Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
пРазни мисли - Page 5 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
пРазни мисли - Page 5 Vote_lcapпРазни мисли - Page 5 Voting_barпРазни мисли - Page 5 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
пРазни мисли - Page 5 Vote_lcapпРазни мисли - Page 5 Voting_barпРазни мисли - Page 5 Vote_rcap 
myhata II (6266)
пРазни мисли - Page 5 Vote_lcapпРазни мисли - Page 5 Voting_barпРазни мисли - Page 5 Vote_rcap 
stimi (4915)
пРазни мисли - Page 5 Vote_lcapпРазни мисли - Page 5 Voting_barпРазни мисли - Page 5 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
пРазни мисли - Page 5 Vote_lcapпРазни мисли - Page 5 Voting_barпРазни мисли - Page 5 Vote_rcap 
7george (3967)
пРазни мисли - Page 5 Vote_lcapпРазни мисли - Page 5 Voting_barпРазни мисли - Page 5 Vote_rcap 
danielle (2594)
пРазни мисли - Page 5 Vote_lcapпРазни мисли - Page 5 Voting_barпРазни мисли - Page 5 Vote_rcap 
Вода (2380)
пРазни мисли - Page 5 Vote_lcapпРазни мисли - Page 5 Voting_barпРазни мисли - Page 5 Vote_rcap 
fluid (2183)
пРазни мисли - Page 5 Vote_lcapпРазни мисли - Page 5 Voting_barпРазни мисли - Page 5 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
пРазни мисли - Page 5 Vote_lcapпРазни мисли - Page 5 Voting_barпРазни мисли - Page 5 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

пРазни мисли

+5
kralimarko
7george
fluid
paparazzo
Marginal
9 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

пРазни мисли - Page 5 Empty Re: пРазни мисли

Писане by Marginal Вто 16 Юли 2013, 13:18

Quote: "I understand that I will be made to suffer for my actions," but "I will be satisfied if the federation of secret law, unequal pardon and irresistible executive powers that rule the world that I love are revealed even for an instant," Snowden told The Guardian.

Marginal
Администратор

Брой мнения : 16898
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 5 Empty Re: пРазни мисли

Писане by ??? Сря 24 Юли 2013, 03:36

"Правителството на ТИМ не иска да си ходи, не че предишното не беше пак тяхно.Сигурно и следващото ще е такова."

Порт Ейбъл

???
Гост


Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 5 Empty Re: пРазни мисли

Писане by paparazzo Пет 09 Авг 2013, 08:13

на човек тамън му се отвори 82/осемсе и фтората/ чакра и получи запек на кафевата чакра да еб'а.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 5 Empty Re: пРазни мисли

Писане by paparazzo Пет 09 Авг 2013, 17:52

'диаметъра на социалния кръг е правопропорционален на диаметъра на еб'алния многоъгълник. с основание можем да твърдим, че качествата на личността определят дали любялния многоъгълник е вписан в социалния кръг или пък описан около него. в този контекст можем да твърдим, че през последните няколко хилядолетия сме свидетели /и евентуални участници/ на едно социално любяне.' б. шатев из 'теоретични основи на композицията'






paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 5 Empty Re: пРазни мисли

Писане by wolfie Пет 20 Дек 2013, 13:33

писмо от Банкя  Wink 

Не се подлъгвайте по заглавието, не съм в Банкя. Просто заблуждавам тайните служби да си мислят, че съм в Банкя - място спокойно, лечебно, лениво и безопасно за властта. Аз съм си на старото място, откъдето и преди съм ви писал. Не зная защо още не ме изписват. Ама зимата е добре. Всичко ми е безплатно. Според мен зимата е излишен сезон за бедна страна като нашата. Зимата е за Швеция, Финландия и прочее. Те са богати и могат да си го позволят. А ние - не. Ето, В Африка всичко е точно - бедни са, но нямат зима. Несправедливо е, но какво да се прави. И от друго се дразня. Много е неправилно да се каже, че ще ме изпишат, аз да не съм някакъв бял лист, че да ме изписват. Аз да не съм „табула раза"! Как ще ме изпишат те мене, по-скоро аз пиша и ако пиша много, мога да се изпиша. Същото недоразумение съзирам и в думата поет. Кой го е поел, Къде го носят?
Сутринта ме питат имам ли оплаквания. Абе спрете го тоя Франк - с едната ръка ли е, Франк Синатра ли е - много ме потиска (пускат го на музикалната терапия). Ма пеел той суинг или джаз. Милият той. Няма такова нещо. Това да не е музика за инвалиди. Мен ми пада имунитетът от него. Само мърмори на фона на Дюк Елингтън, убива ме тая толерантност към трудноподвижните. Мърмори и вече - звезда, че той моят фризер е по-емоционален, даже от време на време кара хладилника ми да потреперва, да не говоря за пералнята си, която упорито се тресе, тресе се, придвижва се и се опитва да излезе от кухнята. Аз имах един такъв случай. Забравил съм я да работи, слизам за цигари и се заговорих с продавачката. И хоп, след 10 минути тя, милата пералня, слязла, чака ме пред магазина и трепери. Кво да правиш - „Отдаденост". И вечерта пак два часа „Май уей". Вкиснах се, появи ми се брадикардия. Взех да се прозявам, почнах да се движа бавно. Като някой космонавт. От говора ми изчезнаха гласните, пораснаха ми пантофи, оплешивях, появи ми се пура на устата и се ухилих като преуспял продуцент. Така се чувствах, де. Сега съм изолиран, щото счупих диска. Е, всяко зло - за добро. Малко лечебна тишина. Абе, както пее Франк: „Ще ти вляза под кожата". Вярно, сега ще трябва да го изкарват. Дано да не боли. Ще им предложа да опитат с „Дийп Пърпъл". Аре чао.

wolfie
Гост


Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 5 Empty Re: пРазни мисли

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите