Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
кой участник ви липсва? - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
кой участник ви липсва? - Page 2 Vote_lcapкой участник ви липсва? - Page 2 Voting_barкой участник ви липсва? - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
кой участник ви липсва? - Page 2 Vote_lcapкой участник ви липсва? - Page 2 Voting_barкой участник ви липсва? - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
кой участник ви липсва? - Page 2 Vote_lcapкой участник ви липсва? - Page 2 Voting_barкой участник ви липсва? - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
кой участник ви липсва? - Page 2 Vote_lcapкой участник ви липсва? - Page 2 Voting_barкой участник ви липсва? - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
кой участник ви липсва? - Page 2 Vote_lcapкой участник ви липсва? - Page 2 Voting_barкой участник ви липсва? - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
кой участник ви липсва? - Page 2 Vote_lcapкой участник ви липсва? - Page 2 Voting_barкой участник ви липсва? - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
кой участник ви липсва? - Page 2 Vote_lcapкой участник ви липсва? - Page 2 Voting_barкой участник ви липсва? - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
кой участник ви липсва? - Page 2 Vote_lcapкой участник ви липсва? - Page 2 Voting_barкой участник ви липсва? - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
кой участник ви липсва? - Page 2 Vote_lcapкой участник ви липсва? - Page 2 Voting_barкой участник ви липсва? - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
кой участник ви липсва? - Page 2 Vote_lcapкой участник ви липсва? - Page 2 Voting_barкой участник ви липсва? - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

кой участник ви липсва?

+8
Petar Krastev
stimi
Ardemina
Вода
danielle
Mr800Days
Marginal
myhata II
12 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ????? Пет 17 Дек 2010, 12:11

Мдааа, разправиите не водят до нищо хубаво.
но имам усещането, че двама-трима участници подклаждаха оганя, а после гледаха сейр!типично по български. интересно ми е защо престанаха и те "да пишат"?

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ??????? Пет 17 Дек 2010, 12:28

не знам, обаче определено развалиха Форума...
ако това им е била целта - постигнаха я, изгониха всички!
ако ли не бих казал - много глупаво! :(

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ????? Пет 17 Дек 2010, 13:21

Анонимните са винаги тук и ще поддържат огъня до края.

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ????? Пет 17 Дек 2010, 13:40

kато теб Линkо. и ти ли си от анонимните?

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ?????? Пет 17 Дек 2010, 13:48

обаче като няма неанонимни или по-малко анонимни, анонимните няма с кой да се занимават.така че босса cпокойно може да дръпне шалтера.не му го пожелавам, ама натам отиват нещата май, май.

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by Mr800Days Пет 17 Дек 2010, 14:09

мен ми липсват бай линко и гей_сито.пешо майката колкото и да го докарва ми се струва дребна риба и за него не си струва да си мокриш даже и кукичката.
мухата и хълбоя напоследък също се изгубиха,тях двамата ги броя от моите.нали така де всеки един си има симпатизанти и не симпатизанти,аз може да съм грешен ,но съм честен и си признавам.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ????? Пет 17 Дек 2010, 14:58

вай вай ма вие двамата като ин и ян сте ве. шо не вземете да се изплющите :-)

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by stimi Пет 17 Дек 2010, 15:42

На мен ми липсва paparazzo.
Трола ни навестява макар и анонимно - Благодаря! :-)
Батето си е тук.
Brakma се изгуби, но вярвам, че е зает.:-)
ARMY се върна за щастие! Радостен
И от другите, май никoй не ми липсва! Това е!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by stimi Пет 17 Дек 2010, 16:22

Бате, за какво ти е?
Остави го да пасе с единствения през живота си прочит
на "Граф Монте Кристо" и крайно ниската си култура и възпитание.
Не е нужно да воюваш с по-слаб противник!
А, на анонимните хапачи престанах да обръщам внимание.
Но препоръчвам паралено взимане на уроци в кучкарското училище, че май накрая кучето по-възпитано ще се окаже.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by Mr800Days Пет 17 Дек 2010, 16:47

според мен е по добре да си намери някоя кучка дето да му смъква напрежението,еле ,ако пък се случи някоя по културна и образована може и добре да му повлияе,един вид да се очовечи

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by stimi Пет 17 Дек 2010, 16:57

Да ти кажа честно с това държание - не го виждам хич!
Щото както вие мъжете се пазите да не си вземете беля на главата, то така и жените особено интелигентните и добре оправящите се - се пазят.Не забравяй, че в Канада живота на сама жена е много по-лесен, отколкото на сам мъж.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ?????? Пет 17 Дек 2010, 17:10

Страшно сексистко изказване!
Искам равни права с жените!
Радостен Радостен Радостен

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by Petar Krastev Пет 17 Дек 2010, 17:22

Айде вие двамата глупаци да си намерите друга тема за размисъл.
Щом съм го докарал до тука,да се оправя сам без да съм живял гратос по вмирисаните блокове на баща си и без той да ми е пълнил хладилника,и щом съм го докарал да имам по-голям годишен доход от семейство архитект и чертожник,значи не съм толкова прост колкото ви се иска.
Щом съм успял да си създам приятели,с които да излизам и да се забавлявам,а не да вися по форуми цял ден като единсвено развлечение,като вас самите-значи не съм толкова прост,колкото ви се иска.
Поредното доказателсво за вашия безмислен начин на живот е висенето в форум,по време когато хората планират празници,събирания и гостувания по приятели.А вие продължавате с рутината на жалкия ви живот.
Тука влизам единствено,за да си поддържам омразата и злобата към вас,защото имам нещо в предвид към селянина от русе.
Вие си продължавайте мизерния си живот,тва не ми пречи.естествено оплюването на хора ви прави щастливи,което доказва колко сте жалки.
И ако сте забелязали,май само двамата си пишете тука,не знам защо другите хора така изчезнаха.Дали пък Линко,не е бил прав като ви наби шута в гъзъ от БГкан...
Просто вие сте толкова вмирисани,че отблъсквате хората,включително и мен,но само и само да си запазя омразата към гея от русе,се налага да ви преглеждам изключително интелигентните полюции от време на време.

Искам мастурбатура от русе,да ми отговори на въпроса-защо като имаш толкова достойнсво,пет готини пушеше цигари на аванта от индианците.Или имаш достойнсво или си обикновен мастурбатор.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by gost Пет 17 Дек 2010, 17:26

Re: кой участник ви липсва?

Писане by зрител Today at 12:48
обаче като няма неанонимни или по-малко анонимни, анонимните няма с кой да се занимават.така че босса cпокойно може да дръпне шалтера.не му го пожелавам, ама натам отиват нещата май, май.

Ти не си зрител, а най-вероятно участник, който по своя преценка е дал много на форума, може и сърце да си вложил, а сега си обиден. Затова искаш разрушение. Но по тази логика, човек може да си мисли, че когато вече няма да го има, това трябва да е краят на света...
Вечер или сутрин, когато излизаш от някое заведение, мислиш ли ( искаш ли) утре то да не работи за други посетители, а и за теб?! Ами смешно е вече това напомняне за шалтера...

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by stimi Пет 17 Дек 2010, 17:29

ФемДом написа:Страшно сексистко изказване!
Искам равни права с жените!
Радостен Радостен Радостен
Хахаха някой каза, че сексисти можели да са само мъже.Не съм сексистка! Просто е такава реалността в Канада. Защо ли да не се възползваме от нея като ни я предлагат?!
Линко що взима social? Ами дават му - взима...
Същият принцип. :-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by stimi Пет 17 Дек 2010, 17:39

Пеше, само ще ти прошепна на ушенце, че не съм изгонена от БГ-Канада...просто не ми е интересно да пиша там. Wink
А, колкото до дохода ти твърдиш, че го взимаш докато лаеш зад анонимния си ник.Никoй не те познава, не ти е виждал снимката, не ти знае телефона и т.н.Аз дори имам съмнение, че си жена например. А, за моите празници не се грижи,аз съм си ги вече организирала, елхата блести празнично...утре ще ти сложа снимчица и съм поканила, който заслужава.Така че весело посрещане ти желая! :-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by Mr800Days Пет 17 Дек 2010, 17:40

майка,ти наистина ще излезеш голям комплексар

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by stimi Пет 17 Дек 2010, 17:43

ggg написа:Re: кой участник ви липсва?

Писане by stimi Today at 14:42
На мен ми липсва paparazzo.

подлярка! много отдавна си си заслужила тая плесница!
Не виждам какъв точно ти е проблема, че ми липсва писането на някой си?... Объркан
Че и подлярка станах, ауууу-страшно? Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by stimi Пет 17 Дек 2010, 17:58

Бате какво си му направил на тоя та така се е назлобил?
Познаваш ли го? Чак имал нещо против тебе... Голямкеф lol!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ?????? Пет 17 Дек 2010, 20:04

gost написа:Ти не си зрител, а най-вероятно участник, който по своя преценка е дал много на форума, може и сърце да си вложил, а сега си обиден. Затова искаш разрушение. Но по тази логика, човек може да си мисли, че когато вече няма да го има, това трябва да е краят на света...
Вечер или сутрин, когато излизаш от някое заведение, мислиш ли ( искаш ли) утре то да не работи за други посетители, а и за теб?! Ами смешно е вече това напомняне за шалтера....
Не съм обиден и не искам ни най-малко разрушение.
Просто смятам, че благодарение на неправилен избор един бизнес може бързо да западне или Форум, няма значение.
Има хиляди примери.Например навремето обичах много една дискотека, няма да уточнявам в кой град.Собственика беше голям мераклия и всичко беше тип-топ.Отваряхме я и я затваряхме почти всеки божи ден.После собственикът се смени, но запази същите традиции.Не беше същото, но вървеше.Следващият трети собственик беше обаче коренно различен и изведнъж спад и надолу - без връщане назад!
БГ-Канада е друг пример.Форумът запада с годините и единствено се крепи на новите мераклии и на мнoгoто обяви.Ако те свършат ще умре още утре.
Та това което исках да кажа с две думи, че кормчията трябва да си подбира екипажа не според това с кой е ял и пил, а според принос и интерес.
Има двама трима, както колегата по-горе забеляза, които са богопомазани, а всъщност те нанасят най-големите вреди и то анонимно.

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ????? Пет 17 Дек 2010, 23:27

От минимум 7 г. слушам мрачни прокоби за утрешната смърт на форума, а той все още си съществува и пет пари не дава за предсказанията на този или онзи незнаен и безличен пишман гадател. :)
Боцката беше първият, който се опита да го умъртви целенасочено, създавайки му двойник. Жалък опит. Пълен крах ба замисъла.
След 3-годишно съществуване статистиката показва, че форумът му има посещаемост от 0,75 потребителя и 12,38 мнения на ден. Срещу 15 потребителя и 120,82 мнения на ден за бгканада. А нали на същите нови мераклии и същите обяви се разчита и в двата форума.
Не са толкова прости и еднозначни нещата.
Та и занапред ще продължавам да си слушам мрачните предсказания на озлобени анонимковци и да се усмихвам. :)

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ?????? Пет 17 Дек 2010, 23:54

Ти затова ли ходиш и правиш поразии насам-натам а, Линко? Щото си загрижен за Админския си пост?
Аз пък намирам Форума на Боцката както го наричаш доста културен. В никакъв случай няма екцесии като в БГ-Канада или тука.
Просто БГ-Канада е най-старият и всички го знаят, но пак казвам интереса се дължи на новите емигранти. Стари имигранти установили се в Канада не пишат по Форуми и дори не са чували и за съществуването им.
Погледни си само Малките обяви.Ами кокошкарска работа какво да ти кажа:80 % са за преотстъпване или преотдаване на апартаменти,продажба или подаряване на стари боклуци и няколко агента по недвижими имоти...
Темите ви са повтаряни-повтаряни до болка и няма кой да пише грамотно по тях за съжаление.
Обяви за нормална работа не се пускат, преобладават тези за черната, но за сметка на това взимането на coциaл и келепира от Канада е в тънкости изяснен.
Понякога се срамувам, че съм българин честно да ти кажа като чета някои от вас.Съжалявам за крайната оценка.

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by 7george Съб 18 Дек 2010, 00:01

Mr800Days написа:според мен е по добре да си намери някоя кучка дето да му смъква
==гащите и да докарва до кондиция спаружения дядов кожен термометър... :-)
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by 7george Съб 18 Дек 2010, 00:06

Линко написа:От минимум 7 г. слушам мрачни прокоби за утрешната смърт на форума, а той все още си съществува и пет пари не дава за предсказанията на този или онзи незнаен и безличен пишман гадател. :)
Боцката беше първият, който се опита да го умъртви целенасочено, създавайки му двойник. Жалък опит. Пълен крах ба замисъла.
След 3-годишно съществуване статистиката показва, че форумът му има посещаемост от 0,75 потребителя и 12,38 мнения на ден. Срещу 15 потребителя и 120,82 мнения на ден за бгканада. А нали на същите нови мераклии и същите обяви се разчита и в двата форума.
Не са толкова прости и еднозначни нещата.
Та и занапред ще продължавам да си слушам мрачните предсказания на озлобени анонимковци и да се усмихвам. :)
Ааа, не, ние сме за конкуренцията и съревнование... Кога ше пуснете и оттатъка подфорум "Из-по-на-ведалня" или нещо равностойно?
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by Marginal Съб 18 Дек 2010, 00:08

Когат фърбата роди круши кой участник ви липсва? - Page 2 177599 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by 7george Съб 18 Дек 2010, 00:09

ТРОЛ -а ни липсва, и то ужасно! Празно - като празен стомах, не се търпи.. И особено аватара с лодката и корема най ме кефеше...

Папарацо го погълна Фейсо... няма измъкване, трябва 100% отдаденост там...
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by Marginal Съб 18 Дек 2010, 00:11

На последък фейсо не ме кефи ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ????? Съб 18 Дек 2010, 00:16

Така и не разбрах защо според зрителя новите имигранти не се тълпят в Боцовия форум при всичките му предимства.
За три години съществуване би трябвало да не е толкова неизвестен за тях.
И каква връзка има админското ми място с интереса към форума?
Аз утре може и да не съм админ, но форума пак ще си съществува.
А който си мисли, че с "поразии" по другите форуми ще вдъхне живот на даден форум е просто глупак.
Както и този, който се опитва със същите номера да затрие даден форум. :)

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by 7george Съб 18 Дек 2010, 00:21

БГ-канада си има мястото, поне заради името, един вид. Монопол и запазена марка. Новите и незнаещите там отиват. А после се потапят, изчезват и засмукват в матрицата на живота...
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by ?????? Съб 18 Дек 2010, 00:24

Форума на Боцо има някакъв технически проблем с логването. Може би това отблъсква и посетителите.Вашият от техническа гледна точка няма грешка признавам ви го, но от всякаква друга сте гола-вода!
А това дето правиш със сaботажите Линко по другите Форуми хич не е красиво, ама то си е въпрос и на възпитание все пак!

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by Forum Съб 18 Дек 2010, 01:16

Той БГКанада е мрътъв отдавна, ама Линко не го знае.
Защото не знае какво е форум.
Периодично най-различни хора се опитват да направят нещо, ама нъц.
Кой може да прави вълни в блато? :-)

Forum
Гост


Върнете се в началото Go down

кой участник ви липсва? - Page 2 Empty Re: кой участник ви липсва?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите