Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_lcapЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Voting_barЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_lcapЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Voting_barЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_rcap 
myhata II (6266)
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_lcapЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Voting_barЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_rcap 
stimi (4915)
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_lcapЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Voting_barЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_lcapЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Voting_barЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_rcap 
7george (3967)
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_lcapЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Voting_barЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_rcap 
danielle (2594)
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_lcapЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Voting_barЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_rcap 
Вода (2380)
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_lcapЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Voting_barЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_rcap 
fluid (2183)
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_lcapЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Voting_barЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_lcapЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Voting_barЗащо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

+10
stimi
myhata II
filipne
Вода
Marginal
7george
ninka83
paparazzo
kralimarko
Hullboy
14 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Hullboy Пет 15 Яну 2010, 18:19

Понеже вече ми писна Линко да ми трие мненията в БгКанада затова го приканвам тук той или друг да сподели.
Вече няколко пъти пише че докато взимаш социал може да се образоваш и почнеш хубава, престижна работа.
Обяснявам му че не става хем социал хем диплома от университет или колеж той пак си знае неговото.
Поканих го да разкаже неговия личен опит и да каже какво точно завърши, каква диплома взе за какво професия докато взимаш социал.

Помолих го също така да каже какво точно работи в момента за да не бъде голословен в твърденията си.
Линко никога не отговаря на тези въпроси но трие мненията ми или заключва темата.
Е как да му вярват тогава новите меракли.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by kralimarko Пет 15 Яну 2010, 18:30

tochno nikoga tova malko chovechence niama da se osmeli da ti odgovori ..toi e drebna dusha palna sas zloba i omraza
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by paparazzo Пет 15 Яну 2010, 19:10

Едно красиво младо момче правило секс с мъж един път.Казало си:-Какво пък,от един път гей не се става!...Харесало му и повторило с презумпцията-и от два пъти не се става...На края на месеца заключило:-Цял месец ме чукат и не станах гей! Брееей,ама аз цял живот,вече ще си се чукам,а гей няма да стана никога! Браво на мене!...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by paparazzo Пет 15 Яну 2010, 19:12

не не-не съм объркал раздела хааахаахаааа
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by ninka83 Пет 15 Яну 2010, 20:16

mnogo e na miasto daje postinga Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 655788

ninka83
Пописва
Пописва

Female
Брой мнения : 202
Дата на регистрация : 14.02.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by 7george Съб 16 Яну 2010, 00:10

Рече и отсече безпомощния екс-военен, настоящ кофражист и любимец на новите имигранти. Ама докога ли???

И кво лошо има да си кофражист - аз не бих се срамувал. Поддържаш си формата, помпаш си мускулите и хормоните и живота е хубав. Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 584178 Аз лично мисля, че най-зле са компютърджиите - системни администратори, програмисти и тем подобна сволоч. Изтичат им очите за 12- 13 долара на час...
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Hullboy Съб 16 Яну 2010, 00:11

Нов въпрос към Линко но го пускам и тук щото Линко трие неудобните въпроси.

Линко написа:
За каква работа по специалността може да мисли в началото един лекар, инжинер, учител, военен или полицай примерно? Те или трябва да се преориентират тотално и да започнат нещо ново или да приравняват. И в двата случая е по-добре да си бил на социал отколкото на 9-10 или 12 долара на час.

Ми като се налага да учат нещо ново да учат. Взимат заем и учат. Даже в Квебек е по лесно защотото заема го давата по рано ( не нужно да се чака както в Онтарио )
Не виждам за какво им внушаваш на хората че социал е по добре от работа за 10 - 12 $ на час. Нили щели да учат за какво я намесваш работата?
Айде кажи ти като избра да взимаш социала а не да работиш за 10 - 12 $ докъде го докара?
За да не бъдеш голословен кажи какво завърши, какво работиш?
От сега знам че няма да кажеш щото веднага ще лъсне истината че нищо не си завършил и сегашната ти работа е пак за 10 -12 $.
И какво стана сега избягахме уж от работата за 10 -12 $ взимахем социала за да се върнем пак начална позиция да работим за 10 -12 $.

Ама резила и петното в автобиографията от социала си оставт.
Да не говорим на колко места вече вратата е затворена за теб заради хитреене на дребно.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Marginal Съб 16 Яну 2010, 00:14

Ми 7Гого сигурно е кофти щот не си вишист ...
Нещо: "Учи мама, за да не работиш" ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Hullboy Съб 16 Яну 2010, 00:21

Точно за това говорим Джордж.
За да станеш прост кофражист не е нужно да минеш през социал, работа на черно и да цоцаш пари на готово.
Като ти се работи кофражист започваш и готово. Търсят се под дърво и камък строителни дюлгери.
А не Линко да заблуждава хората че взимаш социала, бачкаш на черно и и после те чакат престижни работни места, високи доходи и умопомрачителна кариера. Нищо от това не е вярно.

Пример Линко и армия неудачници като него дето си мислят че някой им е длъжен с нещо в Канада.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Вода Съб 16 Яну 2010, 00:23

Не знам как е кофражист тук. Аз като гледам как се строи, то кофражи няма Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 655788
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by 7george Съб 16 Яну 2010, 00:46

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Stock-photo-closeup-of-construction-workers-pouring-out-concrete-mix-into-foundation-shuttering-using-concrete-25239568 Ми лесно изглежда - подпираш лопатата и се заиграваш с маркуча...

Как да няма бе Вода - нъл сички къщи са с бетонени основи.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by filipne Съб 16 Яну 2010, 01:15

7george написа:

И кво лошо има да си кофражист - аз не бих се срамувал. Поддържаш си формата, помпаш си мускулите и хормоните и живота е хубав. Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 584178 Аз лично мисля, че най-зле са компютърджиите - системни администратори, програмисти и тем подобна сволоч. Изтичат им очите за 12- 13 долара на час...

При вас толкова ли им плащат на компютърджиите ? Те по-зле платени от един прост шофьор май ..

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Hullboy Съб 16 Яну 2010, 10:19

Линко написа:
....казвам, че след социал отпускат по-висока сума за стипендия и заем за образование.

Колко по висока става тази стипендия след социал? Дай пример с цифри че да видиям ясно.
Нали човека бил полицай, военен, учител. Нали не можел да работи ведната та трябвало да учи?
Сега внимавай много.
Е след като не може и никога не е работил какъв му е бил дохода при определяне на стипендията или заема?
Дохода е им нула Линко. Даже така е би бил по зле щото и пари от социал не е взлимал което пак е нещо.
Ако приказките ти за съотношение доход / стипендия бяха вярни при този вариант без социал стипендията би трябвало да е по висока.

Има ли някаква логика в това дето се опитваш да ни убедиш.
Ето то пример с цифри ако още не разбираш.
Вариант 1.
Идвам в Канада примерно с 6000 $ които стигат до почване на у-ще.
Дохода ми е нула щото не мога да намеря работа и за това ще ходя на у-ще.
Вариант 2.
Идвам с 6000 ама умишлено се мотам плюс 1 година за да мина през социала. От тоя социал имам доход да кажем 12 месеца по 6000 $ или 7200 $

Въпроса е кой дохода е по висок.

Пак лъжеш хората и пак извърташ за да защитиш грешните съвети дето даваш на новите мераклии.

За 5-ти път те питам.
Кажи ясно тук пред висчки ти какво завърши и какво работиш в момента след като мина през социала и взе по глямата стипендия и заем?
Недей да триеш мнението ми а отговори ясно и точно.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by myhata II Съб 16 Яну 2010, 10:31

За мене такива хора като Линко и Гого са бити карти,аз от тях акъл не искам,това са дребните душички,виж ти не знаеш колко се кефи Линко като дърпа шалтера в бгканада,това е се едно един портиер на портал и той решава кога да натисне копчето за да премине някой,само че забравя че като мине Генерала трябва да се сяпка и козирува,та такива ми ти работи...
А бе Хълка кво се занимаваш с дребните хорица не мое разберем,ти не знаеш колко много ти завиждат че имаш дюкян,а за мене да не говорим,това е такива са Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 161507
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Marginal Съб 16 Яну 2010, 10:38

Кой е тоя Гого Муха2?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Hullboy Съб 16 Яну 2010, 12:10

Линко а сега да анализираме ситуацията щото
колкото повече се хвали с дипломи, международни сертификати за език,
толкова по смешен ставаш.

Та значи Линко владее езици, има сертификати, спечелил 1-ви места на конкурси.
Отделно от това чел форума 5 години преди да дойде в Канада, интересувал се и изчел всичко възможно за Канада.
След това направил план за действие за да не се губи време.
Плана бил толкова добър и уникален че на втория месец отишъл да се моли за подаяния в социала.

Линко
такъв план водещ в социала на втория месец може да направи всеки
неграмотен африканец без да е виждал компютър, без да е ползвал
интернет и без да е прочел и два реда за Канада.

Пак не каза какво заърши какво работиш след като взе по високата стипендия.
Зашо
не казвааш? Защото ще се окаже че приказките ти са въздух под налягане.
Нищо не си завършил и работиш за 10 - 12 долара на час с колеги които
ядат с пръсти от чинията.
Иначе си голям разбирач по предварителни планове и подготовка за имиграция в Канада.

И не стават ли малко нагли твоите имиграциони герои?
Език
не знаели, пари достатъчно нямали, професия нямали жена им и тя така.
Отгоре на всичко са дървени глави не слушат какво им казват успяли хора
минали по този път без тези хора да имат някаква изгода да ги лъжат.
Е как очакваш да си развързваме кесиите за тези хора които не знам изобщо защо са тръгнали за Канада.








Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Icon_post_report
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by stimi Съб 16 Яну 2010, 12:27

Стига бе, стигаааа! Аз също нямах план като дойдох в Канада, даже не бях проучила къде отивам и се хвърлих през глава в тази авантюра с две малки деца.
Не съм взимала social, защото дойдох при тате и той би се по-скоро разболял отколкото да ме пусне да взема social. Ама какво да правят хората с малки деца, които нямат близки в Канада? Да мрът ли? Верно, че последната маймуна слязла от клон идва и проси. Е, ние сме бели хора, но повечето идват с ограничен финансов резерв, който бързо се стопява особено ако отглеждаш деца. Какво да кажем на такива хора да откажат временното социално подпомагане, което държавата предлага само и само за да не се почуствуват и те маймуни?
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Marginal Съб 16 Яну 2010, 12:32

Па и аз ако имам нужда ше ям чек и въобще нема да ми дреме.
Кво требва, да се срамувам ли?
Опериран съм от срам преди около 40 години, още ми се виждат двата шева ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by 7george Съб 16 Яну 2010, 12:35

myhata II написа:
А бе Хълка кво се занимаваш с дребните хорица не мое разберем,ти не знаеш колко много ти завиждат че имаш дюкян,а за мене да не говорим,това е такива са
Муха 2: ти поне вярваш ли си като ги пишеш тия? На никого не завиждам. Поне да те познавах, да мислиш така. Ти си 1 форумен драскач и комплексар за мене. Не смееш да се покажеш даже. И ниой не знае кой е Мухата в Тороно... Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 313390
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Hullboy Съб 16 Яну 2010, 12:58

stimi napisa:
Стига бе, стигаааа! Аз също нямах план като дойдох в Канада,

E tova e razlikata mezdu teb i Linko.
Ti si njamala plan ama toi tvardi i se hvali che imal unikalen takav podgotvjan 5 godini kojto plan go zavede v sociala na vtoria mesec.

Otdelno basta ti ima dostojnstvo no furazkata njama.

Imal plan, imal pari, vzima dozivotna voenna pensia kojato mu teche i v momenta v BG, vzel zaem ot Bg banaka za 17 000 lv malko predi da doide, poluchava detski pomosti v Kanada za dete ama ot lakomija otishal i v sociala na vtoria mesec.
Toja li chovek e za primer i podrazanie na novite imigranti?
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Marginal Съб 16 Яну 2010, 13:04

И аз питах за Мухата в Торонто мойте хъшове, ма те познават една друга муха, по-дърта ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by stimi Съб 16 Яну 2010, 13:09

Към Хъли:
Да де, това не е коректно! Ама и ти се опитваш да вменяваш на новите вина ,че са маймуни, а те всъщност са само притиснати материално. Никoй от добро не бяга от България!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Marginal Съб 16 Яну 2010, 13:10

Е, как никой, ето ти примери с Батето и Мухата2, дошли са ф Канада за да се мъчат Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 1322 Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 1322 Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Hullboy Съб 16 Яну 2010, 14:21

Ходете в социала, молете се за подяния, редете се на опашка с необразовани африканци ама после да не се чудите следното.
- Що живея в скапан квартал
- Що се возя в метрото и в автобуса със вонящи бездомници
- Що нямам свестни пирятели
- Що на рождения ми ден идват само мизерници
- Що не мога да си отида до Бг да си видя роднините
- Що не мога да ида на ваканция нищо че имам пари изкарани на черно
- Що не мога да си купя нова кола нищо че имам пари изкарани на черно а се возя на счупената за 1000 $ щото социалните не спят и се интересуват каква кола караш иначе спират социала ако подкараш по скъпа
- Що не мога да си купя собствено жилище
- Що нямам хубава, престижна и добре платена работа
- Що се срамувам да кажа във форума и на родителите на другите деца от у-ще какво точно работя като ме питат
( ако сте модератор е по лесно щото може да триете неудобни мнения ама е малко вероятно да сте модератор )
- Що жена ми не ме харесва и е много вероятно в близко бъдеще да си намери я любовник, я друг мъж
И още ,много защо, защо, защо.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by stimi Съб 16 Яну 2010, 14:42

Това за Линко ли? Щото ако ни питаш нас ние не сме така!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Mr800Days Съб 16 Яну 2010, 15:14

а,Марги,моля ти се.аз от няколко месеца не съм в канада и съм много хепи.
ако погледнем от чисто материална гледна точка в канада пържолите са по мазни ,но щастието по малко.единственно тия дето си падат по блажното се чувстват освен наядени и щасливи.
другото е бош лаф работа.и Мух ви го каза.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Marginal Съб 16 Яну 2010, 16:43

А, как ли не.
Аз по принцип не съм по месото много много ...
Та бъди си ти там "хепи", аз па ше си бъда тука.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by myhata II Съб 16 Яну 2010, 23:15

Той за кожите ти говори бе Маргинал Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 161507
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by myhata II Съб 16 Яну 2010, 23:18

7george написа:
myhata II написа:
А бе Хълка кво се занимаваш с дребните хорица не мое разберем,ти не знаеш колко много ти завиждат че имаш дюкян,а за мене да не говорим,това е такива са
Муха 2: ти поне вярваш ли си като ги пишеш тия? На никого не завиждам. Поне да те познавах, да мислиш така. Ти си 1 форумен драскач и комплексар за мене. Не смееш да се покажеш даже. И ниой не знае кой е Мухата в Тороно... Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 313390

Ми от писанията ти бе Гога,от писанията ти,и как даваш съвети хората да си продавали имотите и да идвали да живеят в Канада.......
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Странджата Съб 16 Яну 2010, 23:28

Kольо , врътни една шайба на скайпа , да се чуем Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада 946701

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада Empty Re: Защо Линко не ще каже какво точно работи в Канада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите