Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
    Top posters
    Marginal (16898)
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_lcapМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Voting_barМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_rcap 
    paparazzo (7150)
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_lcapМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Voting_barМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_rcap 
    myhata II (6266)
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_lcapМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Voting_barМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_rcap 
    stimi (4915)
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_lcapМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Voting_barМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_rcap 
    Mr800Days (4254)
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_lcapМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Voting_barМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_rcap 
    7george (3967)
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_lcapМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Voting_barМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_rcap 
    danielle (2594)
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_lcapМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Voting_barМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_rcap 
    Вода (2380)
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_lcapМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Voting_barМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_rcap 
    fluid (2183)
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_lcapМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Voting_barМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_rcap 
    kralimarko (1566)
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_lcapМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Voting_barМоралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Vote_rcap 

    Съфружници
    Анонимна анкета само за мъже !!!
    Колко кожи сте разпрали?
    Дефствен съм
    1-10
    11-20
    21-30
    31-40
    41-50
    51+
    Шфестер съм

    >>Резултати<<
    Създайте собствена анкета

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    +4
    Вода
    7george
    myhata II
    Hullboy
    8 posters

    Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

    Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ????? Нед 22 Май 2011, 18:19

    Както знаете аз съм канадски дюлгерин.
    т.е. нося кофи с цимент до съотвртния етаж. Но най-обичам да нося кофи с боклуци, щото тогава ги нося надолу, а не нагоре като цимента. По-добър съм от асансьор, щото асансьора върви само направо, а аз мога и да завивам, а и освен туй съм по-евтин. Както виждате скъсвам контояжкаенцията. То те всички сгради, дето работя имат асансьор, но аз съм по-евтин от тока, дето го употребява тоз асансьор за да върви. Немам контояжкаенция.
    Но един ден, един синдикиран табарнак, дет зема по 32 долара на час си преместил боат а лънча и бутнал една кофа с цимент от 11 етаж, която ме улъчи т.е. улучи право в десятката. Винаги съм имал късмет. Ако ме беше уцелила по рамото, примерно, щеше да ми го счупи, а по главата е ОК.
    Вследствие на това за секунди преосмислих живота си и взех нов тояжкас в имагинерния свят.
    Вече не ща да съм като една скала дето се разбиват всички вредни потребители. Това е много плоско и неефективно. Искам да съм една анонимна нинджа и да ги екстеминирам наред.
    А всички кандидати за Кебек да си викат: "Ех, ако беше Линко тук да ни светне...". Последното ме кара да се чувствам малко безотговорен, но това ми харесва, като нова поза с жената.

    ?????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ???????? Пон 23 Май 2011, 16:50

    Не си бил с фуражка под каската, а? Късно е да преосмисляш вече. А пък заглавието - откъде го коп-на, това за половник в оставка е много сложно.

    ????????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ????? Пон 23 Май 2011, 21:46

    Фуражката я оставих в БГ!
    Щото тука, ако почна да пиша обяснения и как да обясня, че си нося фуражка от БГ?
    А никога не е късно да преосмислиш живота си, хеле пък виртуалния.
    А и военниете са винаги с началството т.е. аз съм винаги с тез дет командват парада.Ма аз знам да си ги избирам и сега ме командва жената. А вии си делете форумите и си пъпкувайте и прочие възпроизводствени процеси.
    Аз инвестирах достатъчно време на ползу роду. Ако всеки направи колкото мен, ще задминем евреите.
    Смайли с българското
    Бе що не намерите илои направите един емотикон с фуржка?
    Смяхвзалата

    ?????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ????? Пон 23 Май 2011, 21:59

    А що се отнася за инсинуациите относно чина ... Major Attlee е бил премиер министър и е победил на избори не кого да е, а Чърчил и то след Втората Световна Война.
    Смайли с българското
    Изобщо военните са нещо много важно за една страна. Те са тези, които я спасяват къде с героизъм на бойното поле, къде с военни преврати. Ама в БГ сичко е на терсене.
    Смайли с българското

    ?????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ?????? Пон 23 Май 2011, 22:23

    Щеря, къде прибра наш Зайобайо, даньго дърпаш отзаде за ушите у Върсата? :-) Иль сим дал моркова напрао... Дай подробности, народа дет мъкне кофи по цял ден, ней кът чиновника, иска зрелища. Радостен

    ??????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ???? Пон 23 Май 2011, 23:55

    Не си сварил да прочетеш постинга на Зайо Байо!
    Затуй не си в час, не е щот не разбираш!

    ????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Hullboy Вто 24 Май 2011, 00:51

    А така. Жената почнала да командва парада.
    Предупредих те аз че рано или късно ще и писне от поведението ти на старшина които постояно дебне войниците какво правят и ще ти бие шута.
    Както виждаш се оказах прав и вече има условия кога да пишеш, колко да пишеш и какво да пишеш.
    Лошото за теб е че това е само началото и ти си мислиш че като понамалиш малко фатмашката дейност ще ти се размине.
    Е аз ти гарантирам че няма да ти се размине защото белята е станала вече а ти си преосмисляй колкото искаш.
    Hullboy
    Hullboy
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 533
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://www.ofce.ca

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ????? Вто 24 Май 2011, 18:07

    Ха-ха-ха!
    Хъл-е, кат ида следващия път до посолството ще мина да те черпя една ракия. Толко ме веселиш. Вземи се ожени един два пъти, та дано ти светне под шапката. Ах пардон! Ти не носиш шапка, а петльов гребен!
    Нали това е брака, бе драги финансисте от Банк-стриит. Да се слушаме и уважаваме.Амче жена си ще слушам, няма да слушам теб. Макар че и ти ме веселиш много, ама не е точно като жената. От друга страна, като се видим и пием по една ракия няколко пъти, може и теб да почна да слушам и да те уважавам. Като жената, де.
    Ама като се замисля, едва ли ще стане. Минал ти е срока на годност.
    Едно време можеше да ти се отвори парашута.
    Вече не! Аз както знаеш, налитам само на младо и готино.
    Кой дебне ясно се вижда! Пише някой си анонимен с ник Линко и глей кво става - като червеи след дъжд. Сънувате ли ме? А?
    Аз съм вашия среднощен кошмар!
    Аве Хъле, събуждаш ли се омазан през ноща след като сънуваш, че те баня по ИП?

    ?????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ??????? Вто 24 Май 2011, 19:40

    Кажи, де!
    Кажи марката и модела!
    Да знаем, как те оценя Щеря!

    ???????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by myhata II Вто 24 Май 2011, 20:47

    Ех тоя Красимир,и кола ти купи черфена ,да си слагаш косата до гъзъ на задната седалка Голямкеф :)
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by myhata II Вто 24 Май 2011, 21:27

    "Казаци пишат писмо до султана" :-)
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Hullboy Вто 24 Май 2011, 22:17

    Аз не се казвам Линко за да ми се налага да се женя за мадами които събират точките по процедурата само и само да се докопам до Канада.
    А като се докопам мадамата да командва парада и то до такава степен че да те накара да се откажеш от Бг Канада щото иначе те заплашва чe ще ти бие шута.
    Hullboy
    Hullboy
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 533
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://www.ofce.ca

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Ех Хъли

    Писане by ??????? Вто 24 Май 2011, 22:39

    Ех Хъли, как може да си толкова наивен?

    ???????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by 7george Вто 24 Май 2011, 22:50

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Ffm4-500x239
    Мечти и реалности..
    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Social-worker-voice-500x364
    7george
    7george
    Писачко
    Писачко

    Male
    Capricorn Buffalo
    Брой мнения : 3967
    Рождена дата : 13.01.1962
    Възраст : 62
    Местожителство : Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://picasaweb.google.com/george7cal

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ????? Вто 24 Май 2011, 23:15

    Абре Хълчо...
    нали туй ти разправям, че си още аджамия. Та чак в Канада се отлупи малко. Ама за целта трябваше да поносиш пица т.е. да учиш, имам предвид.
    Ние си се женим за жените и ги слушаме. Щото си ги обичаме, а и те нас, де. Не ги назначаваме на работа и не ги правим съдружници, а бачкаме за тях и за челядта. Безусловно.А и те тъй правят за нас. А ти оди обеснявай на дипломатическите щерки, кой ти изеде шоколадчето.
    lol! Голямкеф

    ?????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Вода Вто 24 Май 2011, 23:30

    ЗайоБайо написа:Хей, Джорджи, ще престана да те обичкам! Wink
    Аз не изглеждам зле в никакъв случай, освен това мразя телефоните. ( Един такъв безмалкo да ме убие и кой щеше да ви досажда после А-а-а-а???) Голямкеф
    Леле, как Мистър Тулуп не ме е изтрил още? Чак ми стана мъчно, колко му оцапахме Форумчето.Голямкеф
    Радвай се, че те е оставил днес да си повееш дебелия гъз из форума и няма за какво да ти е мъчно, всичко ще бъде изчистено след малко.
    Вода
    Вода
    Писачко
    Писачко

    Female
    Gemini Брой мнения : 2380
    Местожителство : Канада
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Hullboy Сря 25 Май 2011, 11:04

    Линко вижда се ясно е кой е отхлупен и кой е захлупен.
    Единия завършил финанси в Бг дошъл в Канада и се реализирал точно за това дето е учил.
    Другия бил военен в БГ и вместо да иде в Брюксел в щаба на НАТО станал дюлгерин по строителните обекти а разни табърнаци с 10 клас образование го командват да носи кофи с боклуци.
    Понеже това не му е достатъчно на отхлупения фатмак като се върне в къщи и жена му го командава кога , къде и по колко да пише.
    Hullboy
    Hullboy
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 533
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://www.ofce.ca

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ????? Сря 25 Май 2011, 18:46

    Драги Хълчо,
    ти естествено, както винаги си прав.
    На тебе, туй ти е преставата за живота, бе мойто момче, така де, вече одъртя. И в БГ беше чейнчаджия и тука си туй. А аз и в БГ бех пич с голема заплата и тук съм същия. Аз мога утре да стана чейнчаджия, ма ти дюлгерин как ще станеш и как ще отимаш деца и семейство като мен ...

    ?????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Hullboy Сря 25 Май 2011, 22:42

    Ти на сделката женене за по млада мадама която събира точките за процедурата за Canada семйство ли му казваш?
    Аз му казвам сделка с дявола.
    Ходи и целувй краката че ако не беше тя щeшe да видиш Канада през крив макарон
    Както виждам вече си почнал да плащаш цената а тя e да пишеш по форуми само когато жената ти разреши.

    На голямите пичове с вискоки доходи не им се налага да да правят такива сделки, те могат спокойно да си живеят с някоя мадама и без да се женят.
    Hullboy
    Hullboy
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 533
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://www.ofce.ca

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ????? Сря 25 Май 2011, 22:59

    Както винаги си безкрайно прав Хълчо!
    Аз сделки със семейството си не правя!
    Ма ние сме мъже, а не *****.Като сме с една жена, сме с нея, не гледаме дали туй ни е изгодно пред фиска и дали след две години ще ни е по-изгодно да не сме с нея.
    Можем да си го позволим.
    Ние сме български мъже!
    Правим каквото искаме!
    И спецялно с българските жени!
    А и те с нас, де!
    И ни е гот!
    Да живеем. Да имаме деца. Да сме семейство.
    А ти оди търкаляй аспиринчета!

    ?????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by myhata II Сря 25 Май 2011, 23:38

    Машала бай Линко,като си толкова голям разбирач що си се развел и си се женил 2ри път а ? Голямкеф Радостен
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Hullboy Сря 25 Май 2011, 23:50

    Щото първата жена не зане езици, няма образование и не събира точките за Канада като прибавиш тези факти и за Линко остава само една алтернатива.
    Спешна сватба с друга жена ако искаш да се докопаш до Канада.

    Линко уж много държал на семейството и децата ама нищо не казва за децата от първата жена дето ги зарязал в Бг и не e отишъл един път да ги види за рожден ден или нова година.
    Ей аман от хора дето се икздарават едни по форуми ама в реалния живот са съвсем други лицемери.




    Hullboy
    Hullboy
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 533
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://www.ofce.ca

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by filipne Чет 26 Май 2011, 00:03

    Това не е Линко. Няма нищо общо със стила му. Ако е Линко нека напише поне един пост от акаунта си.

    filipne
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 591
    Местожителство : Montreal
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Hullboy Чет 26 Май 2011, 00:10

    Абе ние да кажем истината за фатмака или модератор стротелен дюлгерин
    Hullboy
    Hullboy
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 533
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://www.ofce.ca

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Marginal Чет 26 Май 2011, 00:11

    И при мене не показва да е Линката.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ??????? Чет 26 Май 2011, 00:24

    Линко си отиде от форумите - само Хъли явно не го е разбрал, ма на него му е простено, че то да бройш банкноти не се иска много акъл.


    ???????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Marginal Чет 26 Май 2011, 00:28

    Споко, както си е отишъл от форумите, така може пак да си дойде у форумите.
    Нито ше е първия, нит последния.
    Или тфа отиване от форумите е кат отиването от тоя сфят?
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Hullboy Чет 26 Май 2011, 00:39

    На мен ми дреме на оная работа дали Линко си бил отишъл от форумите или не.
    Важното е хората да разберат каква мижитурка е Линко в реалния живот.
    Не знам колко от вас са го виждали лично и говорили с него но аз съм имал тази възможност.
    По голямa отрепка от него няма.
    Не знам Коко с какъв акъл кани такива изтърбушени хора за модератори.
    Hullboy
    Hullboy
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 533
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://www.ofce.ca

    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by ?????? Чет 26 Май 2011, 17:00

    Просто призовахме духа на Linko от нищото.
    За целта ни трябваше един шаран и малко търпение.
    С което, какво доказахме, другари и другарки, пардон, дами и господа и ти Хълчо? Че Linko може и да не пише, ама чете.
    ГнНикой = Linko

    ??????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор Empty Re: Моралната метаморфоза или духовното израстване на един администратор

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите