Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» A chance to take my little boy home
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» Да събудим форума !
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeСъб 26 Ное 2022, 13:32 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_lcapкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Voting_barкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_lcapкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Voting_barкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_lcapкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Voting_barкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_lcapкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Voting_barкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_lcapкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Voting_barкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_lcapкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Voting_barкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_lcapкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Voting_barкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_lcapкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Voting_barкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_lcapкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Voting_barкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_lcapкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Voting_barкаубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

каубои замръзнаха ли ви топките

+13
danielle
kill_u
kralimarko
Вода
слонIII
Linko
paparazzo
7george
Marginal
Странджата
myhata II
IFF
Mr800Days
17 posters

Страница 2 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by paparazzo Нед 19 Сеп 2010, 14:40

Странджата написа:Къде да го чета,Кралито(извънземно готен) е живял в Южна Америка(където не сме живяли ни безкрайно,ни въобще ни ти,ни аз),аз мразя жега(за разлика от теб) и в крайна сметка това не дава никакви доводи за твърдението относно 8месечна зима.

не знам нищо на "фронски",Странджа,още не съм гледал новия сезон на Шато Валон,но си пия мастичка и съм щастлив,защото моето легло е най-удобното на земята,а пък циганското лято ми е любимият спорт......

paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Странджата Нед 19 Сеп 2010, 15:12

хубаво,батВенци дигна банкет,бегай на купона-бееелииии

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by paparazzo Нед 19 Сеп 2010, 15:22

Wink Wink Wink
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Linko Нед 19 Сеп 2010, 15:26

Mr800Days написа:http://flamingogrand.com/bulgarian/
ей от тука се връщам преди малко.летният плажен сезон е закрит.сега предстои зимния -Бора-Бора или Пукет.още не съм решил.
хотела на албена си го бива-120 кинта стая за двама ол инклузив,а и водата в басеина беше загрята.
абе за една събота и неделя с/у 200 лева с бензина за двама направо си струва.200 кинта в някой по намазан италиански ресторант в канада няма да ти стигнат,а тук за хотел 4+ звезди и ядене и пиене на корем направо си е за без пари
Прав си бате, така е. Цените са такива през зимния сезон. Ето, пише си го:
каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Flamingoi

Ама що не си зема една единична икономична стая и да вкараш гаджето нелегално? Щеше да си още по на далавера.
А и изглежда яко си пълнил джобовете на закуската, че да има и за обед и за вечеря. Че иначе едната гола закуска ако е ядене и пиена на корем за тебе, аз съм си жив-умрял от глад. Пък за двама човека да не говорим. Wink
Пък ако закуската не е тип "шведска маса" тогава хептен сме я закъсали. :)
Но при такъв тип сервиране на закуска не е необичайно да видиш българин да се реди по няколко пъти. Персонала само се усмихва разбиращо и не прави нищо.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by paparazzo Нед 19 Сеп 2010, 15:32

Линкич-брат-след 15септември цените са други..........,ама айде....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Mr800Days Нед 19 Сеп 2010, 15:35

линко,аз ако бях дебела,алчна и лакома свиня както описваш горния субект нямаше да съм 70 ,а щях да бъда 170 килограма.
няма такова понятие закуска ,вечеря.показваш си гривната и във всяко едно заведение от комплекса по всяко едно време си поръчваш каквото ти се яде и каквото ти се пие без да плащаш.включено е в цената на пакета.изключение правят само вносните напитки,за тях си плащаш.


Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Linko Нед 19 Сеп 2010, 15:54

Това за твоите килограми и начин на хранене беше важно да се уточни, бате.
Защото ти може с един гювеч да нахраниш и още 5-ма като теб за цял ден, ама един 100-килограмов истински мъж би умрял от глад, ако вземе на сериозно думите ти за "ядене и пиене на корем".
И друго трябваше да уточниш. Че специалните цени с ол-инклузув, гривни-мривни и т.н. са само ако резервацията е направена чрез агенция. А е тръгнал сам някой за събота и неделя само с 200 лв. в джоба, а е изгърмял яко и трябва да проси пари за да се прибере. :)
И ако е 100 кила и се пали кат моторетка от половин оборот, то ще трябва да разчиташ на МЛ-а за спасение, ако дойде да ти дири сметка за лъжите. Wink


Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Mr800Days Нед 19 Сеп 2010, 16:10

линко,кви агенции,кви 5 лева.агенцията ще ти среже тиквата с едни 20-30% отгоре.всичко се върши на место.един мой приятел беше в хотела за седмица и ми направи резервацията за уикенда да се видим.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Linko Нед 19 Сеп 2010, 19:39

Бате, не че не ти вервам, ама тоя приятел ще да е бил племенникът на собственика на хотела и затова са те пуснали на преференциалните цени.
Иначе за процентите си прав, ама нещо посоката не си разбрал накъде е. Не нагоре, а надолу. Затова и много родни тарикати се изхитряват да почиват по черноморието чрез чужди туроператори.
Ето чети какво пишат хората - Черно море - много добре, но с чужд туроператор
Ех, батка, какво доживяхме...от Канада да ти отварям очите за некои хватки в България. :)


Последната промяна е направена от Linko на Пон 20 Сеп 2010, 20:26; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Marginal Нед 19 Сеп 2010, 21:24

Мани го Батето, тва с измислянето и сравняването на цени му е болест.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by слонIII Пон 20 Сеп 2010, 11:03

мда капна половин часов дъждец най-сетне у булгарско. увряха ни карантиите тоз месец, ама са разхладихме, така да сее каже.

слонIII
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 178
Дата на регистрация : 08.09.2010

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Вода Чет 23 Сеп 2010, 03:59

Абе, Бате, що не се обади, че ще ходиш на Албена? Аз бях там по същото време. Бях даже цяла седмица и наистина времето беше върховно. Иначе ако си на всичко включено си ходиш с гривничката, но само в хотела, в който си отседнал, ако отидеш на друг хотел или бар, или ресторант ти режат главата. Аз се обадих в хотела и ми казаха по-високи цени, отколкото в агенция по настаняване, където ми направиха отстъпка за над 4 дни. Иначе за торта и кафе, но само мнежду 13 и 18 часа е 5 лева,през останалото време цената е по-висока, една бира и тя е 5 лева - говоря за цени извън хотела. според мен Албена е останал един от най-запазените от едно време тояжкаорти, с много зеленина и свободно пространсво. Не е застроен, така че да се задушаваш. Дано успеят да го запазят.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by 7george Съб 25 Сеп 2010, 23:15

Топките ги опазихме и тоя път. Сега се радваме на индианското лято, 20 градуса, слънце без много жега и така поне още седмица. Това е типичното време за сезона по тоя край.

Миналата година беше доста драматично: 30 градуса до края на септември (класифицирано като endless summer в местната преса). На 1-2ри октомври изведнъж стана минус 10-16 и така държа 2 седмици, почна си зимата.... Така че, радвайте се на моментите.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by 7george Съб 26 Мар 2011, 13:08

During La Niña winters in Canada, the jet stream assumes its more normal mid-continental location. Because the mild air and cold air are never too far away, winters usually comprise alternating bouts of freezing and thawing. Overall, in Western and Central Canada, most La Niña winters tend to be colder than normal by 1 to 2°C, and snowfall amounts are greater than normal from the interior of BC to the St Lawrence Valley. During 8 La Niña episodes since 1950, 6 of the winters across Canada were colder than normal (2 were near-normal) and 7 were snowier than normal.
Не знам как беше при вас на Изток, ама тука тая Ел Ниня толкжво сняг и студ домъкна тая зима, чак не е за вярване.. дано да й минава мерака по-бързо. И неска ръси по малко..
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by kralimarko Съб 26 Мар 2011, 18:01

Момчета ( заебето го тоя Линко бре ) и аз не понасям много жега но то пак зависи от много неща. Когато си някъде по крайбрежието винаги има един ветрец дето да ти прохлажда топките а и водата ти е на един тояжка мисто . Такава жега на мен лично не ми пречи , плюс това и гледката с изпечените от слънце задници е много готина . На мен лично в Kанада ми е студено и ми е много дълга зимата и сега работиме по въпрос да живеем тук през лятото а зимата за се разхождаме насам натам по топлите места. Тази зима посетихме Доминиканата и Испанията и след 10тина дни ще идем и до Бразилия пак че бабата много се е затъжила и обеща че ще ни заколи и изпече 2 агнета и едно теленце на шиш . Плюс това сега там почва есента и и времето е чудесно така че ще посетим и морето за 5-6 дни (Balneario Camboriu) че аз много обичам да пия водата от зелен и студен кокосов орех на плажа както и Caipirinha ( водка или ракия от захарна тръстика със смачкан зелен лимон и захар и лед )
Гот
http://www.secturbc.com.br/en_index.php


Последната промяна е направена от kralimarko на Съб 26 Мар 2011, 19:15; мнението е било променяно общо 1 път
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by kralimarko Съб 26 Мар 2011, 19:11

А Странджата и папараззо-то ще трябва да почерпя обилно с твърд алкохол, вино , бира и голяма тепсия с печено месо за комплиментите
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Marginal Съб 26 Мар 2011, 20:27

Тука климата е далаверски ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Вода Нед 27 Мар 2011, 00:36

И на мен ми е много дълга зимата и аз работя по въпроса да се махаме поне за 4-5 месеца от тук. А това лято сме замислили да ходим до Аляска, поне докато сме тук да я "изследваме". Юли-август температурите стигат до 15-18 градуса. Иначе най-вероятно да се запътим или към Испания или към Коста Рика.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by kralimarko Нед 27 Мар 2011, 01:03

На мен лично Испания ми е ппо на сърцето окт колкото Kosta Рика , ако ще е южна америка ....има по интересни места от Коста Рика
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Mr800Days Нед 27 Мар 2011, 14:17

вода,ако продадете кокошарника на островчето може да си закупите една къщурка тукhttp://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.eugeneimmo.com/images.Appartements/Images.bateaux/luftaufnahme.jpg&imgrefurl=http://www.eugeneimmo.com/&h=391&w=600&sz=89&tbnid=Y2MpmW0bFfUzFM:&tbnh=88&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Dempuriabrava&zoom=1&q=empuriabrava&hl=bg&usg=__u-Iv1-EISiwI4uReqIUPOhiOau8=&sa=X&ei=3nCPTa6UDpG7hAf89eC7Dg&ved=0CCAQ9QEwAQ

живот и здраве да има ,някой ден може да станем и съседи

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Mr800Days Нед 27 Мар 2011, 14:19

http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.eugeneimmo.com/images.Appartements/Images.bateaux/luftaufnahme.jpg&imgrefurl=http://www.eugeneimmo.com/&h=391&w=600&sz=89&tbnid=Y2MpmW0bFfUzFM:&tbnh=88&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Dempuriabrava&zoom=1&q=empuriabrava&hl=bg&usg=__u-Iv1-EISiwI4uReqIUPOhiOau8=&sa=X&ei=3nCPTa6UDpG7hAf89eC7Dg&ved=0CCAQ9QEwAQ

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Marginal Нед 27 Мар 2011, 19:00

Бате, пак си се побъркал ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Вода Нед 27 Мар 2011, 23:07

Бате, ние съседи можем и да станем без да продаваме нищо. Ама ти като се установиш и ще ни информираш за цени, само да ти кажа, че с твоя гювеч за 7лв ще се нахрани само Маргинала, а аз ще трябва да гина от глад. Иначе на снимката изглежда супер. Аз лично обаче предпочитам малко градче с типично европейски къщурки и голяма градина.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by myhata II Пон 28 Мар 2011, 21:03

Marginal написа:Бате, пак си се побъркал ...

Ай ся щото е праф и се бил побъркал,на кого ще ги разпрааяш тия ? Гот
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Marginal Пон 28 Мар 2011, 21:05

Щом ти казваш ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by myhata II Пон 28 Мар 2011, 21:06

Е що не е ли ферно ?
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Marginal Вто 29 Мар 2011, 00:19

Не е.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Mr800Days Вто 29 Мар 2011, 11:47

що бе босс да съм се побъркал.бунгаулото да не би да са го изяли молците.аз си мислех,че при една евентуална продажба можеш да си вземеш едно студио от 30 квадрата на коста брава пред което да си паркираш лодката и да си препичаш старите измръзнали кокали след 20 годишното мръзнене по комарените острови

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Marginal Вто 29 Мар 2011, 11:54

Ми щот некфи кокошарници ти се фъртят ф болното съзнание ...
Кокошарници тука нема (за разлика от любимата ти страна), забранени са със закон.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Mr800Days Вто 29 Мар 2011, 11:57

ми на тез дървени бараки как по друг начин да им кажа.не скива ли от фотото на кво се казва къща

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Marginal Вто 29 Мар 2011, 12:04

Страшно ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

каубои замръзнаха ли ви топките - Page 2 Empty Re: каубои замръзнаха ли ви топките

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите