Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_lcapЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Voting_barЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_lcapЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Voting_barЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_lcapЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Voting_barЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_lcapЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Voting_barЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_lcapЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Voting_barЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_lcapЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Voting_barЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_lcapЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Voting_barЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_lcapЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Voting_barЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_lcapЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Voting_barЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_lcapЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Voting_barЗа плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

+4
Linko
Marginal
Вода
myhata II
8 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by filipne Съб 26 Фев 2011, 19:26

Linko написа:
А какъв е процента на публично обявените работни места и шуро-баджанащината няма никаква връзка с темата.
Това дали са 10 % или 1% местата дето се обявяват публично е само статистика. А констатацията относно връзкарството си е чисто субективно виждане, каквото си има всеки. Аз може да смятам, че то е примерно 3 пъти по-голямо от това в България, но това само по себе си не ме прави мрънкач.
\

Значи който каже, че има голяма шуро-баджанащина в Кебек и че работните места се крият не е плачко така ли ?

Ми те всички мои мнения , които ти наричаш мрънкачески са сами по себе си субективни виждания, "каквото си има всеки" и следователно съгласно твоята логика не са мрънкачески.

Голям лицемер си Линко. Интересно ми е как ще се обърнеш като фурнаджийска лопата в момента в който Клисуров започне открито да изразява възмушението си от повсеместната връзкарщина лансираща местни полуидиоти.


filipne
Писачко
Писачко

Брой мнения : 591
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by filipne Съб 26 Фев 2011, 19:28

Linko написа:Почна да я усукваш вече, това си е половин признание за лъжите.
Събира информация за себе си ама друг път. Това само в мухинската ти глава може да се роди.
Ами да беше видял профила на жената бе, муйо. Те двамата си нямат нищо общо нито като образование, нито като експерианс. Как може да ръсиш подобни глупости не разбирам. Трябва наистина да си мног тъп бе, майно.
Ами то е все едно аз да търся работа като представя профил на пианистка от консерваторията бе.
Ба си смешника си.

Не се заричай че и той не търси защото няма да си прав.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by 7george Съб 26 Фев 2011, 19:31

Аз много се съмнявам, че тая тема е пусната с цел да се помгне на жената, щото така просто не става. Аз, за да кажа за някого където трябва нещо, трябва да го познавам лично. П0-скоро се очава да се дадат идеи, как да се търси и намери работа. Работодатели в тоя форум не четат, вече... :-)
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Linko Съб 26 Фев 2011, 19:32

filipne написа:Интересно ми е как ще се обърнеш като фурнаджийска лопата в момента в който Клисуров започне открито да изразява възмушението си от повсеместната връзкарщина лансираща местни полуидиоти.
Защо пък ще трябва да се обръщам на не знам какво си. Ако това стане то веднага ще го нарека плачко бе , Филчо.
Говорим в момента за това какво е казал досега и дали то дава основание да бъде наречен така.
Колкото и да съм ти противен и затова да гледаш винаги да ми противоречиш, то трябва и реални основания да има за това. Само с едната гола неприязън не става.

А то утрешен ден и аз мога да се превърна в плачко, никой не е застрахован от това.
Въпроса е че днес си ти, мухчо, килката и сие, а Клисуров не е. За утрето ще си говорим като дойде.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Linko Съб 26 Фев 2011, 19:39

7george написа:Аз много се съмнявам, че тая тема е пусната с цел да се помгне на жената, щото така просто не става. Аз, за да кажа за някого където трябва нещо, трябва да го познавам лично. П0-скоро се очава да се дадат идеи, как да се търси и намери работа. Работодатели в тоя форум не четат, вече... :-)
Аз също съм убеден, че така не става, но явно Клисуров е на друго мнение. Не вярвам да има някакви скрити подбуди като например да търси работа за себе си. Каквито смешки разправя мухата.
По-скоро се надява не до толкова на това някой работодател, четящ форума, да я назначи на работа, а някой да даде инфо къде би могла да аплайва като се има предвид профила й.
Това дори Мухчо го е разбрал, защото му казва директно, че така няма да стане.
Мухича написа:Клисурка така няма да стане,докато някой не обади за твоя човек нема да стане,как виждаш ситуацията сега скивай
Има отворена позиция в компанията и тя е точно за нея ,Пешо който работи в тая компания скива обявата и си трайка,щото Пешо нито познава твоя човек нито може да му е гарант ,демек Пешо си пази ляба и се скрива като мишок,ок все пак да кажем не му дреме и ти обади за позицията а познай кой ще ти се обади от ЕЙЧ АР и ще пита КОЙ ВИ ДАДЕ ИНФО ,Не може така това е вътрешен конкюрс и бла бла и се връщаш в изходна позиция разочарован и псуващ

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by filipne Съб 26 Фев 2011, 19:40

Linko написа:
А то утрешен ден и аз мога да се превърна в плачко, никой не е застрахован от това.
Въпроса е че днес си ти, мухчо, килката и сие, а Клисуров не е. За утрето ще си говорим като дойде.

Ама според теб. А всички знаем какъв лицемер и лъжец си и как си готов да оплюеш всеки, който те е правил на маймуна. Така че твърдението ти няма никаква стойност. Не само тук но и в бгканда където колиш и бесиш на воля. И там отдавна не вярват на плоските ти лъжи за мрънкачи и прочие тъпизми.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Linko Съб 26 Фев 2011, 19:47

Ама според теб. Точно пък теб ще слушам за това кой, кого, къде и на какво е правил еди-кой си.
И аз не съм нито проповедник или политик, нито пък продавач на нещо си, та да искам хората да ми вярвят.
Все ми е тая кой ми вярва и кой не, аз просто казвам каква е истината.

Но да ти кажа, бая са тези дето ми вярват. Пощата ми се препълва редовно, а като дойдат хората тук и ми се обаждат да се видим. Това за мен значи нещо, ако и за теб да не е така.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by myhata II Съб 26 Фев 2011, 19:56

Аз кога мога да се срещна с вас ?
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Linko Съб 26 Фев 2011, 20:05

С кои искаш да се срещнеш, Муха?

Учтивата форма на обръщение в ед. ч. изисква главна буква, майно. Иначе се разбира, че става дума за много лица.
Е неграмотен си си бе, пич. Що се обиждаш на това не ми е ясно!?!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by myhata II Съб 26 Фев 2011, 20:16

Толкова съм неграмотен че знам кога е официален и неофициален разговор :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by filipne Съб 26 Фев 2011, 20:25

Linko написа:
Все ми е тая кой ми вярва и кой не, аз просто казвам каква е истината.

Истината според теб. Истината, която не е нищо повече от твоето лично субективно възприятие.

Всеки път когато някой ти покаже и докаже колко лъжлива е истината ти започваш да злобееш, простееш, триеш и гониш за да няма как другите да видят и истнина различна от твоята. Това си ти и всички те знаем.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Linko Съб 26 Фев 2011, 20:29

Ами знай си ме бе, Филчо.
И какво то това, че ти и още няколко твои аверчета мислят така?
Какво променя това?
Нищо.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by myhata II Съб 26 Фев 2011, 20:32

Много хора го мислят това Линко,съвсем сериозно ти го казвам
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Linko Съб 26 Фев 2011, 20:40

Твоите приятелчета и на Филката са едни и същи бе, Мухчо.
Нали сте си лика-прилика всичките, нема как да не мислите еднакво.
lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by kill_u Съб 26 Фев 2011, 20:53

Linko написа:Всичко което е публикувано във форума е публична информация, Муха. Не ти трябва никакво разрешение за да п цитираш.
Давай да видим какво си видял.

Мухата с цел си пита, ерго оно си пати един път в ком форума дето ме цитира и го изтриха там.....
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by 7george Съб 26 Фев 2011, 21:08

Linko написа:Всичко което е публикувано във форума е публична информация, Муха. Не ти трябва никакво разрешение за да п цитираш.
Давай да видим какво си видял.
И аз мисля, че въф тоя форум няма забрана за публикуване на лични данни за когото и да било. И той не е подфорум на оня другия... Остават моралните съображения, за който ги има.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Mr800Days Нед 27 Фев 2011, 06:34

ха,ха ,поредното излъгано камилче с няколкото унивеситета ,плод на пропагандата на форум бгканада и няколкото мушенници които го управляват.
търсила си госпожата работа,ми да ходи да мие чинии и да чисти еврейски къщи,ама и тя бял човек в българи видяла жабата ,че подковават коня и си повдигнала и тя крака.аз ,ако съм на нейно место ще съдя линко,гейца и цялата им банда дезинформатори които се любяват със съдбите на хората.
ми тя тази жена с тези образования,квалификации,експирианс и езици в брюксел щяха да я лапнат като топъл хляб със 100К еуро годишна заплата,ма канада ,та канада.такива амсалаци не ги съжалявам,нека си чупи главата ,като се е доверила на неправилните хора.сега явно и става ясно,че по добре е била когато е била първа на село отколкото сега втора в рим.
та ,той който е оправен и в българия ще се оправи,не му трябва да ходи чак в канада за да разбере,че нищо не става от него.
ето ме и мен за пример,стоя си в българия и докато си въртя синджирчето изкарвам една тираджийска канадска заплата,е що ми трябва тогава да въртя геврека в канада ,когато мога да си въртя синджирчето в българия без потен вода да пия.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by kill_u Нед 27 Фев 2011, 08:11

Тая кака с CV то някой я излъгал, че ще стане менжър тъдява в Кануната. Нека ходи да чисти кинефи сега, не е толкова зле ще свикне на втората година и ще си свирка. Като почне и хапчетата ще е най добре.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Linko Нед 27 Фев 2011, 09:52

Mr800Days написа:... та ,той който е оправен и в българия ще се оправи,не му трябва да ходи чак в канада за да разбере,че нищо не става от него.
ето ме и мен за пример,стоя си в българия и докато си въртя синджирчето изкарвам една тираджийска канадска заплата,е що ми трябва тогава да въртя геврека в канада ,когато мога да си въртя синджирчето в българия без потен вода да пия.
Абе лъжите ти са толкова много и разнопосочни, че сам объркваш лековерните хорица като Мухта, Хълката и сие. Не знаят вече на какво да вярват бе, фантазьоре.
Я глейте кви ги разправя батко ви Иван в форума на нашенците от Англия, където се подвизава като CanBoy и е извесетн като "Канадеца":
МрБезбройлъжи написа:то възможности за бизнес има ,ама пара няма.ей ги 5 коли стоят в гаража и чакат някой да ги наеме.добре ,че е лятото та българоангличаните и българоамериканците да оправят малко бюджета
---------------------
няма респект,няма уважение.има само злоба и завист,български национален спорт
---------------------
ей сега ходих да си подновя застраховката.в българия са станали любяти и мародерите,вдигнали са гражданската с 50%.за гражданска и каско 3500кб на 5 години ме дръннаха 2400лв.ми аз в канада когато колата беше на 2 год.плащах 860д ту уей/демек гражданска и каско в едно/ 960д или по днешния тояжкас 1300лв.
в бг. е любяти и обирджийството,не идвайте тука,стойте си в британия
на всичко отгоре ми вдигнали и данъка от 630лв. на 690.и все плачат ,че пари за бюджета нямало

Кое е верното сега, а?
Верното е това дето ти е написал един от новите ти съфорумници:

Аз пък като всеки път като видя nickname-a ti си представям тяло с празна кутийка от бира(can) вместо глава

Ама много точно казано.
lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by myhata II Нед 27 Фев 2011, 09:57

Бай Линко тряаа те направят за Форумен шериф,я кажи за Гайката още ли пише в "БГМАМА" ? Голямкеф lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Marginal Нед 27 Фев 2011, 10:20

Батето бая послъгфа ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by myhata II Нед 27 Фев 2011, 10:24

Що пък решихте че е батето ?
Само едно куче кара камион и дава коли под наем ,ако батето е пич ще се регне тука и ще обади ,а кой бил кликара се видя мноого от давна lol! Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Marginal Нед 27 Фев 2011, 10:28

Ми щот си му четеме измишльотините от край фреме.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Mr800Days Нед 27 Фев 2011, 11:38

бай линко на тебе разбира ли ти главата изобщо от маркетинг,как да продаваш.аз имам вече няколко резервации за лятото пък който иска може да се любява със стратегията ми.казвам това ,което искат да чуят изтънчените имигрантски уши,това продава.и моля ти се не ме плачи,за сезона правя толкова пари ,колкото ти барабар със социала и мистерията не можеш да изкараш за година.и това ми е като странична ,допълваща дейност ,да прибавя някой лев към бюджета.основната ми дейност е казано на канатски pawn shop brocker,раздавам пари с/у залог и печеля от лихви.целогодишно.и за сега нямам никакви оплаквания.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Linko Нед 27 Фев 2011, 12:22

Дреме ми на мен за измислиците ти.
Само това исках да е ясно, че ги приказваш не според както стоят реално нещата, а според ушите, които те слушат. Сам си го каза.
И в новият ти форум хората бързо са те рабрали що за стока си като гледам.
Ta Canboy e един от неграмотниците тъдява...
---------------------
...считам за пълна подигравка към френския да блещиш, някакви фрази за първолаци
---------------------
дразнят ме кухари като канбой, дето мислейки си че чистенето на кенефи в С Америка ще ги направи бизнесмени в БГ
Можеш да лъжеш един човек за дълго време или да излъжеш всички за кратко време, ама да лъжеш всички и винаги няма как да стане.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Mr800Days Нед 27 Фев 2011, 12:58

Само това исках да е ясно, че ги приказваш не според както стоят реално нещата, а според ушите, които те слушат
ми старши,най накрая и аз да прихвана нещо от цялото ти творчество.
ти я по добре ми кажи кога ти остава време да оправяш младата си жена след като денонощно кибичиш по интернационалните форуми.ей старши внимавай,че комшията не спи,пардон не се отчита денонощно пред монитора докато ти нюхариш като глуха кучка кой кво и къде казал.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Linko Нед 27 Фев 2011, 14:00

Абе ти като си толкова голям "оправяч", гледам колко опази твоята жена.
За мен се загрижил...
lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Mr800Days Нед 27 Фев 2011, 14:34

ами заради това те предупреждавам,че целодневното ти кибичене по форумите и нюхарене кой къде пръднал до добро няма да те доведе.ма ти си знаеш твоята.бе напани са малко,създай нещо ,направи нещо ,стига си се изхранвал от социални подаяния и кибичене по разните му там форуми.похвали се и ти с нещо позитивно,нещо създадено от твоя интелект или от двете ти леви ръце.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by myhata II Нед 27 Фев 2011, 14:36

A де ,а ама за тая работа се иска гъз и пот :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Mr800Days Нед 27 Фев 2011, 15:10

аз бих добавил и акъл.нещо дето нашия жандармерист едва ли е в състояние да си достави за разлика от всенародната форумна любов с която е залят поне според неговите твърдения.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Linko Нед 27 Фев 2011, 18:14

И хич акъл да нямам, това не променя факта, че си цървул с напъни да се прави на бизнесмен.
И че хората си те представят с глава от празна бирена кутия.
При това хора не от "моя" форум, които веднага би определил като мои слагачи.
lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За плачкото Клисуров и как да си намерим работа  - Page 2 Empty Re: За плачкото Клисуров и как да си намерим работа

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите