Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_lcapБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Voting_barБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_lcapБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Voting_barБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_lcapБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Voting_barБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_lcapБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Voting_barБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_lcapБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Voting_barБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_lcapБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Voting_barБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_lcapБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Voting_barБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_lcapБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Voting_barБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_lcapБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Voting_barБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_lcapБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Voting_barБанковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Банковата мафия е вече на власт в Бгто

+6
stimi
Brakma
lonly wolf
Mr800Days
Marginal
myhata II
10 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Mr800Days Нед 27 Юни 2010, 16:53

верно,от бг. не ми се мърда ,обаче имам опция ,ако нещо се скапя на дърти годин да се довлача до канада да си дърпам социалната пенция

Mr800Days
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by myhata II Нед 27 Юни 2010, 17:01

Не СТААА така както си я намислил Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 1322


...
<BLOCKQUOTE>danielle написа:ми то същото... значи трябва да си стоим тук... а не да лафим че едва ли не ще се погърчим тук някоя друга годинка и ОПА ще живуркаме в БГ-то с канадската пенсийка. С такова впечатление оставам поне докато чета из форумите относно тая прословута канадска пенсийка!
</BLOCKQUOTE>


Сега специална промоция за Даниелката и онези които не знаят
Даниелче може една червена рокля или една бира да почерпиш Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 1322

Ако кесиш или работиш в Канада 10 години имаш право да кандидатстваш за пенцийка след 62,65 годишна възраст,получаваш си пенцията в Канада и на секи 6 месеца те викат да ти видят сората !!!! Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 564500
Та Даниеле взимай си багажа и бегом в Бгто да Дишаш и Живееш ,защото ПОСЛЕДНИТЕ 8 години преди да влезете във ПЕНЦИОННАТА ВЪЗРАСТ трябва да сте били във КАНАДА ,АКО ВИ СЕ ГУБИ 1 ГОДИНА ВИ СЕ ПРИЗНАВАТ 4 месеца !!!
Ако е 20 години условията са същите,разликата е само че можеш да си я кешиш и в ДИАРБЕКИРА
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by stimi Нед 27 Юни 2010, 17:07

Верно е! Затова живей си живота сега, поработвайки в Канада...Па като одъртееш ...на остров! Разходки по плажа, залези,... с човека който обичаш...Е-еех всяка възраст си има своята романтика!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by fluid Нед 27 Юни 2010, 17:09

Mr800Days написа:верно,от бг. не ми се мърда ,обаче имам опция ,ако нещо се скапя на дърти годин да се довлача до канада да си дърпам социалната пенция
Обикновено посоката е обратна, mr800Days! Но - радвай се на живота сега, рано ти е да мислиш за тия години! Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_wink
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by stimi Нед 27 Юни 2010, 17:14

fluid написа:
Mr800Days написа:верно,от бг. не ми се мърда ,обаче имам опция ,ако нещо се скапя на дърти годин да се довлача до канада да си дърпам социалната пенция
Обикновено посоката е обратна, mr800Days! Но - радвай се на живота сега, рано ти е да мислиш за тия години! Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_wink

Не си права...Ще ти кажа защо...Защото дори и да имаш пари на дърти години в България нищо не е наред!...Като се почне от здравеопазването,...така че не бих рискувала честно казано да си карам пенсията там!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Mr800Days Нед 27 Юни 2010, 17:40

то сичко хубаво,ама като одъртея хич не ми се кеси на някой остров например като ил перо западно от булвар дон кихот да ме изядат комарите.
нали за някой по нормален остров като палма д.майорка или аруба си трябват кинти,а те в каната не растат по дърветата

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Marginal Нед 27 Юни 2010, 18:00

Точно комарите са ми най малкия проблем ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Mr800Days Нед 27 Юни 2010, 18:22

не се шашкай,и ние сме били новобранци

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by stimi Нед 27 Юни 2010, 18:23

Mr800Days написа:то сичко хубаво,ама като одъртея хич не ми се кеси на някой остров например като ил перо западно от булвар дон кихот да ме изядат комарите.
нали за някой по нормален остров като палма д.майорка или аруба си трябват кинти,а те в каната не растат по дърветата
Вярно е, че не растат по дърветата...трябва да се работи за да се печелят...А като имах предвид остров имах точно предвид нещо от тоя сорт...:-)
Не обичам навалиците! Обичам някъде по на закътано, но същевременно и доста уредено...
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Marginal Нед 27 Юни 2010, 19:00

Mr800Days написа:не се шашкай,и ние сме били новобранци
За кфо точно обаждаш?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by myhata II Нед 27 Юни 2010, 19:01

Че си още нофобранец и не си се усетил къде се намираш... Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 469120
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Marginal Нед 27 Юни 2010, 19:03

myhata II написа:Че си още нофобранец и не си се усетил къде се намираш... Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 469120
Ф кое съм нофобранец Мухата2?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by myhata II Нед 27 Юни 2010, 19:12

Изопщо,ей го на той се бил усетил жифее си ф бгто ,бара си калашника а тебе комарите още те ядат Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 469120
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Marginal Нед 27 Юни 2010, 19:16

Да ви Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 392148 у Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 277247 па и вас с тая скапана България.
Насрахте се, само той и група съветски учени са се върнали от тука там и само тфа си пофтаряте като развален грамофон.
Не ви ли писна.
И ти след като си толко отворен, махай се и ти там, та да те видиме колко ше прокопсаш ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by myhata II Нед 27 Юни 2010, 19:18

Страшно
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Marginal Нед 27 Юни 2010, 19:19

myhata II написа:бара си калашника а тебе комарите още те ядат Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 469120
Тфа за калашника и за комарите от къде го знзеш. от тфа което е писал тука ли?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by myhata II Нед 27 Юни 2010, 22:09

Ми Батето непрекъснато се тофа ти опяваше и като беше тука,и за острофа и за курфенската профинция ,а че ф бгто си бара калашника аз му фярвам ,защото там секи си бара калашника и мистрията,а и закони нема кефф,а и големи фирми нема които денонощно да те шибат я за това я за онова Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 469120
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Marginal Нед 27 Юни 2010, 22:12

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by filipne Пон 28 Юни 2010, 00:23

stimi написа:
fluid написа:
Mr800Days написа:верно,от бг. не ми се мърда ,обаче имам опция ,ако нещо се скапя на дърти годин да се довлача до канада да си дърпам социалната пенция
Обикновено посоката е обратна, mr800Days! Но - радвай се на живота сега, рано ти е да мислиш за тия години! Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_wink

Не си права...Ще ти кажа защо...Защото дори и да имаш пари на дърти години в България нищо не е наред!...Като се почне от здравеопазването,...така че не бих рискувала честно казано да си карам пенсията там!

То пък тука като е цъфнало и вързало здравеопазването .. За най-елементарен преглед се чака сума ти време. Да не се разболееш, че тогава става кофти. И това в държава с големи претенции.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty h

Писане by Mr800Days Пон 28 Юни 2010, 13:21

значи мух не е съвсем прав като казва ,че си барам калашника.не е точно така,щото други ми го барат докато аз лентяйствам.всъщност чак да лентяйствам е силно казано,защото си имам работно место и работен ден ,който започва в 10 ч. сутринта и приключва в 18 вечерта.работното ми место е в офиса и в съседните кафенета и общо взето работата ми е да мисля как най правилно да вложа левовете,а администратора ми изпълнява техническите детайли по бизнеса,т.е. моята работа е да му казвам какво да прави според това как аз виждам нещата.
но няма как трябва да се работи за да си угажда човек на капризите,сеа съм решил да събирам кинти за лодка и да си я паркирам на яхт ярда на братя диневи в свети влас и ми се налага малко по вече да се напъвам от обикновенното.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by stimi Пон 28 Юни 2010, 14:23

Искренно се надявам, че Администратора ти е на ниво...Щото аз имам наблюдения как се провалят успешни бизнеси от некадърна администрация...Ние в нашите не оставяме Никога някой друг да ги администрира...Oбслужващ персонал се наема Да, но Директори и Администратори...Не!!!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Mr800Days Пон 28 Юни 2010, 14:34

администратор разбирай касиер и оценител.задачите му са да кибичи цял ден в офиса ,да направи оценка на дадена вещ или да измие някоя и друга кола/да я закара на автомивка/ и да инкасира дадена сума.това на кого и колко мога да дам ,го решавам аз,това ми е и работата,но момчето е лоялно и се грижи за моите интереси за да не загуби неговите си.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by stimi Пон 28 Юни 2010, 14:52

А, Добре...ти си знаеш!....Щото при нас това е основно правило...Никога не се доверявай на хора извън фамилията...та да не береш после ядове!....Щото животът в България ни
е научил на това!...не че при другите нации не е подобно, но лоялни и добросъвестни хора се намират много трудно!!!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Mr800Days Пон 28 Юни 2010, 15:28

а ,тя мойта хава е друга.аз съм постоянно на врата му за да не взема; инициативата; в свои ръце.а и аз съм малко на принципа благодарност всеки му,доверие никому.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by stimi Пон 28 Юни 2010, 15:52

Така, така...вери гуд!...като ти дойде времето за сошъл пенцийката ако още сгаждаш клавишите...Обади се!... Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Icon_wink Може да излезем заедно на градинка с бастунчетата (ако съм още тук разбира се) да си спомним как едно време сме си чатили в някакъв си там Форум... Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 1322
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Mr800Days Пон 28 Юни 2010, 16:22

ъф корсе

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Petar Krastev Пон 28 Юни 2010, 17:21

Абе като ви гледам всички мечтаете за соц. пенсия,и трябва да седите тука по незнам си колко време.
Нещо за фонд пенсион не сте ли чували.За неразбиращите ще обясня,че това е процент от заплатата който даваш ти+работодателя ти дава обикновенно двойно.Аз давам 4% от годишната си заплата а работодателя-10%,естествено парите се влагат в фондове които носят печалба.Като дойде време да се пенсионирам обикновено се взима под внимание 3 последователни най-добри години от трудовия ти стаж и се дава 80% процента от парите които си печелил докато си жив.Ако си печелил по 100к на година,после лапаш по 80к.И това са си твои пари,никой не ти ги пипа.Като напуснах от предната фирма,за изпроводяк ми дадоха едни 16 000$ за година и половина служба натрупани в фонд пенсиона.
Ама това вие няма как да го знаете щото никога не сте работили за сериозни работодатели,а за разни дето ви лъжат,че ви плащат.Той батето затова прави суплеси в БГ и му харесва,щото тука е обрал най-говняната работа и доколкото си спомням 27$/ч му беше върха на сладоледа.
Маргинала 100% ги знае тези работи щото Air Canada в е имал същите авантажи,пък за 27$/ч едва ли е работил дори и като начинаещ.Ама вие нали сте отворени,бичете тука за соц.пенсия и се разкарвайте по самолети на всеки 6 месеца да ви видят колко сте удъртяли.Бачо ви Пешо ще си ги има кинтите до живот дори и да отиде да живее на западния бряг на Бурунди,стига да има банка там.
Аре с здраве

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty h

Писане by Mr800Days Пон 28 Юни 2010, 17:44

пешо прав си.ама аз за канцка пенция никога не съм се борил,интерисуваше ме само сухото.и след като на тия 27 кинта ми срязаха главата и накрая на месеца получих 15 чисто ми дойде акъла в главта и се взех сам в ръце.
ако си смарт гай слушай ме сеа добре,без гяволък няма кинти.ако искаш мога да те науча как,само трябва да си платиш.има гладни руснаци дето си продават фирмите за джобни пари,въпросът е да знаеш какво да правиш после.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Petar Krastev Пон 28 Юни 2010, 17:50

Аз от бизнес не разбирам мой,на мене ми дай да бачкам,да пия,и да ударя нещо от време на време.
То ясно че по любов няма да чукаме вече ама карай...
За бизнес търси онази отворената,дето за 6 години още не може да разбере какво пише по канадските вестници и какво говорят по телевизията.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Marginal Пон 28 Юни 2010, 18:04

Пешо, праф си, ма ти правя две попрафки ...
1. Почнах да работя за бая по малко от 27$ на час, имайки ф предфит, че тфа беше преди 16 години, и тогава заплатите беха бая по малки.
2. Фонда от време на време земе та изчезне, или некой го гепи, или компанията се скъса и почва да зима мано от там.
Е, не се случва винаги де, за тва казвам понекога.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Вода Пон 28 Юни 2010, 20:08

Mr800Days написа:верно,от бг. не ми се мърда ,обаче имам опция ,ако нещо се скапя на дърти годин да се довлача до канада да си дърпам социалната пенция
Ми тогава що разкандардисваш новите емигранти да не идват? Що не ги оставиш и те един ден да я имат тая опция? Или искаш само ти да си отворен? Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 969512
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Банковата мафия е вече на власт в Бгто - Page 2 Empty Re: Банковата мафия е вече на власт в Бгто

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите