Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
За срещите с българи в странство - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
За срещите с българи в странство - Page 2 Vote_lcapЗа срещите с българи в странство - Page 2 Voting_barЗа срещите с българи в странство - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
За срещите с българи в странство - Page 2 Vote_lcapЗа срещите с българи в странство - Page 2 Voting_barЗа срещите с българи в странство - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
За срещите с българи в странство - Page 2 Vote_lcapЗа срещите с българи в странство - Page 2 Voting_barЗа срещите с българи в странство - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
За срещите с българи в странство - Page 2 Vote_lcapЗа срещите с българи в странство - Page 2 Voting_barЗа срещите с българи в странство - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
За срещите с българи в странство - Page 2 Vote_lcapЗа срещите с българи в странство - Page 2 Voting_barЗа срещите с българи в странство - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
За срещите с българи в странство - Page 2 Vote_lcapЗа срещите с българи в странство - Page 2 Voting_barЗа срещите с българи в странство - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
За срещите с българи в странство - Page 2 Vote_lcapЗа срещите с българи в странство - Page 2 Voting_barЗа срещите с българи в странство - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
За срещите с българи в странство - Page 2 Vote_lcapЗа срещите с българи в странство - Page 2 Voting_barЗа срещите с българи в странство - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
За срещите с българи в странство - Page 2 Vote_lcapЗа срещите с българи в странство - Page 2 Voting_barЗа срещите с българи в странство - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
За срещите с българи в странство - Page 2 Vote_lcapЗа срещите с българи в странство - Page 2 Voting_barЗа срещите с българи в странство - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

За срещите с българи в странство

5 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ??????? Сря 22 Дек 2010, 16:17

Интересувам се съвсем серьозно!
Верно ли , че кой обещае да пише го правите модератор в БГКанада?
Щото аз кви ги мога!

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ??????? Сря 22 Дек 2010, 16:22

Линко!
Какво мислиш за срещите на българи в чужбина!
Не говоря по Великден и за кралимарко, а така по обикновените, като по нова година дето не си сигурен дали ще си платиш и дали ще те набият.
:-)

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ?????? Сря 22 Дек 2010, 16:24

Яяя!
Линко!
:)

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ???????? Сря 22 Дек 2010, 16:26

Линко, бе!
Верно ли че си женен за Даниеле и сте си делнали канадските форуми, ма тя се прибрала в БГ и те оставила с малкото дете в КА?
бреххх как познахте, че с линко сме съпрузи. Голямкеф
линко, с теб сме като в латино-турско-канадско-бг сериал, дарлинг :)
ай сега е време да оправим челядта. твоите/моите/нашите Голямкеф

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ???????? Сря 22 Дек 2010, 16:28

Не ви е срам!
Уплашихте доблестния български офицер от Разлог!
Изпълзете, ама недейте да пишете всички заедно!
Един по един!
Смях
Те!
И Булката е на линия!
Гот

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ???????? Сря 22 Дек 2010, 16:30

че как аз без моето мъжленце "линко" съм загубена... Радостен

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ????? Сря 22 Дек 2010, 16:32

Линко, това беше първия ми ник, а информацията беше за KPetrov, защото се интересуваше за преди Канадата.
Аз съм за сведение на всички от 2004 тук.Сега Януари месец правим 7 години откакто сме дошли.
Никът Стими беше създаден с единствената цел да пускам обяви на баща ми, затова и мненията му не са много.Не съм си обяснявала житието и битието и съм се оправила без помоща на Форумите, ама както и да е.

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ???? Сря 22 Дек 2010, 16:33

Даниелке, ма!
Верно ли е, че откак Стими прописа по форуми Линко бълнува всяка вечер:
"Щерю!Щерю!"
Щото Щерю е шампион по Киу-До!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ???????? Сря 22 Дек 2010, 16:42

не знам Пеше, питай мъжленцето ми "Линко". нали и без това ме натири в бг-то и сега е самотен "канадски" баща - социаладжия с малко невръстно дете. може и да си търси нова "маминка", знам ли?

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by Barby Сря 22 Дек 2010, 16:49

Пешо написа:Щото Щерю е шампион по Киу-До!
Какво е туй бре? Я ми го обяснете по-простичко, че аз съм Барби! Голямкеф

Barby
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ????? Сря 22 Дек 2010, 17:10

Верно е. Всичко е верно, гадини и гадинки - ходещи, пълзящи или фърчащи.
Даниелка ми е жена, която изгоних заради това, че имам мерак на Стимито заради парите на баща й.
Идеята ми даде Хъл, който така си фанал една учителка по рисуване и гепил паричките на баща й за да отвори бизнес.
А докато чакам Стимката да ми падне в ръчичките си цоцкам социяла, щото това е най-сигурният доход у канадско.
lol! Голямкеф lol! Голямкеф

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ???????? Сря 22 Дек 2010, 17:15

ох мъжо, мъжо. какво ще правя БЕЗ тебе. и творчески портрет ти спретнаха ... моля ти се вземи ме ъгейн да си бъдем хепи форевър... Ти си господаря

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ???????? Сря 22 Дек 2010, 17:17

Ти не си Линко!
Ти си некакъв анонимен пергиш!
Без чест и без достойнство!
Тури си снимката и си влез от акаунта!
Ако ти стиска де!
Голямкеф Голямкеф Голямкеф

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ????? Сря 22 Дек 2010, 17:18

Нема хепи без мъни, скъпа даниелке затуй да гепим първо нечии парички та да си осигурим форевъра, па тогаз и хепито ша си доде само. :) :) :)

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ????? Сря 22 Дек 2010, 17:20

Ей, вие ми оправихте настроението за празниците! Голямкеф
Начи Щерю ми каза, че е служил в казармата с програмисти и всичките до един са били идиоти....а аз не му повярвах! Смяхвзалата
Май компютрите и Интернета действат недобре на всички хора! Смяхвзалата
P.S.Извинявам се от името на мъжа ми! Да не се засегне някой на професия. Смяхвзалата

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ???????? Сря 22 Дек 2010, 17:25

Само на правещите се на енетелегентни!
Изобщо компютрите са мощен усилвател на човешките качества!
Ако си тъп, с компютър си 30 пъти по-тъп!

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ???????? Сря 22 Дек 2010, 17:26

това е... голата истина лъсна, дами и господа... на връх коледа! сега драги ми съфорумци отидете спокойно на работните си места ( до тия дето се трудят на тръстиката, де), за другите - ( те си знаят.. там на всяко 15-то число - социалче)... ----- даниелка, чака парички от "татенцето" и после ще си бият камшиците в топлите страни, че артрит ще хвана у таз' канаТа.

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ????? Сря 22 Дек 2010, 17:27

Не се плаши радост за очите ми и мечтание на нощите ми, аз ще те защитя.
Ако не мога ще извикаме Мечо.

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by Barby Сря 22 Дек 2010, 17:32

Ами начи аз си оставам тъпа...и без това всичко ми е пластмасово.... Голямкеф
И компютъра също.Ама се научих отде да го пускам - от пластмасовото розово копче с формата на сърце. Ура! lol! Голямкеф Смях Смяхвзалата

Barby
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ???? Сря 22 Дек 2010, 17:33

Линко!
Недей така, че ще ти излезе име на аматьор на голфа!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ????? Сря 22 Дек 2010, 18:11

Щерю, едно име повече или по-малко не ме бърка.
А и вече си имам творчески портрет.
Няма нещо дето да е неизвестно на широката аудитория за мен.

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ?????? Сря 22 Дек 2010, 19:21

В грешка!
Пак!
Има още много неща, които и ти не знаеш за себе си.
Ще ги научиш!
Голямкеф

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ????? Сря 22 Дек 2010, 19:35

Да не разбера след някой и друг ден от Форума, че се е оженил за мене, Изненадан ...че нали знаете е забранено мнoгoмъжството в Канатата...па и ще трябва да плащам издръжка на двама мъже... Голямкеф lol!
Въй няма да стигнат милионите на баща ми! Голямкеф lol!

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ??????? Сря 22 Дек 2010, 19:46

Много обичаш да се изказваш неподготвена!
Я покажи къде е забранено многомъжеството в Канада?

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ?????? Сря 22 Дек 2010, 19:48

Кой колкото мъже може толкоз върти!

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ?????? Сря 22 Дек 2010, 19:52

Ти, Стими си сестра на Маргинала и братовчедка на съседката на лелята на Линко, където той те е видел един път като е минавал на парад!

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ????? Сря 22 Дек 2010, 20:05

Ей туй са срещите между българи в странство:
Започват обещаващо и свършват зле!
Срещите на българи в БГ не започват обещаващо.
Смайли с българското

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by ??????? Сря 22 Дек 2010, 20:36

Чакай де те още не са се срещнали с Линко...
Остави малко интрига и за Новата година

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by myhata II Сря 22 Дек 2010, 23:09

Форума на анонимната сган и смрад трябваше да го кръстиш Маргиналееееееееееееееее :) lol! Ти си господаря Ти си господаря Ти си господаря Ти си господаря Ти си господаря Смях Аплодиране
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by Marginal Сря 22 Дек 2010, 23:11

А, кфо па толко ти дреме?
Нека си джиткат хората За срещите с българи в странство - Page 2 77898 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by myhata II Сря 22 Дек 2010, 23:14

Аз само не можах да разбера те от теб ли са крият или от Линко ? :) Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За срещите с българи в странство - Page 2 Empty Re: За срещите с българи в странство

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите