Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Forum BgCanada - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Forum BgCanada - Page 3 Vote_lcapForum BgCanada - Page 3 Voting_barForum BgCanada - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Forum BgCanada - Page 3 Vote_lcapForum BgCanada - Page 3 Voting_barForum BgCanada - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Forum BgCanada - Page 3 Vote_lcapForum BgCanada - Page 3 Voting_barForum BgCanada - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Forum BgCanada - Page 3 Vote_lcapForum BgCanada - Page 3 Voting_barForum BgCanada - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Forum BgCanada - Page 3 Vote_lcapForum BgCanada - Page 3 Voting_barForum BgCanada - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Forum BgCanada - Page 3 Vote_lcapForum BgCanada - Page 3 Voting_barForum BgCanada - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Forum BgCanada - Page 3 Vote_lcapForum BgCanada - Page 3 Voting_barForum BgCanada - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Forum BgCanada - Page 3 Vote_lcapForum BgCanada - Page 3 Voting_barForum BgCanada - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Forum BgCanada - Page 3 Vote_lcapForum BgCanada - Page 3 Voting_barForum BgCanada - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Forum BgCanada - Page 3 Vote_lcapForum BgCanada - Page 3 Voting_barForum BgCanada - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Forum BgCanada

+12
Вода
Maria
Koko
Linko
paparazzo
danielle
stimi
fluid
bonbonka
Mr800Days
myhata II
Marginal
16 posters

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 14:07

Ех ваше кралско височество -това ли успяхте да измъдрете... Forum BgCanada - Page 3 1322 смях в залата...

Преди около година и половина Даниела беше изгонена от
БгКанада за грубо и системно неспазване на правилата
Бях изгонена, защото от личния си е-мейл те нарекох, че не си МЪЖ и това изглежда много те е засегнало. а не че съм нарушавала правилата. Ден преди да бъда 'ИЗГОНЕНА" НИЕ ВОДИХМЕ Е-МАЙЛ КОРЕНСПОНДЕНЦИЯ - ПЛАМЕН, АЗ И ТИ, ЗА ДА ИЗЯСНИМ КАКВА Е ПРИЧИНАТА. И това беше, че съм накривила кефа на Линко и г-жа иФетката, а не че съм се подвизавала с никове безброй. Имахме само два ника: този на съпруга ми и моя. Имах и още един, за който бях дори забравила и ТЕ помолих да го ДЕАКТИВИРАШ ( брей колко била плитка нечия памет!!!)


- През тази година и половина откакто беше изгонена
Даниела прави няколко опита да се върне в БгКанада под различни нови
никове
Да. правих.. защото МНОГО МРАЗИМ НЯКОЙ ДА МИ КАЗВА КОГА ЩЕ НАПУСНА ЕДНО МЯСТО. АЗ САМА РЕШАВАМ!!!
нО НЕ БЕШЕ ГОДИНА И ПОЛОВИНА, А 1-2 МЕСЕЦА. ВЛИЗАХ ПОД СКРИТИ ПРОКСИТА, ЗА КОИТО ДОРИ НЕ ЗНАЕХ , ЧЕ СЪЩЕСТВУВАТ, но в една лична коренспонденция с Екимка от бгторонто -точно тя ми каза, че имало такава далавера Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink и аз взех, че я послушах. В края на краищата мацката ме кефи и така успявах да влизам и да пиша. Докато един ден просто сама спрях, защото не виждам смисъл в това. Ако за някой това е забавление, то за мен беше отекчение.
Само да те светна, че и сега си влизам във форумчето.. чета си го КОГАТО МИ Е КЕФ... не си мисли ,че за мен твоите правила важат... няма такъв филм. Аз считам, че изгонването ми беше продукт на вроето засегнато "честолюбие", а не на правила. Ако следваме правилата на форума ти, то 1/3 от активните участници отдавна да си ги омел... Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink

И хора, научете се да не коментирате повече хора и форуми, които не са засегната страна - имам предвид Боцо и форума му. След като човека не е регистриран тук и не пише, не е морално да го обсъждате повече и да говорите за форума му! Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink

danielle
Писачко
Писачко

Брой мнения : 2594
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Koko Пет 23 Апр 2010, 14:42

danielle написа:
....

С горния си гневен постинт Даниела само потвърди моята теза че и до ден днешен не може да преживее факта че й е била посочена вратата, но това не е мой проблем.

Придържайки се пак към фактите - искам също да отбележа че Даниела започна да засипва с имейли Пламен (собственика на БгКанада), който след това препрати имейлите до мене, едва СЛЕД като беше изгонена от форума, макар че дори заради грубия си език в самите имейли си заслужава още един бан.

Що се отнася до броя на деактивираните й никове - мисля че всички могат и сами да броят, с уговорката че и този списък е непълен

Nobleman

Danielle

Каката_без_Батето

КОЖАТА

Daisy_32

Lenito


Последният ник (Ленито) беше деактивиран през октомври 2009, така че периода за който говорим не е 1-2 месеца, а си е почти цяла година след първоначалния бан.

Като обобщение, потребител който си позволява писане от проски ИП адреси, ползване на няколко ника, манипулиране на аудитория с лъжливи истори
(публикувани под ника Дейзи32), арогантно отношение към другите потребители, обида към админа - няма да намериш форум в нета където да те търпят до безкрайност с такова поведение.

Разбира се, забравих и за ника Бонбонка, който дефакто все още е активен.

Koko
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.09.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 14:54

Разбира се, забравих и за
ника Бонбонка, който дефакто все още е активен.
Мога да те разочеровам, но нямам нищо общо с този ник. Търси другаде... Forum BgCanada - Page 3 1322
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Koko Пет 23 Апр 2010, 15:02

danielle написа:
Разбира се, забравих и за
ника Бонбонка, който дефакто все още е активен.
Мога да те разочеровам, но нямам нищо общо с този ник. Търси другаде... Forum BgCanada - Page 3 1322

Лъжеш, което е типично в твой стил.

Koko
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.09.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 15:05

Не лъжа ваше височество. Ей тук е и маргинала, той може да каже дали пишем под един ИП адрес с въпросната участничка.
Казах ти, че си на грешна следа... търси мъжни никове.. Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink че от тия женските вече ми се повдига Forum BgCanada - Page 3 1322
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 15:26

Koko написа:



С горния си гневен постинт Даниела само потвърди моята теза че и до ден днешен не може да преживее факта че й е била посочена вратата, но това не е мой проблем.

Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Ейййй това вица на деня ли беше??? Смях до пръсване Forum BgCanada - Page 3 Icon_bounce



Хора ( обръщам се към другите участници на форума де),

я ми посочете къде са гневните изречения, че аз нещо не ги видях? Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Maria Пет 23 Апр 2010, 15:34

danielle написа:
Koko написа:



С горния си гневен постинт Даниела само потвърди моята теза че и до ден днешен не може да преживее факта че й е била посочена вратата, но това не е мой проблем.

Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Ейййй това вица на деня ли беше??? Смях до пръсване Forum BgCanada - Page 3 Icon_bounce



Хора ( обръщам се към другите участници на форума де),

я ми посочете къде са гневните изречения, че аз нещо не ги видях? Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink


Не мога да разбера защо не “спреш да се търкаляш от смях“ и не покажеш малко достойнство? Мисля, че на участниците в който и да било форум им писна от интригите ти...
Maria
Maria
Пописва
Пописва

Female
Aquarius Dragon
Брой мнения : 412
Рождена дата : 08.02.1977
Възраст : 47
Местожителство : Urbi et orbi
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Koko Пет 23 Апр 2010, 15:39

danielle написа:Не лъжа ваше височество. Ей тук е и маргинала, той може да каже дали пишем под един ИП адрес с въпросната участничка.
Казах ти, че си на грешна следа... търси мъжни никове.. Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink че от тия женските вече ми се повдига Forum BgCanada - Page 3 1322

Първо, стила на писане и маниера на поведение не се променят толкова лесно и това кой стар участник се е завърнал под нов ник става очевидно дори и без да се гледа ИП адреса. Мисля че в отбора на изгонените има достатъчно много участници убедили се в това от собствен опит.

Второ, проблема с ИП-то на Бонбонка не е в това дали пишете от един и същи адрес, а в това че нейното ИП е така направено че да прикрива истинското ИП на потребителя. Явно не си си научила докрай урока как да си прикриваш следите.

Koko
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.09.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Koko Пет 23 Апр 2010, 15:52

danielle написа:

Хора ( обръщам се към другите участници на форума де),

я ми посочете къде са гневните изречения, че аз нещо не ги видях?




Писането с главни букви и използването на припинателните знаци по няколко пъти са все едно че крещиш, дори само долното изречение вземи, макар че тона на целия ти постинг е достатъчно гневен според мене

danielle написа:

МНОГО МРАЗИМ НЯКОЙ ДА МИ КАЗВА КОГА ЩЕ НАПУСНА ЕДНО МЯСТО. АЗ САМА РЕШАВАМ!!!


Koko
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.09.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 16:03

Koko написа:

Писането
с главни букви и използването на припинателните знаци по няколко пъти
са все едно че крещиш,
дори само долното изречение вземи, макар че
тона на целия ти постинг е достатъчно гневен според мене



За теб може да звучи като крещене, но за мен ни най-малко. Това че пиша с
главни букви е само да ти отворя ОЧИТЕ Forum BgCanada - Page 3 1322

Maria написа:


Не мога да разбера защо не “спреш да се търкаляш от смях“ и не покажеш малко достойнство? Мисля, че на участниците в който и да било форум им писна от интригите ти...

Марийче, ще се "търкалям",'щото така ми харесва. На теб ако ти пречи.., подминавай постовете, ясна ли бях? Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink

Интрига няма - има писане с ГЛАВНИ БУКВИ!!! Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 16:05

Koko написа:

Второ, проблема с ИП-то на Бонбонка не е в това дали пишете от един и същи адрес, а в това че нейното ИП е така направено че да прикрива истинското ИП на потребителя. Явно не си си научила докрай урока как да си прикриваш следите.

Пак ти потретвам и спирам...- много си в грешка. Форумната параноя - няма лек!! Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Айде със здраве, че на Марийка и писна от глупости Forum BgCanada - Page 3 1322
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Koko Пет 23 Апр 2010, 16:08

danielle написа:
За теб може да звучи като крещене, но за мен ни най-малко. Това че пиша с
главни букви е само да ти отворя ОЧИТЕ Forum BgCanada - Page 3 1322


Ами то е въпрос на възпитание в крайна сметка - след като смяташ че да крещиш е нещо нормално, аз нямам какво да коментирам.

Koko
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.09.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Koko Пет 23 Апр 2010, 16:12

danielle написа:
Пак ти потретвам и спирам...- много си в грешка. Форумната параноя - няма лек!! Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322 Айде със здраве, че на Марийка и писна от глупости Forum BgCanada - Page 3 1322

Не, не съм в грешка - събитията от последните 2-3 дена и в двата форума го потвърждават.

Koko
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.09.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 16:13

Ооооо, стига изпростява, че наистина ставаш смешен и ще си се потъркалям още малко от смях Forum BgCanada - Page 3 1322 Forum BgCanada - Page 3 1322

Ще трябва с Мр. Вратарчето да си поделим патента - "кой повече се търкаля от смях" ... той като гледам от както се е регистрирал в бгканада - само това прави.. Мухахаааа и търкалета от смях Forum BgCanada - Page 3 655788 Forum BgCanada - Page 3 655788 Forum BgCanada - Page 3 655788
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 16:14

Koko написа:
Не, не съм в грешка - събитията от последните 2-3 дена и в двата форума го потвърждават.
В грешка... но си вземи хапчето за параноя.. така каза чичо Доктор Forum BgCanada - Page 3 1322
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Maria Пет 23 Апр 2010, 16:18

danielle ако обича да прояви малко възпитание се придържа към ника ми, който не е Марийка...ми се струва! Подобно пенене не отива нито на годините ти, нито на червената ти рокля. А за подминаването, не се безпокой...както съм те подминавала досега, така ще те подминавам и занапред...Ама защото много елементарна стана, та затова си викам да се обадя. Само че май ще е по-добре да се въздържам занапред, че не ми се пада толкова низко!
Maria
Maria
Пописва
Пописва

Female
Aquarius Dragon
Брой мнения : 412
Рождена дата : 08.02.1977
Възраст : 47
Местожителство : Urbi et orbi
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Koko Пет 23 Апр 2010, 16:22

danielle написа:
Koko написа:
Не, не съм в грешка - събитията от последните 2-3 дена и в двата форума го потвърждават.
В грешка... но си вземи хапчето за параноя.. така каза чичо Доктор Forum BgCanada - Page 3 1322

Всъщност май не ти отърва да се разбере че и в този форум си започнала старите си номера, като писане от поне два различни ника. Радвам се че в това отношение вече не си мой проблем, а на Маргинала.

След като стигна до там да приказваш за доктори и за хапчета - значи аргументите ти по същество са напълно изчерпани.

Koko
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.09.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 16:27

Мария, приемам забележката ти за ника; изглежда си един от малкото хора, които се придържа и към моя ник с респект и без да го объркват ( прочети по-горе как бях наречена от "негово височество"). Аз за тези две години - Данче ли не бях, Даниела ли не бях, Даниелка и тем подобни никове ми преписваха; Опитах се дори да им обясня, че истинското ми име не е такова - някой го знаят.

Сега, относно стила ми на писане и годините ми и дали ми отива на токчета и червена рокля... скъпа, айде карай я по-леко и не ми дръж уроци по етика. Ще си пиша така както АЗ искам и пак ти повтарям - ако не те кефи.. подминавай ги и толкоз. Симпъл, нали? Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink Не става въпрос: кой пада ниско или високо... Помисли!!!
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 16:29

Koko написа:

Всъщност май не ти отърва да се разбере че и в този форум си започнала старите си номера, като писане от поне два различни ника. Радвам се че в това отношение вече не си мой проблем, а на Маргинала.

След като стигна до там да приказваш за доктори и за хапчета - значи аргументите ти по същество са напълно изчерпани.
Няма два, няма три.. ина само един и това е danielle...
за форумната параноя и 'аповете - що не вземеш да попиташ твоя активист по търкалянето... Forum BgCanada - Page 3 1322
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Maria Пет 23 Апр 2010, 16:33

Да наистина, въобще не става въпрос за ниско...а за низко...и не, не е правописна грешка...Защо не го даваш по-easy с тия виртуални истории? В реалността има толкова по-интересни и смислени неща....
Maria
Maria
Пописва
Пописва

Female
Aquarius Dragon
Брой мнения : 412
Рождена дата : 08.02.1977
Възраст : 47
Местожителство : Urbi et orbi
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Koko Пет 23 Апр 2010, 16:39

danielle написа:

Няма два, няма три.. ина само един и това е danielle...
за форумната параноя и 'аповете - що не вземеш да попиташ твоя активист по търкалянето... Forum BgCanada - Page 3 1322

В БгКанада беше докарала никовете до поне 6, има ги по-горе в темата, не мисля че и тук ще е нещо по-различно, само е въпрос на време.

Koko
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.09.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 16:39

Брей.. имаме си нова мама кенга... тя оная мацка и запетайките броеше - к'во ви става бе хора? това ли наричате "по-инересно".. да се заяждаме за правописа.
Скъпа, като направя тортата дето изглежда така апетитно на онази снимка -ще се включа и аз с мнение.. Обещавам Forum BgCanada - Page 3 469120


по-easy? това на какъв език е? Forum BgCanada - Page 3 1322
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 16:44

Koko написа:

В БгКанада беше докарала никовете до поне 6, има ги по-горе в темата, не мисля че и тук ще е нещо по-различно, само е въпрос на време.
Да не отричам, че имах различни никове...
След като ме "изгони" ти ми деактивираше поредния, аз се регистрирвах отново.. и така... изгубих им бройката Forum BgCanada - Page 3 1322 ама си беше фън.., нали "ваше височество"? Поне аз се позабавлявах >>> за теб.. не знам!

Айде стига ви толкоз за днес, че имам да уча.

Някой да е минавал Occupational First Aid? Forum BgCanada - Page 3 714860 Да каже как е, ако има такива!!
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Koko Пет 23 Апр 2010, 16:49

danielle написа:
Да не отричам, че имах различни никове...
След като ме "изгони" ти ми деактивираше поредния, аз се регистрирвах отново.. и така... изгубих им бройката Forum BgCanada - Page 3 1322 ама си беше фън.., нали "ваше височество"? Поне аз се позабавлявах >>> за теб.. не знам!


Както се забелязва, "фън"-а не е и преставал.

Koko
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.09.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 16:55

"фън-а" аз си го правя постоянно >>> част е от моето ежедневие... така се чуствам щастлива... не чакам някой да ми го направи Forum BgCanada - Page 3 430853
айде лек ви ден "ваше благородие" и повече "фън" Forum BgCanada - Page 3 Icon_cheers
- това е моето хапче Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Maria Пет 23 Апр 2010, 16:57

danielle написа:Брей.. имаме си нова мама кенга... тя оная мацка и запетайките броеше - к'во ви става бе хора? това ли наричате "по-инересно".. да се заяждаме за правописа.
Скъпа, като направя тортата дето изглежда така апетитно на онази снимка -ще се включа и аз с мнение.. Обещавам Forum BgCanada - Page 3 469120


по-easy? това на какъв език е? Forum BgCanada - Page 3 1322


Ама тука въобще не става въпрос за правопис, а за значението на думите ... ниско е едно, низко е съвсем друго ... правиш ли разлика?

И всъщност ти май така и не забеляза, че израза "да спреш да се търкаляш от смях" го бях сложила в кавички ... по-скоро си те представям със стиснати юмруци, прехапани устни и тропаща ту с единия, ту с другия крак по пода, отколкото смееща се :-)).

Избърши си пяната около устата и залягай над учебниците, че то мине ли се една определена възраст, материала влиза все по-трудно...
Maria
Maria
Пописва
Пописва

Female
Aquarius Dragon
Брой мнения : 412
Рождена дата : 08.02.1977
Възраст : 47
Местожителство : Urbi et orbi
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 17:02

Maria написа:

Ама тука въобще не става въпрос за правопис, а за значението на думите ... ниско е едно, низко е съвсем друго ... правиш ли разлика?


Избърши си пяната около устата и залягай над учебниците, че то мине ли се една определена възраст, материала влиза все по-трудно...

Айде още един виц на деня.. днес, да не би да е деня на шегичките? Forum BgCanada - Page 3 1322


Това за определената възраст, като как да го приема? Като значение на думите или като обида? Forum BgCanada - Page 3 1322
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Koko Пет 23 Апр 2010, 17:34

danielle написа:
Да не отричам, че имах различни никове...
След като ме "изгони" ти ми деактивираше поредния, аз се регистрирвах отново.. и така... изгубих им бройката Forum BgCanada - Page 3 1322 ама си беше фън.., нали "ваше височество"? Поне аз се позабавлявах >>> за теб.. не знам!


Всъщност една от основната причина да си заслужиш бана беше че ползваше 2 ника едновременно - Даниела и Дейзи32.

Koko
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 05.09.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by paparazzo Пет 23 Апр 2010, 17:41

Wink Wink Wink


Последната промяна е направена от paparazzo на Съб 24 Апр 2010, 05:07; мнението е било променяно общо 1 път
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by paparazzo Пет 23 Апр 2010, 17:42

Линкич-"братчед"-дежа вю...........................................................................................................................хахахахахахахахахаххаааааааааа
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by danielle Пет 23 Апр 2010, 17:45

Ваши благородия отново е в грешка. Причината да бъда първо "банната" за 7 дена (ако си спомняш), беше, че съм се била протовопоставила на мнение, на Линко, което на него не му било допаднало.. т.е. ще цитирам от е-майл пощата си това, което си ми написал:

"оспорването
на решение на администратора – нито си в позицията да искаш обяснения,
нито
някой ти дължи такова. За оспорване на администраторско решение – следва
бан. Точка
."

А до изгонвантето се стигна като ти казах, че с това ти решение, не е решение на администратор на форум, а на обиден, защото се усъмних в мъжките ти достойнства.
Сега, Коко, айде да престанем с тази тема наистина.. вече сме я разтягали по жицата.. плочата е една и съща -ти си имаш твоята теза, аз моята. Изглежда няма да стигнем НИКОГА ДО КОНСЕНСУС!!! ( и до всички онези дето си мислят, че като пиша с главни букви се пеня... от яд... Forum BgCanada - Page 3 655788 няма такова нещо.. ) Този път Аз слагам точката - разбра ли ме, ваше благородие? Forum BgCanada - Page 3 Icon_wink
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Forum BgCanada - Page 3 Empty Re: Forum BgCanada

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите