Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Честит празник на сички кебекарчета ...

+8
Вода
Brakma
myhata II
IFF
Mr800Days
Petar Krastev
stimi
Marginal
12 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Чет 24 Юни 2010, 22:03

Мухахаха (зловещ смях)...ами аз и не искам! Пука ми! Нали ти казах, че не ме бърка!....Купон да става! Ама, много народ се изправя на нокти от мене... Хахахаaaax, колко ме кефи това ще се побъркам направо....Радостен

stimi
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4915
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by myhata II Чет 24 Юни 2010, 22:05

Сега ще те почнат Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 469120
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Чет 24 Юни 2010, 22:13

Бягам Отивам да си лягам...Сън Пардон да правя други работи...Здрависване Утре ще ви разкажа... Плезене Голямкеф





Дали да не приложа и нагледен материал?

stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Brakma Чет 24 Юни 2010, 22:16

Ми пусни един DXF :) hehe
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by myhata II Чет 24 Юни 2010, 22:19

Ей Водъ,виж как се хвалят ,какво семейство къф секс,а вие изобщо не фалите.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 469120
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Чет 24 Юни 2010, 22:26

Brakma написа:Ми пусни един DXF :) hehe
Ще ме убият тогава! Ужас-ccc!...pale

По-добре по-скромно щото много отвореност носи само главоболия...и съмнения, че съм луда....Ха, а аз не съм! Просто ми е кеф да си играя ...като малко дете съм на моменти, ама в хубавия смисъл на думата, не в лошия! Щото нося винаги отговорност за постъпките си...и не правя големи глупости...


Всичко е с мярка.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Brakma Чет 24 Юни 2010, 22:31

ба, това бе втория жокер...:)
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Чет 24 Юни 2010, 22:40

За какво? scratch
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Brakma Чет 24 Юни 2010, 22:48

хм...за допирните точки. не обичаш ли ребуси ?
Не ми се казва тук кой и какъв съм щото виждаш какво става иначе. Затова пускам жокери,който разбрал разбрал.
А за DXF-a....за да съм по-ясен, сещаш ли се за Цветан Симеонов?

(пффф надявам се че да, за да чатнеш :) )
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Чет 24 Юни 2010, 23:48

Да разбрах те....:-)
Откога четеш в БГ- Канада или тук...просто питам от любопитство?
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Вода Чет 24 Юни 2010, 23:55

myhata II написа:Ей Водъ,виж как се хвалят ,какво семейство къф секс,а вие изобщо не фалите.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 469120
Ми Мухъ, аз няма какво да се фаля със сеха, защото за мен това са си естествени неща, които си стават, фалят се тези, за които това са извънредни събития, все едно да ти се фаля, че ям. Ние + това сме стари хора вече, пофали се ти, нали си млад и богат.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Brakma Пет 25 Юни 2010, 06:23

stimi написа:Да разбрах те....:-)
Откога четеш в БГ- Канада или тук...просто питам от любопитство?

Бг-Канада - от 8 години. Този - откакто е направен.
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пет 25 Юни 2010, 08:57

Е, И как върви? Скука и клюки....Упс, това беше по моето време...Като ме няма нене ....само скука...а и някоя разправия от време на време....Може ли да сме българи ако не се ядем един друг?!?
Скучно ми е от време на време...затова си чешам пръстите, но сега през лятото нещата много се подобряват щото има слънце, басейн...скоро и отпуска...Така че това е!
Днес съм тук, утре може и да ме няма!...:-)

stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by IFF Пет 25 Юни 2010, 11:14

stimi написа:Е, И как върви? Скука и клюки....Упс, това беше по моето време...Като ме няма нене ....само скука...а и някоя разправия от време на време....Може ли да сме българи ако не се ядем един друг?!?
Скучно ми е от време на време...затова си чешам пръстите, но сега през лятото нещата много се подобряват щото има слънце, басейн...скоро и отпуска...Така че това е!
Днес съм тук, утре може и да ме няма!...:-)

Не се бой,ще дойде друг шут,природата не търпи празни пространства. Голямкеф

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пет 25 Юни 2010, 11:47

Хехехехе...Нали трябва да има кой да забавлява безделниците, социаладжиите и нищо-правещите.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 224238 пък и да ги подбъзиква от време на време, че никога няма да са като нас!.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_wink
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by IFF Пет 25 Юни 2010, 12:10

stimi написа:Хехехехе...Нали трябва да има кой да забавлява безделниците, социаладжиите и нищо-правещите.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 224238 пък и да ги подбъзиква от време на време, че никога няма да са като нас!.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_wink
Ако ти стигаше акъла за да можеш да се погледнеш отстрани,сигурно щеше да се обесиш.Ще се опитам да ти дам един пример.В нашта махала по-големите обичаха да се майтапят с малките момченца,като ги караха да си събуват гащите.Ако успееха,наставаше дружен смях за сметка на малкото глупаче,което от радост че е станало център на внимание беше на върха на щастието.Подобни неща си бяха нормални за нашата възраст,ама на 40 години.....Личния ти живот е толкова беден явно откъм секс,културен живот и приятели,че си готова на всякакви излагации за да го разнообразиш.Не знам защо ти пиша всичко това,защото съм сигурен,че на по-ранен етап някой ти е казвал същите неща,ама не е постигнал ефект.Между другото,на нас вече ни е скучно от теб,събу си гащите,показа си и истинската същност-злобна,надута,самовлюбена и със самочувствие без покритие.От тук нататък не остана нищо интересно,което да видим Скука

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пет 25 Юни 2010, 12:42

Лелелеей, какъв дълъг постинг си ми посветила, Мацо....Значи те дразня не на шега.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 1322 Значи ще продължавам...Егати и кефа! Първо на първо никога не си ме виждала...така, че дори не знаеш как изглеждам...може да съм мъж знаеш ли?Това, което си видяла може да е и някой друг...Виж това, че съм садист по природа е абсолютно точно, но не нарушавам никакви правила, Нали? Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 161507
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Petar Krastev Пет 25 Юни 2010, 13:04

Малееей,мене не ме дразниш,пък и няма и с кво.Доста ще трябва още да се постараеш да ме накараш да те взема на сериозно.Засега оставаш само една самохвалка с нула възможностти.
Като за начало да вземеш да смениш базовия модел на малолитражката.(а и да не забравим щорите модел пост комунизъм Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 1322

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пет 25 Юни 2010, 13:35

Ти за щорите, къщата под тях, както и за муцунката която се мъдри до тях можеш само да си мечтаеш или да сънуваш мокри сънища, Съкровище,...щото няма да те огрее! Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 224238 Като си толкова навътре в нещата...Внимавай!... то би кънтинюд...както би казал Батето....Другия месец ще има ол ексклyзив снимки по бикини...Йей!!!.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_wink
Скок-подскок.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_bounce
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by IFF Пет 25 Юни 2010, 13:40

stimi написа:Лелелеей, какъв дълъг постинг си ми посветила, Мацо....Значи те дразня не на шега.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 1322 Значи ще продължавам...Егати и кефа! Първо на първо никога не си ме виждала...така, че дори не знаеш как изглеждам...може да съм мъж знаеш ли?Това, което си видяла може да е и някой друг...Виж това, че съм садист по природа е абсолютно точно, но не нарушавам никакви правила, Нали? Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 161507
Да не би да забелязваме наченки на срам?Нещо започваш да се разграничаваш от себе си,защо ли?Доколкото си спомням беше ходила в Маргинала на кафенце,така че май си си ти,не си толкова анонимна.Толкова си самовлюбина,че си мислиш че съм жена,която ти завижда за нещо си,ума ти изобщо не може да превключи на други варианти.За това че ме дразниш си абсолютно права,такъв ми е характера,като видя някоя простотия просто не мога да се сдържа и да не я откоментирам.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пет 25 Юни 2010, 13:55

Оу, жена си това е повече от сигурно...и ми завиждаш освен, че съм хубава, богата, щастлива и за нещо друго, но още не съм открила за какво!... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 655788 А, Маргинала преди кафенцето беше идвал на софричка у нас...Ама като не си отишла на клюкарската сбирка не си разбрала в какво живея и че наистина нямам никакви затруднения...А от себе си няма какво да се разграничавам...щото съм си супер отвсякъде и не се срамувам да го показвам! Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 584178



Просто си играя с тебе щото ми е кеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by myhata II Пет 25 Юни 2010, 16:30

За Щерю,дал ти собода,ай да не казваме някой место вечер да ядат секс,ядат кютеци... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 1322
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пет 25 Юни 2010, 16:54

Ай, техен си е проблема! Ние се обичаме откак свят светува и така докато смърта ни раздели...Надявам се, че няма да му хрумне да ма убива...Нямам си застраховка живот и ша пие една студена водица.(това е шегичка!)Ние не се бием никога и никога не се ревнуваме...Ако кажа, че и почти не пием няма да сбъркам.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by lonly wolf Пет 25 Юни 2010, 17:07

Стими как си бе ...?!? Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 177455
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пет 25 Юни 2010, 17:28

Изгониха ме от БГ-Канатата...Ураааа! Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 584178 Вече не съм фалшив дисидент, а истински! Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 469120 А, иначе съм добре...всичко е на 6!...Ти как си?
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by lonly wolf Пет 25 Юни 2010, 17:33

Ми познай как Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 177455 съм........затъжижих се за тебе ...моя малка палавнице...
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пет 25 Юни 2010, 17:47

Комплименти, lonly, някои индивиди трябва да се поучат от тебе в общуването си с нежния пол.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 177455 Винаги така галантен...целувки!!!... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 375393 ...(приятелски, че ще кажат, че пак съм се разгонила...Няма такова нещо!!!! Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 1322 )
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by myhata II Нед 27 Юни 2010, 11:44

А тия дето ти пращат либофни на лични на кфо да се научат ? Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 1322
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Gaby Нед 27 Юни 2010, 12:21

Ами достатъчно е да си припопнят поговорката "Парен каша духа"! Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Icon_wink
Gaby
Gaby
Почти не пише
Почти не пише

Female
Брой мнения : 32
Дата на регистрация : 22.06.2010

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by myhata II Нед 27 Юни 2010, 13:03

Габи ти като гъба изникна от нищото.. Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 714860
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Нед 27 Юни 2010, 13:08

myhata II написа:А тия дето ти пращат либофни на лични на кфо да се научат ? Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 1322

Ами не знам питай ги тях...Аз либофни не пращам ...нали знаеш, че съм мръсна материалистка и сексистка!....Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 2 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите