Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Доживяхме освобождението братя българи.... Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Доживяхме освобождението братя българи.... Vote_lcapДоживяхме освобождението братя българи.... Voting_barДоживяхме освобождението братя българи.... Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Доживяхме освобождението братя българи.... Vote_lcapДоживяхме освобождението братя българи.... Voting_barДоживяхме освобождението братя българи.... Vote_rcap 
myhata II (6266)
Доживяхме освобождението братя българи.... Vote_lcapДоживяхме освобождението братя българи.... Voting_barДоживяхме освобождението братя българи.... Vote_rcap 
stimi (4915)
Доживяхме освобождението братя българи.... Vote_lcapДоживяхме освобождението братя българи.... Voting_barДоживяхме освобождението братя българи.... Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Доживяхме освобождението братя българи.... Vote_lcapДоживяхме освобождението братя българи.... Voting_barДоживяхме освобождението братя българи.... Vote_rcap 
7george (3967)
Доживяхме освобождението братя българи.... Vote_lcapДоживяхме освобождението братя българи.... Voting_barДоживяхме освобождението братя българи.... Vote_rcap 
danielle (2594)
Доживяхме освобождението братя българи.... Vote_lcapДоживяхме освобождението братя българи.... Voting_barДоживяхме освобождението братя българи.... Vote_rcap 
Вода (2380)
Доживяхме освобождението братя българи.... Vote_lcapДоживяхме освобождението братя българи.... Voting_barДоживяхме освобождението братя българи.... Vote_rcap 
fluid (2183)
Доживяхме освобождението братя българи.... Vote_lcapДоживяхме освобождението братя българи.... Voting_barДоживяхме освобождението братя българи.... Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Доживяхме освобождението братя българи.... Vote_lcapДоживяхме освобождението братя българи.... Voting_barДоживяхме освобождението братя българи.... Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Доживяхме освобождението братя българи....

+2
myhata II
lonly wolf
6 posters

Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by lonly wolf Нед 05 Юли 2009, 15:16

Честито на всички свободомислещи и демократични българи!!!Днес комунистическия башибозук беше изпратен да върви на майната си от Българския Народ(дано да е завинаги)Ето и предварителните резултати: Герб-42% Бсп-18% Дпс-12% Атака-10% СДС-8% РЗС-4-5% Лидер-3-4% Сега на ход са лидерите на десните партии да си стиснат ръцете и да поведат тоя изтрадал народ към по-добри хоризонти.....Айде живи и здрави и наздраве!!! Да живей България!!!
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by myhata II Нед 05 Юли 2009, 16:01

Покашляне в залата....
Братя Галеви на всеки километьр започва сериала.....
Сега Бгто е за в Г..з ! Neutral
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by 7george Нед 05 Юли 2009, 16:25

И какво, Лонли ми Уулф, няма да се наложи да идваш в Канада ли? Аз тва разбирам под някаква промяна. А че периодично се сменят управляващите, по-точно завъртат се по различни постове, тва го знаем... Wink

П. П. Ся видях, в коя рубрика е писан тоя пост, имаш чуство за хумор..
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by lonly wolf Нед 05 Юли 2009, 19:05

Аз в Канада ще дойда на гурбет да кажем за 10 години...Джордж не ми е изобщо Канада мечта на живота както пишат някои че бягали от чалги или от простотии...аз не съм в тоя списък мене ме кефи лайф стайла в БГ но заплатите хич...Пък и нали света е станал глобално село
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by lonly wolf Нед 05 Юли 2009, 19:09

Муха айде идвай на Сънито че изпускаш купона....
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by Marginal Нед 05 Юли 2009, 20:29

Айде честита победа Смайли с българското .
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by filipne Нед 05 Юли 2009, 21:17

Хмм...БСП, Атака и ДПС имат повече гласове от СДС.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by vanelo Нед 05 Юли 2009, 21:21

Поне не са тъпкани с бивши ченгета/ДС/,по това ще разбереш колко са стойностни.

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 718
Дата на регистрация : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by filipne Нед 05 Юли 2009, 21:24

vanelo написа:Поне не са тъпкани с бивши ченгета/ДС/,по това ще разбереш колко са стойностни.

Кои не са тъпкани - БСП, Атака или ДПС ? Общо за тях са гласували към 40 %.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by vanelo Пон 06 Юли 2009, 00:15

СДС,Фил...

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 718
Дата на регистрация : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by Marginal Пон 06 Юли 2009, 00:17

БСП са най-големите лайнари Лайнар , следвани от резняците.


Последната промяна е направена от Marginal на Пон 06 Юли 2009, 13:56; мнението е било променяно общо 1 път
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by vanelo Пон 06 Юли 2009, 12:12

Марги,малко е дълго това,но направи си труда,полезно е!http://www.obshtestvo.net/content/view/76/3/ "...премълчаването на истината за нечовешкия, престъпен характер на комунистическото управление у нас. Тези измамници са в основата и на криминалния ни преход от диктатура със силов натиск към икономическо заробване и мутренски терор. България имаше своя шанс за създаване на Институт за национална памет или поне Бюро за документиране и разследване на престъпленията на комунизма. Така, както това направиха други пост-комунистически страни в Европа, които за разлика от България, сега се развиват. Между 1997 и 2001 г. ОДС имаха пълно мнозинство в Парламента и само воля не им достигна. Единственото, което успяха да направят (което, признавам, е изключително важно и съм благодарен, че поне за него им стигнаха силиците) беше приемането на Закона за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен. ... Този закон е истински, той съществува и в момента е единствената ни правна опора срещу реабилитацията на комунизма, която тече подмолно в българското общество. Прочетете го, само една страница е!http://lex.bg/laws/ldoc/2134920192---http://radobg.wordpress.com/2008/10/23/return_of_communism/

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 718
Дата на регистрация : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by Marginal Пон 06 Юли 2009, 13:54

Marginal написа:СДС са най-големите лайнари Лайнар , следвани от резняците.
Лелеййййййййййййййййй, как съм се объркал Объркан , исках да кажа БСП !!!
Много се извинявам на сички Rolling Eyes ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by Marginal Пон 06 Юли 2009, 13:59

Фанело.

Отдавна е ясно че българите сме най-яките мазохисти наоколо.
Та, много ми е интересно, сега как ше продължи "развитието", след като станаха някои важни и благоприятни промени ф политическия живот на България Смайли с българското .
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by vanelo Пон 06 Юли 2009, 15:48

Понеже са вкоренени здраво/БКП-то/,сега следва един референдум за лустрация,както в Германия,още повече че има и закон,докато е прясно какви са ги вършили,да позволят отцепване на Родопите.продажници!!!http://lex.bg/laws/ldoc/2134920192

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 718
Дата на регистрация : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by Marginal Пон 06 Юли 2009, 17:12

Мръсни-гадни "комунисти" !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by Marginal Пон 06 Юли 2009, 17:45

vanelo написа:Марги,малко е дълго това,но направи си труда,полезно е!http://www.obshtestvo.net/content/view/76/3/
Кефи ме.
Тва че сичко е било предвидено е ясно, както и сега предвиждат сичко за тука (България и бившия соц-лагер вече не са толкова интересни, там бурята мина).
Имах един познат / приятел, Тото-лудия.
Та той е бил в лудница и ми разправяше как един от лудите си баел, че щял да скапе Америка, обаче първо щял да почне с СССР и сички го мислели за луд, ма като гледам кво стаа, май не е бил толкова луд.
Освен тва, лудите може да не могат да функционират нормално (според наще разбирания) относно правенето и подържането на семейство и кариера, ма някои от тях имат отворени еди кви си центрове ф мозъка и скиват и чуват неща, които нормален човек не би могъл !!!
А относно Бойката и ГЕРБ, може да е така, ма мене лично Бойката ме кефи като личност и политик.
Кво точно е правил и на чия страна е бил, не знам и не ме интересува.
Никога не е късно човек да стане за смях, не се знае курвенския живот ково може да сервира и кога, на секи един от нас.
Просто тоя ме кефи 100%.
Дано опраи нещата, поне малко от малко Смайли с българското ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Доживяхме освобождението братя българи.... Empty Re: Доживяхме освобождението братя българи....

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите