Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_rcap 
stimi (4915)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_rcap 
7george (3967)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_rcap 
danielle (2594)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_rcap 
Вода (2380)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_rcap 
fluid (2183)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

+12
valioiko
b_dav
Вода
Странджата
paparazzo
КПУ
Linko
Hullboy
danielle
Marginal
myhata II
Mr800Days
16 posters

Страница 9 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Вто 17 Фев 2009, 18:51

Айде давай снимката по бански де Хълски пренадах се вече.

КПУ
Писачко
Писачко

Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by paparazzo Вто 17 Фев 2009, 19:09

ако я скивтосаш
ще станеш гей....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by danielle Вто 17 Фев 2009, 19:09

Ееее, ама да няма после: "Ох, нещо патката не ми стана...". Внимавайте какво си поръчвате. lol!
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Вто 17 Фев 2009, 19:42

Леле Папарацо ако не ме беше срам да си кажем на кви крокозъбели съм скачал... Тва на скалите е кат младо яре според тех. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by paparazzo Вто 17 Фев 2009, 19:48

какъв срам...
та сметам,че ще се разписвам още на стената на славата....
щот историята помни периоди на нужда-придружени от моментна слепота....
всеки може с хубавелка-но истинският мъж се познава по смелостта и решителността....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Marginal Вто 17 Фев 2009, 19:49

Аз съм много рещителен & смел Помощ !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Вто 17 Фев 2009, 20:01

Е те тва е мъжка приказка Папарацо Тва съм се опитвал да го набия в разни чутури понякога и буквално ама малко народ го вдява. :)
Също не могат да ме разберат кат разправям че праскам по три дърварки преди чукане с жена дет ме кара да ми омекват коленете па те ми не верват. Имат го кат неуважение и напразно хабене а то е обратното. Бе...кво а ти разправям.
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Вто 17 Фев 2009, 21:26

Диване написа:
"Аз да коментирам за рейса до Отава да кажа:
По същото време ходих до Отава на екскурзия с една туристическа агенция и платих билет 20$ отиване и връщане.В рейса бяхме около 50 човека не повече така че това прави 1000$.Искам само да попитам като знам за надценките тук в тази държавица тези от туристическата фирма за без пари ли са го направили.
Нека сами хората преценят кой какво е платил от джоба си на 100%.

Ето един човек мислещ логично и казващ истината.
Тази туристическа фирма не е единствената която предлага пътуване за 20 на човек до Отава и обратно.
Разбрахте ли сега колко сте платили?
Платили сте си сами 50 % от уж платената 100 % реклана кампания на този дето ви казва че е платил 100 %

А е тук е истината:
Диване написа:
В този ред на мисли аз ще дам и едно конструктивно според мен предложение на следните хора; Даниел Кътев,Борислав Николов,Ива Беличка:
Хора, не говорете толкова високо какво сте направили и кои сте и какви сте ( подобни жлъчни изказвания видях във в. Форум срещу конкуренти...)
Да пишете по форуми и вестници колко сте велики не мисля че правите добро впечатление.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Mr800Days Вто 17 Фев 2009, 21:37

абе кво сте го заяли тоя Бгмонтреал,не виждате ли ,че е Дървар,обича да бъзика ,ама като му го върнеш на бъзик не носи,даже и агитка си е сформирал за да се реабелитира по мъжката разнасяйки разни сплетни.
оставте го да си почива,че чак аз го съжалих и дайте да сменим темата и да си говорим за нещо по приятно ,например за кожи,разпаряне и тия трите неща.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Вто 17 Фев 2009, 21:49

А бате бързаш. Темата има и продължение.
Сега идва интересното.
Понеже Хълман е близък с дипломатите, член е на Бг дружеството в града и като дойдат избори му звънят по тел в офиса за да го подсетят да активира хора да ходят да гласуват.
Ще питате защо?
Защото посослтвото има специален бюджет за избори. Това са отпуснати пари точно за тази цел. Посолството е отворено в Неделя, дипломатитe са платени допълнително, има комисия от 8-10 човека които са платени от 6 сутринта до 6 вечета без да знаят колко хора ще дойдат и дали изобщо ще дойдaт защото списъци като в Бг нама . Не е добре парите да са похарчени а да са дошли 10 човека да гласуват. С бройката на хората се мери и работата на посолството.
Не случайно като идете да гласувате има кафе, кола, мин. вода и сладки за разлика от на избори в БГ.
Ако аз кажа че ще доведа един рейс хора ама имам нужда от малко помощ за да ги доведа гаранрирам ви че такава помощ ще ми бъде оказана от бюджета за гласуването.
Схващате ли вече колко % се платил този дето ви казва че е платил 100 % след като вие първо платихте 50 % с билетите които купихте.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Вто 17 Фев 2009, 22:08

Аз па утре ше звънна до посолството да питам дали и на мен ще дадат малко помощ ако им закарам един-два автобуса ора за предстоящите избори.
Ако ме отрежат щото ме не знаят ти Хълбой ще удариш ли едно рамо кат вътрешен човек в посолството? Ще го играем фифти-фифти после па нема и да се разсърдим ако нещеш нищо щото тва са жълти стинки за теб. Wink
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Вто 17 Фев 2009, 22:27

КПУ не смяташ добре.
Не съм казал че ще си на далавера и на печалба от цялата тази работа но поне може после да пишеш по форуми, да си рекламираш бизнеса и да се хвалиш че си платил 100 % а те в реалност да са 10 - 20 % примерно
Все пак не е лошо с 20 % разходи да имаш реклама за 100 %
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by b_dav Сря 18 Фев 2009, 00:03

Hullboy написа:Понеже Хълман е близък с дипломатите, член е на Бг дружеството в града и като дойдат избори му звънят по тел в офиса за да го подсетят да активира хора да ходят да гласуват.
Ще питате защо?
Защото посослтвото има специален бюджет за избори.

Parvo Hullboy do minalata godina ne go broiaha za sliva i ne e bil v BG Drujestvoto, taka che izbori ne e vidial kato chlen na drujestvoto

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by b_dav Сря 18 Фев 2009, 00:25

Hullboy написа:А бате бързаш. Темата има и продължение.
Сега идва интересното.
Понеже Хълман е близък с дипломатите, член е на Бг дружеството в града и като дойдат избори му звънят по тел в офиса за да го подсетят да активира хора да ходят да гласуват.
Ще питате защо?
Защото посослтвото има специален бюджет за избори. Това са отпуснати пари точно за тази цел. Посолството е отворено в Неделя, дипломатитe са платени допълнително, има комисия от 8-10 човека които са платени от 6 сутринта до 6 вечета без да знаят колко хора ще дойдат и дали изобщо ще дойдaт защото списъци като в Бг нама . Не е добре парите да са похарчени а да са дошли 10 човека да гласуват. С бройката на хората се мери и работата на посолството.
Не случайно като идете да гласувате има кафе, кола, мин. вода и сладки за разлика от на избори в БГ.
Ако аз кажа че ще доведа един рейс хора ама имам нужда от малко помощ за да ги доведа гаранрирам ви че такава помощ ще ми бъде оказана от бюджета за гласуването.
Схващате ли вече колко % се платил този дето ви казва че е платил 100 % след като вие първо платихте 50 % с билетите които купихте.

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Сря 18 Фев 2009, 00:26

Не е нужно да си член на Бг дружеството отдавна.
Достатъчно е да познаваш отблизо дипломатите а Хълман такива познава от доста отдавна.
Ако си близък с тях и познаваш доста хора от града това е достатъчно условие като дойдат избори да те търсят за да си гарантират активност и за да изгелждат те добре в очите шефовете им в София във Външно министерство.
Хълбой са го търсели за подобна дейност доста преди да са го избрали за член на дружеството.
Търсят го заради близоста си с него, заради офиса който притежава, заради това че през този офис се продават билети за всякакви мероприятия на Бг обществото и заради факта че 90 % от хората в града минават през този офис.
И последно за член на дружеството не те избират дипломатите а хората живеещи в града но дипломатите са тези които трябва да показват активност на изборите в поверените им посолства
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by b_dav Сря 18 Фев 2009, 00:45

Hullboy написа:Не е нужно да си член на Бг дружеството отдавна.
Достатъчно е да познаваш отблизо дипломатите а Хълман такива познава от доста отдавна.
Ако си близък с тях и познаваш доста хора от града това е достатъчно условие като дойдат избори да те търсят за да си гарантират активност и за да изгелждат те добре в очите шефовете им в София във Външно министерство.
Хълбой са го търсели за подобна дейност досата преди да са го избрали за член на дружеството.
Търсят го заради близоста си с него, заради офиса който притежава, заради това че през този офис се продават билети за всякакви мероприятия на Бг обществото и заради факта че 90 % от хората в града минават през този офис

Znachi s dwe dumi nikoi ne te e tarsil kato chlen na drujestvoto!
I kakav e toia budjet proslovut? Ti kak znaesh

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Сря 18 Фев 2009, 00:50

Представи си че знам а на теб не съм длъжен да ти давам обяснения от къде знам. Важното е че специален бюджет за гласувания има и важното е че колкото повече хора дойдат да гласуват толкова по добре е за дипломатите в даденото посолство гледано от София.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by danielle Сря 18 Фев 2009, 00:52

b_dav,ти не получи ли 10$... Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 E045
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by b_dav Сря 18 Фев 2009, 01:07

danielle написа:b_dav,ти не получи ли 10$... Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 E045

ninke dazah ti da gi dadesh na Hullboy - toi rive

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by b_dav Сря 18 Фев 2009, 01:08

Hullboy написа:Представи си че знам а на теб не съм длъжен да ти давам обяснения от къде знам. Важното е че специален бюджет за гласувания има и важното е че колкото повече хора дойдат да гласуват толкова по добре е за дипломатите в даденото посолство гледано от София.

Ti si gi prikazvai na klikata: mr800, ninka,pupi.
To iasno che vsichko znaesh, super pich si

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by danielle Сря 18 Фев 2009, 01:14

сакън не ме бъркай с нинчето Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 G010 , че току виж и тя ти се разсърди и стане лошо... ти, тая вечер на колко питиета си, че не можеш прочетеш ника?
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Сря 18 Фев 2009, 01:16

b_dav написа:
ninke кazah ti da gi dadesh na Hullboy - toi rive

Хълбой за нищо не реве.
Хълбой си ги е получил отдавна тези 10 $ заедно с общата сметка за над 100 $ за вещи които крадлата си поръча от БГ и Хълман и ги донесе лично.
Реве крадлата която не може да ги преглътне тези 100 $ след като първо ги плати.
Тя така и не може да разбере че Хълман не е длъжен да и прави подаръци за неща които си е поръчала и е нормално да си ги плати след като ги е поръчала и след като условията на уговорки са били коренно променени
Това което Хълбой цели е да предпази другите от крадлата и лъжкинята.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by myhata II Сря 18 Фев 2009, 07:01

Hullboy написа:b_dav написа:
ninke кazah ti da gi dadesh na Hullboy - toi rive

Хълбой за нищо не реве.
Хълбой си ги е получил отдавна тези 10 $ заедно с общата сметка за над 100 $ за вещи които крадлата си поръча от БГ и Хълман и ги донесе лично.
Реве крадлата която не може да ги преглътне тези 100 $ след като първо ги плати.
Тя така и не може да разбере че Хълман не е длъжен да и прави подаръци за неща които си е поръчала и е нормално да си ги плати след като ги е поръчала и след като условията на уговорки са били коренно променени
Това което Хълбой цели е да предпази другите от крадлата и лъжкинята.

Е баси ,значи като те слуша човек само 10 ,100 ,а бе цигьнска работа
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by paparazzo Сря 18 Фев 2009, 07:17

въпроса е принципен..дали са 10 долара или 100 не е толкова важно....в този смисъл Хъли е абсолютно прав-защо да те правят на баламурник....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Сря 18 Фев 2009, 07:46

Абе Папарацо, ти верно ли го познаваш лично Хълката и гарантираш за него като за преуспяващ, честен, лоялен и т.н. бизнесмен?
Се ми се чини че има нещо гнило бе, пич. Работата ми намирисва на "слама ядем кюфте фърляме". Много фалби, много нещо и то само от неговата уста бе. Ми то и аз викам че съм първа дружка с папата и английската кралица па вие одете да ги питате ако не вервате. Wink
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by paparazzo Сря 18 Фев 2009, 07:52

нищо гнило няма...българите винаги ровичкаме и търсим конспирация....
айде посочи един който Хъли е измамил,окрал,завлякъл....
та така...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Сря 18 Фев 2009, 08:13

Ти па къде отиде. Де да знам аз крал ли е или не е пък кат не знем не мога да разправям измислици. И не търся никва конспирация, само викам че цялата информация се от неговата уста излиза и тя е все фалби до небесата. Затва ми са и съмненията. Ама иначе не ме бърка човека, нека си се фали колкото си иска.
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by valioiko Сря 18 Фев 2009, 08:14

КПУ, ама ти в БГ ли си бил? В Пловдив? Аз там съм се родил Радостен
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 41
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Сря 18 Фев 2009, 08:20

Недей верва на картата вальоико в Монреал съм. А иначе в Филибето поживех некоя и друга година. Бачках по кръчмите из стария град, последно в резиденцията на Тиберов ама се разсъхна работата нещо с руснаците и се махнах. Май и на него са му духнали под опашката после щото гледам в нета префърлил резиденцията на Дидо племенника му.
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Сря 18 Фев 2009, 09:41

Крадлата написа:
I do not give a shit.

Ей чак на англииски пише вече след 5 години а преди това дума не можеше да обели на англииски.
Гиваш шиит та чак си се умирисала.
Кажи що не идваш повече по БГ сбирки за Нова Година, за 3-ти март, за 8-март, за 24-май, на концерти на Бг изпълнители за разлика от преди 3 години когато не пропускаше такава сбирка понеже не можеш да обелиш дума на друг език и това ти беше единственото удовослтвие в Канада. Нали беше голямата българка?
Сега ще си седиш на село и там ще си умерш сама в гаража на двора дето правите незаконите авто ремонти.
Да ти кажа ли що не идваш? Щото знаеш че ще видиш Хълбой на всяка сбирка и щото като те види с други българи ще ги пита какво правят с такъв боклук като теб както стана на партито за Гергьовден преди 3-ри години където дойде за последно и беше на една маса с Киро жена му Илиана, Цъфо и жена му Ели. Казах им на хората какъв боклук си и повече не искат нито да те видят нито да те чуят щото на Хълбой думата тежи и има безупречна репутация за разлика от теб. Ей за това не идваш така ще бъде и за в бъдеще.
А мъжа ти премигва виновно и казва:
Извинявай Роберт. Ама какво да направя тя Ивет ми е жена.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Marginal Сря 18 Фев 2009, 10:07

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, Хълка, мноо си жесток бе братчед Пляскане !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 9 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите