Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
един анонс. - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
един анонс. - Page 4 Vote_lcapедин анонс. - Page 4 Voting_barедин анонс. - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
един анонс. - Page 4 Vote_lcapедин анонс. - Page 4 Voting_barедин анонс. - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
един анонс. - Page 4 Vote_lcapедин анонс. - Page 4 Voting_barедин анонс. - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
един анонс. - Page 4 Vote_lcapедин анонс. - Page 4 Voting_barедин анонс. - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
един анонс. - Page 4 Vote_lcapедин анонс. - Page 4 Voting_barедин анонс. - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
един анонс. - Page 4 Vote_lcapедин анонс. - Page 4 Voting_barедин анонс. - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
един анонс. - Page 4 Vote_lcapедин анонс. - Page 4 Voting_barедин анонс. - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
един анонс. - Page 4 Vote_lcapедин анонс. - Page 4 Voting_barедин анонс. - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
един анонс. - Page 4 Vote_lcapедин анонс. - Page 4 Voting_barедин анонс. - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
един анонс. - Page 4 Vote_lcapедин анонс. - Page 4 Voting_barедин анонс. - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

един анонс.

+9
Вода
Petar Krastev
Mr800Days
fluid
Marginal
myhata II
stimi
7george
paparazzo
13 posters

Страница 4 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by stimi Съб 03 Юли 2010, 22:38

Мухи-ииии къде беше много ми липсваше!!!:)

Какви либофни романи бе, какви 5 лева...на мен ми е само секс в главата, никаква либоф...лелее трябва май да ходя на доктор...луда работа!...Голямкеф

stimi
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4915
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by Brakma Нед 04 Юли 2010, 00:26

Hey, et ça c'est pour toi:

https://www.youtube.com/watch?v=SMWi7CLoZ2Q
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by stimi Нед 04 Юли 2010, 21:34

Мерси много си мил! Обичам всякакви животинки!!
Отглеждам си даже и чинчили в една клетка в сусола...Радостен
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by stimi Нед 04 Юли 2010, 22:15

Пфу, махна се оня досадник....Вече съм решила, че няма да отговарям на никакви провокации...На някои всичко им пречи, но няма значение...Днес изкарах един много хубав ден и съм много щастлива!...:-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by Brakma Нед 04 Юли 2010, 23:44

един анонс. - Page 4 Icon_cheers Алилуияя
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by stimi Нед 04 Юли 2010, 23:52

Абе само се чудех...Тоя що пише на френски като всички сме българи???...scratch На мен не ми пречи, щото разбирам без да се замислям, ама някой може да не разбере...има и хора от англофонски провинции!Объркан
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by Brakma Нед 04 Юли 2010, 23:54

Па нали писах там - упражнява си новонаучените думи
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Нед 18 Юли 2010, 12:27

‎...Μην κοιτας τα -δικα μου-ματια μου...δεν θα θες να δεις την αληθεια...δεν θα θες να δεις τον πονο...δεν θα θες να δεις τον φοβο...

любопитно.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by fluid Нед 18 Юли 2010, 13:51

Интересно!
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Съб 16 Окт 2010, 15:08

нещо специално за,Флуид......

"Влюбване в Италия"...

"Влюбване в Италия", официалното име на 19-тия календар на Lavazza, гордо представян от Lavazza от години, благодарение на поредица световни фотографи, помолени да дадат своите лични, уникални интерпретации на "Белпаезе", пише Lifestyle.bg
http://hotnews.bg/n/vlyubvane-v-italiya.28223.html

P.S.
защото знам,че обичаш кафе.................
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by fluid Съб 16 Окт 2010, 15:59

„Да си фотограф означава да се разгърнеш, да направиш ситуацията надеждна, така че да покаже връзката между хората" :-)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by stimi Съб 16 Окт 2010, 16:11

Ех защо ли някой не ни накара така да се влюбим в България? scratch
Не е само до майсторството на фотографите, май, май? :(((
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by Marginal Съб 16 Окт 2010, 16:14

Хубост на сила не стаа ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by fluid Съб 16 Окт 2010, 16:30

paparazzo написа:за,Флуид......защото знам,че обичаш кафе.................
Да, вярно е това за кафето, Папа! Lavazza, amore mio! Не - Jacobs monarch! Гледай рекламите на любимото кафе, "пиши" човека! :)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Нед 17 Окт 2010, 05:40

http://www.2011.lavazza.com/
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Сря 03 Ное 2010, 16:54

друго си е........все пак...................

един анонс. - Page 4 45698_136801299696700_100001004923932_184946_8158855_n
един анонс. - Page 4 46298_136801303030033_100001004923932_184947_1634754_n
един анонс. - Page 4 45069_136801306363366_100001004923932_184948_6908212_n
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by Marginal Сря 03 Ное 2010, 17:27

Страшно ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Пет 12 Ное 2010, 05:04

Аз, имигрант-дезертьор от поколението дезертьори*...
Аз, която ценя интуицията повече от разсъдъка, се вбесявам от предразсъдъци. Предразсъдъците би трябвало да са братовчеди на интуицията. Все пак населяват неразумни, предсловесни пещери. Да, пещери.

Оттам са се зародили предразсъдъците. От многомилионната скална тъмнина, в която те са интуитивното, наследено знание за оцеляване. И от факла, предразсъдъците се превръщат в запалителна бомба, когато вървят с талантливо перо, което ще ги шербетира добре, ще им сложи малко шоколадови пръчици и ще ги поднесе със сок, за да ти избухнат в лицето. Още повече, когато това се случва във вестник.

Вестниците, както знаем, освен че съобщават новини, са и идеологически платформи. Иво Христов във вестник "Сега" публикува един популистки текст
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=7491&sectionid=5&id=0000901
, в който генерализира своя 20-годишен опит на живот в отворена икономическа система.

http://www.webcafe.bg/id_1895559763_Az_imigrant-dezertyor_ot_pokolenieto_dezertyori*
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by fluid Пет 12 Ное 2010, 06:03

"Разбирането за успех е различно за православния, бизнесмена, парвенюто, за емигранта по неволя и емигранта по избор." :)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Съб 13 Ное 2010, 09:58



ПУКАЙ!

ТЕКСТ МИЛЕНИТА

Вървях един следобед по улицата и разсъждавах защо в Библията на чукането му викат „познаване” – еди-кой си позна еди-коя си. „Ама преди това не са ли се познавали? Или са се запознали, след като са се изчукали – питах се аз. – Ами, то значи е било точно като в днешно време.” Тези мисли се въртяха из главата, когато реших да се отбия при майка ми – да се наям като хората и за да видя баба. Много я обичам, винаги в добро настроение, пълен оптимист. И въпреки че е на 93, изглежда свежарка.

Баба искрено ми се зарадва, каза, че съм й любимата внучка и ми уцели името още от втория път. Питах я как е, а тя като никога стана сериозна и каза: „Слушам.” „Какво слушаш?” – попитах. „По цял ден слушам, но нали човек и от слушане се изморява.” Звучеше доста дзен, но и малко загадъчно. Заслушах се и аз. Някой чукаше, но не в смисъла на библейското познаване, по-скоро си ремонтираше парното. Не, баба не слушаше това. Разбрах, че онова, което слуша по цял ден, най-вероятно е вътрешният й глас. Реших да й пусна телевизора, малко да се разсее. „Да, пусни, стига те да не ни гледат.” Баба се психира, защото мисли, че щом тя може да вижда хората от телевизора, значи и те могат да я виждат. Даже преди да седне да гледа, винаги се сресва и си облича официалния пеньоар.

По СNN Барак Обама говореше нещо за финансовата криза. Баба ми е живяла във време, когато не е било проблем да викаш на негрите „негри” и този факт веднага пролича. Обясних й, че това е американският президент, но тя не прояви интерес, така че смених канала. Попаднахме на предаване формат ДВЕ БЛОНДИНКИ В РАЗГОВОР. Баба веднага се заслуша – езикът беше достъпен, а и двете дами бяха от географски регион близък до този, в който тя беше израснала. Блондинките – условно можем да ги наричаме Лявата и Дясната – си приличаха като две капки вода. Ефектът се подсилваше от това, че бяха седнали съвършено огледално на един диван, с крака, кръстосани съответно диагонално наляво и диагонално надясно. Красотата е симетрия, веднага си помислих.

Разговорът течеше динамично, макар че от него не ставаше ясно коя блондинка е водеща и коя – гостенка на предаването. Плановете на камерите се сменяха супер професионално: близък на Лявата, близък на Дясната, общ, американски на Лявата, американски на Дясната, общ и пак отначало. Само от време на време образът замръзваше, докато звукът продължаваше да тече и все така се случваше, че на стопкадър се падаше Дясната – в близък план с отворена уста. Но това можеше да мине и за еротично. Другото леко смущаващо беше една ръка, облечена с бежов пуловер, която се появяваше от време на време. Магическата длан имаше най-разнообразни функции – да приглади рус кичур, който се е разхвърчал, да извади някой микрофон, потънал по-надълбочко в деколтето, да укаже с показалец нещо на оператора, да щрака с пръсти и изобщо да поддържа съвършен телевизионен мир. Все едно ръката на провидението, само че в телевизионен формат.

„Нося ти подарък” – каза по едно време блондинката вдясно, от което най-накрая стана ясно, че тя е гостенката, а Лявата е водещата. Магическата ръка тутакси се появи, за да подаде подаръка, и – хоп! – изчезна пак. Оказа се ваза от Дубай, увита в найлон с мехурчета, дето като ги стиснеш, правят „пук”. Водещата се зарадва на вазата, но далеч повече се зарадва на найлона. Щом го видя, очите й светнаха. Естествено, не можа да се въздържи да не го подпука.

Още след първото „пук” забелязах метаморфоза, която съм виждала и друг път при хора, държащи в ръцете си такъв найлон. Тя отведнъж забрави за ефира и за гостенката си вдясно. „Извинявай, ама тия, пукащите, са ми голяма краста – каза само. – Ти си говори.” После впи френския си маникюр в найлона и отсвири света. Пук, пук, пук…

На Дясната пукането явно не й пречеше и наистина продължи да си говори. Благодари на своите продуценти – пук, пук – и разказа за предстоящото турне – пук, пук. Плавно премина към по-абстрактната тема за качествата на идеалния мъж и се приземи отново в конкретиката, като разказа какво ново си е купила напоследък. Пук, пук – пукаше Лявата през това време. „Но най-важното, което искам да кажа на моите фенове, е, че безкрайно много ги обичам” – завърши Дясната, прати ни въздушна целувка (баба й върна жеста) и млъкна.

Пук, пук, пук – беше единственият звук, който последва в скъпоценното ефирно време, лицензирано с толкова труд, пот, а сигурно и с някои забранени субстанции.

Дясната някак изгуби мотивация. Дори се пораздвижи нервно в канапето, с което за малко развали симетрията. Погледна в посоката, откъдето за последен път беше изчезнала Магическата ръка, но отам не получи знак. Помълча, помълча и накрая каза: „Абе я дай и аз да попукам… Ей че кеф!” Пукането зазвуча стереофонично.

Лявата мълчеше и пукаше.

Дясната мълчеше и пукаше.

Магическата ръка пушеше или пикаеше, иначе сто пъти досега да е влязла в кадър да пука. Ние с баба, вътрешния й глас и милионите зрители също мълчахме, заслушани в уникалната найлонова ария, изпълнявана вече на четири ръце.

Беше супер успокояващо. Кой знае защо се сетих за Барак Обама. „Аман от проблемите ти – прииска ми се да му кажа. – На кого му дреме за световните ти кризи? На нас тука животът ни е лек, безгрижен и толкова, толкова рус!”

Да живеят блондинките!

Красотата е симетрия!

Пук!


http://www.viceland.com/bg/v2n11/htdocs/nykan-550.php
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by stimi Съб 13 Ное 2010, 10:27

paparazzo написа:

Реших да й пусна телевизора, малко да се разсее. „Да, пусни, стига те да не ни гледат.” Баба се психира, защото мисли, че щом тя може да вижда хората от телевизора, значи и те могат да я виждат. Даже преди да седне да гледа, винаги се сресва и си облича официалния пеньоар.
Хах моята баба имаше същия проблем (прабаба де) Беше оглупяла от склероза и си мислеше, че човекът от екрана я гледа... :-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by myhata II Съб 13 Ное 2010, 10:42

Баси глупостите Объркан scratch
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Пон 22 Ное 2010, 04:19

1. Бог няма да те попита каква кола си карал през живота си.Ще те попита колко хора, които са нямали кола си закарал до мястото, където са отивали.

2. Бог няма да те попита колко кв. метра е била твоята къща.Ще те попита колко хора си приел да нагостиш в нея.

3. Бог няма да те попита какви дрехи си имал в гардероба си.Ще те попита на колко хора си помогнал да се облекат.

4. Бог няма да те попита каква ти е била най-голямата заплата.Ще те попита дали ще се промениш, когато я получиш и я задържиш.

5. Бог няма да те попита коя е била най-голямата ти позиция в работата ти.Ще те попита дали най-добре си се справил с нея.

6. Бог няма да те попита колко приятели си имал.Ще те попита на колко си бил приятел.

7. Бог няма да те попита с какво съседство си живял.Ще те попита какво ти е било отношението ти с тях.

8. Бог няма да те попита какъв е бил цветът на кожата ти, а ще те попита какво всъщност имаш вътре в теб.

9. Бог няма да те попита защо ти е трябвало толкова много време, за да намериш спасението, той направо ще те заведе в твоята къща в рая, а не в ада.

10. Бог няма да те попита на колко хора си изпратил това съобщение.Той вече знае.****
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by stimi Пон 22 Ное 2010, 08:52

Това е малко като предай без да връщаш....само дето отдавна сме излeзли от пубертета!
Чакай, че сега някой ще скокне да ми обяснява за какво сквернословя...
Не сквернословя нищо! Просто като ми ударят едната буза никога, ама абсолютно никога не си обръщам другата...Ай приятен ден!Достатъчно се нахъсах и сега мога да работя ползотворно-не да дремя!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Пон 22 Ное 2010, 12:15

stimi написа:Това е малко като предай без да връщаш....

дееееа.е може да е инфантилно,може да не е.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by stimi Пон 22 Ное 2010, 12:31

Не знам за мене е! Кръстоносните походи са били не за да освобождават Божи гроб от неверниците, а за друго....Ето затова не можеш да ме запалиш по вярата. Има една единствена вяра на земята и това е моята собствена! Брех, че силен Аз!.... Wink
Къде има пясък да си заровя главата от срам? ...Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Пон 22 Ное 2010, 12:37

stimi написа:Има една единствена вяра на земята

ми да,имаш , точна ориентация,Стими.....

един анонс. - Page 4 33683_128691360515535_100001240143311_165040_7631153_n

P.S.
понякога , почти те обичам!!!!
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by stimi Пон 22 Ное 2010, 12:48

Престани! Разсмиваш ме....Голямкеф
P.S.Само понякога ли?Ще плача!!!!!... Голямкеф


stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Пон 22 Ное 2010, 12:53

бреййй , ама колко си "нагла", сеа,Стими:
скив, дъртия папарацко , ква , твоя снимка , гепи

един анонс. - Page 4 155469_172810446080173_121878821173336_496939_3464166_n

:D:D:D
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by stimi Пон 22 Ное 2010, 13:02

:))))
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by paparazzo Вто 19 Апр 2011, 11:20

ВАСИЛ КАТИНЧАРОВ
http://sofialive.bg/heroes/izmislen-geroj/41-vasil-katincharov-az-sum-serien-ubiec.html

АЗ СЪМ СЕРИЕН УБИЕЦ
срещнахме се по тъмно, но не напълнихме гащите, а най-учтиво го поканихме да влезе. Оказа се, че и него го е шубе, но само нощем в парка

Как започна всичко? Когато на един приятел му донесоха беемхикс от чужбина. Така дойде и желанието да убивам - първите жертви бяха майка му и баща му. А влязох сериозно в бранша, когато излязох от казармата.
И защо така? (въздиша с отвращение) Там видях персонажи, които не заслужават да живеят.

Как си избираш жертвите? По веждите - тези, оскубаните. Такива хора веднага ми стават потенциални клиенти.
Оръжието? Нали сте гледали Калигула? Така. Завързвам им пишките, после ги наливам с вино и накрая им пробивам дупка в стомаха. Жестоко е, но ефикасно, а донякъде и хуманно.

Не те ли мъчи съвестта? Мъчи ме, но ям много босилек, който облекчава. Факт.
Вярваш ли в Бог? (малко несигурно) По-скоро искам. Дори съм кръстен.

Как така тогава? Когато съм на работа, си взимам пет минути почивка от християнството.
Какво оставяш на местопрестъплението? Снимка на агне, пълнено с кюфтета.

А връщаш ли се? Връщам се, връщам се - точно като по филмите. Дори се закачам с полицаите: „Митко ли, бе? Да, познавах го - добро момче беше...".
Какво си взимаш за спомен? Най-често мустаци. Лепя ги на стената. Стената на успеха.

Сам ли си переш дрехите, или ги носиш на химическо? Не пера - горя ги, за да не ме хванат. Аз обикновено ходя само по шлифер.
А ваш`те знаят ли? Не, щото ще ям шамари от майка ми.

Защо още не са те хванали? Имам пакт със сатаната до 2012-а.
Каква музика слушаш, докато работиш? Българската група Примитив Ейнджъл Господен. От Сандански са и са много мотивиращи.

Ти самият как би умрял? В женска компания като Иван Вазов.
На кого друг искаш да приличаш? На Ханибъл Лектър.

Вие май все по него си падате... Ми да - ще си седя кротко вкъщи и ще си правя тапицерия за колата от човешки кожи.
Кого би поканил на вечеря? Докато още сме на тема Ханибал - бих поканил Ленин. Мозъкът му тежал повече от три кила, ще има и за гости.

Кой е любимият ти сериал? Изгубената стая (The Lost Room).
Как си почиваш? Като обикалям магазините да избирам вино за следващата жертва.

Къде се събирате с колегите? Най-често по стадионите - на софийските дербита е пълно с нас.
Страх ли те е от тъмното? (оглежда се) Па страшно си е - може да има някой друг с каса вино под мишница, не знаеш кво те чака.

Нещо да кажеш в своя защита? Има един надпис срещу Военния клуб, „Пръжте се естествено" (буквално). Това и правя.
Ще се предадеш ли някога? Не. Имам твърде много коварни планове и доста хора за наказване. Да ме чака ефрейтор Бабачев от Търговище. Едно време ме караше да правя патешко ходене с подскоци.

Какво мислиш за смъртното наказание? Напълно задължително е. Чуйте само как звучи това: „Днес на стадион Васил Левски ще бъдат разстреляни 250 човека. Купете си билетчета по 3 лева!".
Кого би убил за пари? Има един трогателно бездарен немски режисьор - Уве Бол.

А за без пари? Тоя, дето през 2007-а ми открадна фаровете на колата. Изкърти ги с щанга. Ще му изкъртя зъбите.
Нещо за довиждане? Оглеждайте се за един кльощав тип с шлифер и каса вино под мишница - скоро и във вашия парк след полунощ.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

един анонс. - Page 4 Empty Re: един анонс.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите