Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_lcapКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Voting_barКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_lcapКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Voting_barКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_rcap 
myhata II (6266)
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_lcapКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Voting_barКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_rcap 
stimi (4915)
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_lcapКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Voting_barКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_lcapКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Voting_barКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_rcap 
7george (3967)
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_lcapКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Voting_barКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_rcap 
danielle (2594)
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_lcapКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Voting_barКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_rcap 
Вода (2380)
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_lcapКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Voting_barКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_rcap 
fluid (2183)
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_lcapКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Voting_barКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_lcapКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Voting_barКакво кара орътъ да одят да четът и пишат Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

3 posters

Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 00:04

в некой форум?
Дали е името му или е администратора?
Или просто им е интересно какво пише вътре?
А защо ли не ходят?
Или ако ходят защо изведнъж престават да ходят?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 01:17

Ти не можеш ли да си отговориш сам?
Жал ми е за теб!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 17:34

Ми кат ти е жал земи обясни.
:-)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 19:18

Човекът е социално животно и ходи по Форумите заради други хора. Не е нужно непременно някой да е самотен или да търси нещо за да му се прииска понякога да си поговори с някого. Дори и това, което си казвате не е толкова важно.
У всеки човек е заложено обаче детското чувство да иска да бъде обичан. Малцина са тези обаче, които умеят и да даряват с присъствието си любов. Агресията, измамата и подмолните действия не се харесват на никого, особено когато няма никакво основание за тях. Та отговори си сега сам: Защо смяташ, че хората те избягват? И кой в момента е носител на отрицателната енергия?
P.S. А, пропуснах да отбележа, че и простотията не се харесва т.е. когато не си на нивото на някой друг, а се опитваш да му даваш тон в живота
( това не е надуване, а проста и ясна констатация )
На Администратора колкото и да му се иска да е център на Вселената, трябва поне да има данни за това (т.е. да е интелигентен), особено когато активно участвува във Форума. В противен случай остава натрапчивото чувство у хората, че им се нарушава някакво право, а това също никoй не го обича.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 20:43

Благодаря! Благодаря!
Разчувства ме ти! Все още има добри хора на тоз свят! Щом тъ видят и почват да ти мият сапуна от очите и ушите.Мерси! Благодарско.
Сега много неща ми станаха ясни. Но пък още повече ми се затъмниха.
Не зная от де съдиш, че хората ме избягват. Точно наобратно. Поради туй, че говоря непрекъснато се случва другите да открият нещо интересно в този поток от глупости. Нещо забавно и интерсно, което в същност е съвсем обикновенно. Така, че не хората ме избягват, а аз тях.
Затуй идвам тук, където е спокойно и нема никой, а на мен админа не ми досажда и ми е симпатичен.
А ако са видим ще ти даря с присъствието си любов или по просто казано: Ако тъ гепна дънките щи цепна!
:)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by Marginal Пон 28 Мар 2011, 21:02

Причините са много и различни за различните хора ...
Аз лично пиша щот ме кефи стила на определен форум и ме кефят пишещите там.
Администратора въобще не ме интересува кой е и къф е.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by myhata II Пон 28 Мар 2011, 21:04

До анонимния г.з ще му обадя веднага
Моето присъфстфие lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 21:23

юзер написа:А ако са видим ще ти даря с присъствието си любов или по просто казано: Ако тъ гепна дънките щи цепна!

Хахаха Мерси, Мерси! Ама предпочитам дънките да си ми останат на място цели. Много си ги обичам.Голямкеф
"Ще се обичаме без да се събличаме!"Радостен

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 22:04

Добре де!
А след това какво ?
:)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 22:16

А има ли някакво значение личноста на тоз дето рулва форума?
Дали ще е собственик, администратор или модератор нема значка.
Дали той не задържа юзерите като него и не разкарва различните?
Най-общо казано, де!
Най-общо казано.
Или е достатъчно Муата√¯4 да пише и тоз форум се пълни с юзери като този?
Голямкеф

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 22:21

Има разбира се. При новото развитие на нещата, ако трябва да избирам, ще гласувам с две ръце за БГ-Канада, защото Коко без Линко ми е съвсем определено по-симпатичен от Маргинала.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 22:27

юзер написа:Добре де!А след това какво ?
Не си философ, не си! Ето, това е за теб за "Лека нощ!" :)

„Всеки иска да бъде обичан, а това е погрешно начало.

Всичко това започва, защото малкото дете не може да обича, не може да каже нищо, не може да направи нищо, не може да даде нищо; може само да получи. Опита на малкото дете от любовта е този на получаването; получаване от майката; получаване от бащата; получаване от братята и сестрите; получаване от гостите или от непознатите – но винаги получаване. Така че първото преживяване, което се установява дълбоко в подсъзнанието е, че то трябва да получи любов.
Но проблемът възниква, защото всеки е бил дете и всеки има този подтик да получи любов; никой не се е родил по другия начин. Така че всички казват: “Дай ми любов”, но няма кой да им я даде, защото другия човек също е отрасъл по същия начин. Човек трябва да бъде буден и осъзнат за това, че простия факт на раждането не трябва да остава доминиращо състояние на твоя ум. Вместо да искаш “Дай ми любов”, започни сам да даваш любов. Забрави за получаването, просто давай . И аз ти гарантирам, че ти ще получиш много.
Но не трябва да мислиш за получаването изобщо – дори и индиректно, скришно да наблюдаваш дали получаваш или не. Просто давай, защото да даваш любов е толкова красиво, че получаването на любов не изглежда толкова страхотно. Това е една от тайните. Да даваш любов е наистина красив опит, защото ти си император. Да получаваш любов е много малък опит, това е опита на просяка. Не бъди просяк. Що се отнася до любовта, бъди император, защото това е неизчерпаемо качество у теб. Можеш да даваш толкова, колкото си поискаш. Не се тревожи, че ще бъдеш изтощен, че един ден изведнъж ще откриеш, “О, Боже мой! Не ми е останала никаква любов повече да давам!”
Любовта е въпрос на качество, а не на количество; тя е качество, и е качество от специална категория, която нараства чрез даването и умира, ако я задържаш. Ако си стиснат за нея, тя умира. Така че наистина бъди прахосник с любовта. Не се безпокой на кой я даваш – това наистина е идея на скъперническия ум: „Аз ще давам любов само на определени хора със специални качества.“ Ти не разбираш, че ти имаш толкова много… ти си като дъждовен облак. На дъждовния облак не му пука къде ще вали – върху скали, върху градини, в океана – наистина за него няма значение. Той иска да се освободи от товара. И това освобождаване носи огромно облекчение. Така че първата тайна е: Не искай да ти се даде любов, и не чакай да даваш любов само, ако някой ти я поиска. Давай я!
Просто давай любов на всеки – и на непознатия. Не става дума да даваш нещо много ценно, просто една протегната ръка е достатъчна. За 24 часа каквото и да направиш, ако го правиш с любов, болката от твоето сърце ще изчезне. И защото си толкова любящ, хората ще те обичат. Това е естествен закон. Ти получаваш това, което даваш. Всъщност, ти получаваш повече отколкото даваш.“

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 22:34

Добре де!
Добре!
т.е. след туй нищо!
Ми аз да не съм отъ дърво?
Ми аз щото съм се родил възрастен ти предложих да ти дам любов, ма ти не, та не.
За едни дънки ли си?
Сложи си една пола и нема проблем!
Нещо солей така с много плисета та да се дига лесно.
Радостен

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 22:43

Колко са късопаметни хората?
От пишещите тук много повече са изгонени от Коко, а не от Линко.
ама то затуй и махнаха Линко за да стане форума едно по-добро място и такива Барбита, като теб, дето стават само за едно нещо да сипят разсъждения там.
:)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ????? Пон 28 Мар 2011, 22:58

Виж ся, може да съм Барби, но не обичам грубияни и хора, които ме обиждат!Иначе дали ще ме изгонят не ми пука.Ако, имам потребност ще се върна пак, но да ме обижда някой, както тука ми се е случвало не понасям!!!!....Ставам по-лоша и от цунами!!!!Голямкеф
И за никаква любов не може и да става дума, щото ме хващат бесовете!
А, разсъждения аз не сипя.Там не ми е основното място за изява все пак.Wink

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by EdinDrug Пон 28 Мар 2011, 23:03

Ха, ма-ха!

На калпаф юзер админа му криф! Въпроса е, да си редовен форумец и при бай Тошо, и при Бойко, и при Харпър, и при Коко-моко или Маргинала! Да ги надживееш и надпишеш, чак модератора да плаче, като ти види поредната творба... Ти си господаря

EdinDrug
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ????? Пон 28 Мар 2011, 23:19

Пука ми за Форуми от тоя тип. Безумно чесaне на езици и загуба на време.Упражнение за бързо набиране на текст, когато ми липсва вдъхновение за самото му писане. Има Форуми, където е удоволствие да четеш и да те четат.Става ти някак си топло на душата.Там няма разправии с Администратори и е спокойно. Не знам какво им става на хората в Канада-оскотяват ли що ли, ама ситуацията не е сред най-нормалните.
Линко обиждаше много и често без никаква причина. Маргинала ме изкара луда и ми създаде лошо име, което никога няма да му простя, както и бездействието му когато бях обиждана от анонимни юзери. А, аз като се разлютя веднъж съм лоша и не забравям! За препоръчване е да не ми заставаш на пътя, защото съм тайфун!!!

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 23:24

Здравей Барби!
Какво е това някой да те обижда?
Това значи ти да се обиждаш на този някой, защото държиш на неговото мнение за теб. Това ли е случая?
Що не ме отнесеш като един тайфун?
Виж Барби ти блъскаш много реализъм в нещо имагинерно!
Ха-ха-ха.
:-)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Пон 28 Мар 2011, 23:29

ЕдинДруг явно идола ввъв форумите ти е Мухата или 7георги.
:-)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by user Пон 28 Мар 2011, 23:31

A! И да ... Барби!
Хората не оскотяват вг Канада, а така си идват.

user
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ????? Пон 28 Мар 2011, 23:37

юзер написа:Какво е това някой да те обижда?
Например някой да ме нарече "табърнак" на улицата.Не държа на мнението му , защото не го познавам, но ме стряска агресията му.:(
Не блъскам нищо в нищо! Просто съм отраснала в среда на възпитани и културни хора и не понасям простотията. А, това да пишеш анонимно и да обиждаш е долно, а ако си жена си е направо гнусно!Айде приятна вечер, дано да заспиш развеселен и успокоен.После не питай защо хората не идват да четат и пишат тук!

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by user Пон 28 Мар 2011, 23:45

Бе то и аз смятам, че съм отраснъл в определена среда. Ма там ме научиха, че по света има много и различни хора и не трябва да обръщаме внимание на всички. Щото не си струва. Обаче не бива да обращаш внимание само на тез дето си струва щото тогаз е много вероятно да останеш сам. Най-важно е да се оправяш с Барбита. Хем хуманно, хем приятно.
:-)

user
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ????? Пон 28 Мар 2011, 23:57

Е, не знам, ти по-добре си знаеш! Аз обичам като цяло хората, но предпочитам по-спокойните и неагресивните. Ранима душичка съм, това е - зайче!:)
Чао и Лека нощ!

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by Marginal Вто 29 Мар 2011, 00:31

Барби написа:Пука ми за Форуми от тоя тип. Безумно чесaне на езици и загуба на време.Упражнение за бързо набиране на текст, когато ми липсва вдъхновение за самото му писане. Има Форуми, където е удоволствие да четеш и да те четат.Става ти някак си топло на душата.Там няма разправии с Администратори и е спокойно. Не знам какво им става на хората в Канада-оскотяват ли що ли, ама ситуацията не е сред най-нормалните.
Линко обиждаше много и често без никаква причина. Маргинала ме изкара луда и ми създаде лошо име, което никога няма да му простя, както и бездействието му когато бях обиждана от анонимни юзери. А, аз като се разлютя веднъж съм лоша и не забравям! За препоръчване е да не ми заставаш на пътя, защото съм тайфун!!!
Щом не ти пука що не се махнеш от тука?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by Вода Вто 29 Мар 2011, 23:06

Щото каза, че щяла да отмъщава за някаква обида, както и за това, че не си я защитил.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by ???? Вто 29 Мар 2011, 23:34

Триеш!
А!
Щото написах туй за влака и разбираш, че съм прав.
Ха-ха-ха!
Маргинала е поумнял!
Браво!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво кара орътъ да одят да четът и пишат Empty Re: Какво кара орътъ да одят да четът и пишат

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите