Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Нова тема Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Нова тема Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Нова тема Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Нова тема Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Нова тема Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Нова тема Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Нова тема Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Нова тема Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Нова тема Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Нова тема Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Нова тема Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Нова тема Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Нова тема Vote_lcapНова тема Voting_barНова тема Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Нова тема Vote_lcapНова тема Voting_barНова тема Vote_rcap 
myhata II (6266)
Нова тема Vote_lcapНова тема Voting_barНова тема Vote_rcap 
stimi (4915)
Нова тема Vote_lcapНова тема Voting_barНова тема Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Нова тема Vote_lcapНова тема Voting_barНова тема Vote_rcap 
7george (3967)
Нова тема Vote_lcapНова тема Voting_barНова тема Vote_rcap 
danielle (2594)
Нова тема Vote_lcapНова тема Voting_barНова тема Vote_rcap 
Вода (2380)
Нова тема Vote_lcapНова тема Voting_barНова тема Vote_rcap 
fluid (2183)
Нова тема Vote_lcapНова тема Voting_barНова тема Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Нова тема Vote_lcapНова тема Voting_barНова тема Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Нова тема

Go down

Нова тема Empty Нова тема

Писане by A-???? Съб 12 Мар 2011, 20:25

Бързам, значи, да пусна още една нова тема преди Маргинала да е ударил кепенците.
Събота вечер е.
Немам кво да правя и съм самотен и смотан и си викам: "що пък да не се изявя в некой форум?" та да ми мине, като мазола дето го получих онзи ден.
Та така.
Въпросът е къде баш да се изявя.
т.е. на каква тема де...
щото Линко и всекакви дето ника им завършва на "ко" са бита карта.
Натикахме ги на кучето дето слънце не огрява т.е. в БГКанада.
Интригата дали батето ще прасне стими завяхна като препикано мушкато след изгонването на стимката и сепукото на батката във връзка с туй.
Политическата мръсна пяна в Бг може да вълнува мухата и ванело.
А дали сганта е на светло и топло само 7Джорджа е способен да се терзае от туй.
Така, че остават за изява принципните и серьозните въпроси!
Обаче, туй са неща колосални и касаещи базата и не са за разискване баш събота вечер.
:)

A-????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by Ronin Нед 13 Мар 2011, 23:45

Батката ежедневно си праи сетояжкао, което, както и триченето е древна българска традиция.

Ronin
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by A-sgan Вто 15 Мар 2011, 00:41

"Напускането" от Линко на БГКанада е от тез епохални събития, за които трябва да се говори.
Защото той не даде нишан, че ще си ходи, а ся се въззправя никой си и ни казва "чао" от името на линко. Желае му нови творчески успехи и ни казва кво мислел Линко.
Линко може да е всичко,ама не е безсловесен. А и с него кви ли простоии не сме си казвали, та аз много не вярвам на тез работи.
Драги Линко!
Ела си тук, във форума на изгонените, дет ти е мястото, да си говорим на воля. Аз ти гарантирам, че Маргинала нема да те изгони. Ако не правиш някои неща, ма то ти си окомуш момче и ги разбираш тез работи. Тук не е БГКанада.
А можеш и да пишеш анонимно, като Линко, разбира се.
Изобщо свободата, Линко, се намира на върха на щика на калшника.

A-sgan
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by A-sgan Вто 15 Мар 2011, 23:51

Ние хресваме лешоядите!
Като Моисей!
Затова фанахме пътя през пустинята, та и за лешоядите да има далавера.
Щото ако ще се давиме лешоядите саммо ще гледат.
Смайли с българското

A-sgan
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by gost Сря 16 Мар 2011, 13:45

А-сган, поздравления за брилянтната метафора и елегантния отпор на Лешояда( защото аз не харесвам лешоядите)! :-)

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ?????? Сря 16 Мар 2011, 19:21

Абе, gost, ти разбираш от метафори толкова, колкото прасе от кладенчова вода и както винаги си не на място. Голямкеф
Лешояд се кръстих по-повод на призива Линко да дойде, да се обяснява тук, за да не се отличавам от тълпата един вид. Голямкеф
Не, "Не харесвам" лешоядите - "Ненавиждам ги!"
Понякога обаче лешояд-лешояда изяжда за да му бъде "даден урок" и за да се спази закона за естествения подбор, разбира се. Wink
Някой беше прав като каза, че без Линко Форума ви е умрял, защото няма кой да ви докарва нови попълнения.Въпросът е, че на повечето интелигентни хора не им се нрави идеята насилствено да бъдат заставяни да пишат в неинтелигентна среда, освен ако не си правят гаргара с нея, разбира се. cheers

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ??????? Сря 16 Мар 2011, 21:20

Мърша, бягай малко до Япония. Хем да по-хапнеш, хем да почистиш.

Един път няой да шавне у форума на седмица, пак бива. Важното да има къде, ато събареш матрял за споделяне. Neutral Neutral

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ???? Сря 16 Мар 2011, 21:58

Понеже тук непрекъснато се размахват приказки за интелекта, та и аз да пусна мойте 2 цента в дискоса, Изповедалня е все пак.
Нема никаква далавера да си с голем интелект. Това да не е к у р?
Никой не може да го види. А мнозинството хора те ненавиждат. Разбират че си различен и не искат да си играят с теб.
И тогава се налага да станеш умен и да пишеш във форуми с тъпанари.
Смайли с българското

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ???????? Сря 16 Мар 2011, 22:55

Голямкеф (Xaйде да ви направя малко оборот.)

Хахаха смешката на деня!!! И защо реши, че мнозинството хора те ненавиждат? Зависи какви са хората бих казал. Човек си подбира средата и обществото според нивото си. Wink
Аз например от известно време пиша в един Форум (да не се разбира БГ Канада) и смятам, че мнозинството хора са доста интелигентни.
Чак да ти е кеф да си общуваш с такива хора. :-)

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ???????? Сря 16 Мар 2011, 23:35

Възпитаното поведение прави общуването приятно, а не интелекта.
Разбирам аз, че ти е приятно да общуваш с интелегентни. А на тях приятно ли им е?

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ??????? Чет 17 Мар 2011, 00:36

Нема никаква далавера да си с голем интелект. Това да не е к у р?
Никой не може да го види. А мнозинството хора те ненавиждат. Разбират че си различен и не искат да си играят с теб.
аз за какво испростявам фтоя форум? омръзнало ми е да се правя на умен, да нося костюми и вратовръзки... релакс един вид, мозъчен масаж. И - утре е празник: повече зелена бира, по-малко тревожни мисли!

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ???????? Чет 17 Мар 2011, 00:39

Възпитан написа:Възпитаното поведение прави общуването приятно, а не интелекта.
Разбирам аз, че ти е приятно да общуваш с интелегентни. А на тях приятно ли им е?
Да
P.S.Този Форум не е образец за възпитание. Съжалявам, но който и да попиташ от четящите ще ти каже, че е бил свидетел на грозни картинки и то не без съдействието на някои от най-активните участници или техни приятели, изявяващи се анонимно.Причина: Не им се вместваш в техните норми на поведение (Голям праз!).Това отблъсква хората.(Вие вече си жънете плодовете, де.Излишно беше да го казвам.)
Айде лека нощ, че ме налегна скука и отивам да спя! Сън

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ???????? Чет 17 Мар 2011, 00:45

Нашенец написа:аз за какво испростявам фтоя форум? омръзнало ми е да се правя на умен, да нося костюми и вратовръзки... релакс един вид, мозъчен масаж. И - утре е празник: повече зелена бира, по-малко тревожни мисли! .
Като гледам колко неграмотно пишеш , надали въобще си слагал някога костюм и вратовръзка, с изключение може би на сватбения си ден, ако си имал такъв разбира се. Голямкеф
Айде стига ви засега оборота! До нови срещи може би през 2012, ако сме живи. Wink

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ????-? Чет 17 Мар 2011, 05:57

бе казах ли ви Аз че един ден и бай ти Линко ще се пенсионира от форумите, а вие не ми вярвахте. А той взе че си помисли за безсмъртие Голямкеф

????-?
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by gost Чет 17 Мар 2011, 06:33

by Лешояд Yesterday at 18:21
Абе, gost, ти разбираш от метафори толкова, колкото прасе от кладенчова вода и както винаги си не на място.
Лешояд се кръстих по-повод на призива Линко да дойде, да се обяснява тук, за да не се отличавам от тълпата един вид.
Не, "Не харесвам" лешоядите - "Ненавиждам ги!"

Абе, както искаш си се кръщавай, както винаги, обаче, ти не си разбрал! Метафора е, че сме поели пътя през пустинята, а накрая на този път се отваря друг път, ма ти не може да знаеш за него...
Ако искаш обичай, ако искаш ненавиждай лешоядите, но точно като лешояд се радваш на това, че някой се дави /според теб, де!/.
Повечето хора предпочитат да виждат това, което искат, но ако направят крачка назад, ще видят по-добре как стоят нещата... А ти най-напред проумей, че не си център на света, за да не си смешен! Wink




gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ?????? Чет 17 Мар 2011, 08:58

Не съм смешен, дори и да застана в центъра на света. Wink
Някои хора, каквото и да направят все са си те, докато за други е поредица от издънки и глупости.
Хаха това за безсмъртието ми хареса.Дали до една седмица някой ще го помни въобще? Голямкеф

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ?????? Чет 17 Мар 2011, 09:00

На мен не ми липсва, а на вас? Радостен

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ???? Чет 17 Мар 2011, 21:54

На мен Лешояда поразително ми прилича на Линко!
А на Вас?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ???????? Чет 17 Мар 2011, 21:58

Толко Интелект може само Стими да ръси!
Задачка-закачка!
Кой е gosta-a?

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by StPatric Чет 17 Мар 2011, 22:13

Кой нормален човек пише по форуми днес?
Днес всички сме ирландци!
Смайли с българското

StPatric
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by 7george Чет 17 Мар 2011, 23:20

Нова тема - стари гости. cheers
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by gost Пет 18 Мар 2011, 03:59

Верно, стари гости сме и стоим на тъмно... :-)
А ти добре си се сетил, Севън, да пуснеш тук мисли на Буров. Като че ли за днес писани! Смайли с българското

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ????-? Пет 18 Мар 2011, 13:15

ДругЮзер



Кой е gosta-a?
АЗ Голямкеф

????-?
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by ?????? Съб 26 Ное 2011, 11:04

за 2012 - 2013:
..........
При преминаване границата между октавите – Реалностите на Светове от 3-то и 4-то Измерение - ще има три дни и половина на мрак и пустота. Тези 3-4 дни съответстват на преминаването на Земята и всичко което е на нея през Фотонния Фронт. В този случай всички планове на Битието на Земята започват да навлизат в синхронизация с честотата на Сияйната Светлина. Този период ще бъде предшестван от още няколко дни. Външните ръбове на пояса на Фотонния Фронт са много плътни, те се определят от структурата на тази енергия. Ето защо, частиците от тази енергия ще закрият слънчевите лъчи напълно. Пълен мрак ще покрие Земята. Първоначално ще настъпи сумрак, а след това пълен мрак, после слабо просветляване и след това блестящата, ослепителна светлина на Новия свят! Този нов свят ще бъде осветен 24 часа в денонощието.

Заедно с общото потъмняване ще настъпи хлад, който при настъпване на пълната тъмнина ще премине в смразяващ студ. Непрогледния мрак ще предизвика у хората усещането за безкрайна Пустота във всичко. Фотонната енергия ще започне да трансформира атомите в телата на хората и животните с повишаване на техните вибрации. Дишането на въздуха наситен с Фотонна Енергия, ще изпълва телата с енергия, подобно на приемането на здравословна храна с витамини. Това означава, че хората няма да чувстват силно необходимост да се хранят. Пиенето на видоизменената вода също ще запълва телата с допълнителна енергия. В бъдеще човечеството изцяло ще се откаже да приема храни от животински произход, и ще удовлетворява своите нужди от храна, като употребява само растителна храна.

Как да се държим в цялата тази ситуация?


Най-важното условие за успешен преход в Новия свят – е спокойствието и яснота на мисълта. Съберете около вас близките си хора и им обяснете текущите и предстоящи събития.
Медитация - е нещото, което може да подпомогне връзката между истинното АЗ с онези Наставници, Водачи, Висши Същества, които ще бъдат наоколо. Медитацията ще ви помогне да бъдете забелязани от тях и да имате постоянна връзка с тях. Наставниците, Висшите Същности ще могат да ви дават указания, следвайки ги вие ще можете правилно да се държите и да помагате на своите близки. Този канал за връзка, който, да речем, вие без особен успех сте се опитвали да изграждате преди Квантовия Преход, ще бъде успешно построен преди и по време на Възнесението. Успокоени, размишлявайте и съзерцавайте вътре в себе си, и вие ще видите един нов свят и неговите представители. Те са близо до вас! Настройвайте техниката си за отваряне на Третото, духовното око. И вие ще го отворите, и ще видите онова, което е невидимо за другите! Установете контакт с Водачите.

Техниката на ритмичното дишане на йога е по-нататъшен преход към сферично дишане. Сферичното дишане позволява на човек да вдишва прана чрез Висшия Център на главата, която постъпва чрез централната тръба от горе на долу, влиза в Центъра на Слънчевия сплит, а след това изпълва Светлинното Тяло на човека - енергийната рамка на физическото тяло. При този тип дишане физическото тяло става все по-леко и по-леко, изцелявайки се от много заболявания. Една от важните особености на този период е в това, че при медитацията, възможно е, някои да започнат да разбират мислите на животни. При медитация с повишена умствена яснота, както и при установяване контакт със своя Висш АЗ. Ако не сте се занимавали и преди с медитация, се препоръчва да се четат молитви.

Целият процес на преминаване на Земята през Фотонния Пояс ще отнеме около 7-10 дни. И след като настъпят трите дни пълна тъмнина ще започне процесът на пренастройване на материята от Триизмерното Измерение на Земята и всичко Същностно върху нея в материя от Четвърто Измерение.

Няколко месеца преди тези знаменателни дни, на Земята вече, в обществения социум, ще бушуват яростни икономически и политически бури. Правителствата в много страни трудно ще удържат населението в своите страни от масови стачки, демонстрации, улични боеве и др. Световната общественост няма да разбира причината за "общата пълна лудост" на населението. Зачестяване на земетресения ще има дори в места, където никога не са съществували, ураганни смерчове и продължителни дъждове, и други природни аномалии ще провокират много хора, дори и такива, които са далеч от изучаване на езотерична литература,към чувството им за предстояща промяна в традиционния начин на живот. Хората ще мигрират към по-спокойни на вид места, по тяхно мнение, и това ще приеме масов, неуправляем характер. Човешкото общество ще закипи.

И тогава някъде преди настъпването на пълния мрак – при идването на Фотонния фронт, у много хора ще се появи усещане за тотално объркване от настъпващите промени. Земята от 3-то Измерение ще започне навсякъде много често да се тресе. Това ще определи началото на синхронизирането й с новите, високочестотни енергии и настройката към новата й уредба. Общественият ред под грохота и тътена на Земята, повсеместно ще стигне до пълно масово объркване.


Ако имате възможност, напуснете големия град и отидете в селска местност. Случващото се наоколо ще застави да преосмислят възгледите си, дори и в нищо невярващите хора. Правилно е това събитие да се посрещне в едно-етажна къща, построена само от естествени материали като дърво и камък. Защо? Процесът на Квантовия преход е белязан от разпадането на изкуствено създадената материя. Това означава, че пластмасата, алуминия и другите материали на съвременното индустриално производство ще се разпаднат на първо-елементите, от които е съставен първичният свят на Майката Земя. Много древни народи: индианци, аборигените в Африка и Австралия – разказват в своите предания за появата на тези Последни дни.

Постоянното тресене ще затруднява движението по повърхността на Земята. НЕ СЕ ПАНИКЬОСВАЙТЕ! Това видоизменение на Земята е предвидено в Божествения план. Появата на сумрак през деня, намаляването на слънчевото излъчване и температурата ще възвести началото на радикалната трансформация на Земята.

Ако сте имали опита на медитативните практики, то в тези дни ще се прояви вашето видение и общуване със същества и явления от света на 4-то Измерение, което вече е на прага на вашия дом. Вие може да започнете общуване с душите на починали хора, близки родственици. Не се страхувайте, нали сте подготвени и напълно контролирате ситуацията, вие сте пример и Учител за другите! Старайте се да запазите Съзнанието си в Светлина и в контакт с Висшите Същности. Притъмняването и захлаждането ще бъде през първите две денонощия. На третото денонощие Фотонния пояс напълно ще погълне Земята. Ще настъпи пълен мрак /тъмно като в рог/ в продължение на три или четири дни....

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нова тема Empty Re: Нова тема

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите