Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_lcapТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Voting_barТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_lcapТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Voting_barТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_rcap 
myhata II (6266)
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_lcapТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Voting_barТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_rcap 
stimi (4915)
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_lcapТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Voting_barТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_lcapТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Voting_barТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_rcap 
7george (3967)
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_lcapТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Voting_barТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_rcap 
danielle (2594)
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_lcapТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Voting_barТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_rcap 
Вода (2380)
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_lcapТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Voting_barТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_rcap 
fluid (2183)
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_lcapТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Voting_barТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_lcapТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Voting_barТаен бюджет за гласуване в посолството в Отава Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

+5
Hullboy
Вода
ARMY
myhata II
b_dav
9 posters

Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by b_dav Сря 18 Фев 2009, 15:55

Hullboy разкри таен бюджет за гласуване в посолството в Отава!
Браво на него! Така трябва да се действа за да няма повече бюджети и игри под масата.

https://forumnazapomnenite.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t159-270.htm

Hullboy написа:
Понеже Хълман е близък с дипломатите, член е на Бг дружеството в града и като дойдат избори му звънят по тел в офиса за да го подсетят да активира хора да ходят да гласуват.
Ще питате защо?
Защото посослтвото има специален бюджет за избори. Това са отпуснати пари точно за тази цел. Посолството е отворено в Неделя, дипломатитe са платени допълнително, има комисия от 8-10 човека които са платени от 6 сутринта до 6 вечета без да знаят колко хора ще дойдат и дали изобщо ще дойдaт защото списъци като в Бг нама . Не е добре парите да са похарчени а да са дошли 10 човека да гласуват. С бройката на хората се мери и работата на посолството.
Не случайно като идете да гласувате има кафе, кола, мин. вода и сладки за разлика от на избори в БГ.
Ако аз кажа че ще доведа един рейс хора ама имам нужда от малко помощ за да ги доведа гаранрирам ви че такава помощ ще ми бъде оказана от бюджета за гласуването.

Hullboy написа:
Второ Хълбой никъде никога не е писал че е получавал пари за да активирa хора. Писъл е че е получавал обаждане по тел. за да активира хора че ще има избоири еди кога си понеже доста хора минават през офиса или за финансови сделки или за покупка на билети за разлчни мероприятия.

Хълман казва че има бюджет което е вярно и второ че може да ти бъде оказана помощ ако доведеш един автобус с хора.

Hullboy написа:Представи си че знам а на теб не съм длъжен да ти давам обяснения от къде знам. Важното е че специален бюджет за гласувания има и важното е че колкото повече хора дойдат да гласуват толкова по добре е за дипломатите в даденото посолство гледано от София.

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by myhata II Сря 18 Фев 2009, 16:09

b_dav написа:Hullboy разкри таен бюджет за гласуване в посолството в Отава!
Браво на него! Така трябва да се действа за да няма повече бюджети и игри под масата.

https://forumnazapomnenite.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t159-270.htm

Hullboy написа:
Понеже Хълман е близък с дипломатите, член е на Бг дружеството в града и като дойдат избори му звънят по тел в офиса за да го подсетят да активира хора да ходят да гласуват.
Ще питате защо?
Защото посослтвото има специален бюджет за избори. Това са отпуснати пари точно за тази цел. Посолството е отворено в Неделя, дипломатитe са платени допълнително, има комисия от 8-10 човека които са платени от 6 сутринта до 6 вечета без да знаят колко хора ще дойдат и дали изобщо ще дойдaт защото списъци като в Бг нама . Не е добре парите да са похарчени а да са дошли 10 човека да гласуват. С бройката на хората се мери и работата на посолството.
Не случайно като идете да гласувате има кафе, кола, мин. вода и сладки за разлика от на избори в БГ.
Ако аз кажа че ще доведа един рейс хора ама имам нужда от малко помощ за да ги доведа гаранрирам ви че такава помощ ще ми бъде оказана от бюджета за гласуването.

Hullboy написа:
Второ Хълбой никъде никога не е писал че е получавал пари за да активирa хора. Писъл е че е получавал обаждане по тел. за да активира хора че ще има избоири еди кога си понеже доста хора минават през офиса или за финансови сделки или за покупка на билети за разлчни мероприятия.

Хълман казва че има бюджет което е вярно и второ че може да ти бъде оказана помощ ако доведеш един автобус с хора.

Hullboy написа:Представи си че знам а на теб не съм длъжен да ти давам обяснения от къде знам. Важното е че специален бюджет за гласувания има и важното е че колкото повече хора дойдат да гласуват толкова по добре е за дипломатите в даденото посолство гледано от София.









Убаво де ,писал,писал,ае са кажи кой плашиш, Хьлла ли,Маргиналь ли или и двамата ???


И на кой му пука кой ко е писал ? Смяхвзалата
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by b_dav Сря 18 Фев 2009, 16:13

Ako ne pukashe na nikoi, zashto se razreshiha promenite v mneniata sled 5 minuti?? Az si promenih mnenieto ot 2 dni pisano.

Iavno dosta im puka, no i po shte puka.

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by myhata II Сря 18 Фев 2009, 16:15

b_dav написа:Ako ne pukashe na nikoi, zashto se razreshiha promenite v mneniata sled 5 minuti?? Az si promenih mnenieto ot 2 dni pisano.

Iavno dosta im puka, no i po shte puka.

Ок ша Гьрми казаш ,убаво а престави се най накрая де, запали ламбата :bricks:
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by ARMY Сря 18 Фев 2009, 16:23

"b_dav", и ти "Хъл"- това което правите е безобразие.
Ако имате лични сметки за уреждане, то не го правете тук - все пак е форум за всички ни.....или бъркам!?
ARMY
ARMY
Пописва
Пописва

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 352
Рождена дата : 04.02.1967
Възраст : 57
Местожителство : Mississauga
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Вода Сря 18 Фев 2009, 20:28

myhata II написа:
b_dav написа:Ako ne pukashe na nikoi, zashto se razreshiha promenite v mneniata sled 5 minuti?? Az si promenih mnenieto ot 2 dni pisano.

Iavno dosta im puka, no i po shte puka.

Ок ша Гьрми казаш ,убаво а престави се най накрая де, запали ламбата :bricks:
Ми Арми нали я запали, каза, че било жена, язък!
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by myhata II Сря 18 Фев 2009, 20:35

Брей Хьлла наистина се уплаши и Папаразо и Батката не ебават да пишат в таа темь Бреей Шокиран
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Вода Сря 18 Фев 2009, 20:38

Сигурно много са се уплашили, особено Папарацо, който е в България и много му дреме какво става в посолството в Отава.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by ARMY Сря 18 Фев 2009, 20:40

От самото начало ви казах, че иде реч за 'несподелена' любов!
Доктор
ARMY
ARMY
Пописва
Пописва

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 352
Рождена дата : 04.02.1967
Възраст : 57
Местожителство : Mississauga
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by ARMY Сря 18 Фев 2009, 20:41

Брей Хьлла наистина се уплаши и Папаразо и Батката не ебават да пишат в таа темь Бреей Шокиран

А Аз мисля, че по-умният е отстъпил?!
ARMY
ARMY
Пописва
Пописва

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 352
Рождена дата : 04.02.1967
Възраст : 57
Местожителство : Mississauga
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Hullboy Сря 18 Фев 2009, 20:43

Хълман няма от какво да се плаши и е писъл в другата тема защото темите се дублират. Хълман никога не лъже. Специален бюджет има за избори както в БГ така и в Канада. Той всъщност си е общ но се дават и пари на БГ. послоствата по света кото дойде верме за гласуване.
Гласуването не е без пари. Не сте ли гледали телевизия като дойде време за гласуванe как казват че ще струва толкова и толкова за отпечатване на бюлетини, за плащане на възнаграждение на комисия. Леля ми и вуйчо ми са членове на такива комисии като се гласува в Бг и са платени за да ходят сутринта от 8 и да висят там до 18 вечер..
За плащане на полицията които превозват урните до Централната комисия в София дето ги броят повторно гласовете.
Не виждам какво ви учудва това с бюджета.


Последната промяна е направена от Hullboy на Сря 18 Фев 2009, 20:45; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Marginal Сря 18 Фев 2009, 20:44

b_dav написа:Ako ne pukashe na nikoi, zashto se razreshiha promenite v mneniata sled 5 minuti?? Az si promenih mnenieto ot 2 dni pisano.

Iavno dosta im puka, no i po shte puka.
b_dav, разрешено е променянето на мненията след 5 или 50 минути отдафна, тфа е настройка на форума, кфо да се праи ???
Така съм решил че е по-спрафедлифо и тфа е ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Marginal Сря 18 Фев 2009, 20:46

ARMY написа:"b_dav", и ти "Хъл"- това което правите е безобразие.
Ако имате лични сметки за уреждане, то не го правете тук - все пак е форум за всички ни.....или бъркам!?
Да, не е гот да се фпускаме ф лични конфликти ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Вода Сря 18 Фев 2009, 20:46

Аз лично съм работила за избори в предизборни студия и съм получавала официално не малко пари, така че както му казах и преди на б-то да земе да си прочете първо урока.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by 7george Сря 18 Фев 2009, 21:29

ARMY написа:"b_dav", и ти "Хъл"- това което правите е безобразие.
Ако имате лични сметки за уреждане, то не го правете тук - все пак е форум за всички ни.....или бъркам!?
И на мене ми са доста неприятни реваншизма и заяждането в тоя форум. Тука съм предимно за развлечение. Тежко ми да си правя накакви сириозни изводи за хора по писания от форуми. Към нужни хара бих се обърнал директно и бих ги оценил по достойнство.

И защо да не се променят мнения? Мен по ме дразнят форуми, дето ограничават това.

Това е Форума на Маргинала и важат неговите правила. Бира
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by КПУ Сря 18 Фев 2009, 21:33

Mи кат са си негови да си ги спазва. Мен кво ме грее. Wink
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by ARMY Сря 18 Фев 2009, 21:43

Абе няма ли някой да събуди "Марги"?
Сън
ARMY
ARMY
Пописва
Пописва

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 352
Рождена дата : 04.02.1967
Възраст : 57
Местожителство : Mississauga
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Вода Сря 18 Фев 2009, 21:45

Що???
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by КПУ Сря 18 Фев 2009, 21:49

Ти па що така сега...кво му имаш зъб на човеко та му не даваш да спи? Нека си почива шефа та и ние с него барабар. Wink
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Вода Сря 18 Фев 2009, 21:50

Ми така поне малко да попишете, че иначе от него човек не може да вземе думата Разправия
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by КПУ Сря 18 Фев 2009, 22:12

Верно си е, него не моем го стигна по постинги ако ще и той срещу нас да търчи.
Ти нема начин обаче да не знаеш как да му се земе думата - в смисъл да го накараш да замълчи и само да слуша ама едва ли ще кажеш тука. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by ARMY Сря 18 Фев 2009, 22:16

С мнооого бира!-може би.
ARMY
ARMY
Пописва
Пописва

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 352
Рождена дата : 04.02.1967
Възраст : 57
Местожителство : Mississauga
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Вода Сря 18 Фев 2009, 22:17

За мен даже по-добре да е у него думата и да е във форума, че и аз да имам малко свободно време :)
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Вода Сря 18 Фев 2009, 22:18

Той и вино обича, но само червено Яко льокан
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Mr800Days Сря 18 Фев 2009, 22:32

Че кво да пиша,то от всякъде блика от простотия ,комплексарщина и открито злобарство за да се принизя и аз до нивото на Обидения дето ,ако беше истински мъж щеше сам да се яви за да се защити,а не да праща адвокатите си да сеят сплетни и интриги.
Пък и аз обичам майтапа,иронията,самоиронизирането,ако щете даже и тъпоглавото остроумнечение и леко заядливите задявки,но в случая става дума за една голяма цигания реализирана от комплексари които преследват цели различни от участието си за забавление което не ме кефи особенно.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Вода Сря 18 Фев 2009, 22:38

Ми то всичко си вървеше забавно и влезе Линко и се започнаха интриги и заяждане, разчистване на стари сметки от някъде си, после се махна и изтри всичко, но дойде друг "провокатор" и явно ше е така до края на света...
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава Empty Re: Таен бюджет за гласуване в посолството в Отава

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите