаеш с кой си имат работа ВСИЧКО и ВСИЧКИ са под тотален контрол.
Както винаги най влиятелните личности са подредени отдавна с фалшив аудио и видео материал и няма къде да ходят ако ги притиснем.
Нали знаеш, че работим заедно с организираната тъпотия и централния комитет на централния комитет …
Освен тва и с вас сме заедно в играта …
“Днес Квебек – утре СВЕТА !!!”

-Ей колко сте напреднали само …

-И това не е нищо още.
Да знаеш как ги подреждаме ония които не слушат.
Както 1 време при католицизЪма сичко е под контрол.
Дори и да се случи някой сакатлък бързо поправяме грешката не забравяй, че фсичките групировки са вързани.
Но това не се случва почти никога тия наще мъже ако знаеш колко са тъпи и смазани, като бити кучета са и само ни се подмазват и натягат кой да предадат.
Аз от своя страна като по – отворена и с по – голям опит в далаверите с хора изваждам материала от подслушването и го представям под подходящата му форма точно когато и където трябва.
Като кръстника от филма с Марлон Брандо съм, ма нали съм си скромна и никой не го знае тва ;-).

Мога дори да ти дам конкретен пример с един отворко който ни се опъва от десетилетия насам.
Първото което направихме е да му скапем семейството като го обвиниме в извършвне на домашно насили с лъже-показания и фалшифицирани документи.
Начи като влезне в затвора за пръв път удряме с един коршум много зайци.
1. Много е насметен и все още не може да разбере защо точно на него се случва точно това.
2. Почва да псува и проклина фсичко живо и по тоя начин се скапва още повече.
3. Намразва всички жени и евентуално обръща резбата (това е далавера защото работим партийно и с хомо-сексуалистката и лесбийска групировки, помагаме си взаимно).
Създава работа на психоложки, полицайки, съдийки, лекарки и кви ли не други феминистки.
Голяма удар нанасяме на тъпите мъже с това да знаеш ;-).
След това го съдим за да го сплашиме.
И на четвърто, но не и на последно място го наблюдаваме постоянно и му вписваме в досието как се държи в определена ситуация.
По тоя начин знаем как да го контролираме и работим освен с парите, кариерата и децата.
Ся кво да ти напомням за кво са били заточени тукашните жители преди няколко века.
Сега супер се комбинира воайорството със слушателството и доносничеството (тва последното си е чисто наш патент – тия които сме живяли в социализЪма / комунизЪма, тия веднага го приеха с голямо удоволствие).
От воайорството има далавера цялото общество тъй като знаят сексуалните фкусове на фсички и съответно ги работят по тънката част ;-).
Е и аз не оставам по назад и намазвам по някоя и друга еротична сценка подслушвайки нали и аз съм хора фсе пак ;-).

-Яко я разправяй по нататък …

-Такааа …
Крайната цел е да скапем индивида толкова, че да отиде да плаче в полите на някоя от нашите психоложки или да се опита да извърши убийство.
По тоя начин му знаем и майчиното мляко и сме способни да го манипулираме на 100%.
Освен това най ценната и послушна слушалка е жена му и това помага много.
Даже за такива като него имаме отделна глава в учебника по научен феминизЪм и психология и знаеме как да ги работиме следващите неудобни за режима индивиди, та дори и следващите поколения.

Е ся преиначили сме тия или ония факти, но нали знаеш, че единствено победителите пишат историята.

Като на пример всички ония мъже които са си убили жените, децата, а дори по някога са отнели и собствения си живот са убийци на жени и деца и ги сочим на фсякъде за пример колко е проклето мъжкото съсловие и благодарение на това си прокарваме феминистките и хомо-сексуалистки закони.
Имаме си даже и любима фраза когато стане въпрос за тях: “Никой няма право да отнема човешки живот.”

Това с убийствата е още по изгодно за делото на феминизЪма тъй като мъртвите не могат да говорят и приписваме всичко на гърба на мъжете и децата и жените са винаги прави.

-Ей Жиньет Жиньет кога ли ще можем и ние да сер радваме на такъф истински феминизъм като вас …
Тия наще прокленти мъже само ни страхуват с тия тъпи оръжия.
Да ти кажа под сектет (но не го казвай на никой де) ситуацията с оръжията не може да се промени тъй като ако разоръжат хората в Патриотия ше настъпи или фашизЪм или комунизЪм.
Властта само чака да се забранят оръжията за да построи някой от горе-споменатите строеве.

-Е вие си знаете.
Аз само ти казвам колко е як феминизЪма при нас и какво бихте могли да постигнете и при вас с малко повече обществена тъпотия, флуор във водата и пастата за зъби, радио – вълни от ХААРП, повече новодошли изплашени и гладни имигранти които нямат друг избор освен да слушат и изпълняват и много много проклети феминистки ;-).

-А за малко да забравя да ти обадя, че наще експерти тука (нали знаеш, че при нас са най – добрите от цял свят тъй като зимат най – големите заплати ;-) ) предвиждат, че хомо – сексуализЪма у вас щял да стане отново извън – закона …

-Е бреее … Как ли не. Ние сме си издокарали цяло хомо – сексуалистко правителство освен, че на най – отговорните ключови позиции има предимно хомо и би – сексуалисти / тки.
Тия ваще експерти да имат много поздрави от мене лично …

-А как ви е прираста?
При нас след настъпването на феминизЪма преди няколко десетилетия падна рязко.

-Е и при нас е така, ма фнасяме рязани и цветни имигранти и те яко допринасят за увеличаване на приръста ни.

-Почва да ми харесва при вас ;-).
Само още се коллюбяя дали да обърна резбата и ще помисля сериозно за емигриране там ;-).
Вече не издържам тука тия наще тъпи мъже само с някви измислени войни се занимават.
Уж далавера за нас, а на мене заплатата не ми се е повишила нито ми са се намалили разноските.

-Оооооо ти да си жива наще военни ги вкарахме в ред отдавна.
Само по хуманитарни причини ползваме войската и за фсеки случай осъдихме 5-6 офицера за сексуално насилие над колежки и сега гледат като насрано дете майка си като минат покрай жена в униформа.

–Ми то направо рай при вас …
И викаш фсички са доволни и пре-доволни а?

-Смеят ли да не са.
Ония които много се отвинтват ви ги пращаме при вас за тероризъм или нещо подобно (квото успеем да им скалъпим фзаимно на балъците).
Аз ви давам аудио и видео материала, а ваще феминистки му скалъпват нещо.
Пак повтарям, че фсичко се върши от редица групирофки (няма пак да ги изреждам) и е одобрено и подковане с някой $$$ от централния комитет на централния комитет.

-Лелей върха си на право стана ми идол.
Ако не бях обвързана с разни бизнеси и политики и религии и аз бих се впуснала в тая далавера, ма пусти задължения не ми дават ;-(.

-Споко знаеш как е.
Както до скоро правехме с вас – гледаме нещо ново което пробвате и ако става го прилагаме и тука, така и вие може да намажете някоя далавера която работи.
Виж как ви е хубаво с щатските данъци сега.
Имате повече мано за подслушване и наблюдение на неудобните индивиди ;-).

-Еха колко сме яки.
Айде още малко и ше си направиме закони тия тъпи мъже да учат по – малко и да работят повече от нас както вие вече сте си го направили.

-А за какво са ви закони тука в Квебек отдавна го практикуваме това и без закони.
С машинации, манипулации и политиката.

-Я па ти.

-А не, ела да видиш кво става с ония които не им харесва, че се дава предимство на феминистките.
На един резняк преди няколко десетилетия това не му хареса и взе, че застреля 14 жени в политехническото училище и от тогава станахме още по – яки благодарение на това му действие.
Жалко за него, че се самоуби, ма кой му е виновен, че не се подчинява на феминисткото движение?
Фсе пак при нас цари закона на джунглата, а той си бил въобразявал, че бил имигрирал в демократична държава …
Наивници колкото искаш.

-А и при нас ги има какви ли не, ма оръжията са по – достъпни, та внимаваме повече как се отнасяме с тях.

-Ееееее както вече ти споменах много сте назад.
Ние ги тормозиме с голям кеф и те само вият като бити кучета, напиват се от мъка, изхомо-сексуалистяват се, изневеряват, депресират се и кво ли не още.
Даже тъй като работим в унисон с организираната тъпотия давам газ на балъците които са ми дадени за подслушване яко, особено ония които имат повече пари, та да посегнат по – лесно към наркотиците.
Сичко е вързано ти казвам …
Супер яко е да знаеш :-))).

-E ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Re: Най дългия електронен роман !!!

Писане by Marginal Пет 02 Юни 2017, 18:55

Къде сте хъшове ???

Има ли желаещи за лаф мохабет?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Най дългия електронен роман !!! - Page 5 Empty Re: Най дългия електронен роман !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите