Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_lcapЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Voting_barЧестит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Честит празник на сички кебекарчета ...

+8
Вода
Brakma
myhata II
IFF
Mr800Days
Petar Krastev
stimi
Marginal
12 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Mr800Days Пон 28 Юни 2010, 13:32

аз пък съм нимфоуомън и се нуждая от по вече контакти с нимфоманки

Mr800Days
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пон 28 Юни 2010, 13:39

Я, стига си плещил глупости...ами ми кажи защо често заместваш заглавието на темата с едно "h", че няма да мога да спя ако не разбера?!?
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Mr800Days Пон 28 Юни 2010, 13:59

щото като пиша от домашния лаптоп нещо форума на маргинал се сговнява ,на всяко отваряне ми се губи нета и ми излиза каре свържи се ,чак след като направя свързване ми отваря.това се случва само с форума,с другите сайтове няма проблеми.може би нещо с настройките,нямам идея,ама за да сендна написаното ми излиза напиши заглавие и аз за по лаконично маркирам едно h.иначе ,ако пиша от комповете в офиса няма проблеми.
нищо мистириозно,просто някакъв технически проблем с който не ми се занимава.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Marginal Пон 28 Юни 2010, 14:03

Лелей, много криминално стана Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 8240 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пон 28 Юни 2010, 14:18

И аз го имам тоя проблем и не само тоя.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Mr800Days Пон 28 Юни 2010, 14:37

бос ,наистина има технически проблеми с форума ти.не знам някоя кинта ли пестиш,че да работи както трябва или те те лъжат ,че всичко е ок.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Marginal Пон 28 Юни 2010, 15:20

Ба ли го, аз немам достъп до сички настройки.
Тфа което зависи от мене съм го направил, останалото е ф техни ръце.
Кинти нема, безплатен е форума.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by lonly wolf Пон 28 Юни 2010, 19:29

stimi написа:Комплименти, lonly, някои индивиди трябва да се поучат от тебе в общуването си с нежния пол.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 177455 Винаги така галантен...целувки!!!... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 375393 ...(приятелски, че ще кажат, че пак съм се разгонила...Няма такова нещо!!!! Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 1322 )
Ей една жена да ме ме оцени беееееееее.....минал съм 1500 препетствия и сега една да се спъне........ Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 469120
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пон 28 Юни 2010, 19:58

Аз не се спъвам никога....и Никога не се предавам!!!
Абе, общо взето съм си жив кошмар за живеене, ама поне интересен!...Wink
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by lonly wolf Пон 28 Юни 2010, 20:10

ами аз говоря за себе си
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Вода Пон 28 Юни 2010, 20:58

stimi написа:Хехехехе...Нали трябва да има кой да забавлява безделниците, социаладжиите и нищо-правещите.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 224238 пък и да ги подбъзиква от време на време, че никога няма да са като нас!.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_wink
Никой никога не е като някой друг! В това е чара на живота! Има хора, родени бедни и хора, родени със синя кръв. Родените бедни, дори и да поспечелят някой и друг лев, само ще опищят ортълъка , ще искат да го изваят на показ, за да им се възхити някой по-беден и това е, което ги прави щастливи.
Хората със синя кръв не мислят за бизнеси, пари, ваканции и пенсии. Те са осигурени от раждането си , както са били осигурени и техните родители и техните родители... Те са хора с класа, тях ги забавляват.
Аз лично когато искам да отида някъде си хващам самолета и заминавам, никога нямам определана дата за връщане, защото никога не знам кога ще ми скимне да се върна. а не повтарям цял месец, че следващия ще заминавам на почивка (ваканция, курорт, море или каквото и да било от сорта).
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Пон 28 Юни 2010, 23:44

Ами така сме ние бедните по-душа...нещастните!!! Радваме се на малките удоволствия в живота, като например да отидеме на ваканция с любимият си съпруг, който обича само нас...Wink Та затова понеже сме много доволни от това събитие ...та искаме да го споделиме с целия свят...и той да се радва като нас....:)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by IFF Вто 29 Юни 2010, 00:22

Стими,имам чувстото на моменти,че тия глупости дето ги пишеш ги копираш от някой любовен роман-съпруга ни обича,свещи във ваната,ваканции на юг,приеми с кмето......абе,егати смешката.Никога не съм обичал сапунени сериали,толкова е тъпо и бездушно.Ужас!

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Вто 29 Юни 2010, 01:06

Не, не ги копирам! Искаш ли да ми дойдеш на гости? Ами заповядай, ако имаш желание тъкмо ще се запознаем...та да си наясно кой плюваш...Аз нямам какво да крия, нито пък да се срамувам...Макар, че някои хора умираха от желание да имам...

stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by IFF Вто 29 Юни 2010, 17:41

stimi написа:Не, не ги копирам! Искаш ли да ми дойдеш на гости? Ами заповядай, ако имаш желание тъкмо ще се запознаем...та да си наясно кой плюваш...Аз нямам какво да крия, нито пък да се срамувам...Макар, че някои хора умираха от желание да имам...

Откакто си пусна снимките у нета изпитвам панически страх да не би да те срещна някъде,такъв страх не съм изпитвал от малък,когато дядо ми четеше приказки за баба меца и баба Яга.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Вто 29 Юни 2010, 18:00

Мерси, Много си любезна, но твоето мнение не ме хич дори и докосва...Що ли?
Ами щото оттам откъдето започваш, аз вече съм се отдалечила твърде далече... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 177455
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Вода Вто 29 Юни 2010, 18:04

stimi написа:Ами така сме ние бедните по-душа...нещастните!!! Радваме се на малките удоволствия в живота, като например да отидеме на ваканция с любимият си съпруг, който обича само нас...Wink Та затова понеже сме много доволни от това събитие ...та искаме да го споделиме с целия свят...и той да се радва като нас....:)
С това надявам се не се оптваш да намекнеш, че моят съпруг обича и теб Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 1322 , защото предложението да правиш на някого свирка, не означава, че този някой ти се изповядва в любов Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 309504
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Вто 29 Юни 2010, 18:17

Ами ако някой не може да разбере шегата значи си е негов проблем!!!.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 309504 А твоят мъж е твърде стар за мене...Аз с чичовци не спя!!!... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Icon_wink Еле пък и да им правя свирки....Опазил ме Боже!!!.... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 655788 Не знам къде ги видя тия 20% само дето му отказват, ама аз си мисля, че надали има и 2%, които да му се предлагат... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 655788 Виж ако тебе това те ласкае да се чувстваш обичана е друг въпрос!!!... Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 1322
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Вода Вто 29 Юни 2010, 18:26

Стими, кво %-ти, кви №-а, кви 5 лева, кой изобщо ти говори за спане? Свирката не е изневяра, както каза чичо Бил. Виж Бил ти е чичо, ама Маргинала, който е 9 години по-голям от теб, а изглежда по-млад от мъжа ти, малко трудно ще ти е чичо. Ама и чичковците могат, че понякога и по-добре от младоците.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by fluid Вто 29 Юни 2010, 18:36

Вода написа:Ама и чичковците могат, че понякога и по-добре от младоците.
Ето това трябва да се обясни на Мухата2...:)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Marginal Вто 29 Юни 2010, 18:37

Лелеййййййййй, тана ко тана ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Вто 29 Юни 2010, 18:59

Вода написа:Стими, кво %-ти, кви №-а, кви 5 лева, кой изобщо ти говори за спане? Свирката не е изневяра, както каза чичо Бил. Виж Бил ти е чичо, ама Маргинала, който е 9 години по-голям от теб, а изглежда по-млад от мъжа ти, малко трудно ще ти е чичо. Ама и чичковците могат, че понякога и по-добре от младоците.

Може и да Може!!!...ама.... АЗ НЕ ГО ХАРЕСВАМ ДОРИ!!!...Как да го кажа по-ясно???...Не знам!!!...А, процентите са за това, че ти водеше статистика че само 20% от ухажваните от него жени му отказвали...Е, без да го обиждам,...ама аз си мисля, че процентът е доста по-висок!!!
А, за това, че изглежда по-добре от мъжа ми....Ще има да вземаш!... Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Petar Krastev Вто 29 Юни 2010, 19:15

Stimke az prili4am na Georges Saint-Pierre.
-edno vuvuzelqe ste napravi6 li.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Вто 29 Юни 2010, 19:26

Хахахахаaaax изпрати едно фото на лични ....па ще видим после....lol!
Твое.... Hе на Georges Saint-Pierre....Голямкеф lol! Смях


Да не се окажеш и ти дърт пръч, че аман...

stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Fire Вто 29 Юни 2010, 20:46

.


Последната промяна е направена от Fire на Пет 11 Фев 2011, 18:12; мнението е било променяно общо 1 път
Fire
Fire
Почти не пише
Почти не пише

Female
Брой мнения : 197
Местожителство : Монреал
Дата на регистрация : 27.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Вода Сря 30 Юни 2010, 00:07

Много и най-различни неща могат да се считат за изневяра. Ние тук говорим за някаква покана отправена към Стими, след нейни изказвания и изтъквания за личните и данни и възможности в определена област. Тази покана, така и незапазена от Стими, за да може да я цитира дословно, не мога да я считам за изневяра, ако това питаш. Все едно в бара да седи презряла красавица, над масата и се вижда само преливащ бюст и тя тенденциозно и показно предизвикателно да се попипва, прокарвайки пръст по деколтето на блузката си и минаващ покрай нея мъж да подхвърли: "Аз как бих те попипал, ако дойдеш с мен у нас" и да си отмине. Мъжът след не повече от 5 минути е забравил изобщо за случая, а жената го помни още дълго и го разказва на своите приятелки, колежки и познати и дори се хвали, че е отказала. Тя жадува да чува подобни предложения, тя жадува да е искана от много мъже, тя жадува...
А иначе ако се интересуваш от моето лично мнение за изневерите, кажи и ще ти напиша подробно какво мисля по въпроса.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by IFF Сря 30 Юни 2010, 00:15

Вода написа:Много и най-различни неща могат да се считат за изневяра. Ние тук говорим за някаква покана отправена към Стими, след нейни изказвания и изтъквания за личните и данни и възможности в определена област. Тази покана, така и незапазена от Стими, за да може да я цитира дословно, не мога да я считам за изневяра, ако това питаш. Все едно в бара да седи презряла красавица, над масата и се вижда само преливащ бюст и тя тенденциозно и показно предизвикателно да се попипва, прокарвайки пръст по деколтето на блузката си и минаващ покрай нея мъж да подхвърли: "Аз как бих те попипал, ако дойдеш с мен у нас" и да си отмине. Мъжът след не повече от 5 минути е забравил изобщо за случая, а жената го помни още дълго и го разказва на своите приятелки, колежки и познати и дори се хвали, че е отказала. Тя жадува да чува подобни предложения, тя жадува да е искана от много мъже, тя жадува...
А иначе ако се интересуваш от моето лично мнение за изневерите, кажи и ще ти напиша подробно какво мисля по въпроса.
Аплодиране

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by myhata II Сря 30 Юни 2010, 00:41

Водъ кво падение не мога да повярвам,че аз ако му бях жена на Маргинала отдафна да съм му го клъцнала Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 224559 Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 88480
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Marginal Сря 30 Юни 2010, 00:44

Кфо падение бе Мухата2? Кфо пак се побърка, напил ли си се пак?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by stimi Сря 30 Юни 2010, 00:46

Bода, Аз не жадувам никoй, в грешка си ...Имам си един и той ми стига....Другото е просто една огромна забава!
Нали затова сме виртуални...за да не се взимаме насериозно...Ама май не е точно така!И някакси забавлението преминава във война, в която се намесват и услужливи приятели-помагачи да ни разнасят насам-натам...щото не можем да си свършим сами работата....та затова го казах, не за друго...Иначе ако мислиш, че съм му обърнала внимание жестоко се лъжеш....Както казах от чичовци не се интересувам! Когато обаче се замесват и мои близки хора и се разпространява информация, която не бих искала да научи целия свят ситуацията става много неприятна не мислиш ли?

stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty h

Писане by Mr800Days Сря 30 Юни 2010, 01:31

оу.докато съм спял какви междуусобнически войни са се завихрили.то изневери,разврат и рязане на полови органи.кво ли още ни очаква.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Честит празник на сички кебекарчета ... - Page 4 Empty Re: Честит празник на сички кебекарчета ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите