Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Какво го чака Мухъ в БГ... Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Какво го чака Мухъ в БГ... Vote_lcapКакво го чака Мухъ в БГ... Voting_barКакво го чака Мухъ в БГ... Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Какво го чака Мухъ в БГ... Vote_lcapКакво го чака Мухъ в БГ... Voting_barКакво го чака Мухъ в БГ... Vote_rcap 
myhata II (6266)
Какво го чака Мухъ в БГ... Vote_lcapКакво го чака Мухъ в БГ... Voting_barКакво го чака Мухъ в БГ... Vote_rcap 
stimi (4915)
Какво го чака Мухъ в БГ... Vote_lcapКакво го чака Мухъ в БГ... Voting_barКакво го чака Мухъ в БГ... Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Какво го чака Мухъ в БГ... Vote_lcapКакво го чака Мухъ в БГ... Voting_barКакво го чака Мухъ в БГ... Vote_rcap 
7george (3967)
Какво го чака Мухъ в БГ... Vote_lcapКакво го чака Мухъ в БГ... Voting_barКакво го чака Мухъ в БГ... Vote_rcap 
danielle (2594)
Какво го чака Мухъ в БГ... Vote_lcapКакво го чака Мухъ в БГ... Voting_barКакво го чака Мухъ в БГ... Vote_rcap 
Вода (2380)
Какво го чака Мухъ в БГ... Vote_lcapКакво го чака Мухъ в БГ... Voting_barКакво го чака Мухъ в БГ... Vote_rcap 
fluid (2183)
Какво го чака Мухъ в БГ... Vote_lcapКакво го чака Мухъ в БГ... Voting_barКакво го чака Мухъ в БГ... Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Какво го чака Мухъ в БГ... Vote_lcapКакво го чака Мухъ в БГ... Voting_barКакво го чака Мухъ в БГ... Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Какво го чака Мухъ в БГ...

5 posters

Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by Вода Пон 22 Юни 2009, 20:23

Родителите ми живеят в панелен блок в България. Много бяха радостни, че са успели да се включат в някаква програма на Евросъюза за саниране на целия вход, боядисване на сградата отвън и входа и стълбището, както изолиране на мазето, пощенски кутии, входна врата автоматична и смяна на прозорците и разни други екстри. Аз видях на картинка входа отвън изглеждаше много красив и различен от другите сиви и избушени панелки. Всичко това на родителите ми, защото са среден апартамент и имат само 2 външни стени и смяна на 1 прозорец им струваше 2 200лв, като ги освобождават от данък сгради за 2-3 години. Аз си мислех, че вече има видим напредък, но не би.
Първо се започна с това, че им сложиха различен прозорец, т.е. вместо с 3 крила, с 2, но след скандал с работниците, които вече им свалили стария прозорец и им казали, че ще стоят без прозорец 1 седмица, ако не го приемат този, нашите се съгласили. После работниците им казали, че на следващия ден дори ще им запушат някакви дупки със силикон. Родителите ми се зарадвали и им дали 10лв. Работниците си отишли и повече не се върнали. И сега от вътрешната страна на жилището стърчат дръвчета и пяна и тук-таме дупки. Баща ми се оплакал, но му казали, че в договора на входа им не фигурирало вътрешни довършителни работи. Баща ми си поискал стария прозорец, но работниците му показали 3 счупени дръвчета в двора и му казали да си ги прибере, защото това бил неговия прозорец. Същото казали и на една друга жена, която си поискала нейните 2 стари прозореца. Междувременно от пред блока им заминал камион, натоварен със старите прозорци от целия вход, а на входа се появила обява от фирмата, която им прави ремнта, че продават стари прозорци на ниски цени, т.е. откраднатите. Историята не спира до тук...
Санирали им входа и оставало да го боядисат отвън и да започнат отвътре, но скелетата стоят, а от 2 седмици никой не работи. Имали договор, в който пишело, че ще завършат евнтуалнокрая на юни. Познайте в колко часа започвали работниците работа, когато работели! В 9.30 - 10ч. Смайли с българското
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Re: Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by Marginal Пон 22 Юни 2009, 20:51

Е, да беше само Мухата2 който го чака тва, супер щеше да е.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Re: Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by Mr800Days Пон 22 Юни 2009, 22:22

Аз за Мух не знам ,но за другите ,ако мога така да представя себе си знам.
Имам апартамент 110 кв.м. ново строителство в тих квартал на 5 мин. пеша до центъра в малка кооперация от 14 собственника на 3 етажа,като не се броят гаражите и магазините отдолу.Закупих го 1999 г. със заем от ДСК,който изплатих 2004г.вече в канада.Така все още си стои на циментена замазка и го чака здрав ремонт.
56 кв.м. двустаен в трета глуха ,3та зона югозападната чат на Сл.Бряг,напълно завършен с обзаведени санитарни възли и кухня,паркинг и басеин.обаче голямо дърво,купих го миналата пролет със заем на името на сестра ми и дължа още 16К ЕУ ,а цените сега яко паднаха,трябваше да го купувам сега ,ама нищо,след някоя и д. година пак ще се качат.
селски имот 2 декара със стара ,но стегната къща на 20 км. от града ,в момента под наем и имам разправии с квартирантите.
съборетина с 2 дк. място на 6 км. от плажа ,село Граничар Добричко,по близо е до Шабла отколкото до града.кракът ми не е стъпвал там от 10 год,съсобственници сме със сестра ми от 86 год.,тя ходи за последно там преди 5 год. и каза ,че е пълна леш,Обаче чакам от там голямото БИНГО,ще правят Голф ,ама не се знае кога ,обаче ако стане удрям десетката и обещавам да поканя ванкувърския Марио Куркински да си раздвиже щеката ,естественно с/у заплащане.
Ето това ги чака ;другите; нови кахъри и нови проблеми ,щото всичкото това иска пара,ама майната му сега ми е дерт триплекса да згъна едни 100 бона от него ,щото съм решил да отварям кебапчийница,много обичам кебапчета и шкембе чорба,а на српската плескавица съм Н1.
като ми тръгне ще ви поканя на гости фор фри,само си носете пижамите с вас.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Re: Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by Marginal Пон 22 Юни 2009, 23:03

А кожи ше има ли?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Re: Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by Вода Пон 22 Юни 2009, 23:10

Нали чакаще 150, що сега паднаха на 100???
Къде ще е кебапчийницата? Тук или там???
И аз правя хубави кебапчета lol!
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Re: Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by Mr800Days Пон 22 Юни 2009, 23:33

100,другите 50 са като развържа МЛа,а има и някакви спестявания и дребни вложения.
кебапчийницата сме я планирали за там
а,кожи ще има и то много докато кесията е пълна ,дет вика жена ми един мъж има ли пари има и х..
като сършат парите ще ни остане само кожата ,ама то тогава я камилата я камиларя.си взема една да си перем гащите на стари години.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Re: Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by 7george Чет 25 Юни 2009, 21:54

Да, от тука изглежда розово....

Аз пък имам едни приятели, дето след като се върнаха от Испания, си купиха къща и й правят ремонт. Та такива разправии и цигании с майстори, дето зимат първо парите и ги чакаш да свършат работата... Камшик
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Re: Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by Mr800Days Чет 25 Юни 2009, 22:08

Дай ми адреса на познатите си.Имам хора с които само за една седмица ще направим къщата им да заблести,обаче ще им струва толкова ,таолкова и толкова.Те могат ли да си го позволят.Ако да вкарвам оферта.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Re: Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by Marginal Чет 25 Юни 2009, 23:06

Да не те гонят и тебе после Бягам ?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Re: Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by myhata II Чет 25 Юни 2009, 23:52

7george написа:Да, от тука изглежда розово....

Аз пък имам едни приятели, дето след като се върнаха от Испания, си купиха къща и й правят ремонт. Та такива разправии и цигании с майстори, дето зимат първо парите и ги чакаш да свършат работата... Камшик

Ми ша си купят я,няма да си купят кокошкарник за 500 000 :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Какво го чака Мухъ в БГ... Empty Re: Какво го чака Мухъ в БГ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите