Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_lcapКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Voting_barКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_lcapКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Voting_barКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_lcapКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Voting_barКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_lcapКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Voting_barКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_lcapКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Voting_barКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_lcapКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Voting_barКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_lcapКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Voting_barКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_lcapКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Voting_barКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_lcapКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Voting_barКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_lcapКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Voting_barКанада-дьржава от селски тип - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Канада-дьржава от селски тип

+8
troll
7george
Mr800Days
Hullboy
valioiko
Странджата
Marginal
myhata II
12 posters

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 12:01

Marginal написа:
myhata II написа:
Странджата написа:Tъй ли , аз си правя купони със съседите , следващата седмица са ни поканили на първо причастие на сина им , последващо с купон , така че мух не си случил на съседи , дано като се прибереш на село , не ти стане пишман от чалговити съседи , че ще плачеш за бели коли , ама няма Изненадан

Значи живееш в скапана Ерия,я сложи снимка на Бараката ,да види Валь де живееш,мое и околноста да му снимьш,ако не ть е срам де !! :-)
Муха2, почвам да мисля че си тъп вече Rolling Eyes ...
Странджата живее в град, който преди 2 години е бил обявен за най-добрия град за живеене ф Табарнашката провинция !!!

Почваш !

myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 6266
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by Marginal Нед 17 Май 2009, 12:05

Аре, нали беше тръгнал да излизаш да снимаш ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by Странджата Нед 17 Май 2009, 13:09

Mуха , първо не съм пил никога с бгмона , второ за разлика от Маргинала аз не се съмнявам в тъпотата ти , трето ти си една гнусна клюкарка и четвърто - хвани се за мухешките палци и духай супата Тръба Значи ти упрекваш Валйо , че не пиел , мен ме изкара алкохолик , ти си по-по-най! Чао за една седмица ,жалка твар!

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by Hullboy Нед 17 Май 2009, 13:39

Муха не си прав за Странджата.
Хълбой е ходил на гости на Странджата и градчето в което живее е на 20 км от Монтреал с ново модерно строителство, чисто, спретнато и спокойно.
Къщата на Странджата е голяма и хубава. А най хубавото помещение в нея е механата. Къщата може да не е от бетонени блокчета Итонг като в БГ ама то не и нужно. През зимата не му е студено на Странджата и там си живеее със семейството .

Сега дали има дискотеки отворени до 06 сутринта не занам ама какво значение има ако Странджата не ходи в тях.
На който му харесват дискотеки да живее в центъра на голям град и да ходи по тях.

Муха покани Хълбой на гости при теб да те видим ти къде живееш а аз после ще напиша във форума.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 13:42

Hullboy написа:Муха не си прав за Странджата.
Хълбой е ходил на гости на Странджата и градчето в което живее е на 20 км от Монтреал с ново модерно строителство, чисто, спретнато и спокойно.
Къщата на Странджата е голяма и хубава. А най хубавото помещение в нея е механата. Къщата може да не е от бетонени блокчета Итонг като в БГ ама то не и нужно. През зимата не му е студено на Странджата и там си живеее със семейството .

Сега дали има дискотеки отворени до 06 сутринта не занам ама какво значение има ако Странджата не ходи в тях.
На който му харесват дискотеки да живее в центъра на голям град и да ходи по тях.

Муха покани Хълбой на гости при теб да те видим ти къде живееш а аз после ще напиша във форума.

На колко години е Странджов Хьлка ?! Гот
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 13:44

Странджата написа:Mуха , първо не съм пил никога с бгмона , второ за разлика от Маргинала аз не се съмнявам в тъпотата ти , трето ти си една гнусна клюкарка и четвърто - хвани се за мухешките палци и духай супата Тръба Значи ти упрекваш Валйо , че не пиел , мен ме изкара алкохолик , ти си по-по-най! Чао за една седмица ,жалка твар!

ЗНАЕШ ЛИ ЧЕ СИ ЗА БАН ?!?
А за духането на супата ела да ми го кажеш в лицето !!!
И белите коли нема да те спасят .....
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by Mr800Days Нед 17 Май 2009, 14:17

то на странджата селото наистина от хубавите,на маргинала също е ок,ама ако рече някой от тях да отиде на гости на другия вечер след работа през седмицата да ударят по една ракия ще му вземе около 2 часа на отиване и малко над час навръщане.
аз за същото време отскачам от златните до сънито и после обратно без да си давам много зор. Голямкеф

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 14:19

Mr800Days написа:то на странджата селото наистина от хубавите,на маргинала също е ок,ама ако рече някой от тях да отиде на гости на другия вечер след работа през седмицата да ударят по една ракия ще му вземе около 2 часа на отиване и малко над час навръщане.
аз за същото време отскачам от златните до сънито и после обратно без да си давам много зор. Голямкеф

Аз хубаво село незнам ... :-)
Аз сьм ГРАЖДАНИН и имам претенции че сьм такьв !! Гот
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 14:24

Аз от центьра на Пловдив до центьра на Сф ми отнемат 1 и 30 мн с кола ,карам колкото ми е кеф ,тук таме се погоним с некой шоп и сьм в Софето :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by Hullboy Нед 17 Май 2009, 14:33

Муха и Батето има такъв момент че на Валайко който е на 25 години може и да не се харесат местата където живеят Странджата и Маргинала които са на около 35-40 и си имат деца и семейства но това е положението..
Ако Валайко харесва центъра да идва и да става съсед на Хълбой.
От мен до кръчмите и дискотеките се минава само през мост който е дълъг 300 метра.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 14:34

Hullboy написа:Муха и Батето има такъв момент че на Валайко който е на 25 години може и да не се харесат местата където живеят Странджата и Маргинала които са на около 35-40 и си имат деца и семейства но това е положението..
Ако Валайко харесва центъра да идва и да става съсед на Хълбой.
От мен до кръчмите и дискотеките се минава само през мост който е дълъг 300 метра.

Гот
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by valioiko Нед 17 Май 2009, 14:34

myhata II написа:Aз сьм ГРАЖДАНИН и имам претенции че сьм такьв !! Гот

Ти ли бе??? Ай стига де! Ще ме умориш от смях. Ти и гражданин??? Ти даже и селянин не си. Като те гледам как пишеш и начина ти на изказване..... :-)
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 41
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by Mr800Days Нед 17 Май 2009, 14:35

мух ,а я питай странджата ,ако работи в пром зоната на уест айлънд/нещо като вашта мисисага/ колко часа на ден ще клати в трафика,минимум 3.
аз в тяхното село бих си взел вила за събота и неделя ,ама да живея ще умра от скука ,има няколко гросери сторе и няколко бараки за фаст фуудс и с това долу горе социалният живот се изчерпва.остава единственно бермудския триъгълник,от работа в къщи и до мола,а забравих те там даже и мол нямат.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by valioiko Нед 17 Май 2009, 14:38

Mr800Days написа:мух ,а я питай странджата ,ако работи в пром зоната на уест айлънд/нещо като вашта мисисага/ колко часа на ден ще клати в трафика,минимум 3.
аз в тяхното село бих си взел вила за събота и неделя ,ама да живея ще умра от скука ,има няколко гросери сторе и няколко бараки за фаст фуудс и с това долу горе социалният живот се изчерпва.остава единственно бермудския триъгълник,от работа в къщи и до мола,а забравих те там даже и мол нямат.

Това само говори колко малко понасяш собствената си компания и как не можеш да си правиш сам приятното изкарване. Такива като теб където и да идат все не им харесва. Нито ми е до дискотеки, нито до кръчми...различаваме се просто. Стига сте говорили по мой адрес, че се втръснахте на себе си вече.
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 41
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 14:42

valioiko написа:
Mr800Days написа:мух ,а я питай странджата ,ако работи в пром зоната на уест айлънд/нещо като вашта мисисага/ колко часа на ден ще клати в трафика,минимум 3.
аз в тяхното село бих си взел вила за събота и неделя ,ама да живея ще умра от скука ,има няколко гросери сторе и няколко бараки за фаст фуудс и с това долу горе социалният живот се изчерпва.остава единственно бермудския триъгълник,от работа в къщи и до мола,а забравих те там даже и мол нямат.

Това само говори колко малко понасяш собствената си компания и как не можеш да си правиш сам приятното изкарване. Такива като теб където и да идат все не им харесва. Нито ми е до дискотеки, нито до кръчми...различаваме се просто. Стига сте говорили по мой адрес, че се втръснахте на себе си вече.

Уплашен Шокиран
Аз от дядо ми бог да го прости , знам ,че САМ ЧОВЕК И ЗА КЕНЕФА НЕ Е !!!

Вече си ми ясен ..
Ти си на 26 ама само на годинки
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 14:46

valioiko написа:
myhata II написа:Aз сьм ГРАЖДАНИН и имам претенции че сьм такьв !! Гот

Ти ли бе??? Ай стига де! Ще ме умориш от смях. Ти и гражданин??? Ти даже и селянин не си. Като те гледам как пишеш и начина ти на изказване..... :-)

Това ли ти е Критерия за Гражданин , ?!? :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by Mr800Days Нед 17 Май 2009, 15:02

валка не ти говоря за компания,кръчми и дискотеки ,а какви удобства те чакат в ежедневния ти живот.
все пак ,човек е социално същество,те даже и животните се събират на групи и има нужда един път да речем в седмицата да излезе сред хора и да изпие едно кафе и ако живееш в селото на странджата трябва да запалиш колата и да бичиш 30км. до първото кафене.
заради това си казах мнението за селото на странджата ,че изглежда хубаво,ама не съвсем ,аз например където живея в града имам наблизо,разбирай на уолкинг дистанс две търговски улици градски тип,не като главната на зарата,ама за тукашното нищо направо са си върха където мога да изляза и да се разходя пеша ,да си определя среща с някой на кафе или даже сам да седна и да позяпам хората,обаче съм на рента,къща не мога да си позволя да си купя тук защото читавите започват от милион и нагоре,а гарбича вървят по 400-500к,а в подобен курник не ми се живее.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 15:09

Даа ,Явно на такива като Валентин требва да им се обяснява с подробности...
Слушай ,какво ти казва човека ,не те льже...
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by Странджата Нед 17 Май 2009, 15:16

Бана си го изкарах с кеф , много добре осъзнавам , че ще имам такъв , а това за правопис и стил на изказ точно ти мух го използваше като аргумент за селения на някой си ! И без това си бях ,,самоналожил,, бан заради теб клюкарке , в този форум няма да се занимавам с теб , защото уважавам собственика му , но в другия нема прошка! Чао селяндур!

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 15:19

Странджата написа:Бана си го изкарах с кеф , много добре осъзнавам , че ще имам такъв , а това за правопис и стил на изказ точно ти мух го използваше като аргумент за селения на някой си ! И без това си бях ,,самоналожил,, бан заради теб клюкарке , в този форум няма да се занимавам с теб , защото уважавам собственика му , но в другия нема прошка! Чао селяндур!

Да,дойда и аз в Курника на село и да ми подариш Фиданкь,да започнеш да мь Увьжавьш !! :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by valioiko Нед 17 Май 2009, 15:22

myhata II написа:Даа ,Явно на такива като Валентин требва да им се обяснява с подробности...
Слушай ,какво ти казва човека ,не те льже...

Ти слушай кво ти казват хората (не човека)! Критериите ми за гражданин са много, но твоето поведение показва, че ти изобщо не си такъв. Дядо ти хубаво го е казал, ама ако беше потърсил малко, щеше да разбереш, че тая поговорка се отнася за вършене на работа, а не за нещо друго. Толкова повърхностен и плиткоумен човек като тебе не бях срещал и на живо. Ти може и да си на 3 и косур години, ама и 15 са ти много, поне поведението ти го подсказва. Странджата ти го каза вместо мене, селяндур си и си точно за България. Тука пълно с идиоти....
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 41
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 15:51

[quote="valioiko"]
myhata II написа:Даа ,Явно на такива като Валентин требва да им се обяснява с подробности...
Слушай ,какво ти казва човека ,не те льже...

Ти слушай кво ти казват хората (не човека)! Критериите ми за гражданин са много, но твоето поведение показва, че ти изобщо не си такъв. Дядо ти хубаво го е казал, ама ако беше потърсил малко, щеше да разбереш, че тая поговорка се отнася за вършене на работа, а не за нещо друго.[/quote]

И за ЖИВОТА ,и за Живота Вальо !!!

Той Папарацо те разбра отдавна какьв си ,ама нали компромиси да ти направи човек ..!
Сьс здраве ! :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by valioiko Нед 17 Май 2009, 16:25

Разбрал въздух... И кви компромиси те гонят? Папарацо и ти сте си лика прилика.
Аз за живота тва не се отнася. Не си разбрал, щото сивото в глава ти е закърняло.
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 41
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by valioiko Нед 17 Май 2009, 16:29

Мух, тебе всички те разбраха какъв си, ама за такива като тебе компромиси не трябва да се правят...
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 41
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by 7george Нед 17 Май 2009, 16:34

myhata II написа:
Странджата написа:Муха , ми то и БГ баровците живеят по ,,селата,, , а тука си има ограничени и нормални , докато в Чудесария са бая по-по-най кукувците.

Живеят,ама не в Бараки и си правят купони с комшията ,а тука Здрасти и айде и ако се рьзвикаш или се напиеш и си праиш кефь идат Белите коли !! Гот
Муха - такива като тебе трябва да ги прибират Белите коли, на момента. Явно ти харесва вБГ-то дето някоя циганска сватба ще те тормози 3 дни и никой нищо не може да им каже.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by 7george Нед 17 Май 2009, 16:41

Mr800Days написа:валка не ти говоря за компания,кръчми и дискотеки ,а какви удобства те чакат в ежедневния ти живот.
все пак ,човек е социално същество,те даже и животните се събират на групи и има нужда един път да речем в седмицата да излезе сред хора и да изпие едно кафе и ако живееш в селото на странджата трябва да запалиш колата и да бичиш 30км. до първото кафене.
заради това си казах мнението за селото на странджата ,че изглежда хубаво,ама не съвсем ,аз например където живея в града имам наблизо,разбирай на уолкинг дистанс две търговски улици градски тип,не като главната на зарата,ама за тукашното нищо направо са си върха където мога да изляза и да се разходя пеша ,да си определя среща с някой на кафе или даже сам да седна и да позяпам хората,обаче съм на рента,къща не мога да си позволя да си купя тук защото читавите започват от милион и нагоре,а гарбича вървят по 400-500к,а в подобен курник не ми се живее.
Бате, градовете могат да изглеждат селски тип, но удобствата им са май повече от БГ градовете, в много отношения. Кафенета имам няколко на пеша разстояние, е тука сечко е малко по-далече, щото е по-широко просто, не си заврян на другите хора на врата, да живеете един върху друг и на тва да се вика градска среда, със сичките и негативи. Другото е, че кафето аз си го предпочитам в къщи, но и външното не ми липсва - научел съм ги в целия град къде са, нали се тоалетна търся през работно време. Проблема е по-скоро че нямаш познати с кой да си пиеш кафето, все заети, на работа, иначе бели хора, с лаптопи пълно във всеки Старбъкс или секонд Кап, чак ми е неудобно да вляза с работните дрехи.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 16:44

Ти пьк що тьрсиш тоалетна по кафетата ?!? Шокиран
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by 7george Нед 17 Май 2009, 16:53

Щото пия много кафета и съм цял ден на път из града.

А ти що дойде да учиш в селска Канада - щото в градска Европа не те приеха никъде ли?
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 16:57

7george написа:Щото пия много кафета и съм цял ден на път из града.

А ти що дойде да учиш в селска Канада - щото в градска Европа не те приеха никъде ли?

напротиф ,за мене Канада е грешка това е , не става вьпрос за пари и кариери ,а за начин на живот !
Моля ,като си пишете мненията напомняйте на колко сте години !! :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by 7george Нед 17 Май 2009, 17:04

myhata II написа:
напротиф ,за мене Канада е грешка това е , не става вьпрос за пари и кариери ,а за начин на живот !
Моля ,като си пишете мненията напомняйте на колко сте години !! :-)
Наште години са си под аватара, твойте 33 ли бяха, що ли... ОК, имаш време да си поправиш грешката - действай. Ама що се опитваш да ни убедиш, че ни е зле. Пък като одъртееш, яла пак насам, ако е само до възраст било... cheers


Последната промяна е направена от 7george на Нед 17 Май 2009, 17:06; мнението е било променяно общо 1 път
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by myhata II Нед 17 Май 2009, 17:05

7george написа:
myhata II написа:
напротиф ,за мене Канада е грешка това е , не става вьпрос за пари и кариери ,а за начин на живот !
Моля ,като си пишете мненията напомняйте на колко сте години !! :-)
Наште години са си под аватара, твайте 33 ли бяха, що ли... ОК, имаш време да си поправиш грешката - действай. Ама що се опитваш да ни убедиш, че ни е зле. Пък като одъртееш, яла пак на сам, ако е само до възраст било... cheers

Джоре ,ЖИВЕЕ МИ СЕ , ти на 33 кьде беше бе човек ?!? :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Канада-дьржава от селски тип - Page 2 Empty Re: Канада-дьржава от селски тип

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите