Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Мияча на чинии  Вацлав Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
    Top posters
    Marginal (16898)
    Мияча на чинии  Вацлав Vote_lcapМияча на чинии  Вацлав Voting_barМияча на чинии  Вацлав Vote_rcap 
    paparazzo (7150)
    Мияча на чинии  Вацлав Vote_lcapМияча на чинии  Вацлав Voting_barМияча на чинии  Вацлав Vote_rcap 
    myhata II (6266)
    Мияча на чинии  Вацлав Vote_lcapМияча на чинии  Вацлав Voting_barМияча на чинии  Вацлав Vote_rcap 
    stimi (4915)
    Мияча на чинии  Вацлав Vote_lcapМияча на чинии  Вацлав Voting_barМияча на чинии  Вацлав Vote_rcap 
    Mr800Days (4254)
    Мияча на чинии  Вацлав Vote_lcapМияча на чинии  Вацлав Voting_barМияча на чинии  Вацлав Vote_rcap 
    7george (3967)
    Мияча на чинии  Вацлав Vote_lcapМияча на чинии  Вацлав Voting_barМияча на чинии  Вацлав Vote_rcap 
    danielle (2594)
    Мияча на чинии  Вацлав Vote_lcapМияча на чинии  Вацлав Voting_barМияча на чинии  Вацлав Vote_rcap 
    Вода (2380)
    Мияча на чинии  Вацлав Vote_lcapМияча на чинии  Вацлав Voting_barМияча на чинии  Вацлав Vote_rcap 
    fluid (2183)
    Мияча на чинии  Вацлав Vote_lcapМияча на чинии  Вацлав Voting_barМияча на чинии  Вацлав Vote_rcap 
    kralimarko (1566)
    Мияча на чинии  Вацлав Vote_lcapМияча на чинии  Вацлав Voting_barМияча на чинии  Вацлав Vote_rcap 

    Съфружници
    Анонимна анкета само за мъже !!!
    Колко кожи сте разпрали?
    Дефствен съм
    1-10
    11-20
    21-30
    31-40
    41-50
    51+
    Шфестер съм

    >>Резултати<<
    Създайте собствена анкета

    Мияча на чинии Вацлав

    +5
    ninka83
    danielle
    Вода
    Ardemina
    myhata II
    9 posters

    Страница 1 от 2 1, 2  Next

    Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Мияча на чинии Вацлав

    Писане by myhata II Вто 04 Авг 2009, 13:02

    Реших да ви пиша за една случка за едно момче мияч на чинии
    Та запознах се с Вацлав на 27г.,дете на полски имигранти дошли преди 40 г в Канада,заселили са се в Нунавут ,хората имали бизнес ,магазин ,нали ги знаете пирони,захар и тем подобни,та както и да е ,нашето момче родило се там ,израснало ,изкарало основно училище ,обаче родителите му починали,а и бизнеса пропаднал ,по принцип там работили на системата на версия ,обаче не му плащали и магазина фалирал.
    Какво да прави момчето решил да дойде насам Торонто ,Онтарио да работи за да се издьржа/евала,много силно момче/
    Обаче дошьл тука и като всеки начинаещ,почнал в Jack Astors като мияч на чинии,та както и да е
    Един ден той ме среща и ми казва ,намерих си момиче !!
    Аз му отвьрнах "Честито" бях много щастлив за него ,виках си ето намери си момиче ,може да се сьберат и дори да се вьрнат и да завьртят магазина !
    "Е кьде е тя ,кога ще ни запознаеш "?!-попитах го аз
    -"Ще дойде,много скоро ще дойде" !
    Та, Вацлав ,ровил се из разни сайтове и се запознал с някакво момиче от Москва ! Мияча на чинии  Вацлав Icon_eek
    Казах му ,да внимава ,повечето там не са реални профили и бла бла..
    Мина се време,вчера сьвсем случайно го срещнах в полския магазин, и го попитах :
    -Какво стана ,тя пристигна ли,всичко Ок ли е " ?!?

    -"Не, пратих и 2000 долара, и после ми писа че са я ограбили и се нуждаела от повече",-Вацлав бе нареден от некакви си руснаци
    Та попитах го какво смята да прави сега ,нищо,продьлжава с чиниите и така...
    Снощи седях и си мислих за него, мьчно ми е ,това момче бльска от сутрин до вечер на чиниите за да сьбере некой долар и накрая некой от некаде си ...

    _________________
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Ardemina Вто 04 Авг 2009, 13:26

    dovedeniq mi ba6ta mi kaza 4e imalo sait sas licata na tezi kradci 6te mu go poiskam i 6te go paste-na tuka..
    Ardemina
    Ardemina
    Писачко
    Писачко

    Female
    Sagittarius Cat
    Брой мнения : 1219
    Рождена дата : 10.12.1987
    Възраст : 36
    Местожителство : Montreal Quebec
    Дата на регистрация : 10.05.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by myhata II Вто 04 Авг 2009, 13:35

    Не мисля,той е много обиден и се опитва да забрави случелото се..
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Ardemina Вто 04 Авг 2009, 13:46

    ne za nego a za vsi4ki kato cqlo 6te go napravq ne mislq 4e trqbva da postrada o6te nqkoi ot tezi izmamnici.naistina i na men mi stana mnogo gadno zaradi tvoq poznat..
    Ardemina
    Ardemina
    Писачко
    Писачко

    Female
    Sagittarius Cat
    Брой мнения : 1219
    Рождена дата : 10.12.1987
    Възраст : 36
    Местожителство : Montreal Quebec
    Дата на регистрация : 10.05.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Вода Вто 04 Авг 2009, 14:44

    То имаше и по телевизията филм с такива измамници. Имаше от Румъния, но най-много бяха от Русия. Един американец го бяха лъгали 2 пъти, но на третия път си взе истинска рускиня и каза, че вече няколко години имал щастливи семейни отношения. Каза, че го запалил негов приятел, който бил женен за рускиня вече 15 години и тя готвела и му гледала къщата и му родила 2 деца, което било доста сложно да се случи с американка, а и било много по-забавно. На тоя излъгания жена му дори не знаеше английски, а ходеше с един речник и двамата си умираха от смях и се радваха, като се разберат по някакъв начин.
    Целият проблем е, че той не е запознат със законите. За да се стигне до пращане на пари за идване, трябва да се мине по други процедури, особено за руснаците, като вземане на туристическа виза, което хич не е лесно. И другият начин е да и купи електронен билет с кредитната си карта, за да няма възможност лъжеца да си вземе парите, а самият той ще има възможността да си получи обратно поне част от тези пари.
    Вода
    Вода
    Писачко
    Писачко

    Female
    Gemini Брой мнения : 2380
    Местожителство : Канада
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by danielle Вто 04 Авг 2009, 14:56

    аз пак мисля, че това момче е един класически пример за мързел; роден в Канада - предполагам значи няма никакви езикови проблеми; станал на 27 години и да ми се влачи с основно образование ( това значи, че той е спрял да учи още като е бил на 11 години); няма какво да го съжалявам. Да си мие чиниите та да му дойде акала в главата. Баси, някои хора си плюят на късмета. Нене
    danielle
    danielle
    Писачко
    Писачко

    Female
    Capricorn Goat
    Брой мнения : 2594
    Рождена дата : 01.01.1968
    Възраст : 56
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by myhata II Вто 04 Авг 2009, 15:04

    Mi ne e taka daniele ,ne e imal vazmojnost da hodi ,uchel e v kashti a pod tjh e bil magazina ,uchilishteto bilo na 100 km ot tqh
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by danielle Вто 04 Авг 2009, 15:11

    значи Муха, който иска намира начин да се образова. Такива дето си намират тъпи оправдания, сори ама не ги оправдавам. Аз мих чинии, 'щото не знаех английски, нали? А той, да не би да не знае? Не ми се вярва!!! Дойдох на 16 хиляди километра с ясното съзнание, че ще се развивам. Ако той ми дреми на 27 години, еми това си е негов проблем. Аз моя съм го решила и се старая да давам и добър пример и на мойте деца. Има и online образование, стига човек да реши, какво мислиш? Wink
    danielle
    danielle
    Писачко
    Писачко

    Female
    Capricorn Goat
    Брой мнения : 2594
    Рождена дата : 01.01.1968
    Възраст : 56
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by myhata II Вто 04 Авг 2009, 15:25

    Mislia che nqkoi hora ,sa razlicni ,
    Aide sega shte se sdarpame s tebe malko ti kato doide ot 16 000 km sama li doide ,bez pari li doide ?
    2ro negovoto vijdane za jivota e drugo ,tova iska da pravi i tova pravi ,temata ne beshe kakvo pravi a kak sa go metnali ,moge da e v depresiq nie ne znaem ,ne mogem da go sadim
    Eto na az tuka imam 3 goli primera za balgari ,ediniq doshal 2001 ,vtoriq doshal 97 tretiq 2003 mi i trimkata blaskat ,ediniq po pokrivite,vtoriq po delivaritata,tretiq mazilki pravi ,e nito ediniq ot tqh nqma jena ,doshli sa sami tuka i giveqt kato skotove,samotata gi mori qko .....
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by danielle Вто 04 Авг 2009, 15:41

    Темата е озаглавена "Мияча на чинии Вацлав", а не как канадчето от полски произход беше метнато от една рускиня, нали?

    И да, аз дойдох със съпруга си и 10 хиляди наши лични долари ( а има хора където идват със заеми, нали? и трябва да се връщат, нали?) и на 10-ят ден осъмнахме с една/трета от тях и неволята те принуждава да хващаш първата работа. Отделно, си на ясно, че без добър език, не можеш се класира на нещо по-добро.

    Изразих мнение, че един млад мъж, предполагам и здрав, прав, роден в Канада - няма цел в живота. Стои мияч на чинии, това ме шокирва, а не, че са го метнали. Балъци има и ще продължава да има, след като има кой да им се връзва на мошениците, нали?

    ти и аз, а другите сме дошли от на майната си, и не сме спряли да учим, да се развиваме, да търсим по-доброто... това е моята истина Муха. Иначе аз това момче не го и съжалявам дори за част от секундата, зaщото той не се е сблъскал и с една/десета от това, което ние, имигрантите, преживяваме като дойдем в чужда държава! Rolling Eyes
    danielle
    danielle
    Писачко
    Писачко

    Female
    Capricorn Goat
    Брой мнения : 2594
    Рождена дата : 01.01.1968
    Възраст : 56
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by myhata II Вто 04 Авг 2009, 15:46

    MNOGO SI PRAVA !!!
    Obache ,kakvo vidqh tuka,Maikata i Tatkoto kato ne te haresat ne stava rabotata ,a kakvo ostava za Vaclav ot Nunavut ,miqch na chinii osven da se rovi po saitove !!
    Istinata e doidesh li sam si za v GAZ !!!
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by ninka83 Вто 04 Авг 2009, 20:55

    muhata neshto e napisal niakakva glupost.
    jalko za momcheto - ama na tova mu se vika lipsa na "izvuncanakdski experience".

    ma ne razbrahte li che na tukashjnite ne im puka kvo bachkat. te ne mogat nikakvi bolni ambicii za razlika ot drugi.

    ninka83
    Пописва
    Пописва

    Female
    Брой мнения : 202
    Дата на регистрация : 14.02.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Marginal Вто 04 Авг 2009, 21:37

    danielle написа:аз пак мисля, че това момче е един класически пример за мързел; роден в Канада - предполагам значи няма никакви езикови проблеми; станал на 27 години и да ми се влачи с основно образование ( това значи, че той е спрял да учи още като е бил на 11 години); няма какво да го съжалявам. Да си мие чиниите та да му дойде акала в главата. Баси, някои хора си плюят на късмета. Нене
    Даниеле, нещо не си дочела душа, не прочете ли че Мухата2 пише че човека блъска от сутрин до вечер?
    А обясни как един мързелив човек може да блъска от сутрин до вечер?
    А освен тва, не виждам кво общо има миенето на чинии с заколването от русни измамници?
    Или тия които са се изучили не биват заколвани?
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Marginal Вто 04 Авг 2009, 21:42

    danielle написа:Темата е озаглавена "Мияча на чинии Вацлав", а не как канадчето от полски произход беше метнато от една рускиня, нали?

    И да, аз дойдох със съпруга си и 10 хиляди наши лични долари ( а има хора където идват със заеми, нали? и трябва да се връщат, нали?) и на 10-ят ден осъмнахме с една/трета от тях и неволята те принуждава да хващаш първата работа. Отделно, си на ясно, че без добър език, не можеш се класира на нещо по-добро.

    Изразих мнение, че един млад мъж, предполагам и здрав, прав, роден в Канада - няма цел в живота. Стои мияч на чинии, това ме шокирва, а не, че са го метнали. Балъци има и ще продължава да има, след като има кой да им се връзва на мошениците, нали?

    ти и аз, а другите сме дошли от на майната си, и не сме спряли да учим, да се развиваме, да търсим по-доброто... това е моята истина Муха. Иначе аз това момче не го и съжалявам дори за част от секундата, зaщото той не се е сблъскал и с една/десета от това, което ние, имигрантите, преживяваме като дойдем в чужда държава! Rolling Eyes
    Кое точно е тва?
    Щото, аз още от като стъпих на канадска земя, ме зеха от летището с микробус на министерство на имиграцията, настаниха ме в хотел и ме хрантутиха еди колко си време.
    По ксно, след като си дадох труд да почна работа, шефовете ми се отнасяха по-добре от колкото самите ми родители (Бог да ги прости).
    Общо казано, в 99% от случаите съм се чувствал по-гот от колкото в "Родината".
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Marginal Вто 04 Авг 2009, 21:44

    ninka83 написа:muhata neshto e napisal niakakva glupost.
    jalko za momcheto - ama na tova mu se vika lipsa na "izvuncanakdski experience".

    ma ne razbrahte li che na tukashjnite ne im puka kvo bachkat. te ne mogat nikakvi bolni ambicii za razlika ot drugi.
    Аз се пиша км "тукашните" в такъв случай, нямам никви амбиции, нито болни, нито здрави Rolling Eyes ...
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Вода Вто 04 Авг 2009, 21:46

    Аз съм абсолютно съгласна с Нинка. Всеки си има различна ценностна система. Човекът не старда от това, че е мияч на чинии, а страда от това, че си е загубил родителите и, че се чувства самотен. За него важното е да създаде семейство и да не е сам, а не да има образование или престижна работа. Не може всеки да съди само от собствената си камбанария. За мен приоритет е семейството, хармонията във взаимоотношенията с хората, моето душевно равновесие, радостта да направя някого щастлив. Това с образованията е бошлаф работа. Казвам го от позицията на човек, който има и висше образование и канадска диплома и е работил всякаква работа - това не е важното в тоя живот! Важното е Вацлав да не се отчайва от първия неуспех и загуба,а да продължи да търси и да вярва, за да намери и да бъде щастлив.


    Последната промяна е направена от Вода на Вто 04 Авг 2009, 21:50; мнението е било променяно общо 1 път
    Вода
    Вода
    Писачко
    Писачко

    Female
    Gemini Брой мнения : 2380
    Местожителство : Канада
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Marginal Вто 04 Авг 2009, 21:48

    Муха2, ако искаш, дай Вазлаф на нас (мене и жена ми), ние сме яки сводници, събрали сме вече няколко двойки и сичките се кефят яко.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by 7george Вто 04 Авг 2009, 21:52

    Мисля че тукашните много правилно разсъждават, че достойното отношение и живот, се полагат на всички в тая страна, а не само на "прокопсалите" и добрали се до висшето образование. Щото и последното не е гаранция за успех и щастлив живот, нали?
    7george
    7george
    Писачко
    Писачко

    Male
    Capricorn Buffalo
    Брой мнения : 3967
    Рождена дата : 13.01.1962
    Възраст : 62
    Местожителство : Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://picasaweb.google.com/george7cal

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Marginal Вто 04 Авг 2009, 21:58

    И още по-малко е гаранция че нема да те заколят руските (или които и да били други) измамници !!!
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by danielle Вто 04 Авг 2009, 22:00

    Ама не само, че е класически пример, ами то няма какво да му се маим пак на тоя... еб** го в заспалия баламурник. Блъскал от сутрин до вечер като миел чинии... ей баси доживях и аз да видя канадец да го прави. cheers
    danielle
    danielle
    Писачко
    Писачко

    Female
    Capricorn Goat
    Брой мнения : 2594
    Рождена дата : 01.01.1968
    Възраст : 56
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Marginal Вто 04 Авг 2009, 22:05

    Правят го, та го правят, повече от имигрантите даже.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by ninka83 Вто 04 Авг 2009, 22:09

    mnogo hubavo go e kazala Vodata, i marginal i djordj.
    e tochno tova e istinata che horata si jiveiat i to mnogo dobre - a vseki da si razbira dobre kak si iska.
    e v severno toronto - horata si vurtat dreben biznes i ne iskat da chuvat vuobshte nishto.. pak na sever se zapoznah s edin , kojto ni pridrujavashe za lov - osiguriava tam miasto i tn.. toi pojarnikar - ama si svirka i dopulnitelna rabota si ima. pravilno ste me razbrali i mnogo se radvam za koeto Гот

    ninka83
    Пописва
    Пописва

    Female
    Брой мнения : 202
    Дата на регистрация : 14.02.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Mr800Days Вто 04 Авг 2009, 22:11

    Вацлав трябва да е щаслив според мен и да почерпи,че е минал с едни мижави 2000д.
    Я си представете ситуация ,ако блядката беше дошла в Канада какво следва,тия 2000 ще са му ежемесечен разход само и само щото Вацлав решил да натопи патката в руския борш.Ами балък ,рускиня ще води,има толкова много гладни филипинки и мексиканки не само дето ще те гледат в очите за 2 лева ,ами целият ще ти го изядат.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by ninka83 Вто 04 Авг 2009, 22:12

    danielle написа:Ама не само, че е класически пример, ами то няма какво да му се маим пак на тоя... еб** го в заспалия баламурник. Блъскал от сутрин до вечер като миел чинии... ей баси доживях и аз да видя канадец да го прави. cheers

    samo danielka ne e razbrala ili krivo e razbrala civilizaciata.
    i miat i chistiat i chereshi berat i grozde i kopat i vuobshte taka zdravo bachkat , che tolko rabota kolkoto edin kanadec/kanadca moje da otmetne za edna sedmica az sigurno za mesec shte uspeai. a nekoi ot dejnostite niama da gi uspeia posmurtno. i naj vajnoto che ne im prechi, nito go misliat, nie tuka komentirame mi ne vzemem da se zarabotim;)

    ninka83
    Пописва
    Пописва

    Female
    Брой мнения : 202
    Дата на регистрация : 14.02.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by ninka83 Вто 04 Авг 2009, 22:14

    Mr800Days написа:Вацлав трябва да е щаслив според мен и да почерпи,че е минал с едни мижави 2000д.
    Я си представете ситуация ,ако блядката беше дошла в Канада какво следва,тия 2000 ще са му ежемесечен разход само и само щото Вацлав решил да натопи патката в руския борш.Ами балък ,рускиня ще води,има толкова много гладни филипинки и мексиканки не само дето ще те гледат в очите за 2 лева ,ами целият ще ти го изядат.

    tolko imal - tolko dal;)))

    ninka83
    Пописва
    Пописва

    Female
    Брой мнения : 202
    Дата на регистрация : 14.02.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Mr800Days Вто 04 Авг 2009, 22:16

    имал дал,нямали са взели са.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by danielle Вто 04 Авг 2009, 22:18

    нинка83, от втората седмица съм замила и аз чинии и редом до мен стояха двe индийки - имигрантки, а канадките седяха на първата линия и продаваха клюпачката, 'щото лафеха с 'ората. Аз к'во да правя на първата линия -да муча ли? Това е... Пича 'кво да го направя, че роден в Канада стои необразован ... това разбрах. Незнам
    danielle
    danielle
    Писачко
    Писачко

    Female
    Capricorn Goat
    Брой мнения : 2594
    Рождена дата : 01.01.1968
    Възраст : 56
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Mr800Days Вто 04 Авг 2009, 22:30

    Това го остави,ама виж колко жени има наоколо които поне може да помирише и да пипне ,поне ако не се появят флуиди ще ги опознае с осезанията си ,а тръгнал да си търси електронна кукла.
    Вие на това нормална работа ли му викате.За мен не е нормална.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by ninka83 Вто 04 Авг 2009, 22:33

    danielle написа:нинка83, от втората седмица съм замила и аз чинии и редом до мен стояха двe индийки - имигрантки, а канадките седяха на първата линия и продаваха клюпачката, 'щото лафеха с 'ората. Аз к'во да правя на първата линия -да муча ли? Това е... Пича 'кво да го направя, че роден в Канада стои необразован ... това разбрах. Незнам

    abe daniela ama oshte li ne si razbrala che tia deto sa na purvata linia izobshto ne samo ne zabeliazvat , a dori i ne misliat che ima hora i na vtora linia.
    sravnenieto ti e absolutno neumestno v sluchaia, zashtoto na obiknovenia kanadec da znaesh mu e samo do emigranti;) nekoi daje i ne sa vijdali, izvun Toronto. taka ti ili kojto i drug da bil namira za tejko mieneto na chinii, i v takuv sluchaj ako go pravi, to e po prinuda - nali zashtoto go namira za tejko.. abe kvo sum sednala da ti obiasniavam, tam e rabotata che kanadeca kojto si govori english ne mu e tejko da mie chinii. e tova e. pa vzemi procheti malko da se obrazovash tuka horata pishat vse istini.

    ninka83
    Пописва
    Пописва

    Female
    Брой мнения : 202
    Дата на регистрация : 14.02.2009

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Hullboy Вто 04 Авг 2009, 23:07

    Жал не жал каквото си е надробил това ще си куса.
    Батето е прав. Тоя да се радва и банкет да вдига че се отървал само с 2000 $. Толкова щеше да струва само самобилетния билет, да не говорим за хотели, храна заведения , подаръци за да иде да види с очите си има или няма таква Матрьошка ако е по мнителен и не е искал да прати парите на доверие..

    Хората трябва да се научат да да преценяват възможностите си реалистично.
    То не става така. Гледаш по разни интернет сайтове и избираш най готината мадама от някоя столица с езици и с образование.
    Убеден съм че тя или измамниците така са написали за нея а "Канадеца" от Нунавит не е избрал най грозната.
    Човек трябва да се замисли той какво предлага.

    Е не става като си мияч на чинии, едвам свързващ двата края, живеещ в мизерна бекярска квартира под наем, не можещ да забие една мадама в Торонто.
    Съвета ми към тоя пич да се огледа окло себе си, да си избере някоя като него дето дето работи в ресторанта я като готвачка, миячка или безезична сервитьорка имигрантка от Горна Баня.
    Такива мадами дал господ по заведенията колкото щеш.
    Hullboy
    Hullboy
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 533
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://www.ofce.ca

    Върнете се в началото Go down

    Мияча на чинии  Вацлав Empty Re: Мияча на чинии Вацлав

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 1 от 2 1, 2  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите