Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Призив към Hullboy Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Призив към Hullboy Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Призив към Hullboy Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Призив към Hullboy Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Призив към Hullboy Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Призив към Hullboy Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Призив към Hullboy Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Призив към Hullboy Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Призив към Hullboy Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Призив към Hullboy Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Призив към Hullboy Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Призив към Hullboy Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Призив към Hullboy Vote_lcapПризив към Hullboy Voting_barПризив към Hullboy Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Призив към Hullboy Vote_lcapПризив към Hullboy Voting_barПризив към Hullboy Vote_rcap 
myhata II (6266)
Призив към Hullboy Vote_lcapПризив към Hullboy Voting_barПризив към Hullboy Vote_rcap 
stimi (4915)
Призив към Hullboy Vote_lcapПризив към Hullboy Voting_barПризив към Hullboy Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Призив към Hullboy Vote_lcapПризив към Hullboy Voting_barПризив към Hullboy Vote_rcap 
7george (3967)
Призив към Hullboy Vote_lcapПризив към Hullboy Voting_barПризив към Hullboy Vote_rcap 
danielle (2594)
Призив към Hullboy Vote_lcapПризив към Hullboy Voting_barПризив към Hullboy Vote_rcap 
Вода (2380)
Призив към Hullboy Vote_lcapПризив към Hullboy Voting_barПризив към Hullboy Vote_rcap 
fluid (2183)
Призив към Hullboy Vote_lcapПризив към Hullboy Voting_barПризив към Hullboy Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Призив към Hullboy Vote_lcapПризив към Hullboy Voting_barПризив към Hullboy Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Призив към Hullboy

5 posters

Go down

Призив към Hullboy Empty Призив към Hullboy

Писане by b_dav Чет 19 Фев 2009, 00:56

Отварям нова тема с това заглавие, за да съм сигурен че ще го прочетеш, когато си онлайн.

Драги Hullboy в твоя измислен виртуален свят и за няколкото слепи твои подръжници, думите "Хълман казва че има бюджет което е вярно и второ че може да ти бъде оказана помощ ако доведеш един автобус с хора." или "Ако аз кажа че ще доведа един рейс хора ама имам нужда от малко помощ за да ги доведа гаранрирам ви че такава помощ ще ми бъде оказана от бюджета за гласуването." и то казани от ковек който "Хълман е близък с дипломатите, член е на Бг дружеството в града и като дойдат избори му звънят по тел в офиса" може да звучат смешно то в РЕАЛНИЯ свят те са изключително тежко обвинение идващо от човек представящ се за знаещ кухнята на нещата.
Това означава, че посолството и консулствата в Турция са имали бюджет да помагат за масовото извозване на турците да гласуват. Излиза, че държавата е плащала за да ходят турците да гласуват за Доган.
Това е много сериозно обвинение ПОВЯРВАЙ МИ!!!! Последствията за теб ще са катастрофално дискредитиране в Българското комюнити, а и ако някой "изсъхне" ти ще пострадах и още по-сериозно.
ОТНОВО ПОВТАРЯМ ИЗЛЕЗ ОТ ВИРТУАЛНИЯ ТИ СВЯТ И ПОГЛЕДНИ ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА.

Колкото и да си ми неприятен (от писаниците ти оставам с това впечетление, може пък да си супер пич тет а тет) не мога да причиня такова нещо на друг човек. Затова те призовавам да кажеш, че си излъгал в твърденията си с цел да дискредитираш човек който ти праща клиенти.
Казваш, че си поизлъгал малко потулваш се за месец-два и после всичко ще е забравено. Бъди поне веднъж мъж и си признай грешката.

HULLBOY ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО:
Ако до утре 19 Февруари, 23:59 часа не видя в тази тема ПЪРВИЯТ твои постинг с обяснение, че си излъгал (точно тази дума!!) за помощта за рейса с цел дискредитиране, то се сърди на себе си и ме освобождаваш от скруполи относно пораженията които ще понесеш. Всякакви други обяснения в първият ти отговор означават, че не си съгласен и си сърбаш надробеното!!!

ОСТАНАЛИТЕ УЧАСТНИЦИ:
Ако преди да ми отговори Hullboy видя някаква плява или каквото и да е мнение с изключение на Маргинала (като админ), то вие поемате моралната тежест на каквото ще понесе Hullman.

Наистина се моля да не го приемете на майтап и да не коментирате и си играете с последствията който може да получи, човек обявил че знае от кухнята за евентуална помощ за извозване на гласоподаватели с рейс.

НЕ СЕ МАЙТАПЯ!!!!!


Последната промяна е направена от b_dav на Чет 19 Фев 2009, 01:11; мнението е било променяно общо 1 път

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Призив към Hullboy Empty Re: Призив към Hullboy

Писане by Hullboy Чет 19 Фев 2009, 01:06

b_dav прочети си постинга внимателно.
В него сравняваш някакво си гласуване на някакви си турци гласували конкретно за Доган.
В постинга на Хълман се говри за активност при гласуване. С тази активност ( колко хора са гласували а не за кого са гласувли ) се мери работата на посолствата по време на гласуване гледано от Външно Министерство в София.
Никъде не се споменава гласуване за Доган, Петкан или Станишев.
Има огромна разлика.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Призив към Hullboy Empty Re: Призив към Hullboy

Писане by b_dav Чет 19 Фев 2009, 01:15

Hullboy написа:b_dav прочети си постинга внимателно.
В него сравняваш някакво си гласуване на някакви си турци гласували конкретно за Доган.
В постинга на Хълман се говри за активност при гласуване. С тази активност ( колко хора са гласували а не за кого са гласувли ) се мери работата на посолствата по време на гласуване гледано от Външно Министерство в София.
Никъде не се споменава гласуване за Доган, Петкан или Станишев.
Има огромна разлика.

Точно си променях мнението да ти обясня, че първият ти постинг не може да булшит, ама си ме изпреварил.

Твоите думи бяха:
"Ако аз кажа че ще доведа един рейс хора ама имам нужда от малко помощ за да ги доведа гаранрирам ви че такава помощ ще ми бъде оказана от бюджета за гласуването."

Няма никаква активност и глупости! Искам да докарам хора с рейс да гласуват и ти гарантираш помощ за докарването на хора да гласуват с рейс.

ПОВЕЧЕ ШИКАЛКАВЕНЕ НЯМА! Времето ти се смали до утре 19 Февруари 11:59 часа

Моля те не ме карай ...

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Призив към Hullboy Empty Re: Призив към Hullboy

Писане by b_dav Чет 19 Фев 2009, 01:22

Следващият ти постинг до 11:59 часа на 19 февруари 2009 трябва да съдържа следното ИЗВИНЕНИЕ (трябва да случи като извинение!!):

"съжалявам, че излъгах за съществуването на помощ за извозване с рейс на гласоподаватели до посолства и консулства за да гласуват. С тази си постъпка дискредитирах човек, за което съжалявам!"

Звучи като партийно поръчение, но ти си цар на усукванията и трябва да ти се дадат насоки ясни и точни!!!

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Призив към Hullboy Empty Re: Призив към Hullboy

Писане by Hullboy Чет 19 Фев 2009, 01:45

Абе ти наистина ли си мислиш че Хълбой е роден за да се извинява на някого особенно след като е прав и след като тел. му е звънял точно с такава молба за активност.
Запомни едно.
Хълбой през огън минава, в пандиза влиза и там строява пандизчиите в редица, пече на огън канибали и ги изяжда ти искаш на някой от някакъв си измислен форум на който дори никнeйма не е споменавал да се извинява.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Призив към Hullboy Empty Re: Призив към Hullboy

Писане by myhata II Чет 19 Фев 2009, 08:22

ОСТАНАЛИТЕ УЧАСТНИЦИ:
Ако преди да ми отговори Hullboy видя някаква плява или каквото и да е мнение с изключение на Маргинала (като админ), то вие поемате моралната тежест на каквото ще понесе Hullman.

Наистина се моля да не го приемете на майтап и да не коментирате и си играете с последствията който може да получи, човек обявил че знае от кухнята за евентуална помощ за извозване на гласоподаватели с рейс


А бе много те пере сьчмата и то яко ,не че и Хьла не го а бе ЛУДИ СТЕЕЕЕЕЕЕее Бомба Пляскане
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Призив към Hullboy Empty Re: Призив към Hullboy

Писане by ing.Ganev Чет 19 Фев 2009, 08:31

b_dav написа:
ОСТАНАЛИТЕ УЧАСТНИЦИ:
Ако преди да ми отговори Hullboy видя някаква плява или каквото и да е мнение с изключение на Маргинала (като админ), то вие поемате моралната тежест на каквото ще понесе Hullman.

Наистина се моля да не го приемете на майтап и да не коментирате и си играете с последствията който може да получи, човек обявил че знае от кухнята за евентуална помощ за извозване на гласоподаватели с рейс.

НЕ СЕ МАЙТАПЯ!!!!!

Нене Абе ти не се ли взимаш много на сериозно? Кви са тия заплахи, кви са тия ултиматуми!!! Аз Хълбоя не го харесвам много как пише, щото ми е доста праволинеен ама ти си направо връх. Що мислиш, че на някой му дреме кво е написал друг под измислено име в некакъв си форум? Ми аз утре мога да напиша, че съм в кухнята на Народното Събрание и че всички депутати са корумпирани, че купуват гласове или крадат от еврофондовете...и кво от това - инж. Ганев е некъв псевдоним и на депутатите им е през оная работа кво пише

ing.Ganev
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Призив към Hullboy Empty Re: Призив към Hullboy

Писане by Marginal Чет 19 Фев 2009, 11:19

Лелеййййййййййййййййййййй, спече се Пляскане Счупя Напалм Боксьор Рибабомба Компне ...
Айде са Здрависване + Любоф !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Призив към Hullboy Empty Re: Призив към Hullboy

Писане by b_dav Чет 19 Фев 2009, 13:28

Hullboy написа:Абе ти наистина ли си мислиш че Хълбой е роден за да се извинява на някого особенно след като е прав и след като тел. му е звънял точно с такава молба за активност.
Запомни едно.
Хълбой през огън минава, в пандиза влиза и там строява пандизчиите в редица, пече на огън канибали и ги изяжда ти искаш на някой от някакъв си измислен форум на който дори никнeйма не е споменавал да се извинява.

Жалко, че пубертета в теб отново победи.
Ти явно не можеш да проумееш, че това за което ще отговаряш е "гаранцията, че се отпускат пари за превозване на гласоподаватели с рейс да гласуват" и това не го казваш от позицията на някой като например даниелле, папи или друг анонимник, а го парадираш като член на дружеството и човек с познанства в посолството.

Много добре знаеш, че бюджет за извозване с рейсове НЯМА и точно затова ще отговаряш, защото като "вътрешен" човек клеветиш и злепоставяш държавна институция с абсолютно нелегални бюджети за извозване с рейс на гласоподаватели. Бюджет има за заплати на комисията, за материали и т.н., но бюджет за извозване на гласоподаватели с рейс няма и никога не е имало!!!

Наистина жалко, че един път не постъпи като мъж и си признаеш грешката, а ми плещиш за някакви канибали и подобни щуротии.
Явно и тет а тет си същия човек!

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

Призив към Hullboy Empty Re: Призив към Hullboy

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите