Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_rcap 
stimi (4915)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_rcap 
7george (3967)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_rcap 
danielle (2594)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_rcap 
Вода (2380)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_rcap 
fluid (2183)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_lcapАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Voting_barАнонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

+8
Marginal
vanelo
stimi
kill_u
myhata II
filipne
Linko
IFF
12 posters

Страница 7 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ???? Пон 13 Дек 2010, 17:00

я сега напиши същото мнение ама от твоя ник
кой бе петре? даниелка ли? нали то зад всеки анонимен ник само нея обвинявате Голямкеф

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??? Пон 13 Дек 2010, 17:32

Най-дълбоко съм потресен от употрлюбята на хубавата българска дума гей!
Гей това звучи гордо!
А тук някои със беден речник и слаби изразни средства наричат пошлото, посредственото и парвенюшкото с думата гей!
Единственото правилно нещо е че гей е състояние на духа. А това, че горепишещия не разбира това състояние и веднага асоциира с него всичко най - ... нека кажем тъпо за него, че да ни разбере, което е зебелязал през времето откакто се е родил и което за другите, които се развиват се нарича пълноценен съзнателен живот е меко казано смешно.
Извинете!
Ще пиша по-къси изречение за яснота.
Какво ти направиха гейовете, че толкова си се ожесточил?
Ако Стими те привлича и те отблъсква едновременно, то е защото не си срещнал мъжа на живота си! :)

???
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Пон 13 Дек 2010, 17:45

в оня форум си имахме един такъв Скиорчето,имаме си и тук един такъв Скиорчето 2.
бе как не се похвали тоя наш герой,съборих една мадама,много ме кефи,правихме любов,страшно се забавляваме а да му изръкопляскаме и да му се зарадваме ние по дъртите.
а то кво,ходил да гледа как се млатят разни мускулести педали в бел центъра,кибичел пред прозорците на стими да и разглежда цвета на тапетите и теменужките на прашките и.оня бил гей,другия бил педал,ма то не е достатъчно само да държиш електрожена за да се наречеш мъж.има и други работи,ма на пешо майката ми е последна грижа да му ги обеснявам

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Petar Krastev Пон 13 Дек 2010, 17:47

На гостенина ще кажа,че тука има сложен филтър и не можеш да напишеш п-едерас.
Всички сте много отворени,ама ми изкачате с анонимни никове да ва Еба у мастиите.Само русенския бек ми се прави на храбър,щото се е скатал на 10 000км,ама тва лято ще те накарам да си язядеш изпражненията момченце,заклевам се,че тва лято ще ти изкарам кътниците копеле,ще си говорим след няколко месеца,ще прайш кавали и ще ревеш.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??? Пон 13 Дек 2010, 17:54

Ай ся обиди!
Е да, ама съм сексуалист!
А другите гледат!

???
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??? Пон 13 Дек 2010, 17:58

Слаб си по история!
Най-големите воини и пълководци са с спорна сексуална ориентация!
Смайли с българското

???
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Пон 13 Дек 2010, 17:58

гол охлюв,ти на една жена не можеш да скочиш

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??? Пон 13 Дек 2010, 18:02

Драги Петре,
не ти ли минава на ум, че в Русе, русенския жител ще е на свой терен и ще има определени домакински предимства и може да те прай да пиеш вода от ряката до сабале?

???
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Пон 13 Дек 2010, 18:05

ми,той е такава жертва ,че местожителството няма никакво значение

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??? Пон 13 Дек 2010, 18:06

Леле, леле!
А ако има едно определено състояние на духа кво може да ти се случи!
Голямкеф

???
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by stimi Пон 13 Дек 2010, 18:08

Не бе, Гей, то туй беше за мене, демек че съм с гейско мислене...Само не разбрах кога ли съм си мечтала за коли и тем подобни дето ми се приписа...Не знам за какво съм мечтала, ама и двамата с мъжа ми караме чистак нови коли, въпреки че това ми е последната грижа в живота...При евентуален излишък на кешовица, който се очертава в близко бъдеще...,Пеше, бих направила инвестиция в недвижимост или бизнес, но не и в кола....и това благодарение на златният ми мъж, който е такъв преди всичко в главата,...защото няма нищо по-лошо за мен - от посредствен мъж!
А, пък за сексуалните му възможности не правя коментари, щото почвам да се поболявам само като си го помисля...Wink
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??? Пон 13 Дек 2010, 18:11

Аз много не вярвам на един двубой между вас.
Ще се запсувате, след туй ще се напиете.
Петре как си го представяш туй , а?
Като стимката почивката в Бора-Бора!
Чак догодина!
Затуй ли работиш?
Голямото удоволствие е да избиеш на батюха кътниците, че той е с чене от 2 години бе!


???
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Пон 13 Дек 2010, 18:19

ма стими той пешката не ти е посредствен,а ти е мераклия.има си по особен начин да си изразява чувствата човека

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??? Пон 13 Дек 2010, 18:22

Виждаш ли стими що си седя анонимен.
Щото като кажа на Петър, че не го харесвам той ще вземе да се подведе от ника ми и ще дойде у нас да ме бие. Какво ще се случи неща да коментирам, щото за мен не е удоволствие да бия хора.Дори Петър.А след туй съседите да ме гледат особено и да изпиша една кофа мастило в кварталния участък. Аз държа на своето състояние на духа, което е спокойно и ведро и туй му дава възможност да отразява правилно житейската действителност.
Петър тук не може да го промени, но си признавам, че ако ми се появи на живо, ще се ядосам. А туй не е добре. Щото да се ядосвам заради Петър няма смисъл, но не мога да се преборя с това все още. Обаче работя в туй направление.

???
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ??? Пон 13 Дек 2010, 18:48

Петър Кръстев!
Би ли обяснил защо искаш да провеждаш налбантски дейности на един жител на Русе, а и на мен май си ми мераклия?
Аз само бях възмутен от употерлюбята на думата "гей" и глей кво стана.
Обаче сега ме гепи страха.
Знаеш ли, горд съм, че употребяваш думата "гей"! Ти си върха! Давай така!
:)

???
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by stimi Пон 13 Дек 2010, 19:20

Гей написа:Виждаш ли стими що си седя анонимен.
Знам, знам...Готин си...независимо дали си гей или експерт!Поздравления на жена ти-Добър избор! :-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ?????? Пон 13 Дек 2010, 19:26

Мерси!
Ама докато го отгледам такъв, наш колко зор?
А докато го увардя?
Абе много работа, а дали ще си струва?

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by 7george Пон 13 Дек 2010, 23:37

Женаму написа:
Абе много работа, а дали ще си струва?
Моргиджа нали плаща? Кво ти трява още?

***
Вслушвайки се в извечния спор м/у песимиста и оптимиста за полу-пълната/празната чаша, инженерът отсякъл: просто не е използвана нужната за целта чаша... Замислихте се, нали? Та, ако ви е празно и самотно в лимузината - вземете си Смарт, всичко тръгва пълно/пълно! Не пийте шотове в халби от бира, за това си има едни малки стъклени такива... Ако ви виси пържолата извън чинията - ще знаете какво да правите другия път. Бира
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Вто 14 Дек 2010, 13:38

като чета заканите на пешо майката относно моята особа нищо друго не мога да си помисля освен колко много озлобен,усверепял и обезверен може да бъде един млад самотен човек в тежка имиграция за да изрече подобни закани като му липсват други аргументи с които да убори опонента си.
ма после като се замислих си викам ,кво пък чак толкова чудно има,то канатското куче като захапе и не пуска,не прощава никому.
маргинал ,моля те не му трий изказването със заплахите му към мен.искам да си ги чета всеки ден за да ми държат влажно до деня Х който ще се състои следващото лято и ако имате финансова възможност да ми изпратите един пакет тоалетна хартия ,че се осрах от страх.така де малко да се позабърша.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by stimi Вто 14 Дек 2010, 13:55

Той си има ротвайлер, Бате, ...женски...та той го хапе по гъза (поне така каза, деее... Голямкеф )
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Вто 14 Дек 2010, 14:08

подарете му една надуваема кукла за коледа да смъкне малко напрежението,че гледам монашеският живот не му се отразява много добре

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by stimi Вто 14 Дек 2010, 14:24

Мани много го вдъхновяват тия боксьори...ще трябва наместо кукла -боксова круша да му купим, май, май,...че вече сме със заплахи за саморазправа: аз, ти , тролчето, хъла и съдружие...да свирка някой ако съм го забравила.... Голямкеф
Бате Пешо ще ни бие...Ауууу ужас! pale
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Вто 14 Дек 2010, 14:39

той сега виж се обидил,та взел че се отказал.пак май ни се размина.
стими,аз такива дребни тарикатчета ги ям за закуска,очаквам го само да ми се появи да го видя как ще ми се опъне.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by stimi Вто 14 Дек 2010, 14:52

Само не мога да разбера е сега като ни няма нас в БГ-Канатата що не обяснява и не блести от никoй незасенчен,...а пaк тука се вре да си го мери, с който не трябва... Смяхвзалата Абе какво да ти кажа - втори IFF....Kакво стана с тоя нещо се обиди, не пише, да не се е върнал у БГ-то или и той се потопи дълбоко-водолазно? Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Mr800Days Вто 14 Дек 2010, 14:57

ми явно търси къде да си избие коплексите,ама си е попаднал на майстора и това го вбесява

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Marginal Вто 14 Дек 2010, 15:35

Страшно ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ?????? Вто 14 Дек 2010, 18:08

Аз Батето го познавам, ма той едва ли се сеща.
Как да обесня, че кат си с камиона по пътя ситуации разни.
И ако не внимаваш ще ти направят ауспуха на сопло.
А Батето е легенда тук!
Това да не е форум?

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ghost Сря 15 Дек 2010, 23:12

Ha, pak izpusnah kupona!
stima i ski?! s 2 4istak novi koli?!
macka, digni si ga6tite, 4e si savsem za rezil. kato lagoti6 za dohodi, pone go pravi kato horata, ma to akal se iska i za tva. ne e kato da si razmeta6 kalkite da ti gledat celulita.
i idi na frizior malko, vse niakoi evtindjia 6sa nameri, 4e grozno za 4ergata ti , takava proskubana da hodi6.

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ?-???? Чет 16 Дек 2010, 19:38

Благодаря ти ghost, че сподели с нас твоята завист и злоба.
Ти да не мислиш, че като си анонимен и пишеш тук ставаш един от Анонимната Сган?
Това, както доказа в своите постинги видният мислител Петар Крастев е състояние на духа.
У други автори, като Линко, Анонимната сган по-скоро се описва като глутница т.е. има някакъв водач, но изследователите отдават това на професионално изкривяване у автора и начеваща мания за субординация.Фемдом.

?-????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ghost Чет 16 Дек 2010, 20:33

za kvo da i zavijdam na stima? opazil ne Gospod da sam na toz akal!
dranka si tia bledite me4tici i sama si verva. izfuka se s 4iparskata vakancia i si misli, 4e s Gospod e ve4eriala. a za rozovite steni i smotania parket i duma ne otvariam, ama pone ot higieni4na gledna to4ka edna 4etka da be6e udarila na stenite! ma kat nema pari, 6a spi v rozAvo s mijitur4o!

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by ?-???? Чет 16 Дек 2010, 21:04

Ако съм имал некои съмнения, че не разбираш какво ти се казва, то да знаеш че ся немам. Голямкеф

?-????
Гост


Върнете се в началото Go down

Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод - Page 7 Empty Re: Анонимната сган в ролята на гръцкия хор или БГнарод

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите