Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_lcapКажи Мyхь, кажи - Page 4 Voting_barКажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_lcapКажи Мyхь, кажи - Page 4 Voting_barКажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_lcapКажи Мyхь, кажи - Page 4 Voting_barКажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_lcapКажи Мyхь, кажи - Page 4 Voting_barКажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_lcapКажи Мyхь, кажи - Page 4 Voting_barКажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_lcapКажи Мyхь, кажи - Page 4 Voting_barКажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_lcapКажи Мyхь, кажи - Page 4 Voting_barКажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_lcapКажи Мyхь, кажи - Page 4 Voting_barКажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_lcapКажи Мyхь, кажи - Page 4 Voting_barКажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_lcapКажи Мyхь, кажи - Page 4 Voting_barКажи Мyхь, кажи - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Кажи Мyхь, кажи

+13
Fire
filipne
Ardemina
IFF
danielle
lonly wolf
Вода
valioiko
Mr800Days
Hullboy
myhata II
7george
Marginal
17 posters

Страница 4 от 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by petar kr Сря 08 Юли 2009, 11:19

Така е Дани,кофти е когато нападаш.не ми се рови в историята ама доколкото си спомням ти май почна отначало.Има за едно нещо за което ти свалям шапка-защити макар и по твоя груб начин едно бебе в другия форум.имаше някакво каране с с-200.Може би и за това те махнаха,но ако е за това не им прави чест наистина.За всичко останало нямам коментар.
Изках просто да разбера до каде може да ти опана нервите,щото знам че всеки има своя лимит.Извинявам се,наистина отидох до крайности.
Пожелавам ти безсмъртие.
Петър Кръстев.

petar kr
Гост


Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by valioiko Сря 08 Юли 2009, 12:39

guesswho написа:Ааааа значи така - сега излиза, че не бил ги чел тези пасквили. Не е нужно да се регистрираш под ника, с които те познават хората като "почтен", за да изсипеш каца с изпражнения. Там не сa говори - Да!, но за това пак идват тук и започват да плюят както те им дойде. А той не бил ги виждал тези мизерии? Влез в хисторито на този форум и ги потърси. Маргинала не си е направил труда да ги измете. Разбира се не видя и вчерашния боyл шит, които се изсипа от господин Блатов.
Да бе, да! Тези ги разправяй на някоe хлапе от детската, дано ти повярва! Така ти е удобно да пишеш!
Значи не можеш да пишеш по другите форуми, че тя е номер 1 и хора като нея помагали -

valioiko написа:........ е номер едно! Хора като нея правят света по хубаво място за живот!

а тук да я нападаш с мотива, че сипела помия в/y беззащитните бгканадски потребители.
С това си поведение, ти достатъчно й даде да се разбере, че не си бил искрен с нея и, че наистина мястото ти е само в бгканада и бгторонто при клакьoрите!Айде сполай ти! Намери си най-сетне мястото!

Пак казвам - мога да застана зад всяка една своя дума. Всичко, което съм казал бих го казал отново и отново. Наистина ще е хубаво ако има повече хора като нея, защото тя даде страшно много информация и помощ на много хора. И да - наистина няма за какво да се защитава в бгканада, защото никой не я напада. Нито нея, нито някой друг от пишещите в тоя форум.

А аз в БгТоронто ще продължавам да пиша, щото от там лошо не съм видял, също както и от go-to-quebec, където тя ме покани. За БгКанада могат да се кажат и хубави и лоши неща, ама е факт, че получих много информация от там. Тук спрях да пиша не защото съм гузен или нещо подобно, а защото писането тук ми носи само негативни емоции и нищо повече.

Сполай ти на тебе.

Хубав живот.


П.С. Аз моето място съм си го намерил, ама си личи, че ти не можеш да намериш своето от яд и злоба.
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 40
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Вода Сря 08 Юли 2009, 12:42

myhata II написа:Sorry nemam kirilica
Brej Falentin pak li dvojni igri vartial ,toj zatova ne pishel tuka "Guzen negonen biaga",zna4i Marginal ko izliza sega Falentin sral po drugite forumi i tuka mi se prai na obiden i ti ni triesh sol s batkata 4e sme go Obidili ,aree sha go...
Абе, Мухъ, ти пак нещо не си разбрал...Вальо не го е писал това, че даже е писал и хубави неща за Даниелле, проблемът май е в това, че той не я бил защитил някога си, някъде си, а също, че бил упрекнал някои хора от този форум, че плюели по хора от другия форум, които не можели да се защитят. Та не искам да се меся изобщо в този личен спор, а само да ти разсня как стоят нещата според мен.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by myhata II Сря 08 Юли 2009, 12:48

I kakvo ot tova ?! :-)
Na koj my pyka..?
Abe Falentin mnogo zloba neshto tyka ,a pospri se a ?! Neutral
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by valioiko Сря 08 Юли 2009, 12:59

В мене злоба няма, ама хич. Ни най-малко даже.

Само присмех Смяхвзалата
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 40
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by myhata II Сря 08 Юли 2009, 13:06

Za koe ,che mi se pravish na oboroten li,mi ti si za smeh ,ne go li osazna ?!?
Az dosega ne beh vijdal chovek,da prikazva che zaminaval na nekade si ot 10 godini bez dori da si e pusnal dokumentite,a sega chakal edi kvo si i edi kvo si ,ti si znaesh kakvo ,a da ne govorim kak si prashtal snimki na sulo i pulo po Skype ,tova li sa ti poznatite be ?!? :-)

Ne mi dreme kvi si gi drobil,ne zabravji kvo zajavi ,shte chakam da mi pishesh ot Romania .... :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by myhata II Сря 08 Юли 2009, 13:27

Вода написа:
myhata II написа:Sorry nemam kirilica
Brej Falentin pak li dvojni igri vartial ,toj zatova ne pishel tuka "Guzen negonen biaga",zna4i Marginal ko izliza sega Falentin sral po drugite forumi i tuka mi se prai na obiden i ti ni triesh sol s batkata 4e sme go Obidili ,aree sha go...
Абе, Мухъ, ти пак нещо не си разбрал...Вальо не го е писал това, че даже е писал и хубави неща за Даниелле, проблемът май е в това, че той не я бил защитил някога си, някъде си, а също, че бил упрекнал някои хора от този форум, че плюели по хора от другия форум, които не можели да се защитят. Та не искам да се меся изобщо в този личен спор, а само да ти разсня как стоят нещата според мен.

Tova Daniele shte si kaje,kade kvo i shto ,a dokolkoto do tova koj sme pluli ,moga samo da kaja che vsi4ki tezi za koito sme govorili si vlizat tuka po 10 pati na den i mogat da se zashtitat,spoko Falentin ,TE GO PRAVIAT V DRUGITE FORUMI zashtoto tam imat drugar4eta MODERATORI i T.N. MNOGO DOBRE GO ZNAESH !! :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by lonly wolf Сря 08 Юли 2009, 15:21

Вале и Мухата що не спрете да се дърлите ?!? Не мога да разбера какво толкова има да делите 2-та доста хора четат тоя готин форум и просто не е гот да се плюете пред толкоз хора...що им прайте кефа или сеира?И двамата сте готини пичове айде стига сеири за зяпачите...
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by danielle Сря 08 Юли 2009, 18:17

petar kr написа:Така е Дани,кофти е когато нападаш.не ми се рови в историята ама доколкото си спомням ти май почна отначало.Има за едно нещо за което ти свалям шапка-защити макар и по твоя груб начин едно бебе в другия форум.имаше някакво каране с с-200.Може би и за това те махнаха,но ако е за това не им прави чест наистина.За всичко останало нямам коментар.
Изках просто да разбера до каде може да ти опана нервите,щото знам че всеки има своя лимит.Извинявам се,наистина отидох до крайности.
Пожелавам ти безсмъртие.
Петър Кръстев.
Гоcподин Кръстев,
благодаря все пак за свалената шапка, но не си мислете, че Вие сте този, който ми бил опънал нервите. Малко са хората, които могат да го сторят, още повече в net-пространството. Явно сте на погрешната тактика. И ако наистина така добре си спомняте, откъде тръгна конфликта м/у мен и някои представители от бгканада, то това се случи, когато разказах какво се беше случило на моя син тук в Канада и как да предпазим другите деца да не гo правят тoва, защото беше болезнено и за мен и за баща му всичките тези 9 месеца. Тогава тръгнаха най-безмозъчните, най-просташките изказвания от някои представители на бгканада, които дори след това продължиха да ме нападат пред погледите на Модератори и Администрарори. Един от тях не беше наказан - а в случая имаше намесено дете. Е, Вие ми отговорете, каква майка ще трябва да съм, ако не мога да си защитя позицията cи и тази на детето cи! Това, че група нещастни души, решиха да вземат на подбив нещастието на моято дете, ме накара да обърна тактиката и да бъда крайно саркастична - това го умея много добре! Иска се да имаш талант и запас от думи, защото понякога едно добре казано и изразено изречение може да боли мнoгo повече, отколкото да кажа на някой, че е Професионална Курва! Отново заставам зад позицията си, че ivet и Mr. Geek са хора, безполезни на форум бгканада. За господина от Медина това е мнoгoгодишен факт- ялова душа, пишеща "под шипките" и не казваща нищо смислено от години насам; освен това хобито му е да колекционира кой какво казал и да прави тъпи коментари във вече стигащата 56 страници тема на Famous quotes и в отсъствието на Хълбой, сега и oчевадно пред очите на Модератори и Администратори се заяжда с filipnne, като си прави груба шега с ника мy и не престава да го обижда на филипиннЕЦ. Разбира се, това някои могат да го приемат като безобидна шегичка от страна на дисидента-екс-студент и може да мине ненаказано. Относно това дали съм го обиждала на ГЕЙ - отново заставам зад думите си, че понякога не е нужно да си гей, за да направиш най-просташките педераски номера. Същото важи и за кyрвенските. Мисля, че достатъчно красноречиво се изpазих и няма какво повече да го коментираме този детайл. Мога само да добавя, че малко са истинските и достойни МЪЖЕ, гоcподин Кръстев!!! И със сигурност, Linko не е сред тях.
Пожелавам Ви ползотворно бъдеще


Последната промяна е направена от danielle на Пон 13 Юли 2009, 17:41; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Mr800Days Сря 08 Юли 2009, 21:06

По някой път ,чисто емоционално и от любопитство макар и хипотетически искам да съм жена за да опозная себе си като мъж ,защото не ми се струва нормално някой да ми опъва нервите с приказки във виртуалното пространство.То не ,че ,ако бях жена нямаше да ми опъват жартиерите на лягане и на ставане ,ама къде къде по добре би било отколкото да ми опъват нервите държейке ме на позиция стен бай.
От горе споменатия си размисъл след като съм разсъждавал в/у проблема стигам до извода ,че еднакво добре бих се чувствал в кожата и на мъж и на жена ,но понеже физиологията,манталитета и сексуалната ми ориентация ме определят към категорията мъж се чувствам ангажиран да се държа като такъв и обстоятелството ,че живея в подножието на Аязмото не би трябвало да са определящи за моето поведение.
казано на прос български навместо да плача като девица за тояжка по добре да се погледна в огледалото.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Marginal Сря 08 Юли 2009, 21:56

lonly wolf написа:Вале и Мухата що не спрете да се дърлите ?!? Не мога да разбера какво толкова има да делите 2-та доста хора четат тоя готин форум и просто не е гот да се плюете пред толкоз хора...що им прайте кефа или сеира?И двамата сте готини пичове айде стига сеири за зяпачите...
И аз не мога да разбера що се дърлят, ма се ми се струва, че нешо Вальо го юркат без причина !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by ???? Сря 08 Юли 2009, 21:58

правилно бате, на някои хора и сто огледала ще им са малко, за да видят действителността. Има три вида хора:глупави, умни и мъдри. Глупавият непрекъснато се занимава с миналото, умният се стреми да види бъдещето, а мъдрият, бате, живее с настоящето.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Marginal Сря 08 Юли 2009, 21:59

Мойте нерви са много опънати Лудо младо !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Marginal Сря 08 Юли 2009, 22:00

гост написа:правилно бате, на някои хора и сто огледала ще им са малко, за да видят действителността. Има три вида хора:глупави, умни и мъдри. Глупавият непрекъснато се занимава с миналото, умният се стреми да види бъдещето, а мъдрият, бате, живее с настоящето.
Евала за тва, кефи ме Голямкеф .
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Mr800Days Сря 08 Юли 2009, 22:03

мен ми се струва ,че е с причина,ама вчера като я написах ти я изтри щото я изтълкува за обида.
та по тоя повод да ти кажа ,не беше обида ,просто Валката си е Сухар.
съжалявам ,ама с нищо не мога да му помогна.
лошо впечетление прави също,че като няма аргументи си завира гагата там където не му е работа и като получи някой ;шамар; започва да реве като девица.
е ,ама така не става ,като си мъж и можеш да удряш,за да станеш 2 пъти мъж се научи и да носиш.
иначе е симпатяга.опитът му е много малък,но съм сигурен,че някой ден ще се научи.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Marginal Сря 08 Юли 2009, 22:09

Батееееееееееееее, мноо си заблуден братчед !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Mr800Days Сря 08 Юли 2009, 22:20

може.може и валката да е пич,ама аз да не съм разбрал.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Marginal Сря 08 Юли 2009, 22:24

Не стаа въпрос кой е пич, тва е въпрос на фкус, стаа въпрос, кой е точен и кой не, Фалката не знам да е направил кал на някой, или да е казал лоша дума за някой (освен ф случаите ф които е бил предизвикван) ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Mr800Days Сря 08 Юли 2009, 22:58

шеф,това е виртуално пространство.нали сам разбираш,че правилата са други.
на мен лично никой не ми е и не може да ми направи мръсно в това пространство наречено разчесване на езиците.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Marginal Сря 08 Юли 2009, 23:01

Недей да бъдеш толко сигурен ф тва !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by IFF Чет 09 Юли 2009, 00:09

myhata II написа:Ne znam ama na mene Falentin mi miasa na SHSHUMIGA tova e ili po nashenski SHMATAROK,ne go obigdam i ne iskam tova mislj za nego drebna dushi4ka.....
Муха,в грешка си за фалентинчо,малко е още момчето,не е видяло много от живота.Някои работи,колкото и да си мислиш че ги разбираш,докато не ги преживееш не мойш ги разбра.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by myhata II Чет 09 Юли 2009, 00:22

Tam e rabotata ,che v nachaloto i az mu go kazah sashtoto ,obache nasreshta ,az takiva kato tebe.... i bla bla Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Marginal Чет 09 Юли 2009, 07:17

IFF написа:
myhata II написа:Ne znam ama na mene Falentin mi miasa na SHSHUMIGA tova e ili po nashenski SHMATAROK,ne go obigdam i ne iskam tova mislj za nego drebna dushi4ka.....
Муха,в грешка си за фалентинчо,малко е още момчето,не е видяло много от живота.Някои работи,колкото и да си мислиш че ги разбираш,докато не ги преживееш не мойш ги разбра.
От мене е видяло бая повече тиняк в България Сатър , па не знам.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by myhata II Чет 09 Юли 2009, 11:11

Are ve,az dojdoh tuka na 29 ,koj e vidjl pove4e a ?!? :-) Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Mr800Days Чет 09 Юли 2009, 19:38

На вас по младите на 29 и 26 Мухата и Валентин ви се чудя на акълите кой дявол ви накара да си зарежете хубавия живот в България за да нагазите в тиняка тука.
Това според мен си е чист мазохизъм млади и успешни хора да зарежат питомното и да тръгнат да гонят михаля.
Ми той живота е кратък и загубеното време по тези географски ширини няма кой да ви го върне.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Marginal Чет 09 Юли 2009, 20:46

Бате, пак се побърка братчед ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by ????#2 Пет 31 Юли 2009, 18:32

Странджата написа:Mуха , първо не е Пенчо , а Петко Славейков , второ научи се да различаваш що е то метафора и да четеш между редовете , трето******е прав относно виждането ти за законите , та нали самият ти се фукаше , че си мангизлия и като(след 800 дни ) се върнеш в България ще си плащаш на бедните бг ченгета , за да си разиграваш коня!!!

разбра ли сега Мyхь що е метафора и как да четеш м/y редовете? Айде сега стига си се правил на карамфила ми цъфна и кажи дали си научи урока по литература? lol!

????#2
Гост


Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by karamfil Пет 31 Юли 2009, 21:56

Я,ти ме бьркаш с Муата,брей ,до довечера може и Линко да ме искаръш Смяхвзалата

karamfil
Гост


Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Ardemina Съб 01 Авг 2009, 01:08

egati i cvetarnika stana tuka Смяхвзалата
Ardemina
Ardemina
Писачко
Писачко

Female
Sagittarius Cat
Брой мнения : 1219
Рождена дата : 10.12.1987
Възраст : 36
Местожителство : Montreal Quebec
Дата на регистрация : 10.05.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by ????69 Сря 12 Авг 2009, 17:53

Мyхь я кажи нещо в бгканадата са та подхванали яко? Гледам и нов играч се е включил, един такъв който тръби, че помощ от българи не искал като отиде в Канада, а първата работа, която направи, е да потърси такава от себеподобни за намиране на квартира. Нещо не му се ходи на хотел на момчето - скъпичко му се вижда, а уж помощ не искал. Вземеш това да го попиташ, като кръстосате словореда в най-скоро време, какво ще кажеш? А да - играча е с юзернейм tonich Wink

????69
Гост


Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Ardemina Сря 12 Авг 2009, 18:12

te tam vinagi go qdat za ne6to Смяхвзалата
Ardemina
Ardemina
Писачко
Писачко

Female
Sagittarius Cat
Брой мнения : 1219
Рождена дата : 10.12.1987
Възраст : 36
Местожителство : Montreal Quebec
Дата на регистрация : 10.05.2009

Върнете се в началото Go down

Кажи Мyхь, кажи - Page 4 Empty Re: Кажи Мyхь, кажи

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите