Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_lcapЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Voting_barЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_rcap 
paparazzo (7150)
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_lcapЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Voting_barЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_rcap 
myhata II (6266)
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_lcapЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Voting_barЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_rcap 
stimi (4915)
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_lcapЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Voting_barЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_lcapЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Voting_barЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_rcap 
7george (3967)
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_lcapЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Voting_barЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_rcap 
danielle (2594)
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_lcapЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Voting_barЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_rcap 
Вода (2380)
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_lcapЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Voting_barЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_rcap 
fluid (2183)
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_lcapЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Voting_barЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_rcap 
kralimarko (1566)
За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_lcapЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Voting_barЗа тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

+4
Marginal
7george
Mr800Days
Вода
8 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Gost Пет 01 Юли 2011, 21:55

На младите им е тясно в България



"Файненшъл Таймс Дойчланд"

Ако българското правителство би искало да даде пример на младите хора в страната за отварянето към Европа, особено подходяща кандидатка би била Красимира Карамфилова: 23-годишното момиче е завършило политология и културология в Лондон, владее много езици и след няколко години в чужбина се връща да работи в България. Само че не след дълго й се приисква отново да замине, тъй като в България просто й е тясно. Както казва - цари масово бездействие. "Щом си недоволен, трябва да положиш усилия за промяна. Което обаче в България не се случва."
Карамфилова е от новото поколение емигранти. Докато през 90-те години от България излизат предимно икономически бежанци, прогонени от неконтролируемата инфлация и тежкото положение на пазара на труда, днес напускащите са добре образовани млади хора - макар да могат да си намерят работа и в родината. Това са хората, на които и след присъединяването на България към ЕС развитието на страната им се вижда твърде бавно. Факт - междувременно и в България има модерни магазини, изместили уличните пазари с маркови дрехи-менте от Турция, все повече хора могат да си позволят почивка в чужбина. Но най-вече тези, които са учили или работили в чужбина, са разочаровани след завръщането си. Надеждата, че страната ще изживее икономически и политически подем, не се сбъдва.
Според мнозина правителството на Бойко Борисов, дошло на власт преди две години с голям реформаторски ентусиазъм, изглежда недостатъчно убедително. Младите хора са изнервени най-вече от повсеместната корупция.
"В България не можем да гарантираме добро образование за сина ни, а и нямаме достъп до прилично здравеопазване", казва бизнесменът Любен Белов. Неговият бизнес е успешен, парите си влага в нови продукти в България. От миналата година живее със семейството си във Виена, откъдето има бърза и изгодна самолетна връзка с България. Всеки пети от 450-те хиляди българи, завърнали се в родината си по време на икономическата криза, иска да отпътува отново. Както казва Карамфилова: "България не ми предоставя разнообразието, от което имам нужда".

Gost
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by A Пет 01 Юли 2011, 22:52

Боже!
Каква новина!
Амче ако някой е знаел англииски и френски и е бил профи в своята област кога точно е можел да се реализира в БГ ?
В БГ човек се реализира ако свако му стане министър и той стане регионален мениджър за Разложко на съответното ведомство.

A
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by B Съб 02 Юли 2011, 01:28

Що ся им пречите и обърквате - нек се връщат. Насила хубост не става. Който много не му се действа? Или има вуйчо нещо. И младоста му си го чака там дето си е била преди. И приятелите, и работното място с 2 хил. лева заплата...

Его Муата си оди пак, и вече не обелва за такова.. Абе, десидент, комита, изгнанник, хъш, емигрант-завалия, тука ще е, няма кво.. Подобрител на световния генофонд - още една достойна мисия!

B
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Вода Нед 03 Юли 2011, 20:23

Вчера се върна една наша позната от България и първите и думи бяха :"Абе много скъпо всичко там". За сведение на Батето тя има блок във Варна с 6 апартамента и на нея също гювеча и се е видял скъп.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Mr800Days Вто 26 Юли 2011, 09:43

кое е скъпо бе вода.ако вземаш 500лв на месец не,че е скъпо,а безумно скъпо.ако правиш по 2-3 хилки на месец ти се струва безкрайно евтино.всичко си зависи от доходите на индивида.то и в канада е така,ако си касиерка в максито и вземаш 1000 кинта хълцаш и си броиш стотинките,ако вземаш 2-3 хилки не ти се струва чак толкова скъпо,ма за сравнение българия -канада,ако в българия и в канада си с 2-3 хилки на месец в българия живота е 2 пъти по евтин което показва ,че в канада е 2 пъти по скъпо.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Вода Пет 29 Юли 2011, 18:41

Бате, ти ако ходиш пеш и почти не ядеш, може и да ти евтино в БГ-то. Сравни бензина, сравни цените на апартаментите в София и цените на къщите тук, сравни цената на месото (говорим за истинското месо) и на зеленчуците там и тук и след всичко това сравни средната работна заплата. Само не забравяй за качеството.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Mr800Days Пон 01 Авг 2011, 02:10

как да сравнявам вода две несравними ситуации,ама за да ти направя кефа ще ти дам сравнение на горните продукти които спомена.
бензина е 2,50 в бг,колата ми гори 16-18 градско,работата ми е на 600 м от дома,на ден въртя 1,5-2 км макс
в канада бензина 1,30-,колата ми гореше 12 градско-работата ми беше на 15км от дома-1,5 клатене в трафика,това го споменавам само заради качеството на живот да ти създам малко представа.
сега ми изчисли къде бензина ми е по скъп
месото е 7-8 лв ,ама е месо и има вкус защото идва от фермите на близките села,а не от аржентина и незнайно от къде гмо в канада.2,3 кила на месец ми стигат-25 лв.,биг диъл
вчера си купих розови градински домати 1,20 килото,гръцките и турските 80,90ст.корнишони по 80 ст килото,пипер 1-1,20,пресен лук връзката 30-40 ст.
цени на къщи няма защо да сравнявам,това за мен е несравнимо.в канада съм плащал най малко 500д за студио и 900д за две спални,тук плащам нотинг,зеро
при цена на цигари 4,50 в бг 8 в канада,бира 1,50 литъра в бг 6-7д канада,ракия ,водка-10лв литъра в бг,35д в канада
сеа ти ми направи сметката с 2000 лв в българия по добре ли си живея отколкото с 2000 д в канада
единственно ми е по скъпо каското на колата в бг-2500лв,докато в канада плащах 1000
и не ме занимавай със средни заплати,мен си ме интерисуват моите доходи и не се интерисувам на кой колко му плащат.под 2000лв на месец не падам,стигат ми спокойно да си покрия всички разходи,ако се случи да изкарам по вече остават ми и за глезотии,обаче тия пари ги изкарвам като по цял ден бия кучето,а не бухам от 6 до 6 на тръстиката.
кой как си го направи.ако реша могада отида където си поискам,кеф ми канада,кеф ми щатите или австралия,кеф ми която и да е европейска страна,ама засега в българия ме кефи и нямам сериозна причина някъде да се местя освен ,ако няма някаква супер далавера

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by BG-???? Пон 01 Авг 2011, 14:52

А найлоновите пликчета?
В Канада навсякъде са 5-10 стотинки, а в BILLA-BG - 0.25 bgl!
По тоз показател България отдавна е задминала останалите в Европейския съюз!
Аз нали небрежно споделих, че се пренасям в БГ. Дигам байрака.Опвам жартиера и т.н. Еми върнах се в Канада.
И аз като батката да споделя. Аз имам самолет и жената има самолет.А аз имам и въртолет. А бат Бойко се скара с Нефтогима и онез дръпнаха кранчето на керосина и аз не мога да ходя на работа с въртолета. А през уикенда ми предлагат да ида да зередя до солун със самолета.
Възмутих се и напутнах!
Оставих ги да ядат ефтината манджа и да праят ефтина пропаганда и ефтина политика.
Аз наблягам на качеството.
Голямкеф
ЗА да ме разберете ще ви дам един пример. Тука всички се за онождане говорят, ама като се появи некоя съратничка на другаря Димитров и партииния член не ще да гласува. А кат дойде правнучка й ... така де. Същото е с мръвката. Аз изобщо уважавам староста, но не я обичам печена, варена и в легло.
Те това е!
Радостен

BG-????
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by BG-???? Пон 01 Авг 2011, 14:58

Батката е пропуснал да добави, че в Канада караше форд фокус, а в БГ- мерцедес 320 мл блу тек дето докато го караш ти праи свирка.
Бе по-добре си е в БГ, ма аз трудно издържам.
:)

BG-????
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty "мхъ."

Писане by ???????? Пон 01 Авг 2011, 23:42

бензина е 2,50 в бг,колата ми гори 16-18 градско,работата ми е на 600 м от дома,на ден въртя 1,5-2 км макс
И аз с такова фпечатление останах от там: Колите са ги изтъпанчили за престиж пред дюкяна на тротуара дя пречат на пешеходците, а те растоянията са за пеша. Е, понякога са за самолет, ама там нямах за самолет. Горните и другите цифри важат, ако пиеш от кило нагоре дневно. Керосин естествено.

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by BruceW Пон 01 Авг 2011, 23:54

Мене ако питате, трява да ги депортират, още като земат да гледат сърдито и на парцали емигрантите. Темата щеше да е бесмислена, ама щяхме друга да измислим някаква. Смях

BruceW
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by CA-???? Вто 02 Авг 2011, 18:45

Ам'че то ако темата беше смислена аз щех ли да пиша?
Първо на първо тука смислени теми нема!
Щото некой се напне и пусне нещо смислено, а следващия напише: "Аз пък най обичам боза!" и кат плисне една боза по нататък не ти е работа, значи. Освен туй, човек трябва да се пази да не пуска смислени изказвания, щото тогава го предупреждават, че се зима на серьозно, което както всички знаем е голяма обида. Освен туй за некоии едно е смислено, а за другии - друго. Изобщо нема оправия, щото нема тука един Бойко Б. да оправи всичко. Ей го! Даже и Линкича ни за...реза да си мрем в хаос и липса на ред.
И понеже си нема смисъл да пишеш при туй положение, та затуй нема нищо смислено. Само таквиз кат мен и Мунчо още се напъват.
:)

CA-????
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by 7george Нед 07 Авг 2011, 00:39

Идеи за по-смислени теми:

- Одъртяла ли е мноо Стимката или става още за някой работи фкухнята и край басейна?
- С колко очи мижите, прозявайки се на сфетофара?
- Пречи ли пиянството на оня народ на Папа да влиза у форума или напротиф?
- Има ли магистрални сфирки в Западана Канада - пътепис по Драгана...
- Върви ли крайпътния стоп в Източна Канада, щото тука само брадясали стопаджии виждам..
- Махате ли си коледната украса през краткото полярно лято?
- Дворният нужник - популярно аутдоор активите през топлия сезон.. Голямкеф

Харизвам сички афторски права на потенцялните афтори.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Marginal Нед 07 Авг 2011, 23:11

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by myhata II Пон 08 Авг 2011, 15:16

Маргинал,Водъ маното ви свърши вече ,от тука на къде ,като гледам скоро и за часовник пари нема да има ф сеферна америка Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Marginal Вто 09 Авг 2011, 00:30

myhata II написа:Маргинал,Водъ маното ви свърши вече ,от тука на къде ,като гледам скоро и за часовник пари нема да има ф сеферна америка За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника 969512
Кфа Сеферна Америка бе Мухич ???
Бъди по конкретен ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Вода Пет 12 Авг 2011, 08:33

7george написа:Идеи за по-смислени теми:

- Одъртяла ли е мноо Стимката или става още за някой работи фкухнята и край басейна?
- С колко очи мижите, прозявайки се на сфетофара?
- Пречи ли пиянството на оня народ на Папа да влиза у форума или напротиф?
- Има ли магистрални сфирки в Западана Канада - пътепис по Драгана...
- Върви ли крайпътния стоп в Източна Канада, щото тука само брадясали стопаджии виждам..
- Махате ли си коледната украса през краткото полярно лято?
- Дворният нужник - популярно аутдоор активите през топлия сезон.. Голямкеф

Харизвам сички афторски права на потенцялните афтори.
Голямкеф Смяхвзалата lol!
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Вода Пет 12 Авг 2011, 08:35

myhata II написа:Маргинал,Водъ маното ви свърши вече ,от тука на къде ,като гледам скоро и за часовник пари нема да има ф сеферна америка Смайли с българското
Мухи, не съ притеснявай, ако си гледал скоро новини, може би си забелязал как хамериканците (пардон, "х"-то триябваше да е отзад) си печатат парите, като им паднат А-тата, та и ние така, ще си напечатаме нови, парите ни никога не свършват :-)
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by myhata II Нед 14 Авг 2011, 11:47

Гледам аз,много хубаво гледам,как едн барака от 1000 лв ще стане на 500 колкото си е Голямкеф lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by guest Нед 14 Авг 2011, 13:03

Който иска да се съгласи или не с мен, но според мен най-доброто правителство след 1989-та беше това на НДСВ.
В периода 2001-2005 наистина се почувствахме европейци. Заради НДСВ влязохме в НАТО и до голяма степен на тях дължим приемането ни в ЕС.

guest
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by ????? Нед 14 Авг 2011, 13:13

В НАТО влязохме заради СДС. Смайли с българското
А, аз заради НДСВ имигрирах в Канада. Голямкеф :)
(лично мнение и без това ще го изтриете, ама "ми е през празззза" както се казва) lol! Голямкеф Смяхвзалата

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Marginal Нед 14 Авг 2011, 13:44

myhata II написа:Гледам аз,много хубаво гледам,как едн барака от 1000 лв ще стане на 500 колкото си е За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника 1322 За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника 161507
И кфо от тфа?
През тфа време ше съм живял кат нормален човек, а не кат тебе ф тиняка § дфойно по-скъпо.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by ?????? Нед 14 Авг 2011, 21:02

Начи има потребителски разходи и има инвестиции.
Потреблението е инвестиция в самия теб.
Къщата, колата и чайника си ги ползвам.
Сега почвам да пиша много бавно.
Когато си купил една къща преди 10 години за 150 000, а сега тя струва 250 000 то не е поскъпнала къщата, а са поефтинели парите. Има разбира се изключения, но има много прост начин да разбереш дали си от тези изключения. Просто опитай с парите от продажбата да си купиш две къщи.
А ако говорим за инвестиции ... хм.
Голямкеф

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Marginal Пон 15 Авг 2011, 00:10

Праф си ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by myhata II Пон 15 Авг 2011, 10:17

Marginal написа:
myhata II написа:Гледам аз,много хубаво гледам,как едн барака от 1000 лв ще стане на 500 колкото си е За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника 1322 За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника 161507
И кфо от тфа?
През тфа време ше съм живял кат нормален човек, а не кат тебе ф тиняка § дфойно по-скъпо.

Голямкеф Живей си,ама само ти си мислиш така,иска ти се де,нормален човек живее сред нормални хора,а не сред такива дето си мислим че са закопали някой в мазето под бунгалото :-) :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Marginal Пон 15 Авг 2011, 10:30

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by kill_u Вто 16 Авг 2011, 00:25

Мух нямаш ли умора бе.....?
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Вода Вто 16 Авг 2011, 04:03

Мухъ, няма умора. Не мога да разбера какъв му е проблемът с нашите къщи...Ако имаме възможност и искаме защо да не си купим и 10 къщи. Кво значение има дали дали са бараки, нали не му предлагаме да живее в тях? Е, верно, че го канихме на гости, но ако не му харесва да спи в барака, може да си вземе хотел. Имаме едни приятели, които плащат много за наем, защото искали апартамент, но в бетонен блок, точно в определен район, но пък не могат да си го позволят и продължават да си живеят така вече много години. До сега да бяха изплатили една къща и да я продадат и да си купят с парите апартамента, ама хора всякакви...
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Marginal Вто 16 Авг 2011, 10:42

Вода написа:Мухъ, няма умора. Не мога да разбера какъв му е проблемът с нашите къщи...Ако имаме възможност и искаме защо да не си купим и 10 къщи. Кво значение има дали дали са бараки, нали не му предлагаме да живее в тях? Е, верно, че го канихме на гости, но ако не му харесва да спи в барака, може да си вземе хотел. Имаме едни приятели, които плащат много за наем, защото искали апартамент, но в бетонен блок, точно в определен район, но пък не могат да си го позволят и продължават да си живеят така вече много години. До сега да бяха изплатили една къща и да я продадат и да си купят с парите апартамента, ама хора всякакви...
Не, до сега да бяха изплатили повече от една къща ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by myhata I Вто 16 Авг 2011, 22:16

Нямат на пазара това което бих закупил бе хора

1 Нито е от тухли
2 Нито са реални цените
3 Чорба ли да ги варя :-)

myhata I
Гост


Върнете се в началото Go down

За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника Empty Re: За тези дето искат да се върнат - сверете си часовника

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите