Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
 Кой е Линко !!! - Page 6 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
 Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_lcap Кой е Линко !!! - Page 6 Voting_bar Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
 Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_lcap Кой е Линко !!! - Page 6 Voting_bar Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_rcap 
myhata II (6266)
 Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_lcap Кой е Линко !!! - Page 6 Voting_bar Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_rcap 
stimi (4915)
 Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_lcap Кой е Линко !!! - Page 6 Voting_bar Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
 Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_lcap Кой е Линко !!! - Page 6 Voting_bar Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_rcap 
7george (3967)
 Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_lcap Кой е Линко !!! - Page 6 Voting_bar Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_rcap 
danielle (2594)
 Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_lcap Кой е Линко !!! - Page 6 Voting_bar Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_rcap 
Вода (2380)
 Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_lcap Кой е Линко !!! - Page 6 Voting_bar Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_rcap 
fluid (2183)
 Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_lcap Кой е Линко !!! - Page 6 Voting_bar Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
 Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_lcap Кой е Линко !!! - Page 6 Voting_bar Кой е Линко !!! - Page 6 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Кой е Линко !!!

+13
Вода
filipne
kralimarko
Mr800Days
myhata II
stimi
paparazzo
7george
IFF
Marginal
слонIII
Linko
Hullboy
17 posters

Страница 6 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Linko Нед 14 Ное 2010, 14:31

Така си е, дори без никакъв препинателен знак темата пак щеше да грабне окото след като изписан ник-а ми. :)
Верно е и, че сме говорили с Хълката, ама той със сигурност нищо не си спомня от тази среща, най-малкото пък определена физиономия.
Иначе нямаше да тиражира измислицата за "младата" ми жена. Тя също присъстваше на въпросната сбирка и е очевадно, че не е млада. Тази измислица просто пасва на теорията му за Линко-куфара, докаран в Канада от жена му. Която гръмва като балон, каквато и си е, само след един поглед върху сертификата ми за селекция.Ккъдето е написано какъв кандидат съм бил - основен или придружаващ. :)
Ама за Хъл истината няма никакво знаение. Важното е това, което пасва на поредната му измислена теория.

Та още на първата среща Хълчо ни направи неприятно впечатление със самохвалството си и голямата си уста. После разбрах, че това поведение той разбира като рекламно и направо задължително за един бизнесмен в Канада. Вятър и мъгла.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Hullboy Нед 14 Ное 2010, 14:49

Дали жената на Линко била по млада от него с 20 години или с 30 няма никакво отнпшение към тов че Линко е :
- дърт военен комунист
- активен член на БКП вкарвала в затвора хора които са си мечтаели и опитвали да заминат на запад
- Некадърник, социаладжия и черноработник в Канада който вместо да иде да се образова и да научи професия виси по цял ден във форума за да търка мнения и гони неправомерно хора от форума за да си избива комплексите за малеценост.
- Длъжноста модератор не е за такива долни хора с дербни душички.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Linko Нед 14 Ное 2010, 18:03

Брях, какъв напредък забелязвам. Отпаднали са характеристиките "пристигнал като куфар, благодарение на младата си жена" и "без език". Добре вървим. Wink
Сега да видим останалите.
Не разбирам това "дърт" като обвинение ли да го приемам или просто като обидна квалификация? Някак си не се връзва нито едното, нито другото. Всеки остарява, Хъл също вече е на около 45 г., за майка му да не говорим. Значи ли че с напредването на възрастта хората стават по-виновни за това? Ако за Хъл е така, то за мен старостта не е порок. Не го приемам и като обидна квалификация, така че нека си го повтаря колкото му душа иска. Плюе си в суратя по този начин дъртият му ергенин. :)
Другото, което не мога да разбера е дали съм дърт военен-комунист или дърт-военен комунист? Може за хълката комунистите да се делят и по този признак. Както и да е, тук вината си я признавам. Бил съм комунист и това е, нищо не може да се направи.
И другата вина си признавам - за вкарването в затвора от БКП на невинни, за убийствата, за лагерите, за създаването на ДС и т.н. и т.н. Всичко си признавам, дори и това дето още не се знае или не е оповестено.

Ама най-голям проблем ми е що е туй "малеценост". Не можах да открия значението на думата и това си е. Подсказват ми, че може би става дума за "малоценност", ама дали е така...?!
Та ако е шерно това, то комплексите също си ги признавам, Имам си ги, все пак и аз съм човек.

Но за неправомерното гонене на хора и триене на мнения много му здраве на Хълчо. :)
Триен и гонен е напълно заслужено. Щото само аз съм тоя който решава кое е заслужено и кое не. Точка. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by filipne Нед 14 Ное 2010, 18:49

Linko написа:
Та ако е шерно това, то комплексите също си ги признавам, Имам си ги, все пак и аз съм човек.

Но за неправомерното гонене на хора и триене на мнения много му здраве на Хълчо. :)
Триен и гонен е напълно заслужено. Щото само аз съм тоя който решава кое е заслужено и кое не. Точка. :)

Шерно е това другарю Линко Смяхвзалата

Ми що не одиш да си гониш който ти кефне тогава ами си седнал да се правиш на неоправдан и неразбран тука сред тази измет и паплач ?

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Linko Нед 14 Ное 2010, 20:45

Филипне, черногледството вече ти пречи и да четеш правилно.
За "заслужено" ставаше дума, не за моят "кеф".
Аз не се кефя като изгоня някой, дори се разстройвам от този факт. :(
Ама като си го е заслужил....

П.С. Значи и ти си съгласен, че тук "измет и паплач" колкото си искаш, а?

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by filipne Нед 14 Ное 2010, 22:26

Linko написа:Филипне, черногледството вече ти пречи и да четеш правилно.
За "заслужено" ставаше дума, не за моят "кеф".
Аз не се кефя като изгоня някой, дори се разстройвам от този факт. :(
Ама като си го е заслужил....

П.С. Значи и ти си съгласен, че тук "измет и паплач" колкото си искаш, а?

Ха-ха, много смешно Линковски. Тъй като моето черногледство е само в твоя объркан мозък, то е нормално да не си забелязъл и, че това което си написал и реалността обрисувана от мен се различават.
И на децата им стана ясно (а и ти сам го призна) , че гониш не заради неспазване на правилата както е редно, а за да запушиш устата на опонентите си. Наскоро модераторът miteto написа на друг форумец, че едва ли някой му трие мненията заради това което мисли за Канада. Вероятно той не знае, че ти другарю Линко гониш от форума точно заради това.

От друга страна аз те разбирам напълно. Колко пъти губеше позорно споровете си с мен и ставаше за смях пред цялата форумна аудитория. Просто не можеше да се излагаш повече така. Пък и сега си администратор и можеш да си правиш всичко все едно форума е твоя собственост нали?

Разочароваха ме само нескопосните и смехотворни аргументи за някаква си общност на съмишленици, която била се убедила и наглото претендиране за това че изразяваш вижданията на тази имагинерна общност.
Ама с едното казармено образование и едниния казармен манталитет толкова.
Просто стана отново за смях и показа истинската си фатмашко-бепзардонна същност.

Направо трагикомична е изцепката, че до сега си ме търпял, защото щял да се вдигне вой за лично отношение, запушване на устата и т.н. Тоест не защото това си е точно така, а защото щял да се вдигне вой. Каква несправедливост да вдигат вой за такива естествени неща като ти да си правиш каквото си искаш.

Понякога ти се чудя как можеш да живееш спокойно като знаеш колко много хора са възхитени от твоята безупречна справедливост и неоспорима безпристрастност. Знаеш, че БГ общността в Канада и в Монреал не е особено голяма и вероятността да срещнеш лице в лице някой съфорумец с когото си се държал идиотски съвсем не е малка.

Хич не ти завиждам.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Hullboy Нед 14 Ное 2010, 23:27

Линко ще се превърне във втора Ивет.
От срам ще се се покрие, ще се заключи зад 3 врати, почти никога няма да се вижда с българи, няма да ходи по сбирки със сънародници по празници. Щото там на сбирката ще му се изплюят в лицето, ще го направят за две стотинки а може и бой да отнесе и ще стане от жалък по жалък в очите на жена си.
Ще си седи сам пред монитора, ще трие мнения и така докато си умре сам.
Жена му в един момент ще разбере че страда заради него и фатмашките му навици и ще го зареже.
Това ще е края и капитулацията на Линко на която ние ще се наслаждаваме.


Последната промяна е направена от Hullboy на Нед 14 Ное 2010, 23:49; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by IFF Нед 14 Ное 2010, 23:38

Hullboy написа:Линко ще се превърне във втора Ивет.
От срам ще се се покрие, ще се заключи зад 3 врати, почти никога няма да се вижда с българи, няма да ходи по сбирки със сънародници по празници.
Ще си седи сам пред монитора, ще трие мнения и така докато си умре сам.
Жена му в един момент ще разбере че страда заради него и неговите действия и ще го зареже.
Това ще е края и капитулацията на Линко на която ние ще се наслаждаваме.
Мога да ти препоръчам три неща:
1.Започни да помагаш на новите имигранти,както го прави Линко от години!
2.Намери си приятели!
3.Намери си жена!
Като изпълниш тея трите,можеш да започнеш да чакаш капитулацията на Линко.Даже може да разбереш и какви глупости пишеш.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Hullboy Нед 14 Ное 2010, 23:47

Всички по горни точки са отдавна изпълнени.
С Ивет случая е успешно приключен следващия е Линко.
Просто е въпрос на малко време и търпение.
Комунистически Фатмашки произвол Хълбой никога не е позволявал дори в Бг в армията а за в Канада пък да не говорим че ще го позволи където е дошъл за да се отърве от такива като Линко.

Пиша това което виждам в бъдещето и което ми казва вътрешния глас. Досега каквото ми е казал вътрешния глас винаги се е случило. Повече от убеден съм че и този път ще е така.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Linko Пон 15 Ное 2010, 19:20

E, Хълчо, призна си най-после това, което подозирах отдавна.
Хъл чува гласове и има видения. Това са му източниците на всички теории и всички факти и доказателства. Wink
Бая си е притеснително това с виденията и гласовете, направо си е за страх. С откачалка не ти трябва да си имаш работа.

Та значи стигнахме и до открити заплахи за физическо насилие срещу един ник от виртуала. Къде са сега онези дето ми обясняваха, че няма нищо общо между реалността и форумите да анализират кой се вживява и се взема прекалено насериозно и кой не. :)
То ако е до едното заплюване или бой, изтрайва се. Не е като да не ми се е случвало. При това и аз имам, та дори и да е минимален, шанса да строша нечий нос. Ако ли пък не, то едно обезщетение ще си ми е в кърпа вързано. Wink

А после задължително ще последва проверка как се държи Хълчо в идентична ситуация. Това дали му го е казал вътрешният глас? :)
Ще ти приседне тоя път залъка в гърлото, Хълка. Прекалено голям е за теб. Аз не съм ти Иветка. Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by filipne Пон 15 Ное 2010, 19:55

Linko написа:

Та значи стигнахме и до открити заплахи за физическо насилие срещу един ник от виртуала. Къде са сега онези дето ми обясняваха, че няма нищо общо между реалността и форумите да анализират кой се вживява и се взема прекалено насериозно и кой не. :)
То ако е до едното заплюване или бой, изтрайва се. Не е като да не ми се е случвало. При това и аз имам, та дори и да е минимален, шанса да строша нечий нос. Ако ли пък не, то едно обезщетение ще си ми е в кърпа вързано. Wink


Kой ми те зплаши с физическо насилие бе Линко. Ставаше въпрос за това как ще ги гледаш тези хора в очите, а не че ще те бият. Очевидно обаче за теб единствено боя е проблем. Голям майтап си ти ... Голямкеф

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by myhata II Пон 15 Ное 2010, 20:27

Бай Линко аз пък ще те дърмоня,като шкембе в довар Голямкеф lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by kralimarko Пон 15 Ное 2010, 20:39

cheers
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by stimi Пон 15 Ное 2010, 20:56

myhata II написа:Бай Линко аз пък ще те дърмоня,като шкембе в довар
Е ти вчера го кани на гости...Сега ше го биеш....Като ти казвам, че си фурнаджийска лопатка...не вярваш! Последно...Обичаш ли го или ще го биеш? lol! Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by myhata II Пон 15 Ное 2010, 20:59

Фъпроси мое да задавате в темата "събеседник пожелание" тази вечер е поканен Линко Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Linko Пон 15 Ное 2010, 22:39

Филипне, предполагам червеното ще се вижда и през черните очила, които са сраснали с очите ти вече. :)
Hullboy написа:Щото там на сбирката ще му се изплюят в лицето, ще го направят за две стотинки а може и бой да отнесе...

Айде сега обясни как аджлюбя човек отнася бой без да има физическо насилие.
Че си устат и витиеват си го доказал отдавна.
Дай да чуем нещо по въпроса.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by filipne Пон 15 Ное 2010, 23:54

Linko написа:Филипне, предполагам червеното ще се вижда и през черните очила, които са сраснали с очите ти вече. :)
Hullboy написа:Щото там на сбирката ще му се изплюят в лицето, ще го направят за две стотинки а може и бой да отнесе...

Айде сега обясни как аджлюбя човек отнася бой без да има физическо насилие.
Че си устат и витиеват си го доказал отдавна.
Дай да чуем нещо по въпроса.

А, може как да не може. Ти що бой отнесе от мен устатия и витиеватия без да съм те докоснал с пръст. При това не бях с черните очила от фантазиите ти Голямкеф

Ей тва тиранчетата по цървули как мразят да им казват истината онея устатите, които вместо покорно да си траят, разкават витиевато, че царят е гол Радостен

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Hullboy Вто 16 Ное 2010, 14:15

Линко написа:
E, Хълчо, призна си най-после това, което подозирах отдавна.
Хъл чува гласове и има видения. Това са му източниците на всички теории и всички факти и доказателства
Не чувам много гласове а чувам само един вътрешния си глас. Така както съм го чул за да завърша точно финанси в БГ и да работя точно финанси днес в Канада . Така както съм го чул за да се махна от БГ заради такива комунисти като теб. Така както съм го чул за да отворя собствен бизнес а не да седя на социал като теб.
Както виждаш все правилни решения и все успешни.

Линко написа:
Ще ти приседне тоя път залъка в гърлото, Хълка. Прекалено голям е за теб. Аз не съм ти Иветка.

За пореден път грешиш Линко.
Ти си още по лесна хапка от Ивет и ще ти кажа защо.
Ти си издънен още повече от нея защото си бил:
фатмак, комунист, активен член на БКП, социаладжия, работник на черно. Само заради тези неща вече си паднал в очите на хората махнали се заради такива като теб от БГ а повечето емигранти са такива мразещи хора с качества като твоите изброени по горе.
Отделно Ивет е жена а ти си дърт некадърен пенсионер.
Само заради факта че Ивет е жена някой може да си каже ама той Хълбой така говори щото я е свалял пък работата не станала и за това така си говори.
Докато при теб и този аргумент не върви.

На Ивет мъжа и може да я търпи нищо че е крадла, лъжкиня, необразована, незнаеща езици ама поне е по млада от него и му готви.
В твоя случай е още по зле.
Ти си дърт пенсионер, некадърник, социаладжия, комунист не вярвам да готвиш и чистиш в къщи. Висиш по цял ден във форума вместо да идеш да се образоваш или да си намериш работа. С действията си във форума половината хора те мразят ( а в този форум почти всички ) . Покажи ми една причина защо жена ти да стои с теб?
Разбра ли сега защо си още по лесна хапка.






Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Linko Вто 16 Ное 2010, 19:37

Ха, ха, ха...ми да си оди бе, Хълка. Друга ще си намеря, това не е никакъв проблем за мен. Доказал съм го. :)
Щот не съм дърт педофил кат теб, който на 45 г. е още сам защото сънува "девици" т.е. малки момиченца. А може би и момченца. :)
Защото не спя с майка си като теб, и не я водя нея на почивки вместо някое гадже. :)
Защото не се хваля с несъществуващи неща. Не разправям на четири очи, че си имам любовница, която съм примамил от Монреал в Отава, а в същото време тази жена да отрича яростно каквато и да подобна връзка.
Не ръся фантазии за къщата си, за дюкяна си, за колата си, за терасата си и за гледката от терасата, за танците с дипломатските щерки и т.н. и т.н. А всъщност истината да е съвсем друга.

А за възрастта ти казах наборе, че не е порок. Ти да не би по-млад да ставаш? :)
При това не съм "дърт пенсионер", а "млад пенсионер". Взех пенсия на 42 г., а ти си сега на 44-45 г. Кажи ми какво чудо трябва да си ти за да си ерген на тези години? А, дърто?
По-добре фатмак и бивш партиен член, ама с член, отколкото импотентен дърт педофил с едипов комплекс. :)


Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Linko Вто 16 Ное 2010, 19:42

Филипне, очаквах нещо по-оригинално и остроумно. Това е просто безумно тъпо.
Ако не личеше отдалече, че е изсмукано от пръстите (или друга някоя по-миризлива част на тялото ти), щеше да говори много зле за теб и мисловната ти дейност. Направо трагично.
Или пък може би си е точно такава картинката.
Вече става ясно откъде ти идват проблемите. Ти просто влагаш някакъв твой си смисъл в думите и постъпките на хората, какъвто те нямат.
Е нема начин при това положение да не оставаш неразбран. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Petar Krastev Вто 16 Ное 2010, 20:27

Хъл ти на 45 ли си бил ве?Аз те мислих за младо гъзе,а ти пенсия.Че и с майка си на почивка ходи,земи баба си следващия път.
Ибаси,кво ви става на вас шопите ,като минете четирстака и изпростявате много ве.Глей тебе,глей стойнето.Като ви чете човек ще каже-ей тея са ибаси оправните копелета,а то кво излиза-единия с депаньор,кондо,шевролет,другата-с къща на село(паркета е за смяна,както и щорите,а и за пребоядисване плаче),работа стредна хубост(да не кажа много зле),съндък на колела+малолитражка-нищо изключително,само дето се надувате по форуми и седянки.Шопска работа,надувки без покритие.
И ривети,че са ва изгонили от разни форуми,абе вие наред ли сте ве???Че мене ако ме изгонят,ще стана ще се изпърдя и ще отида да си отворя още една бира,пък вие оревахте Канада с ващо гонене.Що не вземете да се държите като големи хора ве,поне на възраст го докарахте,а на акъл кога сще го докарате???

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Linko Вто 16 Ное 2010, 20:48

В потвърждение на това, че източникът ми на информация е самият Хъл ето:
Публикувано на: Вто Фев 17, 2004 5:46 pm
Hullboy
38 nezenen, no se oglezda
Правописът е непроменен. :)

Ба си оглеждането, ба си чудото... Wink :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Linko Вто 16 Ное 2010, 21:06

А ето и откровенията на Хъл относно работата на черно.

Parvo iskam da balagodarja na damite, Sneji, Rosi, Sara, koito bez da sa me poznavali togava sa prozrjali nai tochno obstanovakta v Canada I sa sporeli s mazete dali tova e vjarno ili ne, dori Sneji e poznala I klientite v koito se tselim, ( balgari, rusnatsi, sarbi, te sa dostatachno za rabotest biznes ) Vazmoznostta za finsirane s studentski zaem I rabota na cherno
( tja tuk se kazva za CASH, ne na cherno )
Ne e zabraneno da bachkas vecher za cash, takiva raboti sa , dostavka na pitsi, Swiss Chalett, KFC, Pizza Hut, dostavka na alcohol, tsigari, bezalkoholni, po domovete. Sramna rabota njama ne me e sram che sam go rabotil. ( Daze e super rabota zastoto moze I da chetes za uchiliste po malko dokato ti diode reda )

Разбирате ли сега, драги читатели?
Да, това е същият Хъл, който ненавижда работещите на черно и го обявява за нещо срамно. Но когато самият той е бил черноработник, то това е било работа на CASH, а не на черно. И не е било срамно. :)
Отделно, че този период от биографията в днеяни дни не се споменава изобщо и се отрича всячески.

Дали има някой да вярва, че черноработникът Хъл днес е абсолютно честен и почтен в плащанията си към държавата бизнесмен? Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by IFF Вто 16 Ное 2010, 22:12

Линко,напразно се хабиш,нима очакваш морал от един бивш чейнчаджия на гарата.Вятъра на промяната се опитва да го изкара като смяна на комунизма с демокрацията,ама в неговия случай се оказва смяна на келепира с друг.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Linko Вто 16 Ное 2010, 22:41

Знам, че е така, IFF. И дълги години бях верен на принципа "убий простака с мълчание". Но напоследък започвам да мисля, че не е правилно да се действа така.
Защото простакът отчита поредното замълчаване на другата страна като своя победа. Като "словесен бой", както ни обяснява филипне, нанасян на противника.
И опиянявайки си от тези свои "победи" става все по непоносим.
Такъв е случачт и с цитираната Ивет. Жената си живее живота, има си своя кръг от познати и приятели, на които гостува. Това лято имаше сбирки и в Монреал и Торонто, на които е присъствала. Тези заключвания зад 3 врати и т.н. са част от виденията на изперкалия стар ерген.
Но това, че Ивет вече престана да му обръща внимание, нашият герой отчита като своя победа.
Е, с мен няма да му стане номера. Ще бъда докрай верен на принципа "каквото повикало, такова се обадило". Нямам какво да губя дори и някой да повярва на неговите измишльотини за мен. Нито бизнес имам зависещ от клиенти, нито политическа кариера ще правя. А приятелите ми ме познават много добре и се смеят с глас на неговите щуротии. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by myhata II Сря 17 Ное 2010, 01:37

Айде като си тръгнал да трепеш със думи защо з тези сбирки,никой не обади бе Линко ?
Ушким си гофорител на опщестфото пък чушки ,още Коко не може да ми даде смислен отгофор защо не ни поканихте ,а поканихте хора бъдещи модератори Гот

И кфо е тофа общестфо тогафа бе ? Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by filipne Сря 17 Ное 2010, 01:54

Linko написа:Филипне, очаквах нещо по-оригинално и остроумно. Това е просто безумно тъпо.

Казано от теб си е чист комплимент Радостен

Linko написа:
Ако не личеше отдалече, че е изсмукано от пръстите (или друга някоя по-миризлива част на тялото ти), щеше да говори много зле за теб и мисловната ти дейност. Направо трагично.
Или пък може би си е точно такава картинката.

Виж сега, казармените простащини като тази ги пази за някой на твоето (плачевно ниско) културно равнище.


Linko написа:
Вече става ясно откъде ти идват проблемите. Ти просто влагаш някакъв твой си смисъл в думите и постъпките на хората, какъвто те нямат.
Е нема начин при това положение да не оставаш неразбран. :)

Другарю армейски пишман психолог, ти не влагаш ли " твой си смисъл в думите и постъпк
ите на хората, какъвто те нямат" ? То не беше черногледство, не беше песимизъм и прочие фантасмагории.
Най-интересното в случая е, че аз "неразбрания" съм разбран от доста повече хора в личния ти форум и тук отколкото ти, дори и като броим придворните ти шутове. То за това и станах толкова непоносим за Ваше монархическо Величество.

П.С. Ти препрати ли имейла ми на Коко или го изтри по джентълменски ?

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by kralimarko Сря 17 Ное 2010, 02:28

verno li e che LIK-No e ..............


Последната промяна е направена от kralimarko на Сря 17 Ное 2010, 08:51; мнението е било променяно общо 1 път
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Hullboy Сря 17 Ное 2010, 02:33

Линко пак не прави разлика и си пише ли пише фатмашките глупости.
Никога не съм взимал социал като едновремено с това съм
работил на черно като Линко.

В Бг ходя за по 6 седмици всяка година. Няма нищо лошо да заведа майка си на море за една седмица примерно. Остават още 5 да си правя каквото си искам.
Самo комунистическо фатмашкото въображение може да напише че спя с майка си.
Майка ми винаги е имала отделна стая, случвало се е дори отделна стая и то в друг хотел ако тя иска да е алл инклузив а аз не искам.

Ивет може да сe събира с други модератори като Линко и да си обменят мнения как да гонят неправомерно хора от форуми но в Оттава Бг приятели няма, по сбирки с българи не ходи, на културни мероприятия и по празници не смее да се мерне от срам.
Когато съм я видял съм и казал в очите че е боклук пред всички и съм направил така че целия град да знае що за стока e.
Тя не случайно ходи по други градове.
Нека да се появи Ивет тук и да напише къде ги намери тези приятели в Отава извън БГ общноста.
Може би в университет или колеж в Канада който никога не учила щото не знае език или на работното място докато се сприятеляваха на Бг език щото тя друг не знае.

И теб да те видя на сбирка с българи и на теб ще ти го кажа в очите пред всички какъв боклук си.

Линко пак се издаде че си правят тайни сбирки на които се събират краставите магарета.
Що не отговориш на Мухата и да кажеш що не поканите и други хора а все такива издънени черноработници и социаладжии се събирате.?

Линко написа:
Друга ще си намеря, това не е никакъв проблем за мен.
Линко щял да си намери друга мадама в Канада.
Това беше вица не деня.
Линко погледни сe в огледалото и се виж какъв нещастник си и как изглеждаш. После се попитай какво мога аз да предложа на нова мадама в Канада.
Отговора е нищо или по точно социал и висене в къщи. Ти пред компютъра да триеш мнения и да гониш хора а тя да скучае.

И по този параграф ще те бия. Ако не вярваш дай да излезем по заведения гарантирам ти че ако ти изобщо хванеш някаква мадама Хълбой ще е хванал вече 5 мадами.
Нито си на външния вид на Хълбой нито на чара и обянието ми. Да не говорим за маниери в обществото.

Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Maria Сря 17 Ное 2010, 12:19

Не ви ли омръзна бе хора? На всички вече им е ясно всичко...ми спрете се де, банални станахте!

"Абе, Гоше, ще оглушеем с това твое думкане, бе! Здравето ми взе! Ти мани ме мене, ами кокошките спряха да снасят, при 20 кокошки – яйца от пазара купувам! Аз и на война съм бил, ама такова чудо! Бомбардират, бомбардират, па спрат. Какво беше това чудо, какво беше това изкуство?"



Последната промяна е направена от Maria на Сря 17 Ное 2010, 12:34; мнението е било променяно общо 1 път
Maria
Maria
Пописва
Пописва

Female
Aquarius Dragon
Брой мнения : 412
Рождена дата : 08.02.1977
Възраст : 47
Местожителство : Urbi et orbi
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Maria Сря 17 Ное 2010, 12:25

Petar Krastev написа:другата-с къща на село(паркета е за смяна,както и щорите,а и за пребоядисване плаче)

Бе ти за ретуш не си ли чувал? Wink
Maria
Maria
Пописва
Пописва

Female
Aquarius Dragon
Брой мнения : 412
Рождена дата : 08.02.1977
Възраст : 47
Местожителство : Urbi et orbi
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

 Кой е Линко !!! - Page 6 Empty Re: Кой е Линко !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите