Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeYesterday at 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
влизане в фейсбук - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
    Top posters
    Marginal (16898)
    влизане в фейсбук - Page 2 Vote_lcapвлизане в фейсбук - Page 2 Voting_barвлизане в фейсбук - Page 2 Vote_rcap 
    paparazzo (7150)
    влизане в фейсбук - Page 2 Vote_lcapвлизане в фейсбук - Page 2 Voting_barвлизане в фейсбук - Page 2 Vote_rcap 
    myhata II (6266)
    влизане в фейсбук - Page 2 Vote_lcapвлизане в фейсбук - Page 2 Voting_barвлизане в фейсбук - Page 2 Vote_rcap 
    stimi (4915)
    влизане в фейсбук - Page 2 Vote_lcapвлизане в фейсбук - Page 2 Voting_barвлизане в фейсбук - Page 2 Vote_rcap 
    Mr800Days (4254)
    влизане в фейсбук - Page 2 Vote_lcapвлизане в фейсбук - Page 2 Voting_barвлизане в фейсбук - Page 2 Vote_rcap 
    7george (3967)
    влизане в фейсбук - Page 2 Vote_lcapвлизане в фейсбук - Page 2 Voting_barвлизане в фейсбук - Page 2 Vote_rcap 
    danielle (2594)
    влизане в фейсбук - Page 2 Vote_lcapвлизане в фейсбук - Page 2 Voting_barвлизане в фейсбук - Page 2 Vote_rcap 
    Вода (2380)
    влизане в фейсбук - Page 2 Vote_lcapвлизане в фейсбук - Page 2 Voting_barвлизане в фейсбук - Page 2 Vote_rcap 
    fluid (2183)
    влизане в фейсбук - Page 2 Vote_lcapвлизане в фейсбук - Page 2 Voting_barвлизане в фейсбук - Page 2 Vote_rcap 
    kralimarko (1566)
    влизане в фейсбук - Page 2 Vote_lcapвлизане в фейсбук - Page 2 Voting_barвлизане в фейсбук - Page 2 Vote_rcap 

    Съфружници
    Анонимна анкета само за мъже !!!
    Колко кожи сте разпрали?
    Дефствен съм
    1-10
    11-20
    21-30
    31-40
    41-50
    51+
    Шфестер съм

    >>Резултати<<
    Създайте собствена анкета

    влизане в фейсбук

    +4
    myhata II
    7george
    Marginal
    smonev
    8 posters

    Страница 2 от 2 Previous  1, 2

    Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by paparazzo Съб 15 Юни 2013, 07:30

    Joro Pentagram добави снимка от 15 юни 2013 г. към своя дневник.
    Един протест печели само когато е упорит, многоброен и окаже натиск. Но не бива да е само срещу една фигура и нейното назначение, защото това е само един от симптомите на болестта. Интернет ври и кипи от скандални примери за шокиращата наглост на ДПС и БСП, пръсната като злокачествени разсейки из цялата страна! Атакувайки симптомите не решаваме проблема, а само му даваме шанс да се потули. Решението е тотално отстраняване на тумора. Тоест, цялото това проядено правителство трябва да се махне, защото вече показа истинското си лице и болни амбиции и всеки ден в който остане на власт, ще е пагубен за здравето на страната!

    paparazzo
    Пише та пише
    Пише та пише

    Брой мнения : 7150
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Съб 15 Юни 2013, 09:36

    Twisted Evil
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by paparazzo Съб 15 Юни 2013, 15:50

    Joro Pentagram
    Ден Втори: София. Отново 15.000! :D Единствените знамена които се развяват, са българския трикольор. Половината от тях са в детски ръце, качени върху раменете на татковците. Защото този протест е заради тяхното бъдеще.
    paparazzo
    paparazzo
    Пише та пише
    Пише та пише

    Брой мнения : 7150
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Съб 15 Юни 2013, 18:34

    cheers
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by paparazzo Нед 16 Юни 2013, 07:09

    https://systemoferrors.wordpress.com/2013/06/16/%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D1%83%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0/

    Блогът на Полина Паунова




    Погнусата


    влизане в фейсбук - Page 2 Protest
    paparazzo
    paparazzo
    Пише та пише
    Пише та пише

    Брой мнения : 7150
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by ?????? ? Чет 20 Юни 2013, 05:37

    льобимата, кирия:
    снощи ни показваха по всички телевизии, а днес таксиметровият шофьор, ортопедът, 40 колеги от моя офис и около 100 души в инбокса ми говорят за 'онези жестоки лумпени с масата, дето си направили такъв як ташак с всички'. какво да ви кажа. гордост, еуфория, любов, лудост, истерия - това са само част от бушуващите в мен емоции от снощи. разбира се, не липсваше и изгарящ срам, че тези хора са ми сред най-близките приятели, особено, когато ме сочеха с пръст и скандираха по мегафона ГРЪЦКИ ПРОВОКАТОР СРЕД НАС, КОЛКО ТИ ПЛАТИ СОРОС, ЗА ДА ДОЙДЕШ ДА ПРОТЕСТИРАШ, ЖУЖЕТАТА ДА СИ ХОДЯТ, АНГЕЛА МЕРКЕЛ - ДЪРТА КАРАКУДА, ОТКАЗВАМЕ ДА УЧИМ ГРЪЦКИ В УЧИЛИЩЕ.

    ?????? ?
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by ?????? Чет 20 Юни 2013, 05:51

    geri turiyska


    Помня. Седях на раменете на вуйчо си с малко знаменце в ръка. Бях на 6 години. Тогава имаше конкретна "надежда". Бях изпълнена с въодушевление. Времето е наше? 
    Сега протестирам, без да има решение. Просто има проблем. Все едно в домът ми е имало пожар. Всичко е изгоряло, затова изхвърлям смърдящите, разпадащи се мебели, но нямам нови, които да сложа след това. Не ме е страх да спя на земята. Не ме е страх, че ще се нацапам. Единственото, което ме притеснява е, че всичко се е случвало и преди.
    Комунистите разстреляха прадядо Коста, защото е бил човек с глас. Преходът направи нещо много по-лошо с нас. Взе ни гласа, но ни остави живи, с натиснато муте да плащаме каквото пише на сметките ни, да живеем под наем, почти да достигаме мечтите си, но на последната крачка преди финала да измества победната лента с още една обиколка. 
    Не се уморявам да тичам. Уморително е само да се опитваш с пиличка за нокти да отсечеш поне една от главите на триглавия змей, а в крайна сметка да изглежда, че само педикюр можеш да му направиш. 35 000 е твърде малко. Какво по-важно имаме да правим днес?

    ??????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Чет 20 Юни 2013, 06:42

    нестор написа:geri turiyska


    Помня. Седях на раменете на вуйчо си с малко знаменце в ръка. Бях на 6 години. Тогава имаше конкретна "надежда". Бях изпълнена с въодушевление. Времето е наше? 
    Сега протестирам, без да има решение. Просто има проблем. Все едно в домът ми е имало пожар. Всичко е изгоряло, затова изхвърлям смърдящите, разпадащи се мебели, но нямам нови, които да сложа след това. Не ме е страх да спя на земята. Не ме е страх, че ще се нацапам. Единственото, което ме притеснява е, че всичко се е случвало и преди.
    Комунистите разстреляха прадядо Коста, защото е бил човек с глас. Преходът направи нещо много по-лошо с нас. Взе ни гласа, но ни остави живи, с натиснато муте да плащаме каквото пише на сметките ни, да живеем под наем, почти да достигаме мечтите си, но на последната крачка преди финала да измества победната лента с още една обиколка. 
    Не се уморявам да тичам. Уморително е само да се опитваш с пиличка за нокти да отсечеш поне една от главите на триглавия змей, а в крайна сметка да изглежда, че само педикюр можеш да му направиш. 35 000 е твърде малко. Какво по-важно имаме да правим днес?
    Ти си господаря
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by ????? Чет 20 Юни 2013, 08:11

    nayo titzin
    Председателят на парламента Мартин Шулц няма да дойде за форума на ПЕС, който започва в събота в София. Това е само един от сигналите за изолацията, в която изпада Сергей Станишев сред общността на европейските социалисти. Нивото на участниците в софийския форум прогресивно спада. Източник от ПЕС твърди, че за заседанието няма да пристигне и лидерът на френските социалисти Арлем Дезир. Участниците се опасяват, че протестиращите в София ще искат от ПЕС да се намеси по-смело в българския скандал, който започна с назначението на Пеевски за шеф на ДАНС, но прерасна в бунтове срещу общата мафиотизация на страната, в която участват и социалистите. В последната седмица Станишев и Вигенин затрупали левите европейски партии с призиви да подкрепят лидера на БСП в конфузната ситуация. Вместо да предоставят такава подкрепа обаче, част от партиите посъветвали лидера на БСП да си подаде оставката от националния пост, за да не дискредитира европейската организация. Скандалът с Пеевски, както и протеститe започнаха седмица преди форума на ПЕС в София, което направи невъзможно пренасянето му на друго място, нещо от което Евросоциалистите са много изнервени. Както казах след Борисов сега и Станишев ще трябва да понесе гнева на Европеските големи партии за това, че предостави държавата в ръцете на Мафията управлявала и по времето на ГЕРБ.

    ?????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by ????? 1 Чет 20 Юни 2013, 16:48

    кирията е велика:


    така. за всичко съм виновна АЗ. бяхме тръгнали към орлов мост, когато @@@@@@@ ми писа, че скучае на позитано, отразявайки заседанието на БСП. въпрос на секунди беше да предложа на лумпените да променим маршрута и да разходим униформите, стетоскопите и хапчетата. последствията са катастрофални - всички медии нас показват, отменили редовните си програми, шефът на куките се домъкна спешно заради нас, социалистите се измъкнаха през друг вход, във фб сформираха група срещу нас, а ние сме вир вода, уморени от седми ден протест и без глас. а на мен ше ми оперират ръката.

    ????? 1
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Чет 20 Юни 2013, 16:52

    федка 1 написа:кирията е велика:


    така. за всичко съм виновна АЗ. бяхме тръгнали към орлов мост, когато @@@@@@@ ми писа, че скучае на позитано, отразявайки заседанието на БСП. въпрос на секунди беше да предложа на лумпените да променим маршрута и да разходим униформите, стетоскопите и хапчетата. последствията са катастрофални - всички медии нас показват, отменили редовните си програми, шефът на куките се домъкна спешно заради нас, социалистите се измъкнаха през друг вход, във фб сформираха група срещу нас, а ние сме вир вода, уморени от седми ден протест и без глас. а на мен ше ми оперират ръката.

    Драсти.

    Обяви ако обичаш кой си, кво си, за кво се бориш и т.н.
    Даже, земи отвори тема, да е по начисто сичко, па може и да направиме агитка тука :-).
    Успехи с ръката :-).
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by ??????? Чет 20 Юни 2013, 16:53

     щaстлив съм, че съм споделял с Вaс, господжa Революция от Случaйни Бедствия, не еднa бутилки с водкa и смъртоносно весели истории 

    WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink

    ???????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Чет 20 Юни 2013, 16:56

    сокачев написа: щaстлив съм, че съм споделял с Вaс, господжa Революция от Случaйни Бедствия, не еднa бутилки с водкa и смъртоносно весели истории 

    WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
    Кви революции, кви бедствия, кви водки, кви 5 лева?
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by FenderGaida Чет 20 Юни 2013, 22:37

    Marginal написа:
    сокачев написа: щaстлив съм, че съм споделял с Вaс, господжa Революция от Случaйни Бедствия, не еднa бутилки с водкa и смъртоносно весели истории 

    WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
    Кви революции, кви бедствия, кви водки, кви 5 лева?
    Няма и да разбереш, Някви са се насъбрали навсякаде ревът из нета. Протестни мротести , сякви идиощини.
    Партии виновни що нямали градинки да ритат топка и те кат нормални. Щот са прасета например а то прасето от кладенчова вода не разбира.
    Не смейш да отвориш фейсабука вече. Народа ядосан ма и прост и марзелив да го еа нещастен.
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Вода Пет 21 Юни 2013, 10:08

    Цецко, какво значи мафиотизация на страната, в която участват и социалистите. Не "и", Цецко, а само те, защото те я направиха, от тях дойде, те я задействаха и те се облажваха от действията и, те я контролираха и все още си е само тяхна.
    Вода
    Вода
    Писачко
    Писачко

    Female
    Gemini Брой мнения : 2380
    Местожителство : Канада
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Пет 21 Юни 2013, 13:11

    FenderGaida написа:
    Marginal написа:
    сокачев написа: щaстлив съм, че съм споделял с Вaс, господжa Революция от Случaйни Бедствия, не еднa бутилки с водкa и смъртоносно весели истории 

    WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
    Кви революции, кви бедствия, кви водки, кви 5 лева?
    Няма и да разбереш, Някви са се насъбрали навсякаде ревът из нета. Протестни мротести , сякви идиощини.
    Партии виновни що нямали градинки да ритат топка и те кат нормални. Щот са прасета например а то прасето от кладенчова вода не разбира.
    Не смейш да отвориш фейсабука вече. Народа ядосан ма и прост и марзелив да го еа нещастен.
    От страни много лесно се съди, ма ако беше там кво щеше да правиш, да гърбиш за жълти стинки само и само за да докажеш, че не си мързелиф, докато мутрите да те гледат надменно и да знаеш, че секи момент могат да ти земат и скапаната работа която имаш та да те скапят още повече ли?
    Герой-мерой е лесно да се стане, ма за колко време, къде и ф кой момент?
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by FenderGaida Пет 21 Юни 2013, 15:57

    Операта: "Атака" уринират пред сградата, спасете ни

    В цялостната сграда на Операта и БЗНС, построена от архитект Лазар Парашкеванов, която се намира на улиците „Врабча", „Раковски" и „Дондуков" е настанена и политическата партия „Атака". Всеки ден политическите привърженици на „Атака" обсаждат сградата, уринират пред нея, вдигат изключителен шум и пречат на репетициите на певците. „Атака" пречи и на колите, които нашите певци и балетисти, паркират на паркинга на „Врабча". Артистите ни не могат да достигнат до работните си места, а също така и да се приберат по домовете си. Операта е обсадена и е трудно обикновен човек да влезе в нея, оплакват се от културната институция.
    Тва от фейсбука.
    Пикаят пред операта? Що не коментираш тва. Или сега Атака ли кфи са тия са виновни а не българските прасета?
    http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2075609
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by FenderGaida Пет 21 Юни 2013, 16:43

    Дърт си вече ама още не си разбрал елементарните истини. Нам таквоз нещо като правителство което
     да е виновно изцяло за положението на една страна. 
    Обществата се градят от хора не от правителства. Всяко правителство и
     всеки политик  краде  без значение от коя страна е.
    Начи за Американците е
    http://en.wikipedia.org/wiki/Blind_trust 
    Кво значи тва инвестирам без да знам кво правят зад гърба ми и 
    по време на избори казвам че не знам от къде ги имам парите. 
    Ами оттам идват 90 процента от законите им. Реално си е инсайд трейдинг.Ако Отстраня 
    чужда компания от маркета и инвестирам в локална да правя кини това си е чиста мафиощина понеще диктиваш маркета а не контояжкаенцията.
    Тука в канада открито си крадат. Туй са адвокати който знаят как да заобикалят всеки закон, да го пренаписват и тн..
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by FenderGaida Пет 21 Юни 2013, 16:47

    Глей ся. Казваш че не съм бил герой и много зная от далеко. 
    Ти си надалеко щот си са махнал бая преди мен. 
    Има една фирма Кенар. 
    Аз почнах още от времето когато беше сладкарница рамо до рамо с Заре Шахбаян. 
    Бачках кат луд после долу до Люлин стора.
     По едно време пеераса стана алчо копеле и всички го крадяха като ненормални. 
    Ами идваше и моя ред да ме премахне копелдака макар че и един леф не откраднах. една вечер му вдигнах касата и оставих писмо кфо ми дължи.
     Преследваме навсякъде праща писма едни заплахи на родителите и такива неща. Крих са в студентски град при гадже.

    При втори отивам. Там шофьора уж место ядене си звимаше по едно лефче. 
    Ама де да беше по едно. Лъжеше шефа, шефа лъжеше неговия шеф и аз честния го отнесох.
    Туй мафия нямаше тук само малки пеерасчета.
    Може да го знаеш един склад в Софето дет кат влизаш плащаш по един кинт на една
     мутра бодигард на няква друга мутра. Кво напраях кат ми резна заплатата за цял месец ? 
    Разбих му хладилника и си тръгнах посред бял ден.Голямкеф

    Още два такива. след туй по автомивки. Тунела ли ква беше да го еа. 
    Там всеки мияч влиза и тършува из колите на ората. Мама им копелдашка?
    Софтавто в студентски също. Вече не ги и помня.

    Ся идват едни тук кат дедото ли беше лузари дер били те успешни малки бизнесмени. 
    Ама са виждат кви тарикати а не бизнесмени бяха.
    И ти ми разправяш за политици? И че незнам кфо е там? Зган са нищо повече.
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by ?????? Пет 21 Юни 2013, 17:17

    ти нямаш ДОША, бе!

    ??????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by FenderGaida Пет 21 Юни 2013, 17:23

    феликс написа:ти нямаш ДОША, бе!
    Голямкеф
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Пет 21 Юни 2013, 17:24

    FenderGaida написа:
    Операта: "Атака" уринират пред сградата, спасете ни

    В цялостната сграда на Операта и БЗНС, построена от архитект Лазар Парашкеванов, която се намира на улиците „Врабча", „Раковски" и „Дондуков" е настанена и политическата партия „Атака". Всеки ден политическите привърженици на „Атака" обсаждат сградата, уринират пред нея, вдигат изключителен шум и пречат на репетициите на певците. „Атака" пречи и на колите, които нашите певци и балетисти, паркират на паркинга на „Врабча". Артистите ни не могат да достигнат до работните си места, а също така и да се приберат по домовете си. Операта е обсадена и е трудно обикновен човек да влезе в нея, оплакват се от културната институция.
    Тва от фейсбука.
    Пикаят пред операта? Що не коментираш тва. Или сега Атака ли кфи са тия са виновни а не българските прасета?
    http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2075609
    Никъф проблем, коментирам, та коментирам.
    Както съм казвал десетки, дори и стотици пъти, за да се направи нещо като хората, трябва да се скапе старото, ма напълно.
    Тва не значи да се разруши сичко (както след перестройката беше скапано сичко което идваше от комунистите като например безплатното медицинско лечение) и след тва да се построи отново.
    Баба ти Ванга е предрекла, че България ше е на далавера, ма за да стане тва, трябва задължително да се мине през етапите през които та минава ф момента, иначе няма да стане.
    С пръдня боя не става.
    Тука където съм, преди векове са били заточавани еди кви си провинили се, напрай си сметка, за да ги пратят на 5 хиляди километра извън държавата (кат че ли фъф Франция не е имало пандизи за тях) кви куклички са били.
    По настоящем, потомците на тия които са изселили прадедите на тия сред които живея, са длъжни да чакат на опашка за да им бъде дадено възможност да почнат ноф живот.
    А, щях да забравя, тва струва не само време, нерви, ми дори и пари, пари, само за да ти бъде прегледана МОЛБАТА.
    Та, както един братчед беше казал: "Колелото на историята се фърти." !!!
    На България и трябва само няколко десетки кадърни и не-корумпирани главатари и малко повече желание да се направи нещо като хората от страна на раята.
    След тва, сичко ше тръгне като по мед и масло.
    А, щях да забравя, да се пообразоват българите малко и тия идиотщини с материализма и не знам си кви още комунистически измишльотини като подмолни пезета и подобни, да ги забравят.
    По скоро, да земат да попрочетат некоя и друга книжка по астролгия, магия, енерго-лечение и сичко което няма нищо или почти общо с материалното, може и един ден да им се поотвори клепача на едното око.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Пет 21 Юни 2013, 17:26

    FenderGaida написа:Дърт си вече ама още не си разбрал елементарните истини. Нам таквоз нещо като правителство което
     да е виновно изцяло за положението на една страна. 
    На мене ли го обаждаш тва?
    Как реши, че е така?


    Последната промяна е направена от Marginal на Пет 21 Юни 2013, 17:30; мнението е било променяно общо 1 път
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Пет 21 Юни 2013, 17:29

    FenderGaida написа:Глей ся. Казваш че не съм бил герой и много зная от далеко. 
    Ти си надалеко щот си са махнал бая преди мен. 
    Има една фирма Кенар. 
    Аз почнах още от времето когато беше сладкарница рамо до рамо с Заре Шахбаян. 
    Бачках кат луд после долу до Люлин стора.
     По едно време пеераса стана алчо копеле и всички го крадяха като ненормални. 
    Ами идваше и моя ред да ме премахне копелдака макар че и един леф не откраднах. една вечер му вдигнах касата и оставих писмо кфо ми дължи.
     Преследваме навсякъде праща писма едни заплахи на родителите и такива неща. Крих са в студентски град при гадже.

    При втори отивам. Там шофьора уж место ядене си звимаше по едно лефче. 
    Ама де да беше по едно. Лъжеше шефа, шефа лъжеше неговия шеф и аз честния го отнесох.
    Туй мафия нямаше тук само малки пеерасчета.
    Може да го знаеш един склад в Софето дет кат влизаш плащаш по един кинт на една
     мутра бодигард на няква друга мутра. Кво напраях кат ми резна заплатата за цял месец ? 
    Разбих му хладилника и си тръгнах посред бял ден.Голямкеф

    Още два такива. след туй по автомивки. Тунела ли ква беше да го еа. 
    Там всеки мияч влиза и тършува из колите на ората. Мама им копелдашка?
    Софтавто в студентски също. Вече не ги и помня.

    Ся идват едни тук кат дедото ли беше лузари дер били те успешни малки бизнесмени. 
    Ама са виждат кви тарикати а не бизнесмени бяха.
    И ти ми разправяш за политици? И че незнам кфо е там? Зган са нищо повече.
    Кво искаш да кажеш с тва?
    Разбирам, че е така и го приемам, казах ти, че раята требва да се пообразова малко.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Пон 24 Юни 2013, 10:16

    FenderGaida написа:Пикаят пред операта? Що не коментираш тва. Или сега Атака ли кфи са тия са виновни а не българските прасета?
    http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2075609
    Кой са българските прасета?
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by flo Пон 24 Юни 2013, 15:47

    влизане в фейсбук - Page 2 1044200_540844355972074_2144085878_n

    flo
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Marginal Пон 24 Юни 2013, 15:59

    Айде, ние сме с вас, дано България се оправи скоро :-).
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by flo Пон 24 Юни 2013, 16:27


    flo
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by ???? Пон 24 Юни 2013, 16:45

    Ти си господаряТи си господаряТи си господаряТи си господаряТи си господаряТи си господаряТи си господаряТи си господаря

    ????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    влизане в фейсбук - Page 2 Empty Re: влизане в фейсбук

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 2 от 2 Previous  1, 2

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите