Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_lcapФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Voting_barФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_lcapФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Voting_barФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_lcapФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Voting_barФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_lcapФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Voting_barФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_lcapФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Voting_barФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_lcapФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Voting_barФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_lcapФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Voting_barФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_lcapФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Voting_barФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_lcapФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Voting_barФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_lcapФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Voting_barФорумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Форумите-детската болест на емигранта.

5 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by Marginal Сря 22 Юни 2011, 00:49

A написа:Хе-Хе!
ся тез 5-10 % плод на статистическо проучване ли е или догадка?
Това са единствените принтери с единствен консуматив при това доста бързи.
Огромна роля има начина на съхранение на този консуматив. Ако го съхраняваш една седмица в чекмеджето на касата - лошо. Аз не зная производител да дава твърди гаранции за неизбеляване. МНого зависи как се съхранява хартията.
Хе-хе, са тез 5-10% са плод на ровенето ми около 1 път ф месеца ф кутията със стари разписки които събирам от повече от 20 години ф Табарнашко.
Ако не ферфаш, ела виж.
Съхраняването е ф картонена кутия която стои на пода.

Marginal
Администратор

Брой мнения : 16898
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by A Сря 22 Юни 2011, 21:09

Знаем нии, че Дайкина се грижи за топлото и влажното на твойте фактури!
Дааа!
:)
т.е. съвета е ясен.
Ако не искате да си снимате фактурите, купете си Дайкин!
Радостен

A
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by A Сря 22 Юни 2011, 21:11

Marginale, be!
Де ти е подписа, бе?
Че получих стрес, значи. Уплашен

A
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by Marginal Сря 22 Юни 2011, 21:25

A написа:Знаем нии, че Дайкина се грижи за топлото и влажното на твойте фактури!
Дааа!
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 469120
т.е. съвета е ясен.
Ако не искате да си снимате фактурите, купете си Дайкин!
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 584178
Ами, найш колко ми дреме за Дсйкин ...
Върши бая яка работа, ма кфо ми дреме кой кфо ше си купи?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by Marginal Сря 22 Юни 2011, 21:26

A написа:Marginale, be!
Де ти е подписа, бе?
Че получих стрес, значи. Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 577253
Тука си е, ма на нофа страница (дето е последното мнение от старата) - нема подпис Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 550634 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by A Чет 23 Юни 2011, 18:45

Тоя Джордж, само лъже!
Уж щехме да си приказваме смислено, а него го нема.
Той бичи овъртайм за да си купи по-голяма брадва , а не знае аз къф ход му готвя. Ся кат се разходя до БГ и ще си донеса тесла! С дръжка!
От женския пазар. Ся имам някой страхове как ще я внеса в Канада. Особено ако си я нося на колана, ма съм готов да й купя калъф. То тука има много теслоподобни инструменти, ма не са тесли. Освен туй много съм раздувал на колегите за теслата и нейната дръжка.Те почнаха да подозират, че не съществува, а е плод на болната ми фантазия.
Затова: Българска тесла! (Няма нищо общо с чешката такава)
:-)

A
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by ? Чет 23 Юни 2011, 21:33

https://www.youtube.com/watch?v=zPBZelBV--w&feature=related

?
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by Вода Чет 23 Юни 2011, 22:18

Не е необходимо да си внасяш тесла. Преди няколко дни бяхме в българския магазин "Балкан" и там продават съвсем истински тесли. Забравих да питам колко струват, но колкото и да са все ще излезе по-лесно да си купиш от там. Можеш да ги питаш и по телефона дали не са ги свършили, защото много хора се интересуваха.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by B Пет 24 Юни 2011, 00:12

Тоя Джордж, само лъже!
Уж щехме да си приказваме смислено, а него го нема.
Е, като не можех на 1ви април кого да метна, ся пък...
Слушай Вода кво ти обажда - купи си от Балкан, да не тъ вкарат на летището в ена стаичка и да та пребъркват къде си скрил на другата тесла дръжката... Тва е оръжие, ей, иди доказвай че у вас на село сички така одят, традиция нали.. :-)

Не мой секи ден по форуми, не става. Тва е адикция един вид. Поливах одеве слънчогледа, цветята де, че суша и жега беше неска. В тукашен стил, времето изведнъж се обърна, задуха и почти отнесе чадъра от дека у съседите, ма нищо му няма, само клампата дето го бях зафанал за парапета изкриви. Имам и 1 стар метален грозен шед да разкарам от двора, и си мисля за някакъв по-малък и спретнат, пластмасов, да тактисам. Вие какво ползвате за дворен сторидж?

И кво друго има в магазин Балкан? Галоши, газ, кибрит, вълчи капани, свещи? :-) Вафла Боровец?

Тука БГ магазин нямаме, ама има други национални. Има един румънски, дето има и ено сирене "булгаряска" са го писали, по 18 кинта килото...

B
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by A Пет 24 Юни 2011, 16:20

А здравей В!
Когато на човекъ му е интересно време винаги се намира!
На шед-а тук му викат кабанон, на френски ,де. И аз имам такъв пластмасов, 8' х 10'. Ама ще го префасонирам, а може и генерално да го изфърля. Що се не замислиш да си сковеш един. Хем ще си го направиш какъвто искаш, хем както искаш, а и когато искаш, де. Ама първо провери билдинг кодовете по твоя вилает, че да не стане после - "яяя некой ми построил шед в терена, а аз не съм го видял".
Аз на моя съм му направил вече два рака за дърва за горене от двете страни, а сега ще му прасна и един отзад, над тях ще удължа покрива, а отпред ще направя два шкафа от двете страни на вратата, та да има къде да си турям лопатите и другите малоценни и малотрайни градински неща. А и те няма да се заключват за разлика от кабанона в който си държа машините и имам един малък тезгях, който винаги е затрупан с какво ли не, а и някой друг инструмент.
Трябва да призная, че тоз пласмасов кабанон много ме нерви и ако не го скрия ще го бутна и разкарам. Направих си отзад три дека от дърво, а двора ми е с градина и дървета и трева и е приказка просто да седиш да си го гледаш и там един пласмасов кабанон.Изобщо не му е там мястото, ама нейсе. То аз му се каня от бая време ама все нещо изниква.
А за теслата изобщо не сте прави с Фодата. Друго си е да идеш да си я земеш от БГ. Теслата е като момата - пръв приятел на човека.
Чадъра добре, че не си го заковал по здраво, щото тогава или той или дека щеше да се счупи. Това са инджинерски чалъми - винаги най-евтиното и най-малкото се оставя най-слабо та то да се счупи. Туй е като бушона дето все гори и накрая като му сложат стотинки вътре вече не гори. Изгаря нещо друго.
Правенето на наклони по терена е сред най-важните работи щото това води водата де да ходи .

A
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by 7george Пет 24 Юни 2011, 23:58

Тоя ... ъъ .. барака, щях да ти я взема направо ако беше наблизо. Дърво, стига ми оградата, дето тряа да я боядисвам и тнт. Наклона не барам, забранено е по документация. Тя пак се е свлякла почвата поне 4 пръста надолу, от едно време. Мойто място си го знам докъде е. Само съседката навлиза често да коси и мойта трева, щото аз мноо не любявам. Не търпи неподстригано и не-зелено и неполято, мания някаква.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by BruceW Съб 25 Юни 2011, 00:11

Вий не ми казвате сичко за бараката обаче.
Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Beech

Работа из двора, а? :-)

BruceW
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by A Съб 25 Юни 2011, 00:53

Иииии!
Туй досущ като моя рак за дърва!
Не знаех, че таквиз неща се появяват. Ще следя.Да не пропусна.
Сега за шед-а... мислех да ти го донеса. То ти си само на 1000 километра по-малко от софия. Ще впрегна каруцата и за два дни съм при теб. Турихме го за ден и половина. т.е. за един следобед ще го турим, а след туй ще празнуваме. Абе една седмица ще ми вземе. Ама не съм питал жената.
А аз ще си направя нов. По мярка. Догодина. Дотогава ще използвам за шед мястото под терасата. Ама първо трябва да го затворя.Пак трябва да се работи, а аз не обичам чак толкоз. Аз обичам планирането.
Радостен

A
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by Marginal Съб 25 Юни 2011, 07:29

Хубава кожа, ма е с пластмасови цици и ф лицето е гризнала феминизъм Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 436944 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by BruceW Съб 25 Юни 2011, 20:57

Абе, става за пазач на дървата. Ама пак питай жената, сякак можеш да я земеш за компания в каруцата, на връщане - без ная, да не те подяжда. Тука има шелтери.

BruceW
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by A Съб 25 Юни 2011, 21:27

Питах жената и тя каза, че за тази нема място в каруцата. Не зная защо мисли така. Каруцата си е бая голяма и място има. Ама както и да е. Тя жената по я бива по тез прогностичните науки.
Тъжен

A
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by BruceW Съб 25 Юни 2011, 21:50

Феминизъм някакъф е това. Мойта си има нейна каруца, ама като е в мойта, аз дърпам юздите! Да има начин и в бейзмънта да ме запрат.

"Ставаш все по-дърт и досаден..." :-)

BruceW
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by Вода Съб 25 Юни 2011, 23:24

Ние си построихме къщурката за боклуци миналата година по настояване на града или с други думи ни принудиха. По двора ни разхождаха 2-3 мотора, песъкоструйка, 2 машини за чистене на сняг, пънове, които Маргинала го мързи да насече от 3 години и много други подобни. Та първо се изливаха основите, а после пластмасовата къщурка се издигна за няколко часа, но преди това трябваше да си платим за разрешително. Така е по нашия край, а иначе теслите са внос от България, но нищо чудно да са произведени от братския китайски народ.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by A Нед 26 Юни 2011, 21:59

Въй!
На вашия остров мноо особенни хора!
На нашия остров, които е най-големия наоколо слагаме кабанона на дървена база, която слагаме на земята на няколко циментови блока. Хем бързо, хем евтино.
Кви основи, кви 5 лева?
Шокиран

A
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by myhata II Нед 26 Юни 2011, 23:34

Баси темата !! Голямкеф lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by ? Пон 27 Юни 2011, 00:27

Баси Мухата!

?
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by Вода Чет 30 Юни 2011, 22:00

A написа:Въй!
На вашия остров мноо особенни хора!
На нашия остров, които е най-големия наоколо слагаме кабанона на дървена база, която слагаме на земята на няколко циментови блока. Хем бързо, хем евтино.
Кви основи, кви 5 лева?
Шокиран
Ние предпочетохме да е по-здраво и си изляхме основи от бетон. За бързото стана бързо, но излезе скъпичка основата. ама какво да се прави...
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by A Чет 30 Юни 2011, 22:11

Ся то, значи...
основите са важно нещо. Добре е да са здрави. Аз съм за туй да си плати човек и да спи спокойно.
Просто тоз тип постройки не са толкоз дълговечни и могат да се местят разширяват и още много неща, а знаеш ли как се махат здрави основи. Трудно, много трудно.
Всеки има право на избор.
Аз се чувствам нещастен с туй пластмасово кабанонче, щото хем не ми харесва, хем не ми се дават 1000 пари да си туря ново, а дори ме мързи да го преместя, а и място съм му намерил...
Почвам да се питам дали не ми харесва да съм нещастен.
Голямкеф

A
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Защо не пишат?

Писане by B Съб 02 Юли 2011, 16:53

Аз пък знам що не пишат по форуми. Възможни причини:

  • Не могат да пишат;
  • Нямат компютър;
  • Нямат нет;
  • Нямат свободно време;
  • Работа по двора;
  • Занимания в спалнята и кухнята;
  • Не искат да споделят форумна мъдрост с хора, дето на са им видели очите или дуги части на тялото;
  • Нямат какво да кажат;
  • Пишат по Фейс-ове или в собствения блог онли.
  • Други причини

B
Гост


Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by Marginal Нед 03 Юли 2011, 01:42

Има логика ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Форумите-детската болест на емигранта. - Page 3 Empty Re: Форумите-детската болест на емигранта.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите