Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_lcapНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Voting_barНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_rcap 
paparazzo (7150)
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_lcapНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Voting_barНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_rcap 
myhata II (6266)
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_lcapНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Voting_barНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_rcap 
stimi (4915)
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_lcapНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Voting_barНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_lcapНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Voting_barНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_rcap 
7george (3967)
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_lcapНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Voting_barНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_rcap 
danielle (2594)
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_lcapНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Voting_barНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_rcap 
Вода (2380)
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_lcapНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Voting_barНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_rcap 
fluid (2183)
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_lcapНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Voting_barНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_rcap 
kralimarko (1566)
На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_lcapНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Voting_barНа море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

4 posters

Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by Goust Вто 12 Юли 2011, 21:15

300 хотела пробутват стари мръвки

Не може храната за ден да струва 3 лева, отсече земеделският министър



300 хотела са хванати да предлагат опасни храни това лято, съобщи земеделският министър Мирослав Найденов. Инспекторите на агенцията по храните вече са санкционирали нарушителите, а проверките на местата за настаняване по тояжкаортите, както и на ресторантите, продължават, обясни и шефът на агенцията Йордан Войнов. Собствениците на хотели изкупували евтини храни, които предлагали на своите гости. Така цената на ол инклузива излизала между 3 и 5 лева, коментира Найденов пред bTV. Според него е възможно заловеното преди ден старо месо, внос от Гърция, да е отивало точно на шведските маси в ол инклузив хотелите. Възможно е продуктът да е бил предназначен и за преработка в месарски цехове и от него да са се правели колбаси, които да отговарят като цена, но и като качество, на изискванията за 3 лв. за храноден. Няма как да се случи тази цена, ако се предлагат нормални храни, обясни министърът. Точно заради това правим масирани проверки на ол инклузива, допълни той. Най-честите нарушения, които открили инспекторите на агенцията, са неправилно съхранение на продуктите, неустановен произход на храните в хладилниците на хотелите и ресторантите или неподходяща температура на съхранение.
Има съмнения, че и виното, което се лее като река в ол инклузива, не е качествено. Според представители на агенцията по лозата и виното, много често хотелиерите зареждат бъчвите от нерегламентирани производители. Вместо от грозде, то било направено от вода, спирт, оцветители и аромати. Бирата пък била размита и съдържала повече вода, отколкото истинско пиво. От качеството на храната и невъзможността да починат заради шумните алкохолни купони вечер се оплакват повечето от туристите, които идват у нас. Почти всички почиващи, които не са дошли с цел алкохолен туризъм в най-големите ни тояжкаорти, се заричат да не стъпват повече по родното Черноморие. Вероятно родителите на натровените деца в Китен също няма да ги пуснат отново у нас. Оказа се, че най-вероятната причина за заразата е мръсната вода, с която са правили айряна и сокчетата в хотела, съобщи Йордан Войнов.
В хладилниците в кухнята му били открити и стари месни и млечни продукти, допълни той. Въпреки това няма как хотелът да бъде затворен, защото няма кой да поеме грижата за 500-те му гости.

Goust
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by gost Сря 13 Юли 2011, 07:57

‎"Добрите хора си помагат един на друг, дори когато не подозират това, а злите умишлено действуват един против друг."

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by gost Сря 13 Юли 2011, 08:52

"... а злите умишлено действуват един против друг."
Разбира се, че злите го правят умишлено, но често се случва и по недомислие, защото никой не е толкова мъдър, че да съобрази всичко.
А това са две индийски мъдрости:
Всяка сутрин, когато се събудиш, помисли:" Каква добрина да извърша днес? Със залеза на слънцето ще си отиде и част от моят живот."
Животът на смъртните е нетраен като лунен отблясък във водата: мисли за това и винаги прави добро...
Кое е добро и кое зло? Отговорът може да е и това:
Бог не ти дава хората, които искаш. Той ти дава хората, от които имаш нужда – да ти помагат, да те нараняват, да те изоставят, да те обичат и да те направят човека, който е предопределено да станеш.
Мисля, че Той много добре знае какво прави и не остава нищо на една случайност.

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by ??????? Сря 13 Юли 2011, 18:04

Като стана от мекото диванче Мухата се протегна сладко (диванчето беше малко и спеше сгънат като парашут), прозя се и се замисли. "Каква добрина да извърша днес?"
"Ще ги светна онез хххххххх, отде изгрява слънцето и де е хубавото, че те, квито са залупени, нито знаят как да живеят, нито кво да карат, а па за онез три неща хич не ми се и приказва."
И се надигна Мухата пълен с енергия.
Пусна да зарежда компютъра и отиде да си направи кафе.
"Таман докат кипне ще трябва да се логвам.":мисли си мухата."Даже имам време да си измия зъбите."
След туй се зарегистрира няколко пъти в един форум, щото той искаше да е сигурен, че се е регистрирал, щото да не пише случайно анонимно, щото никой няма да знае, че е той, а тогаз за ко да пише?
След туй пусна тема: "Българското Джони, най-хубавото и най-евтино уиски в галактиката" особено ако го купиш от пазара без бележка и така избягваш държавните такси. Ученото си е учено.
Докато пусне темата, беше изпил кафето, хапна и му се приспа.
"Нищо!"мисли си Мухата. "Поне половин ден не ми мина напразно! Направих безброй добрини!".
И почна да се скатава на диванчето , че то взема време.

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by Ghost Сря 13 Юли 2011, 20:48

Връзката между Мухата и разваленото месо е ясна ако си прочел долната тема, дето Мухата ни убеждава да ходим на море в България, ама явно няма мераклии.


А душевните чикии по-нататък в темата само показват колко малко има между ушите на някои от учасниците.

Ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by Ghost Сря 13 Юли 2011, 21:47

Венелина Янакиева
DARTSNEWS.BG

--------------------------------------------------------------------------------
Десетки деца потънаха с туристическия кораб "България" в Русия. Чудовищна трагедия, зад която изплува престъпна безотговорност.
В същото време едно дете загина в туристическата страна България, засмукано от тръба в басейн. Нелегален басейн в легален хотел на морето. Оказва се, че има над 100 такива в тояжкаортите край Варна. Други 39 деца, пак в туристическата страна България, бяха натръшкани в болница заради нелегален водоизточник, захранващ друг легален хотел на морето. За капак, на същото място намериха 200 кила храна с изтекъл срок на годност.
Трагедия и чудовищно беззаконие!
България също като Русия трябва да обяви поредния си национален траур. И да погребе туризма. Корабът ни също като руския си адаш потъва. Забил се е в айсберг от чиновническо безхаберие и безскрупулно печалбарство. Корабът ни всъщност е едно пробито корито, което не може да издържи товара на приказната природа и древната история, която имаме. Нелепо е да се фукаме с тях пред света и да продължаваме да зовем чужденците "Елате ни на гости". Защо да дойдат - за да погубим децата им или в най-добрия случай да ги продрискаме?!
Туристическата страна България плаща милиони, за да се рекламира пред света. Представете си как по немската телевизия се върти жизнерадостно клипче за красивата ни и гостоприемна страна. След това идва ред на новините и показват разплакания Гюнтер, който се прибира с трупа на дъщеря си от Златни пясъци. Гюнтер вече не е просто скърбящ баща. Той е посланик. Такива са и 39-те русначета и украинчета, които се натровиха в Китен. Такъв е и Филип Киркоров, който вместо море и чайки завари строежи и прасета в Равда... Много са посланиците на туристическа България. И всички те викат: "Корабът е пробит. Бягайте!"

P.S. Ако на някого все още му липсва мотивация за почивка у нас, в интернет отдавна се разпространява рекламата "100 причини да ми се ходи на море в България". Ето част от тях:
- Обичам бетон.
- Харесва ми "плащането" да започне още от катаджиите по пътя.
- Харесва ми да играя на "Открий 100-те разлики" между снимките в уебсайта и реалната гледка пред очите ми, когато се настанявам.
- Много се кефя, когато пристигна в хотела, да разбера, че той е още в строеж.
- Кафяво-жълтеникавата пяна от вълните е чудесна.
- Обичам да се разболявам от чревни болести, после - да повръщам с температура и разстройство - каква забава!
- Невероятно е, че мога да пестя от хавлия - тя е 20 на 20 сантиметра - толкова място ми се полага.
- Радва ме, когато ме бият, за да се махна от плажа, защото бил на концесия и трябвало да плащам.
- Много ми е готино мангали да крещят по плажа - "Царевичак", "Закуската на Майкъл Джексън", "Кочана на Азис", "Царевица "Панасоник" - успокоява ми нервната система.
- Добре е, когато поровя в пясъка, да намирам освен стъкла и фасове по някой презерватив - употребяван, разбира се.
- Лично ми доставя удоволствие хармонията на разбиващи се вълни с чуковете, блъскащи в бетона в строежа зад гърба ми.
- Радват ме намусените камериерки, бармани и сервитьори.
- Удивлява ме, че 600-грамово татарско кюфте може да е колкото монета от 20 стотинки, разбира се, без кашкавал... май и без кайма...
- Надписаните сметки, както и чуждите сметки - добре дошли за плащане.
- Харесва ми, когато има жива музика - цицореста местна фолк дива или цигански оркестър - най ме радват в комбинация.
- Обичам като изляза от водата, да разбера, че ми няма парите и дрехите.
- Хубаво ми е на ALL-Inclusive да разбера, че всичко, което не става за ядене и пиене, е безплатно, а всичко, което става - на 3 пъти по-високи цени.
- Харесвам ми да ме тегли към дома.
- Обичам после да си разказваме почивките с приятели, особено с тези, които не са ходили в България на море тази година...






Ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by Ghost Сря 13 Юли 2011, 22:03

Признавам си, начи.
Аз съм просто пърче месо.
Confiteor! (Ако тъй се пишеше де.)
Винаги съм готов да оплюя всичко българско.
Всичко минава в графата "Българско ли е не ми го фали." И тояжкаорта, и власта, и хората, и легендите, и историята, и клюбяпчетата, и емигрантите, и форумите, бе въобще.... И семейството ми и те са от там и аз въобще не им приличам. Те само плюят всичко.
...всичко българско и родно,
хуля, плювам и сквернея.

Ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by ????? Сря 13 Юли 2011, 22:06

Бе тоя, Ghost, как не виде едно хубаво нещо?
Да го онождат манафите от Западния парк!
Смайли с българското

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by 7george Сря 13 Юли 2011, 22:49

Месото, тва-онва било, ама има картофки и цаца! И биричка! Нали Муха? Е, не може да имаш сичко. За фотоапарат не остават стинки, иначе щяхме да видим снимки от морето. Деее-ба таа черга, скъсана и къса отсякъде..

"Черно Море, много е добре... " Радостен
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by Marginal Сря 13 Юли 2011, 22:51

Пак си праф 7 На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш 292384 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by Вода Пет 15 Юли 2011, 17:51

Плуваме в 3 тона фекалии

15 юли 2011, 21:13
Слънчев бряг е най-смрадлив, мръсният плаж причинява треска и алергии
Между 2 и 3 тона фекалии се изливат всеки ден в Черно море. Те замърсяват мидите и пясъка и водят до сериозно здравни проблеми при туристите, алармират екологични организации, които изследват морската вода в региона.

Изхвърляните отходни води влияят върху морската екосистема. Фекалиите унищожават ценен ресурс от риба, мекотели и подводни растения. Особено тежко се отразяват върху мидите, които са естествен филтър на морето, пише “България днес”.

Консумацията им може да доведе до стомашно-чревни проблеми, повръщане, диария, висока температура. Може да се стигне и до треска.

Плуването в замърсената вода също е много опасно. Стига се до обриви, кожни инфекции и дори до получаване на алергични шокове.

Най-сериозните сигнали за изтичане на фекални води в морето са в района на Слънчев бряг. Отходни канали замърсяват и водата край Ахелой, Поморие и Несебър. В Бургас пък такъв канал има буквално в центъра на Северния плаж. Там се изливат нечистотиите от заведенията в Морската градина и комплекс “Лазур”.

В южния край на залива Вромос фекалиите изтичат направо във водата. Проблемът е много сериозен и в къмпингите. При тях няма канализация или пречиствателни съоръжения, затова фекалиите се събират в септични ями. След това съдържанието им се изхвърля тайно в морето.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by myhata II Пон 18 Юли 2011, 18:08

Goust написа:300 хотела пробутват стари мръвки

Не може храната за ден да струва 3 лева, отсече земеделският министър



300 хотела са хванати да предлагат опасни храни това лято, съобщи земеделският министър Мирослав Найденов. Инспекторите на агенцията по храните вече са санкционирали нарушителите, а проверките на местата за настаняване по тояжкаортите, както и на ресторантите, продължават, обясни и шефът на агенцията Йордан Войнов. Собствениците на хотели изкупували евтини храни, които предлагали на своите гости. Така цената на ол инклузива излизала между 3 и 5 лева, коментира Найденов пред bTV. Според него е възможно заловеното преди ден старо месо, внос от Гърция, да е отивало точно на шведските маси в ол инклузив хотелите. Възможно е продуктът да е бил предназначен и за преработка в месарски цехове и от него да са се правели колбаси, които да отговарят като цена, но и като качество, на изискванията за 3 лв. за храноден. Няма как да се случи тази цена, ако се предлагат нормални храни, обясни министърът. Точно заради това правим масирани проверки на ол инклузива, допълни той. Най-честите нарушения, които открили инспекторите на агенцията, са неправилно съхранение на продуктите, неустановен произход на храните в хладилниците на хотелите и ресторантите или неподходяща температура на съхранение.
Има съмнения, че и виното, което се лее като река в ол инклузива, не е качествено. Според представители на агенцията по лозата и виното, много често хотелиерите зареждат бъчвите от нерегламентирани производители. Вместо от грозде, то било направено от вода, спирт, оцветители и аромати. Бирата пък била размита и съдържала повече вода, отколкото истинско пиво. От качеството на храната и невъзможността да починат заради шумните алкохолни купони вечер се оплакват повечето от туристите, които идват у нас. Почти всички почиващи, които не са дошли с цел алкохолен туризъм в най-големите ни тояжкаорти, се заричат да не стъпват повече по родното Черноморие. Вероятно родителите на натровените деца в Китен също няма да ги пуснат отново у нас. Оказа се, че най-вероятната причина за заразата е мръсната вода, с която са правили айряна и сокчетата в хотела, съобщи Йордан Войнов.
В хладилниците в кухнята му били открити и стари месни и млечни продукти, допълни той. Въпреки това няма как хотелът да бъде затворен, защото няма кой да поеме грижата за 500-те му гости.

Голямкеф Голямкеф Голямкеф Ха,ха,ха поредния анонимен дръвник,стегни се малко бе ,гледай какъв е кеф по българското черноморие

:)
http://www.google.ca/imgres?imgurl=http://www.bulgaria-trips.info/Sozopol/Bulgaria-Sozopol.jpg&imgrefurl=http://www.bulgaria-trips.info/Sozopol/Sozopol.html&usg=__sBJOOGQbJbJE8KcFii1-bKS3oxE=&h=262&w=400&sz=55&hl=en&start=0&zoom=1&tbnid=pZhQyBOTSzms-M:&tbnh=143&tbnw=200&ei=jaAkTqC7DqrDsQLZ9YmnAw&prev=/search%3Fq%3Dsozopol%26hl%3Den%26sa%3DX%26rlz%3D1W1ACAW_enCA365CA365%26biw%3D1600%26bih%3D773%26tbm%3Disch%26prmd%3Divnsfdm&itbs=1&iact=hc&vpx=765&vpy=136&dur=608&hovh=182&hovw=278&tx=127&ty=138&page=1&ndsp=28&ved=1t:429,r:3,s:0&biw=1600&bih=773
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by Вода Пон 18 Юли 2011, 18:33

Е, как да не може да струва 3 лв. Питайте Батето гювеч за 4 души колко струва и после ще си говорим-:)
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by ?????? Пон 18 Юли 2011, 18:59

На теб, Муха, нема кво да ти се пие!
Тия снимки, дето си ги постнал, са много от високо.
А аз живея на ниско.
:)

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by myhata II Пон 18 Юли 2011, 19:58

Гларус написа:На теб, Муха, нема кво да ти се пие!
Тия снимки, дето си ги постнал, са много от високо.
А аз живея на ниско.
:)

Продължавай все така на ниското lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by ?????? Пон 18 Юли 2011, 22:58

Всичко е относително.
Например, мухите летят по-ниско от гларусите.
Голямкеф

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by ??? Чет 21 Юли 2011, 16:44

Зависи приятел,има мухи шампиони :-)

???
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by ?????? Чет 21 Юли 2011, 18:15

А то мухата си е муха!
Даже не разбира докъде може, щото ако разбираше, нямаше да е муха!
Голямкеф

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by myhata II Нед 24 Юли 2011, 19:55

Стой долу в краката ми и се моли на дъжд Ти си господаря Смяхвзалата Голямкеф Голямкеф Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by BruceW Сря 27 Юли 2011, 00:12

Смях Гот

BruceW
Гост


Върнете се в началото Go down

На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш Empty Re: На море в България?! - Муха, вземи да се гръмнеш

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите