Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_lcapБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Voting_barБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_lcapБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Voting_barБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_lcapБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Voting_barБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_lcapБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Voting_barБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_lcapБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Voting_barБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_lcapБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Voting_barБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_lcapБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Voting_barБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_lcapБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Voting_barБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_lcapБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Voting_barБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_lcapБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Voting_barБате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

+5
7george
kill_u
Mr800Days
Marginal
myhata II
9 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Linko Нед 06 Фев 2011, 18:57

Ти на колко години беше през 1979-та бе, Мухич? И къде и какво работеше тогава та знаеш кое и как е било?
Ами след като ти си се уредил с лъжи и ВРЪЗКИ, защо и други да не го направят бе? Те да не са по-малко тарикати от тебе?
Ти на най-големият тарикат от двете страни на океана ли се прайш сега?

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by myhata II Нед 06 Фев 2011, 18:59

Отфарям ти очите бе Линко ,както ти отфаряш на новите очите преди да дойдат :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by kill_u Нед 06 Фев 2011, 19:11

Личи си колко е заспал стария старшина, аз в професионалния ордър съм почнал да се приравнявам. Даже скоро ми е и първия изпит. Но не му е ясно че даже и с PEng месните малоумници, скоро работа няма да дадат. Социала не се отразява добре на алкохолизирания старец.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by myhata II Нед 06 Фев 2011, 19:14

lol! Как са го изпуснали него ф Канада,бая натягане и метани тряаа да е имало по интервютата,нито годините са му плюс ни професията ,и езика да е фракофон па няма да му стигнат точките ,а бе Линка ти водещ ли беше или придружител ?
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by myhata II Нед 06 Фев 2011, 19:20

Линко там онофа момиче Азура обажда нещо за заеми който имал над 5000 лв не можел да си ходи в Бгто ми ся ако решиш да си одиш мое ли да те запорират,глеам нещо и за паспорти обаждат,ти като вещ в процедурите проучи ли го вече този въпрос ?
Хората питат ?
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by kill_u Нед 06 Фев 2011, 19:36

Не, муха. В Канадистан, всичко е ОК и хората нямат заеми. Кви глупости говориш
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Linko Нед 06 Фев 2011, 19:43

myhata II написа:Линко там онофа момиче Азура обажда нещо за заеми който имал над 5000 лв не можел да си ходи в Бгто ми ся ако решиш да си одиш мое ли да те запорират,глеам нещо и за паспорти обаждат,ти като вещ в процедурите проучи ли го вече този въпрос ?
Хората питат ?
Много си малък за да се опитваш да бъзикаш батко си.
Аз, като вещ в процедурите, нямам никакви притеснения.
А ти пробвай да връзваш някой друг неграмотник като тебе.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by kill_u Нед 06 Фев 2011, 19:52

То, нейсе само в това може да е вещ. В лъгането какво е вършил из казармата, дето освен плющенето на карти и мъжката любов нищо друго не е правил. Ама старост не радост, само красивите спомени замъглени с измислицата остават....
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Linko Нед 06 Фев 2011, 19:53

kill_u написа:... аз в професионалния ордър съм почнал да се приравнявам. Даже скоро ми е и първия изпит.
Е те тука си на прав път вече. Ти си вземи изпитите и разреяителното от ордера пък после ще приказваме за тва кой е малоумен и кой не.
А тоя старшинка-алкохолик и социаладжия, който постоянно споменаваш, не ти е никаква пречка в живота. Ти си гледай себе си.
Пък и не се знае какво те чака теб в бъдещето, та не се изсилвай много много. Дявола си няма работа.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Linko Нед 06 Фев 2011, 19:57

kill_u написа:То, нейсе само в това може да е вещ. В лъгането какво е вършил из казармата, дето освен плющенето на карти и мъжката любов нищо друго не е правил. Ама старост не радост, само красивите спомени замъглени с измислицата остават....
Аз какво съм правил ти не можеш да кажеш, жълтоклюно пате. Още си бил в мъдете на баща си кога съм служил аз в казармата.
И ти ще остарееш и ще умреш бе, смотляк. Освен ако се не обесиш в пристъп на депресия.
За моите старини не бери грижа, за своите си мисли.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Petar Krastev Нед 06 Фев 2011, 22:13

Кил,сега да те питам нещо от твоята специалност.
кажи колко народ работи в Нефтозавода,щото тука в една рафинерия работят 450-500 човека барабар с директора.Тука в инсталацията за производсво на асвалт работи един оператор на смяна,алкилация-2,един вътре и другия вънка се оправят с 10 дистилационни колони наведнъж+един реактор+водна кула+инсталация за неутрализация.И всичко тва-2 оператори,като единия не мърда от контролна зала.Още повече-инсталацията за пречистване на водата-1 оператор на смяна върши цялата работа-съвсем сам.После ти като им кажеш,че в Нефтозавода същата работа я вършат 5000 човека,че и повече-кажи ми как да те вземат на сериозно.Там хората търсят нещо научено,готово да почне работа,а не да търси копчето на парната турбина(пуска се като отвориш крана за парата).Ти знаеш ли че тука по рафинериите няма пълначи по естакадите,а шофьорите сами се пълнят и само ако има проблем звънят по телефона на оператора.
Кви ли не легенди съм слушал за Нефтозавода-че след 17 часа се вадят ракиите и салатите,а какво става вънка никой не го Ебе.Тука ако отидеш необръснат на работа те връщат в къщи,щото не можеш да сложиш противогаз ако се наложи,а за пушене трябва да отидеш извън оградата.Също като в Лукоил,а?
ьКажи после как да те вземат на такава работа,без да си завършил нещо местно,за да сигурни хората в тебе,а не да се случват аварии като в завода-например газоспасяването да се навре с камьона в облака от газ и да гръмне или фурната да има спукана тръба и цяла вечер да излиза черен пушек от комина и на никой да не му направи впечатление.Маргинала по-горе разправяше за машини от по 5000$,ама една такава фурна струва около 5-10 милиона и не можеш да си я купиш от магазина,ами я поръчваш и ще ти я доставят след една година ако си късметлия,през това време кво праим.Ти ако си директор на рафинерия ще вземеш ли някой от Лукоил,щото имал диплома от Асен Златаров,чийто ректор Ралев го заподозряха в кви ли не далавери???

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by kill_u Нед 06 Фев 2011, 22:48

Петре, кажи ми колко прави една рафинерия тука. Демек колко преработва годишно. (спомням си че имах едно интервю за сънкор и като им гледах преработката е около 4 млн. годишно. това във форт макмъри.) Има един показател за рафинериите Соломон, се казва. Той отразява каква е преработката, и колко персонал работи вътре, като част от комплексната му структура. Тоест той отразява и други неща. Затова дали работят 500 човека в една рафинерия нищо не значи. Освен това завода до преди 3 години не беше само рафинерия, ако си слушал както казваш, той имаше един от най модерните полимерни комплекси. Завода има преработка (теоретична 12 млн годишно) по принцип преработва от 6 до 8, зависи от пазара. Тоест двойно от тази на сънкор. И пак казвам не е само рафинерия. Когато напуснах вътре работиха 1650 човека. Сега продължават да ги съкращават.

Другото, това дето си го слушал за завода е верно, но с малко уточнение, 1998 година. От 1999 година от както дойде Лукойл няма такова нещо, човек. Ако искаш вярвай но аз съм ходил и извън българия преди да емигрирам в канададистан и преди това съм ходил в рафинерии. Е мога да ти кажа, че на много места това което съм виждал е същото като в българия. Не говоря за бивши соц републики, говоря за италии и тем подобни. Е верно в Норвегия сърничките се разкарваха в рафинерията ама това е вече, държава с която и тукашните кавали не могат да се сравняват.

Освен това аз нямам никакво отношение към преработката. Моята специалност е съвсем различно нещо.

Последното за дипломата, от асен златаров. Добре, съгласен съм че оня продаваше дипломи, на корумпираните министри в българия. Хубо защо тогава канадистанското правителство я призна тази диплома? А същевременно другите канадистански кавали не я признават. Ерго процедура съм минал, пратили са я същата диплома по надлежния ред. Канадистанската държава, казва ок балък идвай тъдява да чистиш кенефи. Какво излиза че в канадистан има двоен стандарт така ли? Еми ако е така къв е келепира тогава. Двоен стандарт има и в България.


Последната промяна е направена от kill_u на Нед 06 Фев 2011, 23:13; мнението е било променяно общо 2 пъти
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by myhata II Нед 06 Фев 2011, 22:51

Килка що не пробваш в Норвегия,там не вярвам да се кандидатства като Волънтър
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Marginal Нед 06 Фев 2011, 23:52

kill_u написа:Какво излиза че в канадистан има двоен стандарт така ли? Еми ако е така къв е келепира тогава. Двоен стандарт има и в България.
Ше забраиш.
И петорен стандарт да има ф Канадистан, не моеш го сравни с Булгаристан.
Нито можеш да излезеш смокойно да се разхождаш ф Булгаристан, кат си сигурен, че нема да се намери некой да ти изпили Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 66467 , нито можеш да разчиташ, че ако тръгнеш да се съдиш, ше получиш спрафедлифа присъда (ф Канадистан също, НО само ако се съдиш с мръсните лесбийки Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 640213 , докат ф Българиятфа фажи за сички).
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Вода Пон 07 Фев 2011, 00:23

Аз не че съм работила най-хубавите работи тук, но никога не съм имала проблеми да започна работа. Повечето работи съм си ги намирала по обяви във вестник или в бюрото по труда. Единствено съм лъгала, че съм имала в България точно такъв стаж 10 години, но никой не се е интересувал от това. Вече ми е омръзнало да работя и затова вървя към приключване, като за начало тази година Маргинала ми подари един триплекс, от който ще имам все повече приходи. До преди няколко години ми се работеше, но явно вече съм помъдряла достатъчно, отдавам се само на развлечения и екстояжказии.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Mr800Days Пон 07 Фев 2011, 04:52

въх,и като останеш без квартиранти пак маргинала ли ще ти плаща моргиджа.като го платиш обаче след 30 години тогава вече ще те застъпи далаверата и едно ходене по екстояжказии ще настане с другите баби столетнички на парахода за компания

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Marginal Пон 07 Фев 2011, 08:44

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by kill_u Пон 07 Фев 2011, 09:03

[quote="Marginal"]
kill_u написа:.
Нито можеш да излезеш смокойно да се разхождаш ф Булгаристан, кат си сигурен, че нема да се намери некой да ти изпили

Я ела да се разходиш спокойно из North End на Halifax или Dartmouth. Еле след 8 часа вечерта си е пълен suspense.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Marginal Пон 07 Фев 2011, 09:11

Ти пак срафняфаш с тфойто село, сигурно е некфо изключение за Канада.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by kill_u Пон 07 Фев 2011, 10:08

Ха, ами аз сравнявам това което виждам от Канадистана. Нали това е държавата на държавите. Хайде ми обяснете, тогава що ги имат такива местица. Само за последните три месеца има двама застреляни пицажии в Дармунт. В норт енда има серия неразкрити убийства. Е хубо нали мама му стара е Канадистан. Все харно викат било тука.....
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Marginal Пон 07 Фев 2011, 10:20

kill_u написа:Ха, ами аз сравнявам това което виждам от Канадистана. Нали това е държавата на държавите. Хайде ми обяснете, тогава що ги имат такива местица. Само за последните три месеца има двама застреляни пицажии в Дармунт. В норт енда има серия неразкрити убийства. Е хубо нали мама му стара е Канадистан. Все харно викат било тука.....
Кой па го каза тфа - надебеленото?
Иначе, ако не ти е станало ясно до са, дано ти стане ясно за ф бъдеще: тука ги интересува САМО кой, кога и колко е бил жена си § Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 392148 или не Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 392148 детето си или детето на еди кой си + как да стане така, че да откраднат колкото се може повече пари от раята (след като не може повече да крадат от "законни" данъци, се крият по ъглите на улиците и магистралите кат най - долнопробни крадци и глобяват раята за превишена скорост, не - спиране на стоп, не - носене на колан и кфо ли не още (нарушения които сами те - гадните куки вършат често, ма за които нема кой да им направи нещо)) ...
С други тфои проблеми не ги занимавай.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by kill_u Пон 07 Фев 2011, 10:44

Хехехехе. Тоя отговор ми харесва. Излиза че съм прозрял нещата още първата година. Ерго, не съм уникално тъп.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Marginal Пон 07 Фев 2011, 10:55

Ми хареса ти или не, тфа е, те нека си баят колко си искат, че умират за нас и сичките пари които ни крадят и ги прахосфат за боклуци (кат например за по 4 стоп знака на 90% от кръстовищата ф к_урвенската ми провинцийка, а забравят да споменат, че те са нужни само на 20-30% от жените - тия коит не могат да различат лефото от десното и за тфа на кръстофищата се чакат и подканят коя пърфа да мине по 1-2 минути, та да не се джаснат) го правят единстфено за нащо благосъстояние, аз не го гризкам тфа.
Има си други хора коит им верват - болшинстфото които ги търпят и им се фодят по к_урвенската гайда и без които отдафна да са отишли при мръсните комунисти, а имено - на боклука.


Последната промяна е направена от Marginal на Пон 07 Фев 2011, 10:59; мнението е било променяно общо 3 пъти
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Marginal Пон 07 Фев 2011, 10:57

Marginal написа:Ми хареса ти или не, тфа е, те нека си баят колко си искат, че умират за нас и сичките пари които ни крадят и ги прахосфат за боклуци (кат например за по 4 стоп знака на 90% от кръстовищата ф к_урвенската ми провинцийка, а забравят да споменат, че те са нужни само на 20-30% от жените - тия коит не могат да различат лефото от десното и за тфа на кръстофищата се чакат и подканят коя пърфа да мине по 1-2 минути, та да не се джаснат) го правят единстфено за нащо благосъстояние, аз не го гризкам тфа.
Има си други хора коит им верват - болшинстфото които ги търпят и им се фодят по тояжкавенската гайда и без които отдафна да са отишли при мръсните комунисти, а имено - ф боклука.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by myhata II Пон 07 Фев 2011, 11:09

Баят не баят ,ти кенефи градиш и носа от оня остроф не си си подал навън,не може ти схфанем логиката Маргиналче ? Гот
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Marginal Пон 07 Фев 2011, 13:07

Мухич, пак си се побъркал братчед.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by kill_u Пон 07 Фев 2011, 13:46

Мух, я не се занасяй, шефа нали оди у щатите преди месец. Как така да не си е подал носа навън....
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Mr800Days Пон 07 Фев 2011, 14:13

на среща с мормота в пенцилвания

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by 7george Пон 07 Фев 2011, 23:28

kill_u написа:Ха, ами аз сравнявам това което виждам от Канадистана. Нали това е държавата на държавите. Хайде ми обяснете, тогава що ги имат такива местица. Само за последните три месеца има двама застреляни пицажии в Дармунт. В норт енда има серия неразкрити убийства. Е хубо нали мама му стара е Канадистан. Все харно викат било тука.....
Сичко в канада си е било така от край време, че и по-зле. Ама някои са имали много захаросани представи за нея. И сега - що така?
Няма страшно - което не става по лесния начин - става по трудния.

Не знам вий там дочакахте ли сторма, ама тука неска наваля 28 см. - над 2 пъти месечната норма. Много фън.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Marginal Пон 07 Фев 2011, 23:34

Тука фаля и пак ше фали, ма кфо да се праи?
Не мое сички да сме тарикати кат Батето Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by 7george Пон 07 Фев 2011, 23:51

kill_u написа:Не, муха. В Канадистан, всичко е ОК и хората нямат заеми. Кви глупости говориш
Така е, само кредити имат. Тва звучи по-бизнесменско... Заемите ги дават лихварите-изедници и ...приятелите. Няои обаче купуват само кеш и чисто ново.

Съвпаденията със форумни герои са случайни.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна  - Page 3 Empty Re: Бате тука ВИНТЕР СТОРМ чакаме майна

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите