Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_rcap 
stimi (4915)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_rcap 
7george (3967)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_rcap 
danielle (2594)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_rcap 
Вода (2380)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_rcap 
fluid (2183)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

+8
Marginal
vanelo
stimi
kill_u
myhata II
filipne
Linko
IFF
12 posters

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ???????? Съб 11 Дек 2010, 15:12

Туй горното експерт е експерт по дълбоко подводно заваряване на Ауди!
Ма де и Ауди, де е Бентли!
Голямкеф Голямкеф Голямкеф

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??????? Съб 11 Дек 2010, 16:44

туй-онуй.... от кой край сте г-н експертъ? :-)
пък и вий не карате Бентли, ама бягате па тъча, щото не ви изнася... Wink

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by expert-c Съб 11 Дек 2010, 18:46


Брех много експерт се е навъдил! Смяхвзалата
И аз така само, че съм и счетоводител - разпределям и похарчвам парите още преди да съм ги взелa. lol! Голямкеф :)

expert-c
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ???????? Съб 11 Дек 2010, 19:11

Аз съм винаги от горния край.
Явно Вии не сте от там.
Защото щяхте да знаете.
Голямкеф
А това за Бентлито не е съвсем тъй!
А и за Астон-Мартин.
И за Ферари и Ролс Ройс.
lol!
Не съм управлявал Порше.
Можете да се подигравате на воля!
Голямкеф

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ???? Нед 12 Дек 2010, 09:30

Много комплекси нещо......

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by expert-c Нед 12 Дек 2010, 12:20

Абе, коли, коли и пак коли. Я вижте къде е истината.


Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Borabora

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Imagesca8nkckw

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Imagescagw7gvy

Леле май ще ми се случи по-рано от заплануваното. :)

expert-c
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by stimi Нед 12 Дек 2010, 12:53

Бате, какво ти е? Нещо не си на кеф?
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Petar Krastev Нед 12 Дек 2010, 13:06

Снощи ходих в Сентр Бел,да гледаме боевете.В последния бой Жорж Сен-Пиер си защитаваше пояса срещу Джош Кошак.
Ебати боя,любяти и чудото,и цялата зала на крака по време на целия бой-5рунда по 5 мин.Още преди представянето започнаха скандиранията.
Да не казвам,каква машина е Сен-Пиер,тоя не го знам какво яде и как тренира,ама всеки мускул му е на мястото и пропорционално развит спрямо другите мускули.Не стига,че се биха 25 мин,а накрая и двамата противници изказаха уважение един към друг,даже Сен-Пиер призова залата да аплодира противника му.
Страхотно преживяване,не мога да го заменя с никаква почивка на Бахами,Махами,Кариби,Куби и други простотии.Почивките по такива места са за гейовете,и за такива с гейско мислене и гейски начин на живот.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Нед 12 Дек 2010, 13:06

бе бъзикам се с мечтите ви.цяла година копай на тръстиката за мечтаната едноседмична кубинска ваканция.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by stimi Нед 12 Дек 2010, 13:16

Кой ти говори за почивка бе, Пепо? Е, първото отиване ще е на почивка...
Ама, аз си мислих за в бъдеще да се установя там.Как ти се харесва?
****
Бате, това го отминавам с мълчание, щото имам изрична забрана да коментирам и тоя път нямам избор, че ще го ядосам....
А, по-добре да не си му на пътя като се ядоса. :-)
P.S.Аз имам мъж до себе си...все пак.
Да не кажем двама... :-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by stimi Нед 12 Дек 2010, 14:01

Бате, е ти отговора ми...макар, че Марги ти изтри въпроса... Голямкеф

Ами ако се изкажа от името не непишещите тук и надали някога въобще ще започнат да пишат тук...Ами, не е нормално разбира се!
Да не говорим, че и колите не са ни приоритет...Wink Какво значение има какво ни таралянка до службата...важното е да върви....
Ама то такoва живот...в рая заобиколен от хубави жени е само за хомосексуалисти да знаеш...Да, бе...Да! lol!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Нед 12 Дек 2010, 14:02

о,вече стнахме наши хора,пепо,мепо,накрая изуй гащи

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by stimi Нед 12 Дек 2010, 14:12

Не.
Не бъркай любезността ми с друго!(То що ли да съм любезна с него, ако ме питаш, щото нищо добро не съм видяла, ама ей така от добро възпитание.)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Нед 12 Дек 2010, 14:27

така ,така,подай му ръка докато то ти се качи на гъза.я се стресни малко.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by stimi Нед 12 Дек 2010, 14:32

За какво бе?
Знаеш ли едно от нещата, които най-мразя са мъже или момчета,...щото не му знам възрастта, които карат късен пубертет.
То аз като млада не съм имала взимане-даване с такива, па камо ли на дърти години! No way!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Нед 12 Дек 2010, 14:40

може би заради това си му и интересна та ти скача като петел на царевичина.може би има нужда да се подслони под нечия силна женска ръка,най малкото за конфорта който би бил получил

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??????? Нед 12 Дек 2010, 16:42

Главния проблем на много хора е, че не могат дори да си преставят, а камо ли да допуснат да има други хора, които мислят и харесват различни от техните неща.
Например "всички, които не пият кило и канче са педали!"
или "който не харесва бокса е гей"
или "който гърби цяла година в Канада, а почива една седмица в Бахама е балък".

Същите хора раздават щедро оценки за другите, които не познават.вместо да дават доводи по същество.

Когато един човек се счупва от работа за да има какво да яде му е много трудно да разбере друг, които е с осигурено ядене за цял живот и работи още повече. И обратно.
Аз не съм от тези хора и разбирам ,че вие харесвате неща различни от моите и не можете да разберете защо пиша това. Аз съм ОК с това!
:)
Аз съм ОК!
Дано и вие сте по вашему ОК!

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Marginal Нед 12 Дек 2010, 17:35

Ехперта е праф Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 161860 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Petar Krastev Нед 12 Дек 2010, 19:40

Експерте,ти не нможеш да разбереш колко си прав.Ама на мене ми писна,да се натякват тука някакви почивки за през лятото,а сме още декември да го Еба,писна ми да се прае на анонимна,а да твърди,че не е пак същата,което си личи отдалече,писна ми да се изкарват на кви ли не-тая седмица радоста от снега беше голяма,щяла да кара ски,ама ейго,събота и неделя мина и замина,а тя все у форума си кеси.За кви ски бълнуваш,за кви развлечения.Те скиорите се изкефиха на мекото време и разораха пистите на Мон Трамблан,а по-лудите се пързаляха цяла вечер,като снега е стегнат и бърз.
Едно време си мечтаеше за 350 на Нисан,ама мъжо като каза-пари няма и почна да харесва кошницата с четири гуми.За кви удоволсвия и развлечения си хортуваме тука,като сама си казва-не ме интересува с кво ще ходя до РАБОТА,ми щото другаде не ходи.Ей тва е гейски живот-едно приказваш у форума,а друго си на яве.Като ти чета писанието,май ги разбираш тея работи-Аре каже,не е ли гейско тва.Гей ли си братче,отравия няма,пидирас не значи да си обратен,тва е състояние на духа-пидираско състояние.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by 7george Нед 12 Дек 2010, 20:31

Питър, експерта искаше да ти каже, че макар и да ти е писнало от изцепките на Стими, трябваше просто да напишеш: "Евала Стими, голяма работа си... учим се от тебе... :-) И тя щеше да подаде ръа да се качиш... Бира

Имам един приятел, дето откак падна снега, не мога му вида очите. Щото има карта за лифта за ски спускане, нали за целия сезон. И колкото пъти повече ходи, толкова по- е на далавера, всеки 1 излет му иде по-ефтин от предния... Радостен
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??????? Нед 12 Дек 2010, 20:35

Ахааа!
Женски полов орган или вид мъжки характер!
Добре де!
Добре!
Ма ти що се терзаеш толкоз каква е стимката и къв й е живота?
Амчи то 99% са така!
Това е обществото тъй да се рече. Метро, було,додо! И ако нема некой форум да помечтаем предствяш ли си ква дълга сива скука. После онзи код 112 ли беше 114 в метрото.
Недей така!
Не отказвай на хората, в частност на жената, да размаха крилете на фантазията, дори само за да опита пърхат ли и правят ли вятър.Плюс туй Стимката е душа човек! Обижда само справедливо! А и рекламира мъжа си и баща си, което също е похвално, а и пише, което е повече от добре. Ся за снимките няма да обаждам но тя много помага да направим този свят по-хубав.
А ти се нервиш!
Немой така!
Който се нерви наказва себе си за грешките на другите!
Оммммммммммм!
:)

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ???? Нед 12 Дек 2010, 20:39

Абе тоя Петър няма ли си друга работа да се занимава с жената?Ей Аман! То в края на краищата си е нейна работа как да си организира живота.Баш пък на него ще му дава обяснения.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??????? Нед 12 Дек 2010, 20:42

Нека наш пръв пример в живота е 7Георги, който винаги намира на какво да се радва!
Например, че приятелят му се пързаля по-евтино!
Но отива ли и той за да не опусне далаверата?
Не!Не! И не!
Туй си седи в къщи на топло. Т.е. това не е за него ОК и въпреки туй се радва!
Место да опне една жица на онзи баирбудала, та ако в туйй време шуси да падне и да го пита как може да е толкоз малоумен да оди по гората в тоз сняг, той се радва!
Браво 7Джордж!
Ти си нашта пътеводна звезда!
:-)

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Petar Krastev Нед 12 Дек 2010, 21:06

Експерт написа:Плюс туй Стимката рекламира мъжа си и баща си, което също е похвално, а и пише, което е повече от добре.

Ми кво друго да рекламира,като си няма нищо горката.
Също като софийските златотърсачки-били и изкарали и трите сливици и можела да го лапа на дълбоко,или споменаваше нещо там за 3-4-5 оргии пак наскоро.
кво да ти кажа,нямам думи.

Напомня ми на Николета Лозанова,дето вика-той валери не е куц кон,ще ми купи часовник Картие с диаманти.Не е куц кон,ама есенния полу-сезон мина,а некуция кон с два отбелязани гола.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Petar Krastev Нед 12 Дек 2010, 21:07

гост написа:Абе тоя Петър няма ли си друга работа да се занимава с жената?Ей Аман! То в края на краищата си е нейна работа как да си организира живота.Баш пък на него ще му дава обяснения.
ти май си наясно с нещата в тоя форум,я сега напиши същото мнение ама от твоя ник.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ?????? Нед 12 Дек 2010, 21:21

Пуснах едно "Николета Лозанова" на гуглата и тя като наизвади едни снимки!
Е щом Стимката ти напомня на нея, действай значи! Ся разбирам защо си се загрижил.
А можеш ли, такова, часовник Картие с диаманти, значи?
Аз Стимката не съм я виждал ма щом напомня таз ... хм.

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by 7george Нед 12 Дек 2010, 21:29

Квото и да си пишем, някои като мене и Стими, имат смелостта да си сложат снимките в нета. Други, дето нямат, или не знаят как, ще изпшат 10 страници, да ни обясняват колко лошо е това.

Само тия на Кралимарко, мноого бавно се промиват/проявяват, като едно време черно-белите... Wink
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??????? Нед 12 Дек 2010, 21:31

Петър Кръстев ходих да проверя!
Картие Каптив малък - розово злато и диаманти $21 700 преди такси!
Хм!
Признавам си, че не мога да скрия такава сума от жената!
Чао и успех!

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??????? Нед 12 Дек 2010, 21:35

Радвай се 7Джордж!
Щото ако всички си слагаха снимките в нета, това щеше да заприлича на досиетата Х, а вие със стимката и Хъла немаше да има за какво да се гордеете!
Аз се радвам, че на 7Джордж му е приятно че си е турил снимката!

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ???? Пон 13 Дек 2010, 17:00

я сега напиши същото мнение ама от твоя ник
кой бе петре? даниелка ли? нали то зад всеки анонимен ник само нея обвинявате Голямкеф

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 6 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите