Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_lcapБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Voting_barБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_lcapБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Voting_barБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_lcapБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Voting_barБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_lcapБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Voting_barБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_lcapБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Voting_barБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_lcapБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Voting_barБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_lcapБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Voting_barБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_lcapБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Voting_barБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_lcapБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Voting_barБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_lcapБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Voting_barБате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Бате, внимавай, дишат ти във врата

+6
fluid
Mr800Days
Hullboy
Marginal
myhata II
Вода
10 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by myhata II Нед 14 Мар 2010, 15:35

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 1322 СМЯХ,да чакам на някого от България да ми съдейства в Канада Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 1322

А бе вие в кой свят живеете бе,докато не си го напраиш сам и господ няма да ви помогне Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 1322

myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 6266
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by Вода Нед 14 Мар 2010, 15:45

Ми, Мухъ, нали това правим, сами си го правим, като питаме, търсим, приемаме съвети и информация. А ако става въпрос за Господ, си много далеч от истината...ама това е друга тема.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by myhata II Нед 14 Мар 2010, 15:49

Водъ,това за което обаждат от Бгто,са далечни филми,нали знаеш че в дадена компания има Хюман ресурс и се минават интервюта,искат се експирианси и бла бла ,мислиш ли че нещо може да се получи от некакъф форум и некой си да почнеш работа на по висока позиция,или викаш просто си чешем езиците ? Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 564500
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by Вода Нед 14 Мар 2010, 15:56

Мухъ, тук с връзки съм започвала такива работи, за които не съм и сънувала, а с хюмън ресурс, когато се срещам ям дървото. Една от чефките ми мибеше казала, че винаги предпочитат да им препоръчат някого, отколкото да вземат от улицата, независимо какво пише в сивито му и какви дипломи има, защото най-много си били патили от тези с дипломите. Та както и в България, така и тук е много по-лесно да започнеш работа с връзки( говоря специано за нашата провинция, защото в други не съм се пробвала).
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by Marginal Нед 14 Мар 2010, 16:03

Що некой от България да не ти съдейстфа ф Канада Мухата2?
Или нещо от комплекси, ПАК да ни е срам, тва ли искаш?
Е, сфърши тфа с мръсните комунисти ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by paparazzo Нед 14 Мар 2010, 16:40

в Бг-то ако нямаш познат ще си намериш хубава работа-га ме нема.дори и да има сгляда-то тя е само за баламурниците-щот човека вече се знае....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by stimi Нед 14 Мар 2010, 18:47

paparazzo написа:в Бг-то ако нямаш познат ще си намериш хубава работа-га ме нема.дори и да има сгляда-то тя е само за баламурниците-щот човека вече се знае....
Абсолютно вярно! Ама тук не е така! Аз съм живото доказателство!...............
само, че никакъв xюмaн-ресурс!....директно с боса или някой негов заместник и е препоръчително в по-малка компания! Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 177455
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by lonly wolf Нед 14 Мар 2010, 18:49

Здрасти Стими как си дарлинг ?!?
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by lonly wolf Нед 14 Мар 2010, 18:50

липсваше ми една седмица
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by stimi Нед 14 Мар 2010, 18:54

То аз съм си винаги тук,никъде не съм ходила...Ти се загуби! Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 177455
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by lonly wolf Нед 14 Мар 2010, 18:59

Бях в Австрия ...провинция Каринтия ...да не ти обаждам къв кеф ква красота мила !!!
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by stimi Нед 14 Мар 2010, 19:15

Надявам се не си пренасял финикийски знаци!..... Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 655788
Щото имахме един, с който работехме навремето в България, та той точно това правеше....Аз го разказвам, щото не ми пука! Никога не съм била комунистка и никога няма да бъда! Хехехе... Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 655788
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by lonly wolf Нед 14 Мар 2010, 19:21

Пренасях други неща мила ...не финикийски знаци Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 177455 обаче как ме кефиш ...бедна ти е фантазията ...да ме извинява мъжът ти !!!
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by myhata II Нед 14 Мар 2010, 23:22

paparazzo написа:в Бг-то ако нямаш познат ще си намериш хубава работа-га ме нема.дори и да има сгляда-то тя е само за баламурниците-щот човека вече се знае....

Нали ме познаваш вече Папъзлъ,недей рева Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 1322 Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 161507
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате, внимавай, дишат ти във врата - Page 3 Empty Re: Бате, внимавай, дишат ти във врата

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите