Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_lcapЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Voting_barЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_lcapЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Voting_barЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_lcapЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Voting_barЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_rcap 
stimi (4915)
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_lcapЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Voting_barЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_lcapЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Voting_barЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_rcap 
7george (3967)
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_lcapЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Voting_barЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_rcap 
danielle (2594)
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_lcapЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Voting_barЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_rcap 
Вода (2380)
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_lcapЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Voting_barЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_rcap 
fluid (2183)
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_lcapЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Voting_barЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_lcapЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Voting_barЗащо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Защо искате да имигрирате в Канада

+18
miko
Linko
alaya
Вода
Jennie
troll
7george
emilcho
Hullboy
kralimarko
Rall
paparazzo
ARMY
valioiko
danielle
Marginal
myhata II
Mr800Days
22 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Mr800Days Нед 25 Яну 2009, 22:46

ми кво да кажа ,не преебеш ли ти системата ,тя теб ще те преебе.
но чоис,сядаш си на гъза,свиваш кълките и 30 години само плащаш и ако я докараш до пенсия имаш някаква гаранция ,че няма да мизерстваш,ама ако ти се случи да не я докараш до там си оставаш с едното плащане.
тва общо взето е системата ,пара няма и лайфа идва тогава когато ти окапе оная работа,всъщност има ,но както навсякъде по света парите са за смелите и за умните,а не за всички.
изборът е ваш към кои да се запишете.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Marginal Нед 25 Яну 2009, 22:49

Така е, за съжаление, много често човек капалдисва точно след като се пенсионира Болен ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by filipne Пон 26 Яну 2009, 00:12

КПУ написа:filipne, ama ti da ne bi da si vervash che moje da varnesh nyqkogo ot nasred patya ili da otkajesh nyakoy ot muhata deto mu e vlyazla v glavata kat mu razpravyash kvo ne e u red v Kanada? Naivno, pich. Mi nali parvoto koeto shte si pomisli choveka e zasto toya hitrets sedi tam kato e zle mi ne se varne tuka. I drugoto e che vseki shte prieme che tochno na nego nema da mu se vidi zle kato na tebe. Zaebi tayq rabota brat i ostavi seki da si troshi glavata kato e rekal. :)

Не си разбрал правилно. Никого не искам да връщам от никъде. Който иска да чуе , да чува , който не иска да си троши главата. Малко реализъм на никого не би навредил. Напротив, би спестил доста тежки челни сблъсъци с реалността.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by 7george Пон 26 Яну 2009, 00:24

filipne написа:
Не си разбрал правилно. Никого не искам да връщам от никъде. Който иска да чуе , да чува , който не иска да си троши главата. Малко реализъм на никого не би навредил. Напротив, би спестил доста тежки челни сблъсъци с реалността.
Те сблъсаците Разгневен и трошенето ще са като хладък душ, сравнени с реалността, от която се спасихме. Напалм Или на теб ти домиля за предишния живот. Сегашните емигранти всичко им е ясно и се оправят за нула време :bravo:
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Marginal Пон 26 Яну 2009, 00:28

И аз съм на тва мнение :bravo: ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by filipne Пон 26 Яну 2009, 01:16

7george написа:
filipne написа:
Не си разбрал правилно. Никого не искам да връщам от никъде. Който иска да чуе , да чува , който не иска да си троши главата. Малко реализъм на никого не би навредил. Напротив, би спестил доста тежки челни сблъсъци с реалността.
Те сблъсаците Разгневен и трошенето ще са като хладък душ, сравнени с реалността, от която се спасихме. Напалм Или на теб ти домиля за предишния живот. Сегашните емигранти всичко им е ясно и се оправят за нула време :bravo:

Виждам колко им е ясно. Такива приказки от 1001 нощ съм чел от тях ... То това преди челния удар. След него или развяват байрака или потъват дълбоко (може би от срам) и повече не се чува за тях.

Както бях писал и в другия форум : колкото по-сляпо е надъхан един кандидат, толкова по-голямо е разочарованието след това.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by paparazzo Пон 26 Яну 2009, 07:39

filipne написа:...Такива приказки от 1001 нощ съм чел от тях ...колкото по-сляпо е надъхан един кандидат, толкова по-голямо е разочарованието след това.....
друг път ще те чуе...
нема спасение...то като се надъхаш край братче...свиваш ушите и се меткаш в бодилите...
поне една екскурзийка да направиш-да огледаш кое,как,защо...ама било пара....
Батката като им пише тея фучат и мрънкат...дет се вика живи и здрави...
:D :D :D
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by КПУ Пон 26 Яну 2009, 19:25

filipne написа:Не си разбрал правилно. Никого не искам да връщам от никъде. Който иска да чуе , да чува , който не иска да си троши главата. Малко реализъм на никого не би навредил. Напротив, би спестил доста тежки челни сблъсъци с реалността.
OK, така да бъде. Само че как я виждаш тая да убедиш сляпо надъханите и омагьосаните от собствените си миражи че точно това дето ти им разправяш за Канада е реалността, а не това дето те си мислят за нея? Ето за това говорех аз, че се хабиш напразно.
Ама ако ти прави кеф или пък се чувстваш полезен така, давай. Винаги ще има и такива дето ще се замислят върху приказките ти а други даже и ще ти повярват. Но май че повечето ще те плюят и ще те намразят. Бас ловя. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Hullboy Пон 26 Яну 2009, 21:13

Той Филпне така си пише от как е открит форума. :D
Идвайте смело. Хълман ви очаква.
Рано или късно ще дойдете при него само елате в Канада. Wink
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Marginal Пон 26 Яну 2009, 21:19

Ми едните ги обнадецдяват elephant а другите ги обезкуражават Камшик ...
Аз съм от тия които ги окуражават Кеф .
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by 7george Пон 26 Яну 2009, 21:40

Повечето кандидат-емигранти започват да си мислят, Че Филип-не или Мистър8000 искат да ги откажат от канадската им мечта, щото те самите не искат конкуренция в Канада. Щото тука "лошо", ама не се махат... Храна

И плюс тва се вижда , че БГ и Евро- представите им не са много актуални.... Кожи

Бира
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Marginal Пон 26 Яну 2009, 21:46

Аз като се махах, нямах нужда от подкрепи, потвърждения, навивания и т.н. bounce ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Mr800Days Пон 26 Яну 2009, 22:40

а моята мисия винаги е била да откажа кандидат имигрантите защото не съм склонен някой да ми прави конкуренция и да си деля после пържолите с него с ясното съзнание ,че печеля само негативи и ефектът от моята кампания предизвиква по скоро градираща мотивация ,а не трезв размисъл водещ до отказване на първоначално заложените намерения с което всъщност целта ми е изпълнена.
защо само аз да отнес дръвцето,нека и другите да се набутат :D

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Sugarplum Пон 26 Яну 2009, 23:12

Елате хиляди мигранти :D
ще ви направим тука имигрнти
ще ви нахлузим новички тиранти,
а в оня форум ви очакват и пазванти
там ще ви научат на аванти :D
Мочам

Sugarplum
Почти не пише
Почти не пише

Female
Брой мнения : 60
Дата на регистрация : 18.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Marginal Пон 26 Яну 2009, 23:37

Бате, пак придоби философски вид :rendeer: ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Marginal Пон 26 Яну 2009, 23:40

Шугърка, а не е ли по-гот така:

Елате вие мигранти :D
ще ви направим тук мутанти
ще ви нахлузим новички тиранти,
а в оня форум ви очакват и пазванти
там ще ви научат на аванти :D
Мочам
???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Mr800Days Пон 26 Яну 2009, 23:56

Шуги,къде Мочаш Ма. :lol:

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Sugarplum Пон 26 Яну 2009, 23:58

Какво е мочаш бе тармък :D Да шльокаш ли :shock:

Sugarplum
Почти не пише
Почти не пише

Female
Брой мнения : 60
Дата на регистрация : 18.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Marginal Вто 27 Яну 2009, 00:07

А тармък кво е?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Sugarplum Вто 27 Яну 2009, 00:11

Тармък не е карък,
не е и запъртък,
даже не е и катък,
абе Тармък си знае
кво е туй тармък :D Плезене

Sugarplum
Почти не пише
Почти не пише

Female
Брой мнения : 60
Дата на регистрация : 18.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Marginal Вто 27 Яну 2009, 00:21

Шугърка, много си напевна душа :bravo: ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by filipne Вто 27 Яну 2009, 00:35

КПУ написа:
filipne написа:Не си разбрал правилно. Никого не искам да връщам от никъде. Който иска да чуе , да чува , който не иска да си троши главата. Малко реализъм на никого не би навредил. Напротив, би спестил доста тежки челни сблъсъци с реалността.
OK, така да бъде. Само че как я виждаш тая да убедиш сляпо надъханите и омагьосаните от собствените си миражи че точно това дето ти им разправяш за Канада е реалността, а не това дето те си мислят за нея? Ето за това говорех аз, че се хабиш напразно.
Ама ако ти прави кеф или пък се чувстваш полезен така, давай. Винаги ще има и такива дето ще се замислят върху приказките ти а други даже и ще ти повярват. Но май че повечето ще те плюят и ще те намразят. Бас ловя. :)

Ми нека си мразят. Други ще ме мразят, че са се правели на велики а после нещата са се оказали близки до писанията ми.
Не водя предизборна кампания и не пробутвам празни надежди.
В другия форум е имало и ситуации, когато са вярвали на някой който им е свалял звезди. После същия този някой ги е наричал лузъри след като сами са видяли реалността и са започнали да недоволстват.

Обаче винаги ще има поне един, който си е направил труда да се замисли. На мен толкова ми стига.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Mr800Days Вто 27 Яну 2009, 00:58

на мен пък преди 2 години ми се случи следната случка .един ник много яко ме призовава да се срещнем,след като си дадох и телефона поканите станаха още по настоящи да се срещнем с анонимни приятели.
накрая и аз полюбопитствах и се явих на указаната среща,то каква среща направо малка сватба ,4-5 семейства ,деца ,лудория .в първия момент си помислих ,че тия хора искат да ме линчуват ,но престрашавайки се заговорихме и от дума на дума се разбра ,че тия хора са ме поканили да ми благодарят/и аз не знам защо/ преди окончателно да са си стегнали куфарите от канада и е им било безкрайно интересно да се срещнат с човека с 8000 постинга във форум Бгканада.
същата тая група се оказа ,че година -две преди това е била основата на агитката от ежеседмичните срещи на кандидат имигранти за канада в град Х които по това време са се били наговорили да ме линчуват заради моите ;изцепки; и в момента страхотно се забаляваха преди завръщане със себе си и много се радваха ,че съм уважил тяхната последна среща на канадска земя за което бях поздравен не само с няколко квадратни бутилки реколта 1995 ,а и с лични адмирации изказани от всеки един от тях към моята особа.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Hullboy Вто 27 Яну 2009, 01:12

Я вижте от какво бягат и къде отиват тези дето се връщат в БГ:)

Ипотеката на прехода


"Продавам едностаен апартамент с бонус хол, спалня, баня, тераса и гараж". Малкоостана обявите за недвижими имоти да придобият подобен вид. Само и само някой да купи жилището.
След като дълги години българинът пускаше
точно обратните обяви и търгуваше под името "гарсониера лукс"
боксониера с преградка, а под името двустаен - едностаен с тераса,
преправена на кухня, пазарът ни главоломно се втурна точно в обратната
посока. Брокери съобщиха преди дни, че на много места гаражът вече се
дава като бонус към жилището, а доскоро подобните помещения се
продаваха едва ли не на цената на апартамента. Терасата пък вече е на
половин цена, а общите части стават безплатни - нещо, което трябваше да
се случи преди години. Въпросът е дали балонът "недвижими имоти" ще
спадне до поносим обем или ще разтресе с мощен гърмеж онези, които вече
са се заборчили до гроб за нов дом. Купен по най-високи цени и гарниран
с възможно най-високите лихви, които банките не се отказват да
увеличават и сега. Ако изпаднат в невъзможност да плащат, с новата си
цена жилището им сигурно няма да погаси дори лихвите по кредита, след
като банката им го вземе. И да останат без дом, ще бъдат принудени да
бачкат като луди до гроб, за да се издължат за нереално високата цена
на дома на мечтите си. Дори да го продадат, няма как да "се разведат" с
ипотеката за него.
Мнозина от родните новодомци ги чака същото.
Някои може да кажат, че у нас това бе част от цената на прехода.
Въпросът е кой и как ще я плати. А това със сигурност няма да са
жилищните спекуланти. Те и без това вече са натрупали лихва от
ипотеката на въпросния преход.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by filipne Вто 27 Яну 2009, 01:21

Хъл, това идва насам братчет !

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Hullboy Вто 27 Яну 2009, 01:32

А социала и сициалните пържоли спасяват положението.
Който не вярва да се обърне към Линко.
А и такива дивотии няма като си загуби човек личната карта в Канада.
То не че има таквава в Канада.

Пази, Боже, да те оберат!

Красимира ЙОНЧЕВА
София
На 9 януари ме обраха - в тъмната и претъпкана маршрутка. Ден по-късно отидох в I РПУ, за да обявя кражбата. Попълних чинно документите и ми връчиха две листчета - с телефона на деловодството на РПУ-то, откъдето да науча входящия номер на заведената преписка, и с номера на банковата сметка на полицията, за да внеса таксата за бъдещото удостоверение за кражбата на личната ми карта. Съвестно внесох сумата в най-близкия банков клон. После получих и входящия номер на преписката си. Обясниха ми, че с него трябва на следващия ден между 8,50 и 9,10 часа да се обадя на друг телефон, да търся "Илиев", който да ми обясни процедурата по-нататък. Той ми каза, че инспекторите за моя район, Цагарски и Владимиров, имат приемна в ИЧС и документите ми ще бъдат прехвърлени там. В четвъртък и петък не успях да намеря въпросните господа. В понеделник, 19.01, пък престоях пред вратата на приемната им час и половина - безуспешно! Във вторник, 20.01, историята се повтори. На следващия ден позвъних в I РПУ и поне получих ценната информация - достатъчно е само да кажа в "Паспортна служба" входящия номер на преписката ми, за да ми издадат нова лична карта. И не е необходимо да съм взела заветното удостоверение! Тези две седмици на "ходене по мъките" предизвикаха у мен серия от въпроси:
- Редно ли е и защо да губим време, да хабим нерви, а и да плащаме, за да получим документ, който всъщност не ни служи за нищо?
- Защо служителите на полицията не са длъжни да спазват обявеното от тях самите време за контакти с гражданите и какъв е начинът да бъдем компенсирани поне за загубеното време?
- Защо се плаща за повторно издаване на все още валидни документи, при положение че не си виновен за открадването им? И защо трябва да се чака цели 20 дни за услугата?
- С какво сме заслужили да бъдем унижавани по гореописания начин от служителите на МВР?
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by ing.Ganev Вто 27 Яну 2009, 10:39

Аз емигрирах в Канада за повече кинти.
Историята ми:
дойдох тук с фалшиф паспорт и с 300$ в джоба. Не познавах никого. Първата ми работа - мияч на коли...първите 2 седмици мислех, че ще умра от изтощение, първия месец ослабнах с 20кг. По-късно правех ремонти по къщите на хората, разнасях пици, работех като пломбер за няколко фирми. Чувствал съм се унижен мнoгoкратно, защото работата, която вършех не отговаряше на квалификацията ми...
Сега (8 години по-късно) работя по професията си имам къща и вила и две нови коли от която едната е мерцедес последен модел.
Сравнението:
Семейство (много са готини като хора), дойдоха с $40000. За една година не си намериха работа, защото това което се предлага не им харесваше, похарчиха парите и като решиха, че в Канада стандарта им е паднал се върнаха в Бг. 8 месеца по-късно отново се появиха тук и вече нямаха претенции за работата.
Изводът:
Нищо не става за един ден, но ако си мотивиран и не си пияница или наркоман можеш да успееш по-лесно в Канада отколкото В България.

ing.Ganev
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by myhata II Вто 27 Яну 2009, 12:13

ing.Ganev написа:Аз емигрирах в Канада за повече кинти.
Историята ми:
дойдох тук с фалшиф паспорт и с 300$ в джоба. Не познавах никого. Първата ми работа - мияч на коли...първите 2 седмици мислех, че ще умра от изтощение, първия месец ослабнах с 20кг. По-късно правех ремонти по къщите на хората, разнасях пици, работех като пломбер за няколко фирми. Чувствал съм се унижен мнoгoкратно, защото работата, която вършех не отговаряше на квалификацията ми...
Сега (8 години по-късно) работя по професията си имам къща и вила и две нови коли от която едната е мерцедес последен модел.
Сравнението:
Семейство (много са готини като хора), дойдоха с $40000. За една година не си намериха работа, защото това което се предлага не им харесваше, похарчиха парите и като решиха, че в Канада стандарта им е паднал се върнаха в Бг. 8 месеца по-късно отново се появиха тук и вече нямаха претенции за работата.
Изводът:
Нищо не става за един ден, но ако си мотивиран и не си пияница или наркоман можеш да успееш по-лесно в Канада отколкото В България.


Що не ти вярвам мноо а ?
А и се казва пламьр а не пламбьр ,не се чете както се пише ,инж Ганьов lol!

Малко ги праскаш в стил приказки това е ,иначе кьвто си бил в Бгто тука си сьщия това ,всичко си зависи от тебе си afro
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by ing.Ganev Вто 27 Яну 2009, 12:47

Хич не ми дреме дали верваш или не, аз нищо не печеля ако лъжа. Предполагам има хора във форума които ме познават и знаят, че всичко е вярно. Просто исках да кажа на тия дето се чудят дали да идват в Канада, че тук не е нужно да си гении, за да успееш, както и не е нужно да си дебил, за да се издъниш - всичко е въпрос на мотивация

ing.Ganev
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by myhata II Вто 27 Яну 2009, 12:56

ing.Ganev написа:Хич не ми дреме дали верваш или не, аз нищо не печеля ако лъжа. Предполагам има хора във форума които ме познават и знаят, че всичко е вярно. Просто исках да кажа на тия дето се чудят дали да идват в Канада, че тук не е нужно да си гении, за да успееш, както и не е нужно да си дебил, за да се издъниш - всичко е въпрос на мотивация

Ганьов що заблувдаваш сеа ,що не каза че по горните блага дето си ги придобил са на банките и ша ги плащаш цял живот и що не уточни каква е настоящата ти професия ??
Аз не знам ко искаш да каеш на тея дето искат да идват ,ама пое им казвай истината в детайли !!
afro
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Hullboy Вто 27 Яну 2009, 13:14

Не го слушайте Мухата той от финанси нищо не разбира.
Какво ви пука на кого е големия и луксозен имот с гледка към реката и къщата на П.М след като виe живеете в него, дипломатическите щерки с кеф ви идват на гости а накрая като го продадете имота с 200 000 $ печалба всичките тези пари от печалбата са за вас за които не дължите и една стотинка данък ако това ви е основнотo жилище.

И Батето не обичаше заеми и ипотеки ама сегa като лапа наем от наметелите в триплексa които му изплащат имота, заплаата и лизинга на колата друга песен запя а Канада почна да му харесва като място за инвестиция.

Е сега стандарта на сексуалния живот малко му бил паднал щото вместо засукани бг. маникенки се занимаваl с 200 либрови каки ама то не може хем триплекс, хем наметели, хем бг. маникенки и всичко това в Монтреал.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Защо искате да имигрирате в Канада - Page 5 Empty Re: Защо искате да имигрирате в Канада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите