Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
BGmontrealco Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
BGmontrealco Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
BGmontrealco Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
BGmontrealco Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
BGmontrealco Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
BGmontrealco Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
BGmontrealco Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
BGmontrealco Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
BGmontrealco Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
BGmontrealco Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
BGmontrealco Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
BGmontrealco Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
BGmontrealco Vote_lcapBGmontrealco Voting_barBGmontrealco Vote_rcap 
paparazzo (7150)
BGmontrealco Vote_lcapBGmontrealco Voting_barBGmontrealco Vote_rcap 
myhata II (6266)
BGmontrealco Vote_lcapBGmontrealco Voting_barBGmontrealco Vote_rcap 
stimi (4915)
BGmontrealco Vote_lcapBGmontrealco Voting_barBGmontrealco Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
BGmontrealco Vote_lcapBGmontrealco Voting_barBGmontrealco Vote_rcap 
7george (3967)
BGmontrealco Vote_lcapBGmontrealco Voting_barBGmontrealco Vote_rcap 
danielle (2594)
BGmontrealco Vote_lcapBGmontrealco Voting_barBGmontrealco Vote_rcap 
Вода (2380)
BGmontrealco Vote_lcapBGmontrealco Voting_barBGmontrealco Vote_rcap 
fluid (2183)
BGmontrealco Vote_lcapBGmontrealco Voting_barBGmontrealco Vote_rcap 
kralimarko (1566)
BGmontrealco Vote_lcapBGmontrealco Voting_barBGmontrealco Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

BGmontrealco

+7
Divane
Marginal
myhata II
b_dav
Mr800Days
Hullboy
kralimarko
11 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

BGmontrealco Empty BGmontrealco

Писане by kralimarko Нед 01 Мар 2009, 20:02

gledam tova pishliame pak se zakacha s men i go zahapah na drugiat forum ...i gle go hubaveca kakvi lichni saobshtenia mi prashta .......

От:bgmontreal
До:kralimarko
Пуснато на:Нед Мар 01, 2009 11:59 pm
Заглавие:ProblemBGmontrealco Icon_quote
Kakav ti e ploblema s men?

Niakav spor za EUR smetka i ti stana napravo neuznavaem.
Pishesh neverni neshta za zastrahovkata - koi normalen chovek na commission shte ti kaje da si napravish po-malka zastrahovka i dori da se nameri takav idiot, nishto ne ti precheshe da ia prodaljish
Posle pochvash s niakakav andreshko v tema koiato sam ti kazal che 250 e mnogo. MNOGO E!!!!
Az sam pravil blizo 10000 tranzakcii za 225 i zatova go kazvam ot opit.

Stiga si se zaiajdal. Ot 3 godini imam nad 650 klienta v sezona i smiatam da ne e kulturno da podmiatash neshta po moi adres bez da me poznavash.


Za razlika ot ostanalite anonimni pluvachi koito tova im e profesiata, to ti ne si anonimen i si daleeeech po inteligenten!
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Hullboy Нед 01 Мар 2009, 20:34

И аз я видях тази тема там ама нали не мога да пиша.
Аз също не разбрах от какво се възмущава БгМОнтреала.
Не разбрах също хваща ли се на бас че си ги e платил тези 250 $ за декларацията Кралимарко.
Аз пък напълно вярвам че е възможно някой да ти вземе 250 $ за декларация. Дали щото е много добър и скъпо платен, дали защото е сложна декларацията на клиента, дали защото е печалбар това няма значение.
Не мога да го разбера БгМонтреал хем в Канада живее, хем уж от пазарна икономика разбира хем не му се вярва че някой може да иска 250 $ за данъчна декларация.
Аз пък познавам българин богат човек живущ в Монтреал който ми е кредитор на бизнеса на който БгМонтреала е поискал 650 $ за попълване на данъчна декларация. Разбира се човека не e отишъл при него.
Е що БгМонтреал да може да иска 650 а друг да не може да иска 250?

БгМонтреал по добре да каже хваща ли се на баса че Кралимарко е платил 250 или не се хваща. После Кралимарко ще покаже разписката и спора е решен.
Не прави чест на БгМонтреал да плюе по този колега грък който е взел 250 $ след като не го познава лично и не знае сложноста на декларацията на Кралимарко.
Същия този грък може и да има повече практика и повече дипломи от БгМонтреала. Кое му е невероятното?
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Mr800Days Нед 01 Мар 2009, 21:27

Помислете си какво качество може да даде Бгмонреал на клиентите си щом в рамките на месец-два трябва да обработи 650 декларации със 650 различни случаи всеки сам за себе си,все пак това не е конвейр да ги пусне на матрицата.
Така,че тази реклама ,която си направи ми се чини по вече анти реклама и аз не бих се доверил в ръцете на такъв специалист ,независимо колко е компетентен и колко образования има за да ме претупа на бързо само и само да ми вземе парите.Предпочитам да си платя на някой малко по вече ,ненатоварен с обработката на 100 и по вече декларации дневно ,който да ми обърне нужното внимание.
Аз поне така мисля,а изводите ми направени след горното съждение са за вас ,все пак става дума за пари дето да вземате ,а не да се окаже както друг потребител от другия форум спомена ,че имал да дава за няколко години назад.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by kralimarko Нед 01 Мар 2009, 22:29

Tozi pich bgmonreala se misli za nai goliamiat tarikat ,hem sam go otebal ot mnogo otdavna i ne mu obrashtam vnimanie ,ama nali mu e gadna dushichkata i gledasm go zaiajda se ei taka za sporta .kakav mu e problema che az sam plati $250 za taksite mu minalata godina,,,,drebno choveche e toi----tipicgen BG Andreshko s malki madentsa mejdu krachetata
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Mr800Days Нед 01 Мар 2009, 23:01

Не знам защо ,но един широко скроен човек ,ако обича да бъзика радиото би трябвало и да носи когато и него го бъзикат,обаче тоя май не е от тия,а един истински професионалист никога не би допуснал да си прави подобно на неговата антиреклама .Не го познавам лично,сигурен съм ,че е свестен човек ,но издънките които прави с вкарването в играта на клакьори и адвокати определено отблъскват.Бих му препоръчал свестен ПР.
С/у определено заплащане бих могъл да се ангажирам като такъв за да му помогна на бизнеса.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by b_dav Пон 02 Мар 2009, 00:08

Пичове що не го оставите бгмонтреала на мира?
Наистина са ви малки пръчките. Батинката го знам лично и си е пълен ташак, оня клошар от Отава не се брои изобщо за нищщо, а човек който пуска лична кореспонденция е измекяр. Всички тия гашници не спряха да лаят и се давят от злоба и завист. Ами спрете бе галоши. На Батката да му пусна ли личната кореспонденция, а? Нееее аз не съм помияр.
Никой не попита как е минало с индианката? Защо ли, да не сте обратна гайка или само ви интересуват Ивет, Линко, бгмонтреал, Коко и МрГеек.
Егати шайката нещастници!

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by myhata II Пон 02 Мар 2009, 00:13

b_dav написа:Пичове що не го оставите бгмонтреала на мира?
Наистина са ви малки пръчките. Батинката го знам лично и си е пълен ташак, оня клошар от Отава не се брои изобщо за нищщо, а човек който пуска лична кореспонденция е измекяр. Всички тия гашници не спряха да лаят и се давят от злоба и завист. Ами спрете бе галоши. На Батката да му пусна ли личната кореспонденция, а? Нееее аз не съм помияр.
Никой не попита как е минало с индианката? Защо ли, да не сте обратна гайка или само ви интересуват Ивет, Линко, бгмонтреал, Коко и МрГеек.
Егати шайката нещастници!


Каза ли им го,а ? Пляскане
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Marginal Пон 02 Мар 2009, 00:22

Не обиждайте съфорумниците си, че ше ви шокам Камшик !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by myhata II Пон 02 Мар 2009, 00:24

Marginal написа:Не обиждайте съфорумниците си, че ше ви шокам Камшик !!!


Ko e това ?? Шокиран
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by b_dav Пон 02 Мар 2009, 00:25

Mr800Days написа:Помислете си какво качество може да даде Бгмонреал на клиентите си щом в рамките на месец-два трябва да обработи 650 декларации със 650 различни случаи всеки сам за себе си,все пак това не е конвейр да ги пусне на матрицата.
Така,че тази реклама ,която си направи ми се чини по вече анти реклама и аз не бих се доверил в ръцете на такъв специалист ,независимо колко е компетентен и колко образования има за да ме претупа на бързо само и само да ми вземе парите.Предпочитам да си платя на някой малко по вече ,ненатоварен с обработката на 100 и по вече декларации дневно ,който да ми обърне нужното внимание.
Аз поне така мисля,а изводите ми направени след горното съждение са за вас ,все пак става дума за пари дето да вземате ,а не да се окаже както друг потребител от другия форум спомена ,че имал да дава за няколко години назад.

За двете години де бях там нямаше едно оплакване.
При тая злоба и завист дето вилнее и при балканските ни нрави, нали се сещаш, че ако имаше оплакващи се щяха да вият до небесата.
Аз съм работил с тоя човек и мога да ви кажа, че лоша дума от хора дето са работили с него не съм чул, само злобари дето не са му виждали очите говорят глупости.
Такива измекяри като батката дето едно пишат в личните до мен, а друго във форума не заслужават вече и псувнята ми, съжалявам че съм го познавал дори. Толкова народ прееба, не го понася половин Монтреал, изгониха го от форуми и къщи. Всичко това явно не е за без нищо и със сигурност е оставило дълбок белек в неговата айдушка душичка.
Батка престани да говориш глупости за мен на общите ни познати да не си отворя я устата, я компа в работата.

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by myhata II Пон 02 Мар 2009, 00:29

b_dav написа:
Mr800Days написа:Помислете си какво качество може да даде Бгмонреал на клиентите си щом в рамките на месец-два трябва да обработи 650 декларации със 650 различни случаи всеки сам за себе си,все пак това не е конвейр да ги пусне на матрицата.
Така,че тази реклама ,която си направи ми се чини по вече анти реклама и аз не бих се доверил в ръцете на такъв специалист ,независимо колко е компетентен и колко образования има за да ме претупа на бързо само и само да ми вземе парите.Предпочитам да си платя на някой малко по вече ,ненатоварен с обработката на 100 и по вече декларации дневно ,който да ми обърне нужното внимание.
Аз поне така мисля,а изводите ми направени след горното съждение са за вас ,все пак става дума за пари дето да вземате ,а не да се окаже както друг потребител от другия форум спомена ,че имал да дава за няколко години назад.

За двете години де бях там нямаше едно оплакване.
При тая злоба и завист дето вилнее и при балканските ни нрави, нали се сещаш, че ако имаше оплакващи се щяха да вият до небесата.
Аз съм работил с тоя човек и мога да ви кажа, че лоша дума от хора дето са работили с него не съм чул, само злобари дето не са му виждали очите говорят глупости.
Такива измекяри като батката дето едно пишат в личните до мен, а друго във форума не заслужават вече и псувнята ми, съжалявам че съм го познавал дори. Толкова народ прееба, не го понася половин Монтреал, изгониха го от форуми и къщи. Всичко това явно не е за без нищо и със сигурност е оставило дълбок белек в неговата айдушка душичка.
Батка престани да говориш глупости за мен на общите ни познати да не си отворя я устата, я компа в работата.


Аз пьк наеш ли ко си мисла че ти си Бгмонтреаль Бомба
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by b_dav Пон 02 Мар 2009, 00:37

Razkri ma ti. Staro KGB si ti muha, nishto ne sa krii ot teb

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Mr800Days Пон 02 Мар 2009, 00:52

Борка ,ти си бил голяма откачалка бре.Я по добре разкажи как разби на индианката майсъла ,може после и да ми извадиш кирливите ризи,мен не ме бърка.
Дадох ти шанс ,като ти обещах на ЛС ,че няма да се меся в разправиите ти с Хълбой и удържах на думата си ,ама ми идва малко много да ме строяваш след като съм си изпълнил ангажимента към теб какво и как да говотя.
И не ме плаши с отварянето на компа имайки напредвид служебното си положение на някакъв си служител от данъчното което би използвал с/у мен.Бетон съм от всякъде,ако искаш посегни ми ,дай ми само сигнал за да ти стъжня живота и не се чуди после от къде ти е дошло след като си позволи неща които не са за твоята глава и злоуптреби с доверието ми.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by myhata II Пон 02 Мар 2009, 00:54

Аеее Кримито почнь
Мъж четящ вестник ..............
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Divane Пон 02 Мар 2009, 00:55

Не си го мисли той е.Не че лош пич ама и той не знае къдего сърби та да се почеше.Има една историческа личност Наполеон се казва та на негово име са кръстили "Наполеоновия комплекс", та така и б_дав.Сега може да се появи и МаГиик та да си оближете раните заедно, а той че м...... м...... си е.Ако ти беше толкова голям пич за къвто се имаш отдавна да беше теглил майните на някой хора които те дразнят и да беше си продължил да си гледаш бизнеса.Да ама не много те сърбят ръцете.Лошо Седларов, много лошо.Така популярност се печели в БГ общността но каква.Хубави идеи имаш и ти и Борето Николов ама и двамката сте по кинта и двайсет та Наполеоновия комплекс ви пречи и то здраво.

Divane
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 60
Дата на регистрация : 17.02.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by danielle Пон 02 Мар 2009, 00:59

...


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 05:39; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by danielle Пон 02 Мар 2009, 01:02

....


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 05:40; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by myhata II Пон 02 Мар 2009, 01:03

danielle написа:
myhata II написа:Аеее Кримито почнь
Мъж четящ вестник ..............
к'во ти крими.. направо трилогия.. Радостен

Убао че батко ти муата стария чатар е тукь да те открехне ,като си заминь ша плачеш за мене :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by myhata II Пон 02 Мар 2009, 01:07


  • BGmontrealco Icon_quote_en

  • </li>

  • </li>

  • </li>
  • BGmontrealco Icon_report
  • BGmontrealco Icon_lock_report

Re: BGmontrealco



BGmontrealco Icon_minipost by Mr800Days Yesterday at 11:52 pm
Борка ,ти си бил голяма откачалка бре.Я по добре разкажи как разби на индианката майсъла ,може после и да ми извадиш кирливите ризи,мен не ме бърка.
Дадох ти шанс ,като ти обещах на ЛС ,че няма да се меся в разправиите ти с Хълбой и удържах на думата си ,ама ми идва малко много да ме строяваш след като съм си изпълнил ангажимента към теб какво и как да говотя.
И не ме плаши с отварянето на компа имайки напредвид служебното си положение на някакъв си служител от данъчното което би използвал с/у мен.Бетон съм от всякъде,ако искаш посегни ми ,дай ми само сигнал за да ти стъжня живота и не се чуди после от къде ти е дошло след като си позволи неща които не са за твоята глава и злоуптреби с доверието ми.





Mr800Days


BGmontrealco Icon_gender_male
Мнения : 392
Регистриран на : 17 Яну 2009



  • BGmontrealco Icon_profile_en
  • BGmontrealco Icon_pm_en

  • </li>

  • </li>

  • </li>

  • </li>

  • </li>





Особенно тоа с червеното,като го четь,напрао пукьнките литьт Пикник
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Hullboy Пон 02 Мар 2009, 01:19

Айда анонимните адвокатчета пак се появяват всеки пък като БгМонтреала се изложи.
Абе не разбирам какво пречи БгМонтреал да се хване на бас и да се разбере платил ли е или не е платил Кралимарко 250 $ за данъчната декларация.
Колкото щеше да спечели оня спор дали ТД Банк предлага частни сметки в Евро толкова щеше да спечели и баса с Кралимарко.
Ама той БгМонтреал таки си прави първо се изхвърля, преувеличава после се чуди как да си измъкне от неудобната ситуация.
Сменя ника и почва да се обяснява и да се прави на адвокат на себе си.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by kralimarko Пон 02 Мар 2009, 07:22

az taka i ne razbrah ZASHTO bgmonrealcho se zaiade s men..prosto kazah kolko sa platil za moite taksi,nito sam tarsil konflikat nito e bilo odgovor za nego...izobshto ne mu cheteh postovete,,,,ama NE ,,,TOI e nai velikiat ,,shto mu triabva na ''zavistlivata dushichka da me postavia pod vapros?????? e vidi se che e sgreshi----ami da nameri sili i da se izvini a toi reshi da vodi voina no mu malki ''tashacite'' i ne shtia da se basira s men...ti na takav chovek li mu svaliash shapka be b-dav ...??????????????? ia otidi pak na tazi teme i procheti vnimatelno i mi kaji KADE AZ napravih neshto nepravilno osven da spodelia moiat sluchai.....i pak se varni da komentirash ...are pich ,,i se opitai da si bezpristrasten (ako ti e vazmojno) nema li koi da postva snimkkata na Bgmontreal ,az mnogo se kefia da mu vidia licete na reklamata ---edin e hubavec s drebna dushuchka i goliama usta
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by b_dav Пон 02 Мар 2009, 09:46

Toe veche e iasno, che ste haika iztreshtiali momi i darti klukari.
Narocihte me i za Ivet i za bgmontreal i za Linko. Iskate da sam tiah, za da napadate i da rafate.
Ami ne sam! Na toia forum edinstvenata cel iavno e da si merite chvorovete i da klukarstvate. Polovinata vi temi sa Ivet tova, bgmontreal onova, Koko bla-bla, Linko. Tia hora ne vi udostoiavat dori s prisastvieto si, ama vi grachite i se zadavate v zloba i zavis. Malki hora s holemi usti. Maistori na intrigata i zaplahata. Batka, batka otkakto se poznavame mnogo neshta se promeniha, ama mnogo. Niamash si predstava kolko mnogo. Tia zaplahi sas stajniavane na jivota si gi zavri otzad! Prosto s tia stari razvalini deto me plashish moje da uplashish kucoto kuche na saseda.
Aide laite na volia!
Inache indianskoto meso go narejdam vednaga sled latinskoto Wink

b_dav
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 153
Дата на регистрация : 16.02.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Marginal Пон 02 Мар 2009, 09:48

myhata II написа:
danielle написа:
myhata II написа:Аеее Кримито почнь
Мъж четящ вестник ..............
к'во ти крими.. направо трилогия.. Радостен

Убао че батко ти муата стария чатар е тукь да те открехне ,като си заминь ша плачеш за мене :)
Къде ше си заминаваш, ше напускаш форума ми ли?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Marginal Пон 02 Мар 2009, 09:52

Бате, недей да заплашфаш хората ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Hullboy Пон 02 Мар 2009, 09:53

Бате я кажи вярно ли адвокачето работи за данъчните?
Ако е така Хълбой има много интересни лични съобщения писани от адвокатчето към които съм сигурен че работодадтелят му Ревеню Канада ще прояви голям интерес и няма да са особенно щастливи като видят какви заплахи пишат служителите им към бизнесмените.
Убеден съм че ще има последствия за тези дето използват работното си място и служебната информация за заплахи на частни фирми плащащи им заплатите на данъчните и данъци в тази държава.
Трябва ми само името на човека.
Ако го знаеш бате прати ми го.


Последната промяна е направена от Hullboy на Пон 02 Мар 2009, 11:18; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by danielle Пон 02 Мар 2009, 10:50

...


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 05:40; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by danielle Пон 02 Мар 2009, 11:09

...


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 05:40; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by paparazzo Пон 02 Мар 2009, 17:50

danielle написа:..... Аз съм 1000 пъти благодарна на Марги, че даде трибуна на хора да изкажат това, което мислят, без да имат някакви предрасъдъци кой какъв е: дали е успял бизнесмен или обикновенна миячка. Тук всички сме равни и това му е хубавото на този форум... ....
абсолютно точно...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by paparazzo Пон 02 Мар 2009, 18:07

kralimarko написа:Tozi pich bgmonreala se misli za nai goliamiat tarikat....
нещо нема балами да му калвът вече...този пак се провали..поне е последователен...сметам този скоро да цъфне у БГ....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by КПУ Пон 02 Мар 2009, 18:32

В кво се е провалил папарцо? В смисъл че не мое да излъже некой да иде при него ли?
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

BGmontrealco Empty Re: BGmontrealco

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите