Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
За човешките отношения между хората  в Канада Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
За човешките отношения между хората  в Канада Vote_lcapЗа човешките отношения между хората  в Канада Voting_barЗа човешките отношения между хората  в Канада Vote_rcap 
paparazzo (7150)
За човешките отношения между хората  в Канада Vote_lcapЗа човешките отношения между хората  в Канада Voting_barЗа човешките отношения между хората  в Канада Vote_rcap 
myhata II (6266)
За човешките отношения между хората  в Канада Vote_lcapЗа човешките отношения между хората  в Канада Voting_barЗа човешките отношения между хората  в Канада Vote_rcap 
stimi (4915)
За човешките отношения между хората  в Канада Vote_lcapЗа човешките отношения между хората  в Канада Voting_barЗа човешките отношения между хората  в Канада Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
За човешките отношения между хората  в Канада Vote_lcapЗа човешките отношения между хората  в Канада Voting_barЗа човешките отношения между хората  в Канада Vote_rcap 
7george (3967)
За човешките отношения между хората  в Канада Vote_lcapЗа човешките отношения между хората  в Канада Voting_barЗа човешките отношения между хората  в Канада Vote_rcap 
danielle (2594)
За човешките отношения между хората  в Канада Vote_lcapЗа човешките отношения между хората  в Канада Voting_barЗа човешките отношения между хората  в Канада Vote_rcap 
Вода (2380)
За човешките отношения между хората  в Канада Vote_lcapЗа човешките отношения между хората  в Канада Voting_barЗа човешките отношения между хората  в Канада Vote_rcap 
fluid (2183)
За човешките отношения между хората  в Канада Vote_lcapЗа човешките отношения между хората  в Канада Voting_barЗа човешките отношения между хората  в Канада Vote_rcap 
kralimarko (1566)
За човешките отношения между хората  в Канада Vote_lcapЗа човешките отношения между хората  в Канада Voting_barЗа човешките отношения между хората  в Канада Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

За човешките отношения между хората в Канада

+7
ARMY
valioiko
Linko
7george
danielle
paparazzo
Hullboy
11 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Hullboy Пет 16 Яну 2009, 15:16

Я и Хълбой да каже две думи за начинанието.
Навремето Хълбой организира акция за да помогнем на един закъсал сънародник.
Акцията беше успешна хората се отзоваха и парите за целта която беше поставена бяха събрани.
Хълман заявява че ако трябва втора акция ще има за да подържаме Маргинала за да прави това което прави и за да го има форума .
Предлагам да бъдем много либерални и до гонения на хора от форума да се стига само в изключително краен случай за да покажем на един друг форум че и без гонене на хора може.
Ще направим нещо кaто еквивалент на Австралия където са гонили хората през 18 век от Англия а погледнете сега каква държава са си направили същите тези изгонените.
Дано се съберем хора които носят на майтап, ще има закачки, задявки, ужилвания но в стил който да не обижда хората.
Появят ли се обаче лъжци, измамници, използвачи, крадци които са такива в релания живот и най вече са злоупотребили с добрината Хълбой те ще бъдат моментално разобличавани.
Видя ли ги случайно на маса в заведение или на сбирка с други сънародници ще питам тези сънародници какво правят с този боклук на една маса.
Вече има такива които се крият като мишки в къщи зад заключени врати и зад заключени за Хълбой форуми и не смеят да се покажат на публично място пред очите на Хълбой.


Последната промяна е направена от Hullboy на Пет 16 Яну 2009, 16:18; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by paparazzo Пет 16 Яну 2009, 15:18

Хъли-много готена тема отваряш...
Поздравление
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by danielle Пет 16 Яну 2009, 16:40

Hullboy написа:
Навремето Хълбой организира акция за да помогнем на един закъсал сънародник.
Акцията беше успешна хората се отзоваха и парите за целта която беше поставена бяха събрани.
Hull, за кой иде реч? :D дай малко клюка де, че да стане интригата. :lol: Wink
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Hullboy Пет 16 Яну 2009, 17:12

За един който искаше през деня да учи медицински
науки докато си гледа детето а сутрин рано и вечер късно докато спяло детето щял да разнася вестници и пици.
Щото жена му била много гадна и избягала при друг мъж като дори не взела и детето.
Хем човека не е бил на социал и е сравнително млад и добре образован като станало това.

Млади пенсионери социаладжии пък не искам да ги мисля изобщо ама Линко не вярва че и такива неща стават в живота като модамата срещне някой
по млад и по успял от него в Канада.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by 7george Пет 16 Яну 2009, 17:36

Чудна тема! Exclamation

От нас си зависи как ще върви. Нека форума да е завсички изгонени - не само от форуми, ами и от къщи, от работа, и от България също.... че някои май се притесняват да пишат, само поглеждат... :cyclops:
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Linko Пет 16 Яну 2009, 17:41

.............................


Последната промяна е направена от Linko на Вто 10 Фев 2009, 22:07; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Hullboy Пет 16 Яну 2009, 17:56

Тоя сега пак започва.
Ти откаде знаеш че детето не е нейно? Аз такова нещо примерно не знам.
Пиша това което съм прочел и самия човек беше написал в другия форум.
Не беше ли написал че жена му е гаднярка и забягнала с друг мъж?
Аз лично не знам че не е нейно детето и за това се учудвам че не го е взела. Сега дали той щял да до даде е друг въпрос но съда обикновено отсъжда да остане при този който е по добре материално има работа, дом и може да се грижи за него.
Ти по скоро кажи разбрали какво става в живота доста често като не може да докажеш че си мъж на място с работа, доход, дом и т.н
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by valioiko Пет 16 Яну 2009, 18:38

Много хубава тема наистина. Поздравления за идеята.

Та какви са типичните междубългарски отношения в Канада?
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 40
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by paparazzo Пет 16 Яну 2009, 18:53

Linko написа:....педофилските си наклонности и проблемите си с жените ами се занимаваш с чужди проблеми..
гледай сеа агент Нарцис си мисли,че ще ни дразни-проба да дрисне в хубавата темица...ма адета му такъв...
имам обаче аз въпрос:
я ни кажи сеа що като чуеш за соушал лайф-и бегаш на дълги самотни разходки..
що толко мъка...
:D :D :D
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by ARMY Пет 16 Яну 2009, 19:06

Та какви са типичните междубългарски отношения в Канада?
Като в глудница са!
/е......с малки изключения/
ARMY
ARMY
Пописва
Пописва

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 352
Рождена дата : 04.02.1967
Възраст : 57
Местожителство : Mississauga
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by paparazzo Пет 16 Яну 2009, 19:12

сеа ще подплашиш новите мераклии...
нали е обетованата земя...
начи требе сичко да е различно-някакси по-ново му...
:D :D
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by ARMY Пет 16 Яну 2009, 19:35

сеа ще подплашиш новите мераклии...
нали е обетованата земя...
начи требе сичко да е различно-някакси по-ново му...
:D :D
,,,и по-новому по- извратено и по-грубо и по-безочливо.......
Ама кат си туря розовите очила и шортите с тиранти- всички ми се радват и никой и нищо не ме дразни.......еееех!
Щастлив като глупак- тъй да се кажеЗа човешките отношения между хората  в Канада Icon_lol
Иначе мнението ми е, че от нас българите и чеп за зеле не става!
ARMY
ARMY
Пописва
Пописва

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 352
Рождена дата : 04.02.1967
Възраст : 57
Местожителство : Mississauga
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by myhata II Пет 16 Яну 2009, 20:10

Ок Хьли кажи като си почнал по темата ,помогна ли на човека или само разгьва дьвка ??
И кажи що за човек е той и кви работи е вьршил вьв Ванкувер ??
И колко пари сьбра изобщо и изобщо за ко сабираше парите !!
И без да льжеш !!!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by 7george Пет 16 Яну 2009, 20:41

ARMY написа:
Та какви са типичните междубългарски отношения в Канада?
Като в глудница са!
/е......с малки изключения/
Тва ще е нещо между лудница и глутница.... :lol:

Вальо, ако много земем да ти разправяме, да не те откажем да идваш. Ти видя ли статистиката - средно по федералната си е пак 2 - 3 години чакането... Ти подаде ли си бумагите?

А за БГ-отношенията, много може да се пише... Лошото е, че се много бизи, хората, едни обичат да се сбират по български, други - избягват и тнт. И в разните градове има разлики.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Marginal Пет 16 Яну 2009, 20:43

Аз не съм "бизи" ...
А тия които претендират че не се събират с българи, най много го правят :-)
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by danielle Пет 16 Яну 2009, 22:47

myhata II написа:Ок Хьли кажи като си почнал по темата ,помогна ли на човека или само разгьва дьвка ??
И кажи що за човек е той и кви работи е вьршил вьв Ванкувер ??
И колко пари сьбра изобщо и изобщо за ко сабираше парите !!
И без да льжеш !!!
myhata II,не помниш ли онзи Док, които се подвизаваше в бгканада. Той от време на време пише с този ник, ама аз си мисля, че и с още някой друг е подписвал. Иначе той живя малко във Ванкувър с приятелката си. Детето не е нейно, а от съпругата му, която е починала. До колкото чувам от комшиите тоя е бил пиянка и нищо не правил освен да кани разни канадци и да се наливат. Дори и работа не бил почнал, освен една- в един цех за алуминиева дограма, но след една седмица напуснал и оттам си събрал багажа и обратно в БГ-то - в Асеновград. Neutral не го познавам човека; имали сме няколко пъти чат из форума в "под шипките", ама си е странна птица. Един път влязох в един друг БГ форум и в частта му за Канада видях един, който се подписва с този ник и го питах дали е същия Док, ама той каза че не е, но го познавал онзи. Каза ми, че навремето бил страхотен студент по медицина. Много добър лекар, ама след нещастието с жена му се пропил яко.... интересно, че аз след като дойдох в Canada нямах много време да влизам във форума и един ден видях за тази кaмпания да му се помогне финансово пак да се върнел тук. Дори той някакви ценни картини искаше да продава, само и само, за да дойде. Ама дали е в Монтреал - незнам! Neutral
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by ARMY Съб 17 Яну 2009, 00:01

"danielle", Този 'ДОС", за когото говориш, го видях за последно Август 2006 в Пловдив. Работеше като лекар в Държавната болница в Пловдив иначе си живееше със сина си в Асеновград.
Та от него съм чувал, че се е върнал в БГ-то защото му било невъзможно да се грижи за детето си и да работи/нямал на кого да го оставя/ Планираше да се завръща ,когато синът му навърши пълнолетие. Разказваше ,че след Ванкувър живял за известно време в Монтреал и последно, преди да се прибере ,е бил в Торонто. Показваше ни снимки и ни разправяше на дълго и широко за Американският начин на живот/на сбирките във "Вестра"/ Нямаше вид на пиянде по това време. Не обичаше да разправя за личният си живот, но съм останал с впечатлението, че жена му е избягала с друг.
ARMY
ARMY
Пописва
Пописва

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 352
Рождена дата : 04.02.1967
Възраст : 57
Местожителство : Mississauga
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by danielle Съб 17 Яну 2009, 00:45

значи, пак повтарям какво казват тук живеещите в блока, че това не е била негова съпруга официална, а приятелка. Живяли са заедно, но в един слънчeв ден, тя си обрала крушите и наистина казват, че живеела с друг мъж. А това че не можел да се грижи за сина му са извинения за пред Вас. Хората тук са помагали. А и детето е било по-големичко -у4еник в elementary school-а, които се намира на 100 метра от билдинга, т.е от 9:00 до 15:00 часа е можел спокойно да работи...
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Marginal Съб 17 Яну 2009, 00:47

Лелееееееееееее, ми тоя голема личност щом го обсъждате толкова дълго ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by danielle Съб 17 Яну 2009, 00:51

Marginal написа:Лелееееееееееее, ми тоя голема личност щом го обсъждате толкова дълго ...
Абе Марги, ти не си ли го засичал в бгканада бе :shock: там беше постоянното присъствие... :lol:
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Marginal Съб 17 Яну 2009, 00:55

Да, ма кво толкова го обсъждате?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by danielle Съб 17 Яну 2009, 01:05

ми лафа да върви, че няма кво да правим. Плезене
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by valioiko Съб 17 Яну 2009, 04:34

Не съм ги подал още. Има още малко време да мине. Чакането по федералната вече не е толкова много. Има хора минали нормално за 9-10 месеца. И моя ред ще дойде.

Мерси за отговорите. Разни хора, разни идеали.
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 40
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Marginal Съб 17 Яну 2009, 10:35

Вальо, за кво да минава време?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by valioiko Съб 17 Яну 2009, 19:11

Marginal написа:Вальо, за кво да минава време?

Виж си личните съобщения.:)
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 40
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Mr800Days Съб 17 Яну 2009, 21:19

Po waprosa za onia Dok. moga da kaja samo na kuhite leiki da si ebavat majkata.
Ebasi i svobodnite sa4ineniq i predpolojeniq koito pro4etoh . 😢

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Marginal Съб 17 Яну 2009, 21:21

Кажи нещо по-конкретно и не псувай хората ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by danielle Съб 17 Яну 2009, 21:22

Mr800Days написа:Po waprosa za onia Dok. moga da kaja samo na kuhite leiki da si ebavat majkata.
Ebasi i svobodnite sa4ineniq i predpolojeniq koito pro4etoh . 😢
ейййййй като че ли го каза самия Док т'ва .. :shock: . направо ша взема да ти повярвам, че си Mr ... еди кой си..800 дена Wink
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Mr800Days Съб 17 Яну 2009, 21:26

Basketball Dok mi e priqtel.FuckUp

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by danielle Съб 17 Яну 2009, 21:29

Mr800Days написа:Basketball Dok mi e priqtel.FuckUp
ми убаво... lol! щото май ще сте си лика прилика.. geek
кой е прилъстения и кой е изоставения?:rendeer:
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

За човешките отношения между хората  в Канада Empty Re: За човешките отношения между хората в Канада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите