Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_lcapМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Voting_barМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_lcapМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Voting_barМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_rcap 
myhata II (6266)
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_lcapМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Voting_barМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_rcap 
stimi (4915)
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_lcapМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Voting_barМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_lcapМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Voting_barМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_rcap 
7george (3967)
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_lcapМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Voting_barМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_rcap 
danielle (2594)
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_lcapМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Voting_barМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_rcap 
Вода (2380)
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_lcapМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Voting_barМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_rcap 
fluid (2183)
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_lcapМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Voting_barМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_lcapМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Voting_barМистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев!

3 posters

Go down

Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Empty Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев!

Писане by kralimarko Пон 21 Дек 2009, 12:04

ONLY IN BG

http://meto76.blog.bg/politika/2009/12/20/misteriozniiat-liubovnik-na-iane-progovori-az-e-h-iane-ianev.458713


Вчера (18 декември) на служебния имейл на „Разкрития” получихме писмо от човек, който твърди, че е любовникът на Яне Янев от Благоевград. Припомняме, че преди няколко дни в парламента избухна скандал на сексуална основа между лидера на „Атака” Волен Сидеров и лидера на РЗС Яне Янев. Според вожда на атакистите Янев е хомосексуалист и крие ориентацията си. С този коз, според Сидеров, Алексей Петров държи Яне Янев в ръцете си. Волен дори каза, че има сигурен човек от Благоевград, който би потвърдил за интимните си отношения с лидера на РЗС.

На тези нападки самият Яне отвърна остро, като покани съпругата на Волен, „върху” която да демонстрира сексуалната си ориентация.

Наш източник ни донесе, че в действителност Яне е имал гадже-гей от Благоевград, който е взел пари от Сидеров, за да потвърди връзката им със снимков материал. Така се появи и писмото от г-н Антон Михайлов, който се разкри пред нас като мистериозния любовник на Яне. Михайлов също настоява да публикуваме опровержение относно информацията, че е взел пари, за да предаде Яне.

Публикуваме писмото дословно, заедно със снимката, която Антон Михайлов бе така любезен да ни изпрати.

Здравейте!
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Anton_mihaylovКазвам се Антон Михайлов и аз съм човекът от Благоевград, с когото Яне имаше връзка. Пиша ви, защото искам опровержение по повод материала, който сте публикували вчера (17 декември) – „Любовникът на Яне го предал срещу 20 000 лв.”. Източникът ви лъже! Вярно е, че казах на депутат от „Атака”, с когото бяхме в интимни отношения, за връзката ми с Яне, но не съм взимал пари от Волен, няма и да взема! Направих го, защото исках да си отмъстя на Яне.
Двамата се познаваме отдавна – още преди да влезе в политиката. Но Яне винаги е крил сексуалната си ориентация, срамува се, че е гей и затова връзката ни беше тайна. Криехме се и за пред хората се преструвахме, че не се познаваме. Той идваше почти всяка вечер в квартирата, която бях наел, в продължение на две години. Когато се запозна с Алексей Петров, започна малко по малко да се отдръпва, заплаши ме да не казвам на никого, защото градял кариера. Знаех, че Алексей го държи на мушка, помолих го да се откаже, за да запазим връзката си. Да каже на всички кой е! Но накрая той се изплаши и ми каза да не го търся повече.
Искам пак да повторя – не съм го издал за пари! Никога не са ме интересували парите нито на Яне, нито на друг. Но той много се промени, започна да ми праща обидни SMS-и да не го притеснявам, нарече ме „противно педалче”. Защо? Той също е гей и аз го „оправях” редовно, така че да не се прави на хетеро! Моля ви да публикувате писмото ми, за да излезе истината наяве!
Съжалявам, Яне, но ти ме предизвика!


Антон МихайловБележка на редактора:
Заглавието на публикацията е на редакцията на "Разкрития
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Empty Re: Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев!

Писане by kralimarko Пон 21 Дек 2009, 13:04

Направо свят ми се върти като чета тези неща из бг пресата,все едно чета Ян Бибиян или Алиса в страната на чудесата,не знам дали е истина но цирка е голям и весел
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Empty Re: Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев!

Писане by Вода Пон 21 Дек 2009, 15:30

В България много обичат представленията. Едни го правят за пари, други от злоба, трети за забавление, четрвъртиу за известност и така до безкрая.
А и на пресата не може да се вярва. Пишат какво ли не, само да им се купуват вестниците. Вчера четох една статия за един познат, който наистина се оговри, че е "би", но всичко останало в статията не беше верно. Бяха объкали името на дъщеря му, бяха и написали хобито, вместо професията, бяха написали разни глупости от сорта, че се оженил втори път преди жена му да умре. Че защо да не се ожени, като беше разведен от няколко години, а това дали и кога ще умре жена му никой не знае и няма нищо общо с цялата история, но те чвно искаха да покажат колко е "лош". Ненормална история. Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! 313390
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Empty Re: Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев!

Писане by kralimarko Вто 22 Дек 2009, 14:46

Трябва да го запознаем тоя пич с Линко-ликно да го опраши и него че да вземе да фнимава като си отваря устичката из форумите
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Empty Re: Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев!

Писане by vanelo Вто 22 Дек 2009, 16:53

Стресираха Яне, търси врачки и баячки



Публикувано на 22. дек, 2009 от Dr Who в категория Bulgaria, Gossip
Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! 1135-300x225Събитията
от последната седмица изостриха нервите на дългоносия политик. То не
беше врява, то не беше шум, то не бяха обиди и скандали. Сигурно затова
лидерът на „Ред, законност и справедливост“ беше забелязан да влиза в
офиса на доста известна столична врачка. Яне отишъл да се допита до
свръхестествените сили как да разреши проблемите на своята партия.

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 718
Дата на регистрация : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев! Empty Re: Мистериозният любовник на Яне проговори: Аз е*aх Яне Янев!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите