Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_lcapСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Voting_barСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_lcapСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Voting_barСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_rcap 
myhata II (6266)
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_lcapСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Voting_barСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_rcap 
stimi (4915)
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_lcapСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Voting_barСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_lcapСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Voting_barСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_rcap 
7george (3967)
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_lcapСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Voting_barСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_rcap 
danielle (2594)
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_lcapСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Voting_barСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_rcap 
Вода (2380)
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_lcapСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Voting_barСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_rcap 
fluid (2183)
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_lcapСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Voting_barСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_lcapСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Voting_barСърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

4 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by ??????? Вто 01 Фев 2011, 10:00

Искам да ви разкажа една много стара история за човека, който не вярвал в любовта. Той бил съвсем обикновен, досущ като вас и мен, отличавал го само начинът му на мислене: този човек смятал, че любовта не съществува. Разбира се, имал достатъчно опит в търсенето на любов и бил наблюдавал хората около себе си. Голяма част от живота му преминала в опити да намери любов, само за да открие, че тя не съществува.
Където и да отидел, разправял на хората, че любовта е измислица на поетите и религиите, с която да манипулират податливите умове на хората, да ги контролират, да ги накарат да вярват. Казвал, че любовта не е реална и затова никой не може да намери любов, колкото и да търси.
Този човек бил много интелигентен и невероятно убедителен. Четял много книги, посещавал най-добрите университети и бил уважаван в интелектуалните среди. Можел да се изправи на всяко обществено място, пред всякакви хора и логиката му била извънредно силна. Казвал, че любовта прилича на опиат, предизвиква еуфория, но създава зависимост.
Може силно да се пристрастиш към любовта, но какво ще стане, ако не получиш дневната си доза? Точно като с наркотиците, имаш нужда от всекидневна доза.
Казвал, че повечето интимни връзки напомнят отношенията между наркоман и пласьор. Изпитващият по-силна нужда е като наркомана, изпитващият по-слаба нужда е като пласьора. По-малко нуждаещият се контролира връзката. Едва ли ще ви е трудно да схванете това, тъй като обикновено във всяка връзка единият обича силно, а другият – не, и затова се възползва от онзи, който му поднася сърцето си. Можете да разберете как се манипулират един друг, какви са действията и реакциите им, и те са досущ като при пласьор и наркоман.
Наркоманът, пристрастеният, живее в постоянен страх, че може да не получи следващата доза любов или наркотик. Той си мисли: „Какво ще правя, ако ме изостави?” Този страх го принуждава да се държи собственически: „Това е мое!” Става ревнив и взискателен поради страха да не бъде лишен от следващата доза. Пласьорът може да контролира и манипулира нуждаещия се от наркотик, като му дава повече дози, по-малко дози или изобщо престане да му ги дава. Нуждаещият се напълно капитулира и е готов да направи всичко, за да не бъде изоставен.
Човекът продължавал, обяснявайки на всички защо любовта не съществува. „Така наречената „любов” е само връзка, почиваща върху страха и контрола. Къде е уважението? Къде е любовта, която твърдят, че изпитват? Няма любов. Младите двойки си дават много обещания пред Бога, пред семействата и приятелите си: да останат заедно завинаги, да се обичат и уважават, да се подкрепят в добро и в зло. Заричат се да се обичат и почитат и дават още и още обещания. Изумителното е, че наистина вярват в тези обещания. Но след брака – седмица, месец или няколко месеца по-късно – става ясно, че никое от тези обещания не се спазва.
Виждате борба за контрол, целяща да изясни кой кого ще манипулира. Кой ще бъде пласьорът и кой – пристрастеният? Забелязвате, че няколко месеца по-късно уважението, което са се зарекли да изпитват един към друг, липсва. Можете да видите раздразнението им, как се нараняват, малко по малко, и емоционалната отрова, расте ли расте, докато някак неусетно любовта изчезне. Остават заедно, защото се боят от самотата, от критиките и неодобрението на другите и от собственото си неодобрение и критики. Но къде е любовта? Той разказвал, че е виждал много възрастни двойки, живели заедно в продължение на тридесет, четиридесет, петдесет години, и те били много горди, че са останали заедно през всичките тези години.
Но говорели за връзката си по следния начин: „Преживяхме брака”. Това означава, че единият от тях се е подчинил на другия; в определен момент се е предал и е решил да понася страданието. Онзи с по-силната воля и по-слабата нужда е спечелил битката, но къде е пламъкът, който наричат любов? Отнасят се един към друг като към вещи: „Тя е моя”, „Той е мой”.
Човекът не спирал да изрежда всички доводи в полза на твърдението си, че любовта не съществува, и казвал на слушателите си: „Вече съм правил всичко това. Повече няма да позволя някой да манипулира ума ми и да контролира живота ми в името на любовта”. Доводите му били напълно логични и думите му убедили много хора. Любовта не съществува.

(to be continued)

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by ??????? Вто 01 Фев 2011, 11:21

Ето затова ми е неприятно като наричат жените дами... Ми не е едно и също, да му се не види!

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by ???? Вто 01 Фев 2011, 13:48

Стоките са евтини, а цените ниски.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by ??????? Вто 01 Фев 2011, 16:32

Eдин ден мъжът се разхождал в парка и там, на една пейка, седяла красива жена и плачела. Като я видял да плаче, той почувствал любопитство. Седнал до нея и я попитал дали може да й помогне. Поинтересувал се защо плаче. Можете да си представите изненадата му, когато тя отвърнала, че плаче, защото любовта не съществува. „Това е изумително – рекъл той, – жена, която смята, че любовта не съществува!” Разбира се, пожелал да научи повече за нея.
– Защо казвате, че любовта не съществува? – попитал той.
– Ами, това е дълга история – отвърнала тя. – Омъжих се много млада с цялата любов, с всичките илюзии, изпълнена с надежда, че ще споделя живота си с този мъж. Заклехме се да си бъдем верни, да се уважаваме и почитаме, и създадохме семейство. Но скоро всичко се промени. Аз бях всеотдайната съпруга, която се грижеше за децата и дома. Съпругът ми продължи да гради кариерата си и за него успехът и положението му извън дома бяха по-важни от семейството. Изгуби уважение към мен и аз изгубих уважение към него. Наранявахме се и в определен момент аз открих, че не го обичам и че той също не ме обича. Но децата имаха нужда от баща и това беше извинението ми да остана и да правя каквото мога, за да го подкрепям. Сега децата пораснаха и напуснаха дома. Вече нямам извинение да
оставам с него. Няма уважение, няма нежност. Знам, че дори да намеря някой друг, ще бъде същото, защото любовта не съществува. Няма смисъл да търсиш нещо несъществуващо. Ето, затова плача.
Разбирайки я много добре, той я прегърнал и рекъл:
– Права сте - любовта не съществува. Търсим любов, отваряме сърцето си и ставаме уязвими, само за да се сблъскаме със себичност. Това ни наранява, дори и да не смятаме, че ще бъдем наранени. Няма значение колко връзки ще имаме; нещата се повтарят отново и отново. Защо изобщо да търсим любовта?
Те толкова си приличали, че станали много добри приятели. Имали чудесна връзка. Уважавали се и никога не се обиждали. Каквото и да предприемели заедно, чувствали се щастливи. Нямало завист или ревност, нямало командване и собственическо чувство. Връзката им продължавала да се развива. Обичали да са заедно, защото когато били заедно, истински се забавлявали. Когато били разделени, липсвали един на друг.
Един ден, когато мъжът отсъствал от града, му хрумнала най-странната мисъл. „Хмм – помислил си той, – може би това, което изпитвам към нея, е любов. Но то е толкова различно от всичко, което съм преживявал досега. Не е каквото го описват поетите, нито пък религията, защото не се чувствам отговорен за нея. Не взимам нищо от нея, не изпитвам нужда тя да се грижи за мен; не желая да я обвинявам за трудностите си или да изкарвам недоволството си върху нея. Прекарваме си чудесно заедно; приятно ни е един с друг. Уважавам начина й на мислене, чувствата й. Тя не ме смущава и изобщо не ме притеснява. Не изпитвам ревност, когато е с други хора; не завиждам на успехите й. Може би любовта Все пак съществува, но не е това, което хората си мислят.”
Нямал търпение да се върне у дома и да поговори с нея, да й разкаже за странната си идея. Веднага, щом заговорил, тя казала: „Знам точно за какво говориш. Същата мисъл ми хрумна още отдавна, но не исках да я споделям с теб, защото знам, че не вярваш в любовта. Може би любовта наистина съществува, но не е каквато си я представяме”.
Решили да станат любовници и да заживеят заедно и изумителното е, че нещата не се променили. Продължавали да се уважават, да се подкрепят и любовта им ставала все по-силна. Дори най-обикновените неща изпълвали сърцата им с обич, защото били невероятно щастливи.

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by ??????? Вто 01 Фев 2011, 17:15

А това е краят на приказката:

Сърцето на мъжа било толкова преизпълнено с любовта, която изпитвал, че една нощ се случило истинско чудо. Той гледал звездите и открил най-красивата сред тях, и любовта му била толкова силна, че звездата започнала да се спуска от небето и скоро се озовала в ръцете му. Тогава се случило второ чудо и душата му се сляла със звездата. Той бил неимоверно щастлив и нямал търпение да отиде при жената и да положи звездата в ръцете й, за да й докаже любовта си. Но щом положил звездата в ръцете й, жената за миг изпитала съмнение. Тази любов била изумителна и в същия миг звездата паднала от ръцете й и се разбила на милиони парченца.
Сега един старец броди по света и се кълне, че любовта не съществува. А една красива старица чака в дома си един мъж и рони сълзи за рая, който някога притежавала, но загубила заради миг коллюбяние. Това е историята за човека, който не вярвал в любовта. Кой от тях сгрешил? Искате ли да познаете какво се объркало? Грешката била на мъжа, който си мислел, че може да даде на жената своето щастие. Звездата била неговото щастие, а грешката му – че сложил щастието си в ръцете й. Щастието никога не идва отвън. Той бил щастлив заради извиращата от сърцето му любов; тя била щастлива заради извиращата от сърцето й любов. Но щом той я направил отговорна за своето щастие, тя разбила звездата, защото не можела да носи отговорността за щастието му.
Независимо колко го обичала, жената не би могла да го направи щастлив, защото не би могла да знае какво е в ума му. Не би могла да отгатне очакванията му, защото не би могла да познава сънищата му.
Ако вземете щастието си и го положите в нечии ръце, рано или късно този човек ще го унищожи. Ако подарите щастието си на някого, той винаги може да го отнесе със себе си. А щом щастието може да идва само отвътре и е плод на вашата любов, значи вие сами сте отговорни за щастието си. Не бива да натоварваме някого с отговорността за нашето щастие, но когато застанем пред олтара, първо си разменяме пръстени. Полагаме своята звезда в ръцете на другия, очаквайки той да ни направи щастливи, а ние – него. Все едно колко обичате някого, никога няма да бъдете онова, което той иска да бъдете. Това е грешката, която повечето от нас правят от самото начало. Разчитаме за своето щастие на партньора си, а така не става. Даваме всички онези обещания, които не можем да спазим, и се обричаме на провал.

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by myhata II Вто 01 Фев 2011, 21:33

Баси мамата ,бая кутояжкаига имало,толкова много да се пише за една розичка scratch Мочам
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Marginal Вто 01 Фев 2011, 21:39

Мухич, никъф те нема ф романтиката братчед.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by myhata II Вто 01 Фев 2011, 22:09

Ти на тоа романтика ли му фикаш бе ? Голямкеф lol! lol! Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by ??????? Сря 02 Фев 2011, 01:00

Ами не - по-скоро е опит за аутопсия...

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Mr800Days Сря 02 Фев 2011, 16:53

ква романтиака бре.кат и събуеш гащите и видиш една дълга кафява черта по тях

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by gost Сря 02 Фев 2011, 17:18

Бате, ти сега не ни разтягай локуми, а кажи какво стана с идеята stimi, ти и paparazzo да првите форум?

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Mr800Days Сря 02 Фев 2011, 17:30

за мен не знам ,но тия двамата дето ги споменаваш са доста интересни хора,има арт в тях и съм убеден,че ще е интересно.най малкото щото с тях не се обсъждат теми за цената на чушките и доматите и за болежките на баба им.освен това нямат и външен нужник

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by gost Сря 02 Фев 2011, 17:46

"...и съм убеден,че ще е интересно."
Може, но едно е да седнеш на готова маса да си лафиш, друго е сам да си я направиш, а трето е да поканиш и хора на нея...

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Marginal Сря 02 Фев 2011, 17:48

gost написа:"...и съм убеден,че ще е интересно."
Може, но едно е да седнеш на готова маса да си лафиш, друго е сам да си я направиш, а трето е да поканиш и хора на нея...
Да Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  34302 на масата па е още по лесно ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by gost Сря 02 Фев 2011, 17:53

Свят като цвят / цветен, шарен е светът/...

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Marginal Сря 02 Фев 2011, 17:57

Кефи ме кат е шарено Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  761389 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by gost Сря 02 Фев 2011, 18:58

Какво да ме кефи, приемам го и толкова...

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Marginal Сря 02 Фев 2011, 18:59

gost написа:Какво да ме кефи, приемам го и толкова...
Нямаш ли предпочитания?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by gost Сря 02 Фев 2011, 19:02

Да, имам - комбинация от бяло и зелено. :)

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Marginal Сря 02 Фев 2011, 19:04

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  714860
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by gost Сря 02 Фев 2011, 19:10

Бяло и зелено, не шарено, Марги!

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Marginal Сря 02 Фев 2011, 19:11

ОК ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by myhata II Сря 02 Фев 2011, 19:15

А от кафяфо ? Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by gost Сря 02 Фев 2011, 19:20

Появи се Мух и рече: Бззззззззз... :-)

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by myhata II Сря 02 Фев 2011, 19:23

Да каеш на баща ти пда краде ппо малко :) Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Marginal Сря 02 Фев 2011, 19:25

myhata II написа:Да каеш на баща ти пда краде ппо малко Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  469120 Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  1322
Що?
Тебе кфа щи е далаферата от тфа?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by myhata II Сря 02 Фев 2011, 19:28

Далаферата е че му казвам кой е личи си от 100 км
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Marginal Сря 02 Фев 2011, 19:31

Е, тия с личенето ги разбираш ти.
На мене нищо не ми личи от николко километра.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by 7george Пет 04 Фев 2011, 22:39

Mr800Days написа:за мен не знам ,но тия двамата дето ги споменаваш са доста интересни хора,има арт в тях и съм убеден,че ще е интересно.най малкото щото с тях не се обсъждат теми за цената на чушките и доматите и за болежките на баба им. освен това нямат и външен нужник
И напразно. :-) Много си е романтично. Както се осираш в двора на пейката и сичко ти е наблизо. Копал съм външен нужник/септична яма докъм 4 м. и после стана боуринг и зор, и създадохме работа на едни цигани... Радостен

Вий, родените на асфалта нищо не разбирате... Wink
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Сърца разбивам всякакви!... или  Сърцето ми разбиват всякакви!  Empty Re: Сърца разбивам всякакви!... или Сърцето ми разбиват всякакви!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите