Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Kато в приказките .... Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Kато в приказките .... Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Kато в приказките .... Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Kато в приказките .... Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Kато в приказките .... Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Kато в приказките .... Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Kато в приказките .... Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Kато в приказките .... Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Kато в приказките .... Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Kато в приказките .... Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Kато в приказките .... Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Kато в приказките .... Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Kато в приказките .... Vote_lcapKато в приказките .... Voting_barKато в приказките .... Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Kато в приказките .... Vote_lcapKато в приказките .... Voting_barKато в приказките .... Vote_rcap 
myhata II (6266)
Kато в приказките .... Vote_lcapKато в приказките .... Voting_barKато в приказките .... Vote_rcap 
stimi (4915)
Kато в приказките .... Vote_lcapKато в приказките .... Voting_barKато в приказките .... Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Kато в приказките .... Vote_lcapKато в приказките .... Voting_barKато в приказките .... Vote_rcap 
7george (3967)
Kато в приказките .... Vote_lcapKато в приказките .... Voting_barKато в приказките .... Vote_rcap 
danielle (2594)
Kато в приказките .... Vote_lcapKато в приказките .... Voting_barKато в приказките .... Vote_rcap 
Вода (2380)
Kато в приказките .... Vote_lcapKато в приказките .... Voting_barKато в приказките .... Vote_rcap 
fluid (2183)
Kато в приказките .... Vote_lcapKато в приказките .... Voting_barKато в приказките .... Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Kато в приказките .... Vote_lcapKато в приказките .... Voting_barKато в приказките .... Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Kато в приказките ....

+2
Marginal
myhata II
6 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kато в приказките .... Empty Kато в приказките ....

Писане by myhata II Сря 27 Май 2009, 02:47

Виждали ли сте пребит човек? Като журналист - отговорен редактор на отдел “Криминален”, аз съм виждала доста такива хора и ще ви кажа: Те са бледи, ръцете им треперят, около очите имат синини, устните им са сцепени и подути, заекват от стрес и от страх, но бързат да разкажат за преживяното, езикът им издава възмущение, болка, омраза...
Пребитият човек, който дойде в редакцията на “Труд” миналия петък, обаче изглеждаше още по-зле - психически смазан. Не седна, а се срина на стола, въздъхна и каза:“Един шеф от КАТ сгази живота ми като валяк. Би ме, след като ми взе жената.”
Двоумихме се с колегите да публикуваме ли неговия разказ - той много настояваше това да стане, но ние - нагледалите се на какво ли не новинари - се колебаехме да покажем душата му, обърната нагоре с хастара. Надделя съображението, че побойникът прелюбодеец, за когото иде реч, е блюстител на закона, при което представлява и МВР, не само себе си.
И така - предлагаме на вашето внимание една изповед, към която ще се отнесат с насмешка само малцината, които не са патили от несподелена любов или от катаджии.

“Казвам се Георги Стоилков. Работя в солидна фирма като шофьор. Имам съпруга и две деца - на пет и три години, момче и момиче.
Имам ли казах? Вече ги нямам. На 29 ноември 2008 г. жена ми избяга при един шеф от КАТ*.
Проклет да е денят, в който реших да използвам връзките си и от бензинджийка в Шел, каквато беше, да я направя волнонаемна в КАТ. Тя е красива жена, леко наивна е, но аз реших, че заслужава не само да си гледа децата, но и да направи кариера на държавна работа. Столичният КАТ беше подходящ за това, понеже е и близо до “Мусагеница”, където живеем. Всичко хубаво, обаче в КАТ жена ми почнала интимна връзка с един от началниците. 17 години е по-стар, ама я подлъгал някак си. Обещал й да я запише на школа, което и направил (на психотеста я скъсали, но той я оправил), правил й разни скъпи подаръци. И тя ме е мамила с него от миналия февруари.
Наесен катаджията й казал, че го е гнус от мен - демек, че аз спя с нея, а той - след мен. Окуражил я да ме напусне, той щял да й намери общинско жилище, стига тя да каже, че аз съм я пребивал. За да ме накара да й посегна, тя ми показа 80 SMS-а от него: “Целувам те под мишницата, обичам те, ти си ми най-милото”... Постепенно научих за дните, в които са били заедно и са ме правили на маймуна. Идвал е много пъти вкъщи, когато съм бил в командировка или на вилата в Костенец. Тя ми казваше преди уикенда: “Уморена съм, ще си остана вкъщи да си оправя гардероба, ти ходи.” И щом ми видят гърба, той пристигал у нас с две пици, приспивали децата и почвали да правят ... глупости на масата в кухнята, където аз ям.
Пари в любовния триъгълник
Усъмних се, когато тя взе да носи вкъщи подаръци. Първо донесе у нас едно бижу като на фолкпевиците. Откъде, питам. А тя: “ Г-н началникът на КАТ доведе един човек за услуга - да му занеса акта, за да не чака - и той донесъл две бижута - за секретарката и на началника за жена му. Началникът вика: “Жена ми няма да го носи това”, и ми го даде...” Фантазия! После й купи дънки нейният човек, после златен синджир й взе...Той разполага с много средства. Не знам каква е катаджийската му заплата, но луксозен джип кара - 1500 лева му струва само смяната на маслото и накладките... Не сваля ските от багажника цяла зима - сещате се екипите и курортите колко струват! Има си жена, тя отделно има хубава кола ( която едва ли е купила с учителската си заплата...), има двама синове студенти, поддържа им висок стандарт, та и любовници си има - таман за три ми казаха колегите му от КАТ, включително и моята жена.
Проучих откъде е забогатял - от заверките на строителни проекти, които се правят в КАТ. Къща ли искаш да си построиш, кафене ли да си разшириш - няма как да го направиш, без да ти се разпишат на схема в КАТ. И ако не щеш тая схема да ти я бавят до второ пришествие - даваш 50,100, 300 лева на нашия човек или на неговите подчинени от отдела по организацията на движението.
Но дотук с корупционните схеми. Аз вече съм ги разузнал и ще ги опиша на МВР в инспектората.
Тъй или инак, по указания не катаджията жена ми се опита да ме накара да я пребия. “Ударй меда ме вбеси. - Ударй ме, де!” Но аз се въздържах. Не й посегнах. Напротив, викам й: “Не си отивай, съгласен съм любовникът ти да идва да те взима от нас, но да са тук дечицата, да си ги гледам аз!”
Тя ги отведе обаче. Като ходя в детската градина, учителката ми казва: “Страдат за вас. Момиченцето все за татко си приказва, момченцето заеква някак.”
Любовникът на жена ми я настанил като наложница в Негушево. В една къща - палат на негови подчинени. Те са мъж и жена, проучих и тях - в съседни стаи работят в КАТ, той й е началник, събира актове, а съпругата му ги “оправя” на компютъра. Не конфликт на интереси, ами жива корупция! Има техни колеги, навити да свидетелстват пред инспектората за далаверите им... Та къщата им в Негушево е толкова голяма, че направили там за жена ми нещо като детска стая. Тя живя там с моите дечица сума време, преди да я премести любовникът й на квартира в “Мусагеница”. По 500 лева на месец сигурно плаща, бълха го ухапала!
Върни ми жената!
Веднъж ги засякох двамата в “Мусагеница”. Бяха с неговата кола. Той - с униформата на КАТ. Като приближих, почна да вдига нагоре прозореца. Позна ме. Има моя снимка в кухнята ни, където е идвал да мърсува. Аз му викам: “ Срамота е, къде ти е офицерският морал? По две деца имаме - и ти, и аз! Ти не щеш да се развеждаш, а на мен ми разтури семейството. Върни ми жената!” А той: “ Вземай си я, на!” А тя стои с наведена глава.
След тоя разговор отслабнах с 20 килограма. Спрях да пия и да ям. Гледам телевизия, не виждам нищо... Сближих се с една жена, веднъж ми се обажда и вика: “Твоят катаджийски шеф ме посети! И мен ме ухажва, ти да не си му сторил нещо в миналото, та да гледа да те съсипе?!”
Съветват ме познати: “Обади се на жена му!” И аз го направих, грях не грях! Звъннах й: Така и така...моето семейство отиде, вие вашето си спасявайте! А тя: “Моят мъж не е способен на това!” Хайде сега! Връзката му с моята жена е общоизвестна в КАТ. Предупреждавали го началниците: “Не подлъгвай това момиче, внимавай!” Той им отговарял: “Това е личен мой живот, каквото си искам ще го правя...Изглежда все пак съм успял да скарам любовника от КАТ с жена му. По тая при чина той ме преби.
Юмручно право в чувствата
Излизам аз за работа на 19 май, към 7,30 сутринта. Качвам се на служебното пежо и аха да завъртя ключа - катаджията нахлува при мен в кабината. Почва ме с пестници по муцуната - удря, та удря! Псува, вика: “Ще те унищожа, гад, дето се обаждаш на жена ми!”... Ако не ме беше така внезапно нападнал, сигурно по-добре щях да се отбранявам. Но изненадата ме закова. Той ме издърпа навън и продължи да ме налага. Избяга чак като видя, че хора почват да излизат по прозорците. Аз се изправих подут, кръв ми тече, почнах да хвърлям камъни подир него като дете...
Качих се някак си в колата, извадих си медицинско и - право в КАТ! Като ме видяха, катаджии и клиенти онемяха - оцапан, кървав, разтреперан. Прие ме един от началниците. Разправям му какво е станало. Той - културен човек - се сащиса. “Сядай, вика, и пиши!” Написах жалба до директора на столичната полиция. Дойде и по-голям началник от софийския КАТ. Чуди се, надолу гледа - и той в небрано лозе заради колегата си: “ Знам, вика, всичко. Случва се. Има увлечения. Но трябва да са по-кратки, да не се стига до крайности, при които да си разваляме семействата” и тъй нататък.
Аз пуснах жалба и до инспектората. Според мен МВР трябва да уволни тоя служител за уронване престижа на институцията. Трябва да му образуват и проверка за корупция. Без пари и без служебно положение той ще е безинтересен. Бас държа, че и жена ми, и жена му ще спрат да го харесват, като го видят, седнал върху сплескан портфейл. ”
*Името на “шефа от КАТ” не съобщаваме от съображения за престижа на институцията, която той представлява.

Коментар от МВР: Корупцията е едно, любовта - друго
В столичната полиция по случая е образувано дознание срещу неизвестен извършител, показа проверка на “Труд”. От МВР и от прокуратурата поясниха, че ако стане известен, извършителят ще отговаря за нанасяне на телесна повреда, а не за прелюбодеяние. Инспекторатът на вътрешното ведомство щял отделно да провери подадения сигнал, че служител на столичния КАТ е замесен в конкретна корупционна схема.
“Но корупцията е едно, а любовта - друго”, философски заключи нашият източник.


Кофти работа, не ми харесва :'
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 08:39

Па тоя братчед не се ли е научил, че по жена не се тича?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by myhata II Сря 27 Май 2009, 11:42

Всеки тича !! :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 11:45

Ако ти и той сте секи, може ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by myhata II Сря 27 Май 2009, 11:58

Всеки тича !! :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 12:04

& секи пада :bylgariansmile ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by kralimarko Сря 27 Май 2009, 14:37

ebati i istoriata
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by myhata II Сря 27 Май 2009, 15:01

kralimarko написа:ebati i istoriata

ОО там има много такива,и тука не падат по доле :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Mr800Days Сря 27 Май 2009, 15:04

тя кой знае какъв звяр е била,човека трябва да се радва ,че се е оттървал,даже и да почерпи,а не да хленчи.жени като шума. :)

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by myhata II Сря 27 Май 2009, 15:14

Mr800Days написа:тя кой знае какъв звяр е била,човека трябва да се радва ,че се е оттървал,даже и да почерпи,а не да хленчи.жени като шума. :)

Хубава кожа е била ,и не мое мери сега такава !! :)
И сь е примирил само да се прибирала в кьщи !
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Mr800Days Сря 27 Май 2009, 15:26

бе едно по яко дърво.в къщи.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 17:35

myhata II написа:
kralimarko написа:ebati i istoriata

ОО там има много такива,и тука не падат по доле :-)
Ми като има балъци ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 17:36

Mr800Days написа:тя кой знае какъв звяр е била,човека трябва да се радва ,че се е оттървал,даже и да почерпи,а не да хленчи.жени като шума. :)
& аз така викам, ма нема кой да слуша.
Кожи колко искаш, особено в България и Табарнашко !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 17:37

myhata II написа:
Mr800Days написа:тя кой знае какъв звяр е била,човека трябва да се радва ,че се е оттървал,даже и да почерпи,а не да хленчи.жени като шума. :)

Хубава кожа е била ,и не мое мери сега такава !! :)
И сь е примирил само да се прибирала в кьщи !
Да да, така си мислиш от страх !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Hullboy Сря 27 Май 2009, 17:38

Да бе много хубва кожа нема що.
Дигал и шефа краката на служителкатa срещу дребни подаръци които клиентите носели на жена му ама понеже тя не ги харесвала той ги пробутвал на тъпата кожа.
После не и купил един апартамент на нейно име а я пратил да живее в детската стая на други подчинени от КАТ в някакво село.
Накрая от кумова срама и взел мизерна гарсионерка в Мусагеница при това под наем за 500 лв за да има къде да пълни чушките щото ако иде на хотел ще сe набута повече понеже в хотела е доста по скъпо.
Поне да го беше развела и да се беше омъжила за него тъпата патка.

Ей много прости и наивни кожи има ще знаете.


Последната промяна е направена от Hullboy на Сря 27 Май 2009, 17:54; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 17:46

Явно за Мухата2, тва е определението за "хубава кожа" lol! !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by myhata II Сря 27 Май 2009, 20:18

Marginal написа:Явно за Мухата2, тва е определението за "хубава кожа" lol! !!!

Aз ,такиа аресваме,умни нещем Смях
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Mr800Days Сря 27 Май 2009, 20:33

бе да ви кажа честно тая ми се вижда много ПП/проста п..а/
то и незнам каква трябва да си за да поддадеш на някой шапкар.аз това го казвам по принцип щото овластените боклуци ,ама никак не ги обичам и понякога само в представите си хипотетично ,ако бях жена бих имал малко лично достойнство за да не изпадна толкова ниско.
в тоя смисъл ,ако бях на местото на пича изобщо не бих съжалявал за ;загубата;,но с пердаха не бих се примирил.ще гоня пагона до дупка даже и да се наложи да омирише и някой трап.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by myhata II Сря 27 Май 2009, 20:54

Много е умна ,отде знаеш преди кьде е дигала краката на некой вьшльо,тя отдоле брояч немь !! :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Mr800Days Сря 27 Май 2009, 21:05

как ше е умна бре,самият факт ,че се е.е с фатмаци и чака на подаяние от такива като тях.аз такава не искам да я видя и на снимка .като толкова я сърби да си намери е..ч,иди дойди,ако има любов да се събират,майната му на прежния живот .
аз проститутка от дунав мост вземам ,ама опетнена от тъпа кука немога да го преживея.
незнам защо,ама имам особенно мнение за куките в бг.,дето казваше навремето баща ми лека му пръст от когото нищо друго не става става милиционер,ти по добре стани стругар.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by myhata II Сря 27 Май 2009, 21:10

Аз пьк ,от старшината на ротата ,знам че най големите курви ,са на шапкарите жените и дьщерите ! :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Mr800Days Сря 27 Май 2009, 21:12

най простите да ,ама чак най умните.все пак въпрос на генетичен матриал.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 21:17

myhata II написа:
Marginal написа:Явно за Мухата2, тва е определението за "хубава кожа" lol! !!!

Aз ,такиа аресваме,умни нещем Смях
А тая тъпа ли е?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by myhata II Сря 27 Май 2009, 21:18

Умна за себе си ,тьпа за мене :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 21:18

Mr800Days написа:бе да ви кажа честно тая ми се вижда много ПП/проста п..а/
то и незнам каква трябва да си за да поддадеш на някой шапкар.аз това го казвам по принцип щото овластените боклуци ,ама никак не ги обичам и понякога само в представите си хипотетично ,ако бях жена бих имал малко лично достойнство за да не изпадна толкова ниско.
в тоя смисъл ,ако бях на местото на пича изобщо не бих съжалявал за ;загубата;,но с пердаха не бих се примирил.ще гоня пагона до дупка даже и да се наложи да омирише и някой трап.
& аз така размишлявам, ма явно Мухата2 е мазохист ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 21:19

myhata II написа:Много е умна ,отде знаеш преди кьде е дигала краката на некой вьшльо,тя отдоле брояч немь !! :)
Където и да е дигала карачките, не виждам кво общо има тва с ума ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by myhata II Сря 27 Май 2009, 21:20

ГОНИ , НАЛИ СЛЕД РЕЙС НЕ ТИЧАШЕ ?!? :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Mr800Days Сря 27 Май 2009, 21:25

тя ,ако беше умна за себе си нямаше да допусне палковника да я размята като парцал.
мисълта ми е за пича да не се коси за пачата и да не страда и да се изповядва по разни медии ,а да оди да гръмне оня боклук дето му е посегнал щото го е светнал на жена му.то бива лабави мъже без достойнство,ама пагона като е боклук друга оправия с такива няма.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 21:26

Муха2, кой кфо гони бе братчед?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Marginal Сря 27 Май 2009, 21:26

Да го гръмне, ма после ше го опандизят.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Kато в приказките .... Empty Re: Kато в приказките ....

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите