Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
zdraveite ot BG - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
    Top posters
    Marginal (16898)
    zdraveite ot BG - Page 3 Vote_lcapzdraveite ot BG - Page 3 Voting_barzdraveite ot BG - Page 3 Vote_rcap 
    paparazzo (7150)
    zdraveite ot BG - Page 3 Vote_lcapzdraveite ot BG - Page 3 Voting_barzdraveite ot BG - Page 3 Vote_rcap 
    myhata II (6266)
    zdraveite ot BG - Page 3 Vote_lcapzdraveite ot BG - Page 3 Voting_barzdraveite ot BG - Page 3 Vote_rcap 
    stimi (4915)
    zdraveite ot BG - Page 3 Vote_lcapzdraveite ot BG - Page 3 Voting_barzdraveite ot BG - Page 3 Vote_rcap 
    Mr800Days (4254)
    zdraveite ot BG - Page 3 Vote_lcapzdraveite ot BG - Page 3 Voting_barzdraveite ot BG - Page 3 Vote_rcap 
    7george (3967)
    zdraveite ot BG - Page 3 Vote_lcapzdraveite ot BG - Page 3 Voting_barzdraveite ot BG - Page 3 Vote_rcap 
    danielle (2594)
    zdraveite ot BG - Page 3 Vote_lcapzdraveite ot BG - Page 3 Voting_barzdraveite ot BG - Page 3 Vote_rcap 
    Вода (2380)
    zdraveite ot BG - Page 3 Vote_lcapzdraveite ot BG - Page 3 Voting_barzdraveite ot BG - Page 3 Vote_rcap 
    fluid (2183)
    zdraveite ot BG - Page 3 Vote_lcapzdraveite ot BG - Page 3 Voting_barzdraveite ot BG - Page 3 Vote_rcap 
    kralimarko (1566)
    zdraveite ot BG - Page 3 Vote_lcapzdraveite ot BG - Page 3 Voting_barzdraveite ot BG - Page 3 Vote_rcap 

    Съфружници
    Анонимна анкета само за мъже !!!
    Колко кожи сте разпрали?
    Дефствен съм
    1-10
    11-20
    21-30
    31-40
    41-50
    51+
    Шфестер съм

    >>Резултати<<
    Създайте собствена анкета

    zdraveite ot BG

    +11
    lonly wolf
    Hullboy
    valioiko
    Rall
    7george
    ninka83
    Mr800Days
    myhata II
    Вода
    Marginal
    kralimarko
    15 posters

    Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

    Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by 7george Пон 29 Юни 2009, 22:37

    Mr800Days написа:
    нека да ми е лошо след няколко месеца в бг. с 200К кеш и 10К на месец печалба.и купон,а не тръстика.
    дет се вика квот можахме направихме и по канадско.
    И после да ги търсиш и да ги биеш да си върнеш парите. Бизнес по български, няма лошо. Смайли с българското

    7george
    Писачко
    Писачко

    Брой мнения : 3967
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://picasaweb.google.com/george7cal

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Mr800Days Пон 29 Юни 2009, 22:49

    Изобщо не е трудно ни на теория ни на практика.Особенно сега стана много лесно с частните съдебно изпълнителни служби.Преди с държавната беше зор щото всичко минаваше през един и вземаше време от 6 до 12 месеца.Сега за 6-4 месеца стига договорната ти ипотека да е изрядна колелото се завърта.
    Джорддж,кого да биеш бе брато след като си има съдилища дето да свършат черната работа,важното е заемът да е обезпечен със залог,дали кило злато или ипотека на недвижимо имущество,със запис на заповед в никакъв случай,там е доста хлъзгаво.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Marginal Пон 29 Юни 2009, 22:56

    Аха, чул си нещо !!!
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Mr800Days Пон 29 Юни 2009, 23:10

    Не съм чул,а познавам много добре материята.Не случайно съм бил 3 год. в кухнята на този бизнес.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Marginal Пон 29 Юни 2009, 23:21

    Преди 100 години.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Mr800Days Пон 29 Юни 2009, 23:26

    преди 8 и поддържам регулярни контакти с бившите колеги и бившата ми адвокатка за да съм в час с промените.
    преди 2-3 год. бизнеса беше яко забоксувал заради кредитната експанзия на чуждите банки които влязоха на българския пазар ,но в момента е в разцвета си .
    дет се вика рибата в мътни води се лови.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Marginal Вто 30 Юни 2009, 06:59

    А дано !!!
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by kralimarko Вто 21 Юли 2009, 11:24

    Mr800Days написа:преди 8 и поддържам регулярни контакти с бившите колеги и бившата ми адвокатка за да съм в час с промените.
    преди 2-3 год. бизнеса беше яко забоксувал заради кредитната експанзия на чуждите банки които влязоха на българския пазар ,но в момента е в разцвета си .
    дет се вика рибата в мътни води се лови.

    Batka i az sam biznes oriented pich ,no v BG e mnoooooooooooogo kofti za biznes..AMA MNOGO...moitlo lichno mnenie e takova.Az bih investiral v biznes v Brazil ili Canada no ne i v Bg v momenta .V bedna i 7000 milionna Bulgaria e super trudno da se pravi biznes..Nai si me vleche USA-to ama tam ne ni iskat
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by lonly wolf Вто 21 Юли 2009, 15:25

    Крали по-добре пръв в селото отколкото втори в града ....недей си мисли след един месец в БГ че е кофти за инвестиции.Тепърва ще става все по-гот приятелю...мойто кредо е следното гърби на Запад и инвестирай в БГ искам по тоя въпрос мнението на мр. 800 дни дали е съгласен с мене?
    lonly wolf
    lonly wolf
    Писачко
    Писачко

    Male
    Aquarius Rat
    Брой мнения : 741
    Рождена дата : 02.02.1973
    Възраст : 51
    Местожителство : България
    Дата на регистрация : 16.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Mr800Days Вто 21 Юли 2009, 20:48

    100% съгласен.това е и моето кредо,а и нямам друг избор след като не ми се остава тук в трета глуха цял живот да гърбя за едни кирливи 3-4000 д. на месец като магаре и като платиш това онова в края на месеца да си броиш стотинките без да си получил обаче удоволствие от живота си-на работа в къщи,от къщи до мола и обратно.
    по тая причина и ще инвестирам в бг.не ме е страх правил съм го 17 години преди да дойда в канада в много по трудни времена и при много по тежки обстоятелства усложняващи ситуацията ми.
    какво имам напредвие.имам 9 год работа в бг. в ресторантьорството Балкантурист -Интерхотели,като последните 3 бяха арендаторски по чл.35
    следващите 8 ги прекарах в магазинерството,започнах през пазара,после щандове по търговските центрове да стигна до два магазина и заложна къща .продавах мода от по скъпия бранд,предимно турция,но минах и през гърция,дубай,китай и милано.
    и през цялото това време успявах да се крепя с не голям оборотен капитал,на моменти къде по добре ,къде по зле .
    обаче плащах за него време жестоки наеми,накрая стигнах до 1800д. на месец ,пари които изкарваха ,но влизаха в чужд джоб,но въпреки всичко оставаше и за мен и то доста добре.който ме познава от тези времена може да потвърди ,че макар и да не съм живял богато водех доста бохемски живот и на парите много не им правех сметката.
    та каква ми е мисълта,ами реших що аджаба да не инвестирам и да си купя два магазина и тия 1800 д. що да не влезнат в моя джоб ,а в джоба на някой рентиер,та всъщност по настояще може и да са 3000ЕУ,та викам си що трябва да гърбя тука за 3000 д. когато мога да си прибирам по 3000ЕУ докато някой друг гърби за мен ,а аз си въртя синджирчето.
    това само за пример ,не съм решил точно какво ще правя,магазини ли ще отварям ,ще захващам пак лихварството ли или нещо друго,ще се огледам ,ще преценя къде да налея някой лев,важното е ,че ще бъда отново Бял Човек,а не трета тръстика в миманса от плантацията на някой богат евреин ,който да ми пише работното време.
    аз казах.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by kralimarko Вто 21 Юли 2009, 23:32

    Amin !!!!! pojelavam ti go ot sarce i ako si namerish miastoto --shte si mnogo happy v BG
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Marginal Сря 22 Юли 2009, 10:54

    А не знам и аз тва си въобразявах относно Канада, пак толкова колкото Батето за България бях надъхан и ядох дървото после.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Mr800Days Сря 22 Юли 2009, 11:12

    с тази разлика ,че аз не си въобразявам и не съм надъхан както ти си бил идвайки в канада.
    момчета ,аз съм на вашата възраст,но от новата имиграция и докато вие тук преди 20 год. сте започнали борбата си с вятърните мелници аз съм започнал от А и Б да се уча на занаят който развивах в последващите 10-12 год. успешно,все съм се научил на нещо ,а сега и подобрената ми финансова ситуация ми дава много предимства,така ,че няма от какво да ме е страх.
    за вас е Страшно и психологически и физически да предприемете нещо и ви разбирам след като сте имигрирали преди 20 год. и сте нямали възможност да се научите на нещо там ,да опитате от на работата лекото и на хляба мекото.
    от тук ни идва на мен и на вас разминаването на позициите относно увереност и лично самочувствие и приказките ми ги приемате като бла -бла без да влагате лоши чувства ,но честно казвам Не Чувате Петела ,без да влагам лоши чувства и аз към вас.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by ARMY Сря 22 Юли 2009, 11:34

    тук в трета глуха цял живот да гърбя за едни кирливи 3-4000 д. на месец като магаре и като платиш това онова в края на месеца да си броиш стотинките без да си получил обаче удоволствие от живота си-на работа в къщи,от къщи до мола и обратно.
    100% си прав!
    Единственото ми притеснение идва от това, че 'БИЗНЕС' и България не се 'мачват'!- за жалост/все още/
    ARMY
    ARMY
    Пописва
    Пописва

    Male
    Aquarius Horse
    Брой мнения : 352
    Рождена дата : 04.02.1967
    Възраст : 57
    Местожителство : Mississauga
    Дата на регистрация : 14.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by kralimarko Сря 22 Юли 2009, 12:57

    Batka...samo za rekorda ..Az spodeliam 50% ot tvoite vazgledi.
    A otnosno imigrantite deto sa doshli predi 20 god .......99% ot tiah hich ne im e do forumi ...opravili sa si jivota (bolshenstvoto ot tiah ) i hich ne im dreme za BG .No v tvoiat sluchai az ne bih stoial v canada dalgo...ti si ergenche i niamash decat ( dokolko te razbiram) hich ne ti triabva da se machish tuk.Keshirai (mangite) $$$ i v Bg shte si jiveesh mnogo po dobre
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Mr800Days Сря 22 Юли 2009, 13:12

    Въпросът когато си чешем езиците не е в това ,къде ще си живея по добре ,а защо ми се обенява как там нищо не ставало ,как съм щял да затъна и прочие.Нормално е за някой който не е бил там и в тази материя и няма познанията и поглед в/у нещата,но аз изрично съм се разграничавал от тази категория,не случайно пиша какъв съм бил и с какво съм се занимавал за да дам сигнал ,че не падам от небето и да се спрат тези спеколации,макар и да не им обръщам внимание.
    Кажи на валката например да вярвам или на моите колеги от преди 7,8 години с които поддържам комуникация.Накупиха си дюкяни ,въртят си търговията,е не спират да плачат,че не било както ;преди; ,ама на 2-3 год си сменят колите и всяка следваща е минимум 30-40 хилки и не спират да маат гащи по курортите и по чужбината.
    Значи при дадени обстоятелства за мен работите стават и Точка,за когото не стават да продължава да хленче,нямам нищо против,ако от това ще му стане по леко.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by kralimarko Сря 22 Юли 2009, 14:03

    Ne che nishto ne stava, i tam stavat neshtata no epo trudno za obiknoveniat chovek.Koito si ima shte e OK tam ,no normalniat rabotnik jivee mnogo po dore v canada ot kolkoto v BG .Za decata mislia che Canada sashto e po dobriat variant.Verno e che v Bg jiveiat po svobodno i se zabavliavat po ulicite no ot malko svikvat na prostotiata koiato se shiri navsiakade v BG .Televiziata e super necenzura-mnogo glupusti se govotiat i hard core sex se pokazva ,koeto chak men me hvana sram da gledam Объркан .Az lichno mislia che za decata usloviata tuk sa po dobri.......

    Abe kvo li znam i az , edno e da idesh za 35 dni na vakancia a drugo e da jiveesh postoianno,za men znam che shte e ok zashtoto niama da mi se nalaga da bachkam niakade za 500lv, no za povecheto hora hich ne e lesno.Za tova kazvam che vseki gleda spored sobstvenata si cherga i kriterii za jivota.
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Mr800Days Сря 22 Юли 2009, 16:22

    Съгласен съм ,че за обикновенният човек в Бг. е по трудно отколкото тук.Никога не съм го успорвал този факт.Аз когато пиша за себе си нямам и съм нямал никога напредвид да се поставям в позицията на обикновенния човек,а постоянно ме съветват ела върни се и ще те видим как ще я караш с 500 лв. заплата.Никога не съм казвал ,че се връщам заради това ,но съветите продължават.
    Ето пак ше го кажа,аз се връщам защото на мен при моите обстоятелства там в бг. ще ми е много по лесно да си изкарвам лева.Не искам да гърбя на трастиката,а да си изкарвам лесно парите.Тук нямам шанс защото не мога да извадя 1-2 милиона и да си купя дюкян с който да си изкарвам прехраната и нещо овър,най много да наема с/у 7-8 хилки наем на месец ,което си е жива авантюра.Докато в Бг. мога да извадя 100К еура и да си купя собственност която ще ми носи най малкото същите доходи ,които тук имам с яко гърбене.
    Да ,ама тук с тия пари плащам моргидж и ауто лоан и накрая нищо не остава за веселата част от живота,докато там имам жилище,кола,апартамент за лятото и каквото изкарам от дюкяна отива за веселбата.
    Даже и да не работя дюкяна ,а да го дам под наем ,летния апарт. също все ще се съберат пари за едното ядене и пиене.
    Богат не искам да ставам,искам да живея спокойно и да се оттърва от този стрес на тръстиката.
    А като одъртея всичко заминава на тезгяха,ето ти и половин милион пенсия за старини.
    Сега само не ми казвайте ,че си фантазирам,за да не ви се обеснявам за пореден път ,че имам 10 год. опит в ресторантьорството и почти толкова в търговията с модни парцалки,така ,че знам как да си организирам един такъв мижав дребен бизнес ,който да ме храни без да тръгвам на сляпо и да ми се налага да откривам топлата вода ,че ми омръзна да се обеснявам по тоя повод.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by ARMY Сря 22 Юли 2009, 19:54

    Като ви чета излиза, че всички сте прави - и "Кралито"/фемили ориентиран/ и "Батето"/вълк-единак/
    Баси! - Уплашен Само на мен ли ми харесва 'тука'...?
    Да ли не съм гей!
    ARMY
    ARMY
    Пописва
    Пописва

    Male
    Aquarius Horse
    Брой мнения : 352
    Рождена дата : 04.02.1967
    Възраст : 57
    Местожителство : Mississauga
    Дата на регистрация : 14.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Вода Сря 22 Юли 2009, 20:19

    ARMY написа:Като ви чета излиза, че всички сте прави - и "Кралито"/фемили ориентиран/ и "Батето"/вълк-единак/
    Баси! - Уплашен Само на мен ли ми харесва 'тука'...?
    Да ли не съм гей!
    Споко, Арми, и на мен ми харесва тук. Ходя до БГ-то само защото родители ми са там. Имам там много имоти, но не бих се върнала да живея там (не мога да твърдя какво ще стане и какво бих направила след 5 години, но за сега е така). Когато си за малко много неща ти харесват, не се сблъскваш с проблемите от всекидневието, не се сблъскваш с безумните закони, които важат само за някои, не търсиш връзки и познати за най-елементарното нещо и подкупите, които даваш, за да си свършиш работата, ако нямаш връзки, не ти изглеждат много големи. Имам приятели, които си изкарват парите с по 16часа работа в собствения бизнес, а имам и приятели, които харчат невероятни пари и не работят, но и единия и другия вариант не ми харесват.
    Аз имах уникална за времето си професия, собствено жилище, кола и апартамент на морето, но безумието, което продъжава да цари и до днес в тази държава, беззаконието, кражбите, глупостта и безнаказаността, простотията, която е издигната в култ и други подобни, не ми се изброява, ме прогониха далеч от там. Тук имам възможността да уча или работя, да си изкарвам достатъчно пари, за да мога да си позволя да си плащам разходите, да ям каквото искам, да ходя на почивка по 2 пъти в годината, да помагам на близките си, да имам къщурка в гората без да крада и да си давам много зор. :-)
    Вода
    Вода
    Писачко
    Писачко

    Female
    Gemini Брой мнения : 2380
    Местожителство : Канада
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by ARMY Сря 22 Юли 2009, 20:41

    Така добре го каза, че все едно аз съм го измислил :-)
    -което ме прави да изглеждам -'поне' бисексуален Голямкеф
    Ха наздраве!
    https://www.youtube.com/watch?v=4GJ7F8d2CjA
    ARMY
    ARMY
    Пописва
    Пописва

    Male
    Aquarius Horse
    Брой мнения : 352
    Рождена дата : 04.02.1967
    Възраст : 57
    Местожителство : Mississauga
    Дата на регистрация : 14.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Mr800Days Сря 22 Юли 2009, 20:59

    Това вълк -единак ми прозвуча малко странно.Аз за целият си съзнателен живот едва от 2 год. съм полу сингал,но това е последната причина да ме тегли натам,щото предните 6 год. тук бях с друг семеен статус и нещата изглеждаха по същия начин.Това само като обяснение за да няма недоразумения при преценката за моята мотивация.Отделно дето половинката ми ме наби щото и обещавах ,че ще я водя в рая,ама това да не се брои като решаващо за осъществяване на намеренията ми.Нищо по вече от гола фактология засягаща личния ми живот.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Marginal Сря 22 Юли 2009, 21:29

    Бате, ти си се нещо полу-полу ...
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by myhata II Сря 22 Юли 2009, 21:37

    Mr800Days написа:Това вълк -единак ми прозвуча малко странно.Аз за целият си съзнателен живот едва от 2 год. съм полу сингал,но това е последната причина да ме тегли натам,щото предните 6 год. тук бях с друг семеен статус и нещата изглеждаха по същия начин.Това само като обяснение за да няма недоразумения при преценката за моята мотивация.Отделно дето половинката ми ме наби щото и обещавах ,че ще я водя в рая,ама това да не се брои като решаващо за осъществяване на намеренията ми.Нищо по вече от гола фактология засягаща личния ми живот.

    TOVA E SHTO NE IGRAESH GOLF !!! :) :-) Плезене
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Hullboy Сря 22 Юли 2009, 21:44

    Бате що се мъчиш да обясниш на гладния че имаш 100 000 $ кеш които ти ще инвестираш в БГ. Човека си мисли за пържолата от Костко и за Будвайзер бира.

    99 % от хората са затънали в заеми, моргиджи, кредитни карти дългове и 100 000 $ кеш никога не са виждали.
    Е как искаш тези хора да те разберат?
    Те или ще те изкарат луд който ще си загуби парите или те обявяват директно за лъжец и фантазьор.
    Просто си контактуваш с грешни хора.

    Колкото и да им обясняваш няма как да те разберат.
    Моя съвет е като си готов взимай пачката, отваряй бизнеса в Бг, пусни една снимка тук и ни покани да дойдем. Аз и Крали Марко ще дойдем и ще потвърдим. Ако има други желаещи нека и те да заповядат пък после ще напишат хората.

    И за мен така хората си говорят ама поне 10 човека от форума са били в офиса и то от вътрешната срана а не от страната за клиенти.
    Да видиш после как приказките спряха и почнаха да се обаждат за трансфери по света.
    Hullboy
    Hullboy
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 533
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://www.ofce.ca

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by myhata II Сря 22 Юли 2009, 21:49

    Stiga ,stiga 4e nekoj hora shte se hvarliat ot skeleto na stroeja ot iad !! lol! Смях
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Mr800Days Сря 22 Юли 2009, 21:54

    аз съм единия от тези 10 дето са ти виждали бизнеса и мога да го потвърдя ,но като си отворя само устата ме заливат с кофи с изпражнения.по някога не мога да разбера какво толкова мотивира хората да бъдат такива злобни и завистливи,ще кажеш ,че им бъркаш в джоба или в задника.
    веднага ще те изкарат куха лейка,лузър,безхаберник,лъжец и каквото си помислиш само и само да не ти свалят шапка защото окаяното положение в което са не им позволява да пречупят гордоста си като кажат да този е успял ,а аз съм в калта и да потърсят причините в себе си,а не да ги заменят с най елементарно словоблудствие за да оправдаят собственната си негодност.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Marginal Сря 22 Юли 2009, 21:57

    И аз така и не разбрах кво толко имат против Хълката и по-конкретно против бизнеса му, ма дано те поне знаят.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by danielle Сря 22 Юли 2009, 21:58

    ARMY написа: Само на мен ли ми харесва 'тука'...?
    Да ли не съм гей!
    Army, аз сигурно требва да съм лезбийка, 'щото и на мен все още ми 'аресва тук lol!
    danielle
    danielle
    Писачко
    Писачко

    Female
    Capricorn Goat
    Брой мнения : 2594
    Рождена дата : 01.01.1968
    Възраст : 56
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by danielle Сря 22 Юли 2009, 22:05

    Мистър дИcИденчето нещо не му понася на Халката писанията... сигурно 'щото му завижда, *бали мама му, ама така само пише човек, който наистина го е яд на нечий друг успех, а в собствените си очи вижда провал след провал. Не е лесно да работиш за Хамериканските компании вместо за себе си scratch Явно като е дошъл в Канада е дошъл с еднитe намерения, а накрая се оказва, че постигаш едното нищо Незнам
    danielle
    danielle
    Писачко
    Писачко

    Female
    Capricorn Goat
    Брой мнения : 2594
    Рождена дата : 01.01.1968
    Възраст : 56
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by ARMY Сря 22 Юли 2009, 22:08

    Ми кат' глегам освен и ние да си спретнем едно 'гей парти' lol!
    ARMY
    ARMY
    Пописва
    Пописва

    Male
    Aquarius Horse
    Брой мнения : 352
    Рождена дата : 04.02.1967
    Възраст : 57
    Местожителство : Mississauga
    Дата на регистрация : 14.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    zdraveite ot BG - Page 3 Empty Re: zdraveite ot BG

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите