Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Izkata e pich Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Izkata e pich Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Izkata e pich Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Izkata e pich Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Izkata e pich Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Izkata e pich Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Izkata e pich Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Izkata e pich Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Izkata e pich Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Izkata e pich Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Izkata e pich Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Izkata e pich Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
Top posters
Marginal (16898)
Izkata e pich Vote_lcapIzkata e pich Voting_barIzkata e pich Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Izkata e pich Vote_lcapIzkata e pich Voting_barIzkata e pich Vote_rcap 
myhata II (6266)
Izkata e pich Vote_lcapIzkata e pich Voting_barIzkata e pich Vote_rcap 
stimi (4915)
Izkata e pich Vote_lcapIzkata e pich Voting_barIzkata e pich Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Izkata e pich Vote_lcapIzkata e pich Voting_barIzkata e pich Vote_rcap 
7george (3967)
Izkata e pich Vote_lcapIzkata e pich Voting_barIzkata e pich Vote_rcap 
danielle (2594)
Izkata e pich Vote_lcapIzkata e pich Voting_barIzkata e pich Vote_rcap 
Вода (2380)
Izkata e pich Vote_lcapIzkata e pich Voting_barIzkata e pich Vote_rcap 
fluid (2183)
Izkata e pich Vote_lcapIzkata e pich Voting_barIzkata e pich Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Izkata e pich Vote_lcapIzkata e pich Voting_barIzkata e pich Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Izkata e pich

5 posters

Go down

Izkata e pich Empty Izkata e pich

Писане by kralimarko Нед 03 Яну 2010, 11:44


Ицо за злобата, политикатa и интервютата на английски


28.12.2009 10:08
61

Треньорът на Мамелъди обеща юмруци, за тези които го оклеветят

Izkata e pich 0000069152-article

Христо Стоичков се завърна в България, за да се отдаде на едно от хобитата си - лов в етрополския балкан. Междувременно той намери и време да даде обширно интервю пред в. "Труд", в което не спести нищо, на тези които го критикуват.

Уводните думи обаче са безсилни пред словата на Ицо, затова ето го интервюто:

- Не сте давали интервю за "Труд" от лятото, г-н Стоичков. Как е положението?

- Тежко, много тежко (б. а. - маха си якето и позира като манекен на "Армани"). Отслабнах 15 килограма за шест месеца. Бъхтя се на най-тежката от деветте мини на клубния ми президент. Моята е номер 8. От сутрин до вечер сме на стадиона с екипа ми, с който работихме и в "Селта". От два месеца берем вече само добри резултати - всички в клуба говорят за шампионска титла. А преди сезона подобно нещо бе смело дори и като мечта.

- В началото на първенството през септември дадохте шанс на враговете ви да се усмихнат. С възможно най-големите букви у нас се публикуваха информации, че местни фенове искат да ви линчуват. Едва ли не сте били във врящ казан, а край вас са танцували зулуси с копия и е било въпрос на часове да ви сварят...

- Да, ама не! Жив е той, жив е! Наистина първите шест-седем кръга имахме колебания. Трудно наложих промените, които трябваше да се направят. И след една загуба фенове ни освиркаха пред съблекалните, преди да се качим в автобуса. И мен, и играчите. И за да не стане инцидент, ченгетата изместиха до ултрасите полицейския джип, който се движи пред автобуса след всеки мач. Това беше историята. Другото са едни голи мечти на враговете ми.

- Сега отборът ви бие наред, много ви хвалят, ама английският ви бил смешен, коментират у нас.

- Много важно! Не си гледат голите задници, а се правят на полиглоти. След всеки мач давам интервюта в ефир и никой в ЮАР не се е заяждал с мен. Мога да говоря на испански и да използвам преводач за английски, но предпочитам да се справям сам. И с грешки или без грешки се справям, докато други цял живот ще гният в калта от завист и злоба. А, щях да забравя - ако искат, могат да дойдат и на перфектен английски да им тегля една майна.

- Вече сте го направили пред варненски журналист. Казали сте “Да го лапат българите” или нещо такова. Така писаха поне някои медии.

- Пред кой варненски журналист? Кой? Покажете го! Веско Варненчето от Пловдив ли? Тъпотия до шия. Познавам само един варненски журналист - Стефан Янев, когото, да е жив и здрав, не съм виждал или чувал поне три години. Моя южноафрикански номер на телефона го знаят малко хора. И представяте ли си как ми се обаждат от Варненско, от Трънско и аз вдигам и почвам да приказвам, да псувам и други подобни. И казвам точно думите, с които Марадона се изцепи. Толкова ли не мога някаква друга псувня да измисля. Да не съм умрял (б. а. - смее се силно)? Ама какво се обяснявам! И на кого? В България за пет лева пишат как някой рекъл, че онзи чул как друг казал... Жалка работа, малко сериозни медии останаха. Докато няма закон за клевети в печата и не съдят тези гадове, аз си имам свой закон.

- Какъв?

- Юмруци!

- Е, празници са все пак.

- Да, затова съм си дошъл - да празнувам с хора, дето не завиждат, не злобеят, не крадат. Да изкараме хубаво. Да дишаме балкански въздух. А знаете ли в Етрополе какъв оркестър има? Страхотни песни пеем.

- Какви?

- Различни са. Има обаче и такива: “Христо Стоичков хапва печено прасе...”

- И по-нататък?

- Е, народно творчество. Ще дойдете и ще чуете. Има и политически песни даже, всичко пеем. Но няма да ви ги издам, защото уважавам авторските права.

- Политически щом има, не може да не изкарате някоя за НДСВ?

- Не някоя. Няколко има! А и каква стана тя, май познах за НДСВ. Преди 4 години още казах, че няма да ги има в парламента? И още, че хората ще напъдят този мошеник попа към Мадрид и ще трябва да връща и горите, и планините? А ето сега държавата иска и хотела на Миленчо. Дано го вземат и там срещу 1 лев на ден да пращат пенсионери да си почиват в него на морето.

- Нещо им гоните гарез на “царската свита”?

- Не аз, оня, началникът там горе! Аз какво? Набедиха ме за неплатени данъци и ги осъдих. Да ми връщат пари ги осъдих. Но после обаче им тръгна на още по-лошо. Народът го е казал: “Който нож вади - от нож умира!”. Мръсно не съм направил на никого през живота ми. И затова, който ме е заял, добро не е видял. Тези, дето злобеят срещу мен, ги шамарят, уволняват ги, закриват ги. Кой каквито гадости е надробил, си ги сърба. Казах ви - началникът там горе всичко вижда.

- Вие да не искате да говорят само хубаво за вас? Не сте ли наясно, че в България да сте прав като Господ, пак ще има хора срещу вас. А и колкото и да сте грешен, ще има и такива, които ви обичат...

- Никога не съм искал да се харесвам на всички. Напротив - понякога нарочно провокирам злобата. Това ми вдига адреналина. А понякога така се забавлявам, да става интересно. Искам обаче честна битка. Да кажат - от него нищо няма да излезе! Но ги е страх мишоците и измислят истории с варненски журналисти. А защо е така, знаете ли?

- Защо?

- Навремето предричаха, че ще се проваля в “Барселона”, а аз спечелих всичко! После ме охулиха след първия мач на световното, а отборът стана четвърти. А аз благодарение на момчетата - голмайстор! И сега мушмороците ги е страх вече да кажат - ще пробия ли като треньор, или ще се проваля. Яли са ми попарата и затова мишкуват и съчиняват тъпотии. Но и аз измислих номер да ги шашкам. Разреших на журналисти да ми публикуват и заплатата, и неустойката. И като разбраха в България цифрите, не знаеха кое е по-лошо за тях - да побеждава Стоичков и да взема много пари или да го изгонят и да вземе още повече? Системата е ужасна - отпред змия, а отзад да не казвам какво.

- Какви изпитания ви е изпращал Господ?

- Много и винаги. Последните са, откакто съм треньор. Например в “Селта” можеше и аз да поискам от президента да извади пари за последния кръг. Да дадем бонус на тези, дето не играеха за нищо, за да направят равен с наш конкурент. А не да падат. Можеше да вляза в комбинация и така да останем. Избрах да играем честно. И пострадах - изпаднахме след 4 победи и 5 загуби при мен. А можеше и да съм спасител. Да стана фалшив герой. Не, благодаря. Не пожелах да си сложа на сърцето подобна измама. И знам - все някога Господ ще ми помогне, че не се поддадох на изкушението.

- За този последен кръг вървя разследване в Испания? Разкри ли се нещо?

- Не знам, не се интересувам. Минало. Аз никога не гледам назад. Знам само, че при мен отборът беше седми-осми в Сегунда, а сега са 17-18-и. Въпреки че се изредиха осем треньори, положението не става по-добро. Жалко, защото хората в този град заслужават футбол от елита.

- Как е животът в ЮАР?

- Страната е прекрасна, невероятна красота. Що се отнася до стандарта, има един лаф:“Южна Африка не е... Африка”. В Йоханесбург има силна престъпност и е опасно, но главно за тези, които не са запознати с рисковите места. Условията за мен са супер. Имам най-много приятели българи от всички места в чужбина, където съм живял. Начело с посланик Володя Нейков идват с трибагреници на стадиона, подкрепят мен и отбора. Братята Симо и Васко Калоянови дори правят барбекю за отбора преди мачовете за късмет. И както върви само на победи, ще им фалирам месарницата. Семейството ми често е при мен, но не за дълги периоди, защото се съобразяваме с учебната програма на децата в Барселона.

- Чувства ли се в ЮАР пулсът на световното?

- Яко тупти вече. Ще бъде невероятно световно. Аз ще подкрепям Аржентина заради моя приятел Марадона и Сърбия като съседи. Очаквам Англия с треньор като Капело да е на финал, но кой може да прогнозира футбола днес?

- Какъв подарък ви донесе Дядо Коледа?

- Голям диамант и три оферти за договор догодина. На тръгване бях при президента и той ме пита: “Как ги преобрази да бият наред?”. Казах му, че плаша играчите, че слизаме в мината да работим, ако не бием. Той се смя много и хоп - Дядо Коледа дойде за мен с голям диамант и оферта за нов контракт.

- Какво ще пожелаете на читателите на "Труд"?

- Да са живи, здрави, да си носят новите дрехи и да не им пука от душманите!





[url=https://forumnazapomnenite.bulgarianforum.net/javascript:window.open('http://help.ibg.bg/index.php?site=4&ref=http%3A%2F%2Fgol.bg%2F2009%2F12%2F28%2Fico-za-zlobata-politikat-i-interviutata-na-angliiski.69152','','width=492,height=393,resizable=no,scrollbars=no'); void(0)]Сигнализирай за грешка[/url] Изпрати на приятел Печат
Izkata e pich Piron_med Izkata e pich Thumb_facebook
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Marginal Нед 03 Яну 2010, 11:57

Кефи ме ...
И той е балама че не кара нова година сред усмихнати роднини в България Izkata e pich 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Mr800Days Нед 03 Яну 2010, 12:16

Ми да ,аз например се чувствам прекрасно когато съм в компанията на майка ми и тримата ми прекрасни племенника,чувствам се прекрасно ,че има все още супер пичове като Стоичков и подобно на него макар и да ми куца инглиша мога да тегля една майна на перфектен английски на който си поискам без да ми пука после кой кво бил казал и кво си мислил за мен.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by kralimarko Пон 04 Яну 2010, 10:06

Бате радваме се за теб, в Бг има много хубави неща както на всякъде но има и доста кривини и бих се радвал ако напишеш и за кривините заедно с хубавите неща ,ти си обективен пич
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Marginal Пон 04 Яну 2010, 10:19

Да, той е най-обективния пич който познавам.
По-обективен пич от него не съществува на земното кълбо ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Mr800Days Пон 04 Яну 2010, 13:17

ми например една кривина.ако например закона ти дава някакво право за нещо си не би могъл да го получиш по най достъпния начин както обикновенно,то да ти бъде заявено и изяснено,а трябва сам да си го потърсиш и след като отсрещната страна се убеди в твоята компетентност и нямайки вече на къде да отстъпва ще се съгласи с правата ти и ще ти се извини с трудно прикрита от отвръщение усмивка към поредният досадник ,който знаейки си правата не генерира корупция мушвайки някой лев под масата ,ма това в държавния сектор-полиции,митници,съдилища,общини. в които от време оно са се окопали наследниците и отрочета на бившите комуняги .в частния сектор е различно,ако влезеш в магазин независимо за дрехи или суджук,кафене или ресторант продавачката е готова свирка да ти направи само и само да купиш от нея.хората общо взето се поздравяват и си пожелават ,не са така шумни и арогантни както от времената които помня.2000 та беше ад,само бурсуци около теб и мутри,много мутри които да ти тровят живота ,сега аз лично след 8 год. отсъствие открих една голяма промяна в положителен смисъл.друго което ми направи впечетление е ,че българите много плачат ,едни живеещи добре даже и според канадските стандарти реват ,че не могат да си позволят последен модел БМВ и нещата в Бг са отвратителни защото си карат старата Октавия модел2002 г и други които имат доста нисък стандарт и мрат от глад обаче ги мързи и да гледат и макар и в Титан да търсят постоянно хора занимаващи се със сметопочистването и плащат добре посмъртно няма да се хванат защото им е под достойнството и квалификацията.
но иначе в Бг. живота е доста лежерен и спокоен,няма чак такива кинти както в канада ,но го няма и канадския стрес и ми се струва ,че ако така продължават да се развиват нещата в Бг. няма да е дълго времето,когато канадци ще напират да имигрират в Бг. ,а не българи в канада.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Marginal Пон 04 Яну 2010, 13:30

Мани, аз колко съм се стреснал ако знаеш, треся се целия ...
А като гледам и жена ми е яко стресната.
Просто, сички ф Канада сме стреснати.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Mr800Days Пон 04 Яну 2010, 13:34

от кво се стряскаш пък ти бе Марги.бедноста не е порок,можеш навместо 2 да изядеш една пържола и пак да си хепи.даже е и здравословно.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Marginal Пон 04 Яну 2010, 13:36

Ми не знам Бате, кажи ми ти, ти обаждаш че тука сме стреснати.
Аз па съм забелязал обратното, в БГ-то винаги се стрескат, като немат, щото немат, а като имат, щото имат ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Mr800Days Пон 04 Яну 2010, 13:52

ми и аз това им викам,като плачете заминавайте за канада ,там ще ви одерат с мед и масло

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by IFF Пон 04 Яну 2010, 14:03

Мене пък Ицката не ме кефи като човек въобще.Като треньор също.Засега.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Mr800Days Пон 04 Яну 2010, 14:10

ми кат се замислиш от звездния отбор от 1994 само той и балъка останаха хора ,а не здухани говнари подобно на болшинството от съотборниците си.
ми говорел смешен инглиш,няма книга да пише че да го говори перфектно,на него работата му е да учи хората как да ритат топката и явно е добър в това щом все още е на хоризонта за разлика от останалите разбирачи.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by stimi Пон 04 Яну 2010, 14:19

От него нямам ли4ни впе4атления. Ако ме питаш за Емо Костадинов мога да ти кажа. Босът му проектира къщата преди да отлетим за Канада. Izkata e pich 177455
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Mr800Days Пон 04 Яну 2010, 14:24

ма и ти ли си била сокър бейби ,аз пък си мислех ,че си шуги лейзи.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Marginal Пон 04 Яну 2010, 14:26

Бате, в България на английски ли говорите?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Mr800Days Пон 04 Яну 2010, 14:29

напоследък предимно на френски ,ползваема версия.много го харесват.вервай ми.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Marginal Пон 04 Яну 2010, 14:32

Нормално развитие на езиковите способности, влечението към френския идва с напредването на възрастта, знам го от опит Izkata e pich 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Mr800Days Пон 04 Яну 2010, 14:39

не е от възраста ,а от ай си кюто.мотиката е за хамалите да се научат първо да копат

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Marginal Пон 04 Яну 2010, 14:42

Бате, аз за са мога да държа кожа на върха на езика си за 30 скунди, тва ми е рекорда ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Mr800Days Пон 04 Яну 2010, 14:46

ти сега недей издава кво можеш,че земеш да направиш една опашка пред ранчото на ил перо

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Marginal Пон 04 Яну 2010, 14:48

А, с тукашните таралясници голема опашка ше направя ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Mr800Days Пон 04 Яну 2010, 14:54

бе те тамошните тараляснички едва ли четат български форуми.мейк атейшън.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Marginal Пон 04 Яну 2010, 15:12

Нищо не се знае на днешно време Izkata e pich 8240 Izkata e pich 946701 Izkata e pich 9691 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Izkata e pich Empty Re: Izkata e pich

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите