Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_lcapПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Voting_barПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_lcapПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Voting_barПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_lcapПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Voting_barПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_lcapПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Voting_barПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_lcapПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Voting_barПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_lcapПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Voting_barПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_lcapПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Voting_barПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_lcapПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Voting_barПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_lcapПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Voting_barПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_lcapПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Voting_barПак показване на мускули в оня форум - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Пак показване на мускули в оня форум

+10
Petar Krastev
alaya
Mr800Days
myhata II
7george
Вода
stimi
IFF
Marginal
Hullboy
14 posters

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 16:50

Ха, Ами бъркай си се! То кучето си лае, а кервана си върви! Моето семейство не е форум БГ-Канада...т.е. действат по други правила и администраторите са други!!!

stimi
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4915
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by Petar Krastev Чет 10 Юни 2010, 17:20

Mr800Days написа:,но ако можеш кажи на мъжа ти да те поотупа малко.мисля ,че имаш нужда от малко профилактика.

Прав е тука Батето,не мога да разбера що се правиш на жертва.Има ли значение кой какво мисли и казва за тебе???
Ако кажа че на Маргинала му е малка пишката,той дали ще се обиди,ако не е така?Само ще се усмихне.
Ако кажа,че Батето е последния кретен на земята,едва ли ще се засегне,щото той най-добре си знае какъв е.
Ти вече направи драма от това,че някои си прави кефа в интернет.
Аз ако кажа,че ти си сдухана,престаряла и полово незадоволена,ти тогава защо се връзваш,като знаеш че не е така.
Уж си едра работа,а се връзваш на това кой,какво писал,казал,помислил и т.н.И не само това ами и нападаш,скачаш да се караш.Човек ще си помисли,че нямаш доверие в себе си,и че страдаш от липса на внимание в реалния живот,и затова с изказвания тука колко си находчива и независима се стремиш да накараш някой да цъка с език след тебе.Точно тези твои методи карат хората да не те приемат на сериозно.И недей ми казва,че не ти пука какво мислят хората за тебе,защото с самото ти държание доказваш точно обратното. Затова земи си почивка от форуми разни,щото наистина ти идва в повече напрежението.Явно дългата канадска зима си оказва влияние.
Всъщост какво ми пука на мене???

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 17:41

Слушай, това какво си казваш ти, Батето, Мухата или Маргинала за мене въобще и не ме засяга! Аз затова се и държа така за да ви провокирам и да ви гледам сеира...Но когато някой се опитва да руши бизнеса на фамилията ми т.е. е намесен фактора пари и интерес не ми заставай на пътя щото със сигурност ще ти се види тесен!!!
И аз не съм от тия дето си подбират средствата за да си достигнат целта, Уверявам те!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by paparazzo Чет 10 Юни 2010, 17:44

Petar Krastev написа:...Всъщост какво ми пука на мене???

-драма!!!
-почти бие на.............................................дилема.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 17:46

Не знам на какво бие, но едно от нещата, които никога не погазвам е личният ми интерес...и затова не позволявам да ме правят на маймуна и полуграмотни селяци да си правят дебелашки шеги с мен!
Айде, да не давам пример от XXL величина!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by paparazzo Чет 10 Юни 2010, 17:48

ти па.що се вързваш на некакъв си,пендел-деееа.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by paparazzo Чет 10 Юни 2010, 17:51

stimi написа:.........пример от XXL величина!

-аааааааааааа,там съм НЕДОСТИЖИМ,просто.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by Mr800Days Чет 10 Юни 2010, 17:57

пешо е прав.друго нямам какво да кажа.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 18:00

paparazzo написа:ти па.що се вързваш на некакъв си,пендел-деееа.
Щото ми преля чашата затова! Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 184968
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 18:01

paparazzo написа:
stimi написа:.........пример от XXL величина!

-аааааааааааа,там съм НЕДОСТИЖИМ,просто.
Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 177455
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 18:06

Mr800Days написа:пешо е прав.друго нямам какво да кажа.
Прав е, знам...макар че понякога е доста грyб.
Просто трябва да мине този месец, щото нещо не е моят месец и ще се оправя...
Та така, ще си взема вероятно отпуска от форумите и няма да присъствам на форумната среща, за което вече се извиних на Марги.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by paparazzo Чет 10 Юни 2010, 18:10

stimi написа:......Щото ми преля чашата затова!

става така,Stimi,защото търсиш-справедливост.не го прави у форумите/лично мнение това/.така,че:
-тегли му една майна.......................и се забавлявай с ограниченоста му,примерно!!!!
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by Petar Krastev Чет 10 Юни 2010, 18:12

stimi написа:.Но когато някой се опитва да руши бизнеса на фамилията ми т.е. е намесен фактора пари и интерес не ми заставай на пътя щото със сигурност ще ти се види тесен!!!
И аз не съм от тия дето си подбират средствата за да си достигнат целта, Уверявам те!

Бизнеса изграден от баща ти в течение на дълги години,го рушиш ти с наглото си държание.Казах ти,никой не иска хазяин на който всяка втора дума е да покаже колко е безпардонен.
Дали да ти застана на пътя или не рашавам аз,и всяка твоя заплаха ме кара да се усмихвам,защото виждам колко си слаба и уязвима.Държанието ти не вдъхва никакъв респетк.Казах ти че всичко в тебе казва че ти липсва увереност в себе си.Затова така яростно скачаш на всеки който ти опонира малко.Защото те е страх!!!
Ти си точно като малките пекинези-от страх скачат и лаят на всяко куче, което е по-голямо от тях и отстрани изглеждат смешно
Мислиш че безпардонното,мутренското,наглото държание което е издигнато в култ в БГ ще върви и тука???Твой проблем!!!

Абе ти да не би да си в цикъл?Или вече годинките наближават мено-паузата?

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 19:11

Petar Krastev написа:
Бизнеса изграден от баща ти в течение на дълги години,го рушиш ти с наглото си държание.Казах ти,никой не иска хазяин на който всяка втора дума е да покаже колко е безпардонен.
Дали да ти застана на пътя или не рашавам аз,и всяка твоя заплаха ме кара да се усмихвам,защото виждам колко си слаба и уязвима.Държанието ти не вдъхва никакъв респетк.Казах ти че всичко в тебе казва че ти липсва увереност в себе си.Затова така яростно скачаш на всеки който ти опонира малко.Защото те е страх!!!
Ти си точно като малките пекинези-от страх скачат и лаят на всяко куче, което е по-голямо от тях и отстрани изглеждат смешно
Мислиш че безпардонното,мутренското,наглото държание което е издигнато в култ в БГ ще върви и тука???Твой проблем!!!

Абе ти да не би да си в цикъл?Или вече годинките наближават мено-паузата?
Пак се осра ама, Арe... от мен да мине!
Не обичам мутрите, но едно ще ти кажа... би било полезно да можеш да си служиш с техните похвати...Щото някои хора колкото и да ги биеш все ще им е малко! И какво ми е наглото на държанието, Моля? Ти по-малко ли си нагъл като се държиш грубо и то с жени!
И не ми говори за страх, щото мен най-малко ме е било страх от каквото и да е било!!!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 19:44

paparazzo написа:
става така,Stimi,защото търсиш-справедливост.не го прави у форумите/лично мнение това/
А, къде да я търся като там именно нападат баща ми скрити зад анонимни никове? Колко подло, А? Истинските герои не ги коментирам изобщо, щото някои са известни, но със сигурност са за щастие на светлинни години от мен и това е предимството на Канада, че мога да ги игнорирам...В БГ не беше така, ама ние нали затова и го напуснахме!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by paparazzo Чет 10 Юни 2010, 19:52

ех-Stimi-в момента в който на Petar Krastev му обърнеш внимание....си под нивото....................това е....деееа!!!!
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 21:29

Кой пък му обръща внимание на тоя? Умряла съм за него! Просто му отговарям..това е! Нито го знам кой е, нито пък ме интересува!
Какво е това сега борба за внимание ли? Просто доброто ми възпитание ми налага да съм любезна с всички в Интернет пространството, особено като не ги познавам...Това, че има редки дебили обаче очевидно е неизбежно!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by myhata II Чет 10 Юни 2010, 21:48

Умрял ти някой за блока и за жифота ти ,в задачката се пита тофа ся отклонение на фниманието ли е да не одиш на софричката или просто фече сме на едно мнение ??!? Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 564500
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 22:09

Какво ти е мнението пък на тебе? Аз на софричката няма да ходя! Мисля, че ясно се изразих вече!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by myhata II Чет 10 Юни 2010, 22:13

ми Маргинала с хора които ядял и пил после ги цакал и прецаквал ,това самия той го обади 100 на пъти и аз му казах юе с такива хора никога не сядам на една маса да забраи Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 969512
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 22:29

Аз имам други мотиви да не ходя, защото никoй не познавам... Нищо лошо не искам да кажа, но предпочитам да остана настрана от български общности след последните дискусии около баща ми в БГ-Канада...
Съжалявам, но като си на положение трябва да се държиш на положение! Кой каквото иска да си говори и както иска да си го коментира...Не ми пука!!!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by myhata II Чет 10 Юни 2010, 22:30

Те и в Бгто са същите Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 1322 Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 584178
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Чет 10 Юни 2010, 22:40

Ами, точно това е проблемът,...че дойдохме тук за да избягаме точно от това и пак лошо се нахендрихме...
Баща ми хубаво перефразира известната песен: "Аз не съм комунист и никога няма да бъда!" на "Аз не съм патриот и никога няма да бъда!"...Ама, Aз Hе та Hе!... ще се мешам с българи....Ай, сиктир като не искаш мира, на ти секира! Не съм забравила от къде съм дошла, Ей! Само доброто възпитание ми дава някакви задръжки...Това е!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by myhata II Чет 10 Юни 2010, 22:44

Ти не можа ли да разбереш че колкото повече им говориш че имаш там нещо си по болни и нещастни стаат,българина има една черта се да се сравнява и състезава с некого Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 1322 Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 584178
Остаи ги да пасат и си глей сеира Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 469120 Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 584178
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by paparazzo Пет 11 Юни 2010, 06:14

stimi написа:;Аз не съм комунист и никога няма да бъда! на....Аз не съм патриот и никога няма да бъда!

парацко обаче има следната интерпретация:
-аз не съм комунист,но много искам да бъда!
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by vanelo Пет 11 Юни 2010, 07:21

парацко обаче има следната интерпретация:
-аз не съм комунист,но
много искам да бъда!
Парацо,ето ти да се вдъхновяваш с Че Гевара,евреина Мордохай Леви/К.Маркс/, Б.Шоу за непълноценните хора! Много поучително! https://www.youtube.com/watch?v=1X4PCIiWquM&feature=related

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 718
Дата на регистрация : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by stimi Пет 11 Юни 2010, 08:46

Не можах да се въздържа на това! Аплодиране Гот
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by fluid Пет 11 Юни 2010, 09:46

paparazzo написа:парацко обаче има следната интерпретация:-аз не съм комунист,но много искам да бъда!
Всички знаем, че не си комунист, Папа. Само Vanelo - не! А той и този път прие много насериозно желанието ти да бъдеш комунист...
Vanelo, защo си толкова краен? Не отмина ли времето на комунизма и антикомунизма?! :)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by vanelo Пет 11 Юни 2010, 10:56

Вярвай си ,че е отминало! Поне в Русия и България си е запазен напълно,на Запад е пълно с леви партии,даже подпомагат и терористите/случаят с кораба с "помощите" за Газа/,имало е активисти на Германската лява партия!!! Свят | Активист от "Флотилията на свободата": Това беше политическа акция - Dnevnik.bg
Малоумните левичари псевдореволюционери по цял сват започнаха да усещат,
че лодката се клати и вече откачат какви нови акции да измислят в името
на 'свободата'.
То не беше пенене колко са загрижени за нематериалното и за щастието на
други хора, не беше чудо.
Иначе са обикновени хора с малко въображение и без работа.
http://septemvri23.com/

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 718
Дата на регистрация : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by Marginal Пет 11 Юни 2010, 10:59

Дааааааааааа, комунизма е голема тъпня.
Е, имаше една и половина далаверки които ми харесаха във филма, ма предполагам афтора се е объркал като казва, че са комунистически разбирания Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 177455 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by Marginal Пет 11 Юни 2010, 11:00

Па ф Канада има бая много комунистически "далаверки" ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Пак показване на мускули в оня форум - Page 4 Empty Re: Пак показване на мускули в оня форум

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите