Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Желева Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Желева Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Желева Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Желева Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Желева Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Желева Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Желева Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Желева Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Желева Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Желева Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Желева Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Желева Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Желева Vote_lcapЖелева Voting_barЖелева Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Желева Vote_lcapЖелева Voting_barЖелева Vote_rcap 
myhata II (6266)
Желева Vote_lcapЖелева Voting_barЖелева Vote_rcap 
stimi (4915)
Желева Vote_lcapЖелева Voting_barЖелева Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Желева Vote_lcapЖелева Voting_barЖелева Vote_rcap 
7george (3967)
Желева Vote_lcapЖелева Voting_barЖелева Vote_rcap 
danielle (2594)
Желева Vote_lcapЖелева Voting_barЖелева Vote_rcap 
Вода (2380)
Желева Vote_lcapЖелева Voting_barЖелева Vote_rcap 
fluid (2183)
Желева Vote_lcapЖелева Voting_barЖелева Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Желева Vote_lcapЖелева Voting_barЖелева Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Желева

+4
Marginal
danielle
Mr800Days
paparazzo
8 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Желева Empty Желева

Писане by paparazzo Вто 12 Яну 2010, 18:41

Барозу ще реши съдбата на Желева до 24 часа
http://www.focus-news.net/index.php?id=n1329946
Желева Space
13 януари 2010 | 00:05 | Агенция "Фокус"
Желева Space
Желева Space
Желева Space
София/Брюксел. Повече от два часа и половина продължи изслушването на българския кандидат за еврокомисар Румяна Желева от европейските депутати. Не липсваха и напрегнати моменти.
За изслушването на втория български кандидат за еврокомисар ще разговаряме по телефона с Асен Инджиев. Асене, дали вече има яснота за представянето на Румяна Желева пред евродепутатите? Успя ли да ги убеди тя в своите качества? Разбра ли се какви са настроенията сред комисията след изслушването?
Асен Инджиев: Не само, че няма яснота, а нещата стават все по-заплетени. Като цяло оценките тук са, че изслушването не е минало никак добре, първо, заради неясните отговори, които според депутатите Желева е дала за бизнес делата, които пряко я засягат – дали тя все още е притежавала фирмен дял по времето, когато е била евродепутат 2007-2009 и заради това комисията, която я изслуша днес, отлага решението си с поне 24 часа, като прехвърля отговорността на председателя на ЕК Жозе Мануел Барозу. Или ако трябва с едно изречение да кажа – Барозу ще реши съдбата на Желева до 24 часа, тоест до утре вечерта. Депутатите искат да научат едно нещо – вярва ли Жозе Мануел Барозу на декларацията за финансови интереси на Румяна Желева, тъй като според евродепутатите тя не отговаря на истината. Така че чакаме Жозе Мануел Барозу да реши. Депутатите казват – ние не можем да го освободим него от отговорност за нещо, което нас не ни засяга. Все пак тя ще е част от неговия екип. Като цяло освен Европейската народна партия, представители на другите сили – социалисти, зелени и либерали не са доволни от Румяна Желева нито от отговорите за финансовите й дела, нито от отговорите за хуманитарната помощ.
Ханес Свобода: „За момента след отговорите, които тя даде, тя не е приемлив кандидат. Разбира се, ще го обсъдим пак. Но ни трябват още доказателства, за да стане приемлива. За момента не е”.
Джудит Саргентини: „В българския търговски регистър името на Желева все още стои под тази компания през 2009 година, тоест преди около половин година. Ако не е вярно, да докаже – нейно право е. Но и отговорите и за хуманитарната помощ също не бяха убедителни. Тежки времена настъпиха за Желева”.
Водещ: Асене, в атаката се включи и българската евродепутатка Антония Първанова. Какво ще кажеш по този сюжет?
Асен Инджиев: Всъщност Антония Първанова не е поемала инициативата. Истината е, че Антония Първанова, която просто слушаше в залата, името й беше споменато от Румяна Желева, която я обозначи, идентифицира като човека, от когото тръгват всички атаки срещу нея. Аз предлагам да чуем какво каза Румяна Желева в отговор на нападките срещу нея, че все още притежава фирма, тоест, че е притежавала фирма до преди шест месеца, което е било в нарушение на българските закони и на правилата в ЕС.
Румяна Желева: ... понеже вие го задавате за втори път, свързан с едни неоснователни обвинения, които отправя българската ми колега г-жа Антония Първанова, която е член на Европейския парламент в писмо до Европейската комисия. Действително бих искала да ви покажа, че всички официални документи, които са свързани с вашия въпрос могат да ви бъдат предоставени и аз ще се радвам да не отнемаме повече от ценното време на този комитет, на тази комисия, говорейки за необосновани наистина обвинения. Който желае да види нещо повече от това е добре дошъл да заповяда с мен в моята страна, да се запознае с моя съпруг, да види къде работя, да се запознае, да посети града, където живея и да види, че няма нищо, което може да предизвика вашите, така, тревоги.
Водещ: И малко за предисторията от теб.
Асен Инджиев: Да, ето така започна всичко с името на Антония Първанова. Аз след заседанието, разбира се, отидох при Антония Първанова и говорих с нея. Тя наистина недоумяваше, нека я чуем, недоумяваше защо нейното име е било намесено.
Антония Първанова: Защо г-жа Желева точно мен си избра? Това по-скоро ми прилича на някакъв опит за интерпретиране на ситуацията като конспирация, което е доста смешно, защото мисля, че тук никой не се притеснява да казва каква е истината. Всички документи, които се представят от нея са официални и нашата позиция не е украсена емоционално.
Водещ: Асене, за всички, които са гледали дебата в интернет беше очевидно, че той беше напрегнат. Първите чужди реакции бяха дори, че изпитът е бил изпитание, а не изпит. Ще си позволя да кажа дори мнение, че той се проведе в една, така, да кажем враждебна, не много дружелюбна атмосфера. Беше ли подкрепена все пак от някого, г-жа Желева, след изслушването? Имаше ли български реакции?
Асен Инджиев: Г-жа Желева, самата тя отказа да коментира собствената си проява. Опитах се в кулоарите на ЕП да разговарям с нея, но това се оказа невъзможно. Наложи се да тичам около нея, да се попреборим с охраната, но тя отказа да коментира категорично проявата днес. Действително атмосферата беше доста неприятна, доста нажежена. Наложи се да се удължи малко времето на изслушването, тъй като то беше, така, попрепълнено с въпроси за финансовите й дела. Но днес от Европейската народна партия казват, че те изцяло стоят зад нея. Тоест най-голямата партия в Европа и най-голямата парламентарна група в ЕП остава зад г-жа Желева. Но, те казват едно но, ще изчакаме думата на Барозу, първо и на комисията, която я изслуша днес. Така че, пак казвам, яснота не просто няма, а нещата остават доста заплетени и не знаем формата, под която Барозу ще каже тежката си дума. Дали ще е писмено, дали ще има изявление за медиите – това предстои да разберем утре.
Водещ: Един последен въпрос – каква всъщност е целта на това изслушване? Каква е традиционната европейска практика? Защото специално ресорът на г-жа Желева за първи път се появява в Европейската комисия. Дали искаха да чуят нейните идеи повече или да се запознаят с нейната личност? Какво се очакваше от това, щом като си позволяват, нали, да изразяват недоволство европейските депутати?
Асен Инджиев: Всъщност този ресор съществуваше и досега, но не отделно. Той беше заедно с развитие и беше оглавяван от доста опитен политик – първо Луи Мишел от Белгия, бивш външен министър, дългогодишен депутат, после от неговия наследник, пак бивш външен министър Карл де Гухт. Всъщност това е един ресор, чрез който, един инструмент, с който ЕК предоставя помощи, чисто финансови чрез неправителствени организации за зони, които са били жертва на войни или жертва на природни конфликти, а също така и за развитие на по-бедни държави. Всъщност очакваше се да се чуят идеите на Румяна Желева как това сътрудничество, как тази помощ, в тези случаи има много корупция в развиващите се държави - как да се подобри работата. Всъщност това, което депутатите казаха е, че тя не е дала нито един конкретен отговор на доста конкретни въпроси, които са били задавани по два и три пъти. Това е причината за тяхното недоволство. Някои от тях са склонни да я извинят с нажежената атмосфера и нападките срещу нея, тоест, че тя не е могла да се концентрира изцяло върху този ресор и казват, че ще оценят ресора, когато отмине бурята около финансовите дела. Тоест, когато Барозу се изкаже, тогава ще могат да оценят и нейната евентуална бъдеща способност да се справи с ресора.
Водещ: Благодаря ти, Асене. Ще чакаме новините от теб.

paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by paparazzo Вто 12 Яну 2010, 18:43

чудя се сега-ще ли да прескочи трапа или не....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by Mr800Days Вто 12 Яну 2010, 18:58

аз лично не се ангажирам с конкретен отговор на въпроса ти.ако питаше дали щеше да прескочи кревата ми или не бих казал,че с тея криви зъбки по вероятно е да го прескочи ,но нищо не се знае.всичко е в ръцете на качеството на мастиката която съм употребил.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by danielle Вто 12 Яну 2010, 19:04

Или съвсем ще се нагърчи...>>> говоря за лицето й. Ти видя ли я на снимка какво плашило е??? Уплаши ме онзи ден като я скибах Желева 577253 .
А па Джорджа7 излезна със заключението, че същата имала много трудно детство и сигурно затова била се набръчкала. Е па аз се питам къде го карала това трудно детство? В Немската Гимназия...??? Дори даскала им по Фоенно беше 'бахти сексия пич. А не като нашия издухар, дето ни караше да ма'аме крак по плаца на даскалото... Желева 184968 и да разглабяме картечници... Желева 613521
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by Mr800Days Вто 12 Яну 2010, 19:07

ма вий докат сте правили сфирки на даскала по военно,тя явно се е изучила и виж я до къде стигна.бе друго си е хубавото наде,хем хубава ,хем и дипломацията и вървеше

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by danielle Вто 12 Яну 2010, 19:11

И това беше и мойто питане в темата "Да раздуем клюката" - коя е по-'убава и лична?

Иначе нямаше как това да стане със свирчоците, 'щото колежките от немската бяха с предимство. Желева 965317
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by Marginal Вто 12 Яну 2010, 19:12

Оня Барозу-Марозу не праскаше ли една от наще политички ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by vanelo Вто 12 Яну 2010, 19:18

http://www.mediapool.bg/show/?storyid=160608&srcpos=1 А тук е целият запис по изслушването/3 часа,3 мин. 33 секунди/...най-отдолу под текста.

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 718
Дата на регистрация : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by paparazzo Вто 12 Яну 2010, 19:21

ми де да знам коя е по лачена ся...аз нали съм дрътляк в този смисъл от старата школа и съм се учил,че грозна жена нема,а малко маастика....,ма с годините разбрах,че вече немога къркам такива количества...и минах на 15ки-та сутрин да не се стрескам от ужас...

португеса ако е праскал предната начи е сляп....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by Marginal Вто 12 Яну 2010, 19:30

Важи за мастиката ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by paparazzo Вто 12 Яну 2010, 19:39

мерси Vanelo.
после ще го чуя щото си мисля-госпожата се е провалила сама...
то сеа,че и ние/червените/ по добрите социалисти лееко помогнахме е факт,но човещинка е...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by danielle Вто 12 Яну 2010, 19:51




danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by Marginal Вто 12 Яну 2010, 20:00

Тия па тъпи шведи, бидейки гадни феминисти, не са ли ги научили че с жени не се спори?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by paparazzo Вто 12 Яну 2010, 20:00

еее Дани мерси-супер...
колко е сервилна тая идиотка,аман от тоя бг синдром-като попаднат навън се чудят как да се усмихнат,как да седнат-резултата е,че пресилват и стават смешни...деееа.
тая е неква мноо злобна...баси и змията...пожарникаря да го ду*а...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by danielle Вто 12 Яну 2010, 20:03

Не знам за Вас, ама на Г-жата ужасно й куца английския. Вземем да предложим Татенцето за един външен министър...>>> убедена съм, че има по-изчистен акцент и владее поне 4 езика Желева 655788
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by paparazzo Сря 13 Яну 2010, 07:27

Станишев: Не злорадствам за Желева, съжалявам я....
ми да горката злобна женица-така де сама се окендза....

http://www.dnes.bg/politika/2010/01/13/stanishev-ne-zloradstvam-za-jeleva-syjaliavam-ia.84079
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by paparazzo Сря 13 Яну 2010, 07:35

Николай Младенов заменя Желева?Предположението е на сайта на ЕС – EurActiv
http://www.dnes.bg/evrointegracia/2010/01/13/nikolai-mladenov-zamenia-rumiana-jeleva.84080

Дани нали тия дни се чудеше надка защо изглежда толко добре и несбръчкана
ето го и отговора:

Желева 0000084080article2
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by kralimarko Сря 13 Яну 2010, 09:01

gadna zmia..kradlivo mafiosko obrazovanie ,,van ot parlamenta
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by danielle Сря 13 Яну 2010, 12:42

цитат от статията:
Той (Младенов) е известен с компетентността си по европейските въпроси и с отличния си английски, отбелязва изданието.
Желева 469120 поне няма да ни срами, младежа! Г-жа Желава я видяхме... ако и немския й е толкова силен, колкото английския й, пак повтарям, по-добре да пратим Батето!!! Той поне владее говоримо 4 езика. Бате, ако греша, поправи ме!! Желева Icon_wink
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by Mr800Days Сря 13 Яну 2010, 13:47

явол.даниеле,ду бис майне фронде,ме си ву ме занвоае ля ба айм уил хайринг все харошии бялдки за мои секретаршици и гледай какъв купон после става.
до тук станаха 5 ,иф ай гат а мистейк ди ме кариння.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by danielle Сря 13 Яну 2010, 13:50

Бате, прояви гражданска загриженост и прати едно писмо на бат'Бойко... да не се излагат, ами да те пращат у Брюксел,хехехехе
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by Mr800Days Сря 13 Яну 2010, 13:56

виж сеа аз знам всички плажни езици и винаги мога като я окъсам да си поискам хляб,п...а и вода.един вид сървайвъм,ма ако толкова я окъсам мога да се обърна и към бат ти бойка

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by danielle Сря 13 Яну 2010, 14:05

Ааа значи сега за сега хотелчето работи? Слушай... за лятото приемаш ли оферти.. к'во ще правя два месеца в БГ-то? Само ще ям и ще пия ли? Аз отвикнах бе човече Желева 655788 . Тук се работи.., нали си спомняш Желева 655788
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by Mr800Days Сря 13 Яну 2010, 14:11

сега за сега все още работи.не се притеснявай с хубавото лесно се свиква и за такива мръсни думи като работа неща да чувам

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by stimi Сря 13 Яну 2010, 14:30

Някой ми каза, че богат може да се почувствуваш тогава, когато спреш да работиш за парите си и направиш, така че те да започнат да работят за теб.
Хубаво звучи нали, като виенски валс за моите уши!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by paparazzo Сря 13 Яну 2010, 16:05

,а има ли вариант да лъже.....с цел секс-например....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by danielle Сря 13 Яну 2010, 16:12

stimi написа:Някой ми каза, че богат може да се почувствуваш тогава, когато спреш да работиш за парите си и направиш, така че те да започнат да работят за теб.
Казвах му аз на моят, докато го даваше голямото началство през 99/2000 година, че парите ще работят за него тогава, ама той не ме послуша. Искал "да спи спокойно" Желева 800103 ... >>> спахме, спахме... и се събудихме в Канада един януарски ден Желева 655788 .
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by stimi Сря 13 Яну 2010, 16:18

paparazzo написа:,а има ли вариант да лъже.....с цел секс-например....
Ти що не пробваш? Нали си толкова куражлия! Желева 184968
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by paparazzo Сря 13 Яну 2010, 16:24

stimi написа: Желева 184968

Guess who's here-e-e-e? Daddy's back in town,kids!!!...хахахахаха...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by paparazzo Сря 13 Яну 2010, 16:28

аз пипам лекичка,бейби,не се плаши...
хахахааааа
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Желева Empty Re: Желева

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите