Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_lcapСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Voting_barСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_lcapСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Voting_barСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_lcapСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Voting_barСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_lcapСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Voting_barСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_lcapСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Voting_barСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_lcapСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Voting_barСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_lcapСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Voting_barСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_lcapСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Voting_barСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_lcapСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Voting_barСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_lcapСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Voting_barСтими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

+10
Linko
Petar Krastev
Brakma
myhata II
lonly wolf
Maria
Mr800Days
слонIII
stimi
Marginal
14 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Mr800Days Пон 11 Окт 2010, 14:20

линко ти недей така,ние с теб сме вече на години и рано или късно ще ни се скапят тояжките,а те младите булки скапани тояжки много работа не им вършат.така ,че не ми се изпъвай като старшина в артелната ,а се замисли в/у проблема.не е ли по добре докато ти е добре тояжката да се наслаждаваш на много и различни млади булки,а като позавехне да си вземеш една по стара с която да си перете гащите или е по добре да задоволяваш само една млада булка и като ти се скапе оная работа някои и други да я задоволява докато ти опъваш сопола с другите старци в парка на пейката.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Marginal Пон 11 Окт 2010, 14:32

Айдееееееее, почна се Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 88480 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Hullboy Пон 11 Окт 2010, 14:33

Айде сега Хълбой бил педал :D
Ама такива неща пише Линко след като тук не може да трие и да гони съфорумници.

Линко казвам го като човек който е видял с очите си и Батето и теб.
Много са малко хората тук в този форум които са ви виждали и дватама. За тях го казвам да добият ясна представа хората.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Marginal Пон 11 Окт 2010, 14:35

Що па Хълката да е педал ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Mr800Days Пон 11 Окт 2010, 14:45

линката демонстрира слабост.нещо нетипично за храбрия български войник,който знае победи и загуби ,но никога поражения.
аве линка признай си пред всички,че никога не си бил боец ,а докато достойните са били в първите редици на фронта ти си раздавал салама в артелната.ако изобщо до теб е достигнал салам щото старшията ти вече го е откраднал и до теб са стигнали само обелките.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by filipne Пон 11 Окт 2010, 14:56

Linko написа:

А тръка на батето е действителен колкото на Хъл дипломатските щерки. :)
Никой не го е виждал. Но за ръждясали и скапани Доджове и разни камионетки, които е нахендрил на новопристигнали нашенци се знае. Защото хората още псуват. Wink

Ама ти скапания си Додж от Батето ли си купи ? :-)

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Mr800Days Пон 11 Окт 2010, 15:12

скапаният ми додж беше на 8 години и 150 000 км.продадох го за 500 долара ,година преди това го бях купил за 2К от митко сервиза от пиерфонд.
камионетката я платих 18К с интереса на банката,година след това я продадох за 11К с РАБОТАТА.в случая думата работа е ключовата дума щото 3 месечен доход който съм създал и плаща цената.сеа ,че момчето беше мързеливо,немърливо и неориентирано,не е мой проблема.на мен ми се натискаха,не аз.
другите 3 които линко не е виждал минаха по същата схема,купувам,разработвам и ги продавам печеливши за мен и за куповача,единственно условие е куповача да има дупе да гърби.
ако някой се е почувствал прелюбян съжалявам,мен канада на това ме научи,как се взема хляба и как се дава.на мен червено килимче никой не ми е постилал,сам съм се гърбил да си го постеля.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Linko Пон 11 Окт 2010, 15:13

Ами Хълка такъв извод се налага бе, пич.
Едно такова описание и преценка прилича повече на 12-годишна тийнейджърка отколкото на 45-годишен мъж, пич.
Как да не си помислиш, че има нещо сбъркано в тоя "мъж" като чуеш, че харесва мъже "атлетични, с позитивно и благородно излъчване, с хубави дрехи и да разкзват интересни истории". :) :)

Или майка ти е причината да не можеш да имаш сериозна връзка.
Някак си не се връзва такъв ценен екземпляр от мъжкия пол като теб да няма сериозна връзка толкова години.
Те и дипломатските щерки на твоя възраст внуци чакат вече бе, Хъл. Wink :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Mr800Days Пон 11 Окт 2010, 15:17

старши такъв извод ти налагаш,ама кой ли те слуша.
що кат си толкоз отворен не разискваш проблемата в твоя форум ,а си даваш волята на душицата тук.там толкова ли са строги началниците ти ве ,че

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Linko Пон 11 Окт 2010, 15:25

Батка, не губи излишно време с помиярите, гледай си вълците.
Провокацииките ти за стимката и мухата запази.
Аз което исках направих.
Сам призна, че всичките ти приказки са вятър и мъгла. Измислици за лековерни идиоти и за собствен сеир.
При това, както се вижда, с тях си спечелил личните симпатии на някои преуспели финансисти от Отава. Бравос! Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Hullboy Пон 11 Окт 2010, 15:31

Линко написа:
"атлетични, с позитивно и благородно излъчване, с хубави дрехи и да разкзват интересни истории".
Както винаги не си разбрал Линко. Не коментираме какво аз харесвам а каква е разликата между теб и Батето.


Бате не отваряй очите на заблудените.
На Линко съм му казвал много пъти че всеки мангал и необразован шриланковец може да има по 5 деца ама това не занчи нищо.

Линко, Батето ти казва и аз ти го казвам че винаги може да се ожениш като си симпатяга и имаш финансови възможности.

Един милионер го питаха що не се е оженил.
А той им отговори:
Имам си чистачка, имам си прислужница, ям по заведения и винаги имам компания от женсkи пол.
Защо да правя само една жена щастлива като мога да направя много жени щастливи.
Ама това няма как до разбере мангал, шриланковец или фатмак комунист работещ по строежите в Канада, изисква се по високо ниво което ти още не си достигнал и се съмнявам че някога ще достигнеш.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Mr800Days Пон 11 Окт 2010, 15:44

линко,какво точно направи бе братчет,освен за пореден път да останеш неразбран.бе изпусни го малко тоя въздух,подбий коляно и го дай малко свободно.в ква мистериология все се опитваш да ни образоваш,живота е кратък,днес ти става утре не.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Linko Пон 11 Окт 2010, 16:40

Хълка, ти от 10 кладенеца вода ще донесеш за да скриеш истината. Това ми е пределно ясно. :)
Милионерът с прислужниците и чистачките го остави, Ти нито си милионер, нито имаш прислужница, нито чистачка. Имаш само бизес-партньорка и нищо повече от това. Нали така беше?
Я кажи сега майка си ли обичаш повече, девиците или мъжете? Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Hullboy Пон 11 Окт 2010, 16:45

А сега си представи че имам прислужница, повече от милион по банкови сметки и приятелка която повечето хора в този форум са виждали на партита в Маргинала, и на гости на Странджата..
Почва ли да ти се изяснява картинката?


Последната промяна е направена от Hullboy на Пон 11 Окт 2010, 16:54; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Linko Пон 11 Окт 2010, 16:47

Mr800Days написа:линко,какво точно направи бе братчет,освен за пореден път да останеш неразбран.бе изпусни го малко тоя въздух,подбий коляно и го дай малко свободно.в ква мистериология все се опитваш да ни образоваш,живота е кратък,днес ти става утре не.
Правя каквото е необходимо за да показвам истинският лик на моженици, лужци, въздухари, сеирджии и всякаква подобна паплач.
И много добре се справям явно като гледам броят на специално създадените теми в моя чест, броят на посовете с моето име и обидите които се сипят върху ми. Все от хора уж разкрепостени, с широки души, весел нрав и които не се вземат насериозно. Нито себе си, нито пък другите.
А мен някак си ме вземате много насериозно. Защо ли? Wink :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Linko Пон 11 Окт 2010, 16:49

Hullboy написа:А сега си представи че имам прислужница, повече от милион по банкови сметки и приятелка.
Почва ли да ти се изяснява картинката?
Е там ти е проблема на тебе. Че никак не пасва това, което искаш да си представяме за теб и това, което е реално. Wink
"Приятелката" ти има ли 14 г. и от какъв пол е? :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by stimi Пон 11 Окт 2010, 16:54

Mr800Days написа:ей стими да ме прощаваш друже.хвърлих те на вълците за да им погледам за пореден път сеира.
Знам, Бате, Знам...Е и аз ти помогнах малко като ти се включих в играта, деее...Всъщност въобще не ти се сърдя... Wink
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Petar Krastev Пон 11 Окт 2010, 16:59

Hullboy написа: работещ по строежите в Канада,

Нещо против работниците по строежите ли имаш-щото и аз често работя там,имаш ли нещо против мене???
Може да се изясним много бързо,доста бързо.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Petar Krastev Пон 11 Окт 2010, 17:07

Аз батката съм го виждал веднъж-беше преди години ,4 или 5,беше в един гараж на Сен Жак,като ми казаха,че това е един от старите имигранти и е много отракан и много напред,това ме вдъхнови да си разопаковам окончателно багажа(преди това бях на кантар,да оставам ли,да се връщам ли).Такъв щматарок не бях виждал,един такъв сух,брадясъл и збръчкан,дребно човече някакво иначе компетентен по всичко.И си казах-бахго,щом тая шматка се е оптравил,аз тряя да се оправя 100 по толкова(така и стана в после)

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Petar Krastev Пон 11 Окт 2010, 17:09

Абе как така ,един българин не каза нещо хубаво за батката,всичко живо го псува.
Батка-ти що не продаваше "разработените" си бизнеси на някой местен,ами само на новодошли БГ-та.Щото се възползваше от незнанието и си ги прецаквал.Къф късмет имаш,че не си продал нищо на мене,да ме прецакаш ако знаеш...

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Petar Krastev Пон 11 Окт 2010, 17:19

Хъл,не ми се прай на много отворингяс,щото мойта братчетка в БГ си купи шеви,а е учителка с има няма 500лъва заплата.Тъй че милионите в сметките ги разправяй на друг,в друго време и друг свят.
Квото си патвеню(като всички нас)ако имаше възможност щеше да си се барнал досега с нещо по-квалитетно.Ама пуста немотия...

Да те светна,те и Ауди,дават готени промоции,и сменят колите на 3 години,и ти дават нова ако твоята влезе в гаража,и изпращат честитки за Коледа и Рожден ден,даже и календари суперски.Земи ги опитай,малко са по-скъпички,ама на тебе кво ти пука,ти си едра риба,с мильони в сметките.
Аре да бягам,че ще затворят Кардиото.
Благодаря за вниманието.

Слон,средно статистическия модерен човек прекарва средно по 1-1,5 часа на ден върху интернет.Кой в какви форуми седи,не си ти който да казваш.Абе много ми се отваряте такива отдалече ве,имаче кат ви знам кви въшки сте,ама аре.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Mr800Days Пон 11 Окт 2010, 17:43

пешо,оня дето сте се видели в гаража на ст.жак за твоя радост е бил някой друг.ако бях аз едва ли бих устоял на тъпата ти физиономия без да те ошамаря ,ей така за добро утро.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by myhata II Пон 11 Окт 2010, 17:54

Той ем ша тъ търкаля и еднофременно ще праска Стимката :) Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Marginal Пон 11 Окт 2010, 18:10

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 714860
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by stimi Пон 11 Окт 2010, 18:13

Кой бре? Оня заядливко ли? Нъц! Няма!
Аз обичам мъже силни, галантни и нежни...
Тоя и пари да ми дават няма да го огрее!....А, па за кебекарките дето са толкова претенциозни да не ти обаждам...Мъка ми е просто за него!!! Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Linko Пон 11 Окт 2010, 20:24

Mr800Days написа:пешо,оня дето сте се видели в гаража на ст.жак за твоя радост е бил някой друг.ако бях аз едва ли бих устоял на тъпата ти физиономия без да те ошамаря ,ей така за добро утро.
Ей ви типичен пример на изразяване и поведение на човек с "благородно" и "позитивно" изражение по думите на Хълката.
Голямкеф Голямкеф

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Hullboy Пон 11 Окт 2010, 21:49

Ма разбира се Линко.
Много по благородно е да гледаш лошо по сбирки с мераклии за Канада, и да гониш безпричино хора от форума щото те направили админ.
Да слагаш бан Хълбой а за крадливата Ивет да няма никакво наказание въпреки че ако има някакво провинение то е едно и също и от страна на Хълбой и от страна на крадлата.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Marginal Пон 11 Окт 2010, 23:08

Линка, администратор ли си там?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by stimi Вто 12 Окт 2010, 10:52

Hullboy написа: и на гости на Странджата..
Ама ти и на гости у Странджата ли си бил?....:O
Не знам защо, ама като четох неговите и на жена му коментари останах с впечатлението, че се недолюбвате... :)
Айде, за отношението им към мен е ясно, ама аз и не се и натискам...Wink


stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Hullboy Вто 12 Окт 2010, 11:10

Az njamam problemi sas Strandjata. Vie ako imate da delite nesto deleto go.
Ima mnogo hubava mehana choveka, hubavo vino i ni posrestna gostopriemno.

Bili sme zaedno i na masa v Marginala.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by stimi Вто 12 Окт 2010, 11:32

Ха, Аз също...Дори и не ме интересува неговата личност, както и тази на жена му...По-принцип нямам никого против, защото си имам моя живот и другите малко ме интересуват...Само исках да кажа, че не бих седнала с някого на една маса, колкото и добре да ме посреща, като преди това ме е плюл по форумите. Това е мое лично мнение и не ангажирам никого с него. Ти си знаеш най-добре.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Стими, чух че баща ти бил милиардер ... - Page 3 Empty Re: Стими, чух че баща ти бил милиардер ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите