Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_lcapБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Voting_barБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_lcapБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Voting_barБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_rcap 
myhata II (6266)
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_lcapБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Voting_barБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_rcap 
stimi (4915)
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_lcapБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Voting_barБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_lcapБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Voting_barБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_rcap 
7george (3967)
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_lcapБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Voting_barБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_rcap 
danielle (2594)
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_lcapБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Voting_barБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_rcap 
Вода (2380)
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_lcapБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Voting_barБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_rcap 
fluid (2183)
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_lcapБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Voting_barБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_lcapБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Voting_barБай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

+7
Mr800Days
Hullboy
7george
kill_u
Linko
Marginal
myhata II
11 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by myhata II Вто 08 Фев 2011, 21:59

Айде бе какво се услушваш светни го как да дойде,нали ушким си вещ по процедурите ?
Или викаш пак Идиотите да му помагат а ? Голямкеф lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Marginal Вто 08 Фев 2011, 22:02

Кое момче?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by myhata II Вто 08 Фев 2011, 22:04

Еее верно ти там не четеш

Здравейте!
На 32 години съм, не съм семеен. Завършил съм стопанско управление - бакалавър, но не съм работил по специалността, което не значи че нямам опит и знания. Винаги съм работил неквалифицирана работа - в супермаркети, в цех за безалкохолни напитки, работа в склад, продавач-консултант и др. Имам средно ниво на познания по английски език. В днешно време вече почти всеки има компютърна грамотност както и аз, имам опит с аудио и видео софтуерни приложения, опит с графични редактори като фотошоп и др. различни програми.
Проблемът при мене е, че много заеквам и ми е много трудна комуникацията и досега винаги е трябвало неквалифицирана работа да работя, а тук в България от неквалифицирана работа се печели само колкото да не умреш от глад и за квартира. Не можеш да спестяваш за собствено жилище, за хубава кола, а просто работата е изключително несигурна и живееш ден за ден, което въобще не е приятно, даже бих казал е доста стресиращо и ужасно. Както всички знаем извън България от неквалифицирана работа се печели много повече, което дава съответно възможност за далеч по-големи спестявания и спокоен и сигурен живот. Желанието ми е да попадна на заможни и добри хора в Канада със собствен бизнес, които да разберат проблема ми и ако могат да ми подадат ръка и за които бих работил до края на живота си. Бих ги обичал като майка, баща, брат или сестра. Знам, че за някои звучи доста пресилено, но аз съм искрен човек и директно си казвам това, което ми е на сърцето. В Канада никой не познавам, а и в Европа нямам познати. Спрях се на Канада, защото навсякъде съм чел, че е най-добрата страна за живот за емигранти, а и по принцип. Ако остана в България не виждам никакво бъдеще, защото нямам собствено жилище и неквалифицираната работа тук е много несигурна работа, тоест не знаеш колко време ще се задържиш на работното място. Имам шофьорска книжка, кат. B. Знам, че е почти абсурдно някой да се навие, но аз съм длъжен да пробвам, защото става дума за живота ми.
Благодаря на всички и бъдете живи и здрави. Радвам се поне, че вие сте успели и че ви е хубаво.

myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Вто 08 Фев 2011, 22:23

Мух, нали ти уж се бореше да отказваш хората да идват в Канада, какво е това "помогни му" сега?
Искаш да набуташ момъка та да реве после като теб и килката ли? Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by myhata II Вто 08 Фев 2011, 22:29

Що бе ти си баш по процедурата нали си най фещ там !!
Да плаче какво ти дреми още един идиот ф идиотската държава
НИКОГО НЕ ОТКАЗВАМ !!!
КАЗВАМ ИСТИНАТА ,дори и твоите протежета си мълчат защото знаят че съм прав
До сега нещо да съм излъгал или да съм подвел някого бе Линко ?
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Вто 08 Фев 2011, 22:30

Леле мале, Муха...то твоите измислици чет нямат бе, майно!! :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by myhata II Вто 08 Фев 2011, 22:36

scratch
Нещо грешиш майна
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Вто 08 Фев 2011, 22:38

То и нема начин друго да кажеш, Мух.
Пък хората те мразят защото си много честен и им казваш истината в очите, нали? Wink :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by myhata II Вто 08 Фев 2011, 22:41

scratch
Баси мамата,Линко ти чак и ме мразиш ли бе ? Объркан Шокиран Изненадан Уплашен
А бе верно ти тея форуми много на сериозно ги взимаш значи Ти си господаря
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Вто 08 Фев 2011, 22:47

Аз не съм "хората" бе, умньо.
Аз съм Черният Полковник, пенсията-алкохолик, комуниста и т.н. Не мога ги запомня всичките. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by kill_u Сря 09 Фев 2011, 10:07

Глей ти, на 32 години и сега решил да идва в Канадистан. Я му отворете очите за процедурата по френската част. Там щом кацне и рога на изобилието ще се отвори над него. Щото с бакалавърска степен и без стаж, не може да мине изискванията по федералната процедура и задника си да скъса.

Ама от друга страна, гледам че не могат да си запълнят бройката по федералната, може и да му се отвори парашута там.....

Иначе лошо няма още един на социал системата и без това е напълнена с такива....
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by myhata II Сря 09 Фев 2011, 20:44

Ми нали и аз това казвам със съветите на Линко да иде най мноо на социал Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by 7george Чет 10 Фев 2011, 20:46

..подайте ръка - не става то така. Помага се на близък човек, на приятел или роднина, когото познаваш добре и знаеш какъв човек е. Или си изял 1 буца сол с него. Щото тоя Грийн Форест, като гледам, не са му много ясни работите в анада. Щял да процъфтява с невалифицирана работа. И да дойде, утре ще реши друго, да си сменя професията или страната пак, и това "до гроб" ще го забрави.

И как се докарват хора без търсени професии от работодатели сега - никак. Да му помогне някой с бизнес. Мухата примрно, нали е богаташ. Да отвори дюкян няъф и да го наеме, като е такъв самарянин.

Работата е ясна - помогни си сам, да ти помогне и господ.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Чет 10 Фев 2011, 21:02

Абе хем съветите на Линко не струват, хем вика "Линко подай ръка на момчето". Какво излиза сега?
Излиза, че Мухата иска да направи мръсно на момчето.
Що така гаднярската бе, Муха?

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by myhata II Чет 10 Фев 2011, 21:03

Далечнаъа 2007 ,бях отворил и затворих след 3 месеца а мерси ,не ща и да чуя повече Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by myhata II Чет 10 Фев 2011, 21:16

Linko написа:Абе хем съветите на Линко не струват, хем вика "Линко подай ръка на момчето". Какво излиза сега?
Излиза, че Мухата иска да направи мръсно на момчето.
Що така гаднярската бе, Муха?

Излиза че се услушваш някой да не ти прави номер бе :) Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Чет 10 Фев 2011, 21:37

И кво ме бърка мене дали някой ще ме пита за нещо, което изобщо не му е нужно?
Аз казвам каквото знам без да се интересувам с каква цел е зададен въпросът и до колко ще му е полезен на човека моят отговор.
Много ме питат просто за да сравнят инфото получено по други пътища. Някои ми вярват, други пък не. Това си е в реда на нещата.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Hullboy Пет 11 Фев 2011, 14:37

Ajde Linko nali beshe golemia razbirach po procedurite za Kanada.
Pomogni sega na choveka. Ama ste pomognesh kolkoto na onja deto uz mene me bil vozil s kolata nasam natam a posle ti si mu bil pomognal. Taka si mu pomognal che choveka si oste v Bg. sled tvojata bezcena pomost.

I nesto maj smeni plochata.
Smeeshe se na diplomata na Hullboy che bila ot kolez, i za kakvo trjabvalo da uchi chovek v Kanada kolez sled kato imal diploma ot universitet v Bg?
E za tova se uchi za da vzemesh studentski zaem, da vzemesh kreditni linii, da vzemesh po goljami limiti po kreditni karti koito posle da izpolzvash za sobstven biznes a ne da hodish da rabotish po stroezite dulgerin kato teb. Na studenti davat oste na parvata godina dokato uchat. Obratno na takiva kato teb ne davat.


Prosto izpolzvash sistemata lakomita na bankite.
Za tjah studenti v kolezi v universiteti za naj cenite badesti klienti.
Logikata im e:
Dai sega na tia da im dadem pari na zaem. Te ste vljazat v kapana stoto sega samo za kuponi i partita misljat. Ste zadlaznejat edni 50 000 $ i posle ste im gi vzemem s lihvite.
Otdelno tezi hora e po verojatno da imat dobre plateni raboti zastoto imat diploma i riska ot neplastane e po malak pri tjah ot kolkoto ot njakoj ne zavarshil kolez, bez diploma ili na social kato teb.


Ama maj pochna da razbirash kak raboti sistemata v Kanada i sega druga pesen zapja che maj e po dobre da se ide na uchiliste v Kanada.
Ostava sega da kazesh ti koga ste idesh da vzemesh diploma v Kanada ili cjal zivot ste go karash dulgerin po stroezite.


Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Mr800Days Пет 11 Фев 2011, 15:13

що занимаваш човека с глупости.ми те тия неща които го питаш са много далеч от неговата компетенция.питай го например кой с кого се е развел,на кой жена му го е напуснала,кой стар ерген и нямал деца ,кой бил лъжец и нямал триплекс,питай го за ей тия неща ,на нещастника там му е силата.не му съсипвай живота ,той без клюка не може да живее.доказвал го е стотици пъти когато няма или няма акъл да използва други аргументи .
смешник.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Пет 11 Фев 2011, 18:45

lol! lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Marginal Пет 11 Фев 2011, 18:49

Линка, щи изпаднат пломбите Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето 177455 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Пет 11 Фев 2011, 20:09

Аз зъби нямам, той за пломби ми говори.
lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by myhata II Пет 11 Фев 2011, 21:24

То и професор Вучков така се смеее :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by filipne Съб 12 Фев 2011, 01:51

Marginal написа:Линка, щи изпаднат пломбите Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето 177455 ...

Откакто му казах, че е пишман оптимист се скъсва от смях, вероятно да покаже колко весел и жизнерадостен е Радостен

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Съб 12 Фев 2011, 12:48

filipne написа:
Marginal написа:Линка, щи изпаднат пломбите Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето 177455 ...

Откакто му казах, че е пишман оптимист се скъсва от смях, вероятно да покаже колко весел и жизнерадостен е Радостен
Оставаше и да ме бърка какво ми казва един ревльо и мрънкач.
lol! lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Mr800Days Съб 12 Фев 2011, 13:06

кой тоя бе,дай по вече информация

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by filipne Съб 12 Фев 2011, 13:20

Linko написа:
Оставаше и да ме бърка какво ми казва един ревльо и мрънкач.

Кой е тоя мрънкач дето ти трови позитивното и жизнерадостно съществувание бре старши ?

Не разбра ли вече че лъжите ти повторени 1000 пъти не вървят тук ? В бгканада вървяха защото публиката беше голяма и все имаше някоя заспа да ти повярва ама тука никак не става. Та сам си си виновен, благодарение на самият теб няма как да тиражираш очевидни лъжи по мой адрес в бгканада.
:)

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Mr800Days Съб 12 Фев 2011, 13:54

да Mr1000лъжи,кой ли вече му се вързва на лъжите на старшината

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Съб 12 Фев 2011, 14:02

Mr800Days написа:кой тоя бе,дай по вече информация
Той сам се обади, немаше нужда да го посочвам. Голямкеф

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Linko Съб 12 Фев 2011, 14:07

Mr800Days написа:да Mr1000лъжи,кой ли вече му се вързва на лъжите на старшината
Наистина вече никой не се връзва на лъжите ти.
Като гледам поради това и ти изгуби интерес към тях.
За толкова много време само една измислица - за кондото в Лондон.
Триплекса в Монреал вече не съществува, апартамента на Слънчев бряг също, МЛ-а остаря. Абе нищо ново.
Голем застой.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето Empty Re: Бай Линко недей да мълчиш Подай ръка на момчето

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите