Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
пРазни мисли - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
пРазни мисли - Page 3 Vote_lcapпРазни мисли - Page 3 Voting_barпРазни мисли - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
пРазни мисли - Page 3 Vote_lcapпРазни мисли - Page 3 Voting_barпРазни мисли - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
пРазни мисли - Page 3 Vote_lcapпРазни мисли - Page 3 Voting_barпРазни мисли - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
пРазни мисли - Page 3 Vote_lcapпРазни мисли - Page 3 Voting_barпРазни мисли - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
пРазни мисли - Page 3 Vote_lcapпРазни мисли - Page 3 Voting_barпРазни мисли - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
пРазни мисли - Page 3 Vote_lcapпРазни мисли - Page 3 Voting_barпРазни мисли - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
пРазни мисли - Page 3 Vote_lcapпРазни мисли - Page 3 Voting_barпРазни мисли - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
пРазни мисли - Page 3 Vote_lcapпРазни мисли - Page 3 Voting_barпРазни мисли - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
пРазни мисли - Page 3 Vote_lcapпРазни мисли - Page 3 Voting_barпРазни мисли - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
пРазни мисли - Page 3 Vote_lcapпРазни мисли - Page 3 Voting_barпРазни мисли - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

пРазни мисли

+5
kralimarko
7george
fluid
paparazzo
Marginal
9 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by fluid Сря 26 Юни 2013, 18:17

:-)
да, люлякът люлее листата си леки.
това може да довърши г-на миков.

fluid
Писачко
Писачко

Брой мнения : 2183
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by Marginal Сря 26 Юни 2013, 21:45

fluid написа:Правителството е в ступор, парламентът е парализиран, протестите не стихват. За доверие е абсурдно да се говори, призивите за толеранс са комични. Очевидно е, че предсрочните избори са неизбежни. Въпросът е само кога ще са те - веднага или след няколко месеца. И кой ще спечели от тях - гражданите, които искат кардинална промяна, или компрометираните политици и техните кукловоди, които бранят статуквото с всички възможни средства.
АЗ съм промяната, да дават некой леф и се прибирам да дам 1 рамо за оправяне на батака за който и аз имам принос.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by FenderGaida Сря 26 Юни 2013, 22:02

Marginal написа:
АЗ съм промяната, да дават некой леф и се прибирам да дам 1 рамо за оправяне на батака за който и аз имам принос.

Ква промяна бе Голямкеф

Не е ясно за какво протестират. Отстрани изглежда цялата работа смешно абсурдна.
Да не крадат, и да се махат. Няма ли един останал там с мозък.
Ти ги наемаш да свършат работа нали?
Изглежда че: Нямаш идея за каква работа си ги наел. Само едно и също, те крадат и да се махат.
Нямаш нормални изисквания като ги избираш.
Простотия - Искам висока заплата. Искам висока пенсия, искам ефтин ток.
Ок ако това искаш начи си просто копеле.
Така се почва:
Как вие господин бъдещ премиер смятате да създадете работни места.  Всеки нормален човек знае че само с много работни места заплатите могат да се повишат оттам данъци и следователно пенсиите им.
Ок ще има инвестори.Те са мафия, идват за далаверата. Това е така и ще има доста пари за тез дет ги канят но ще има и полза от други като Телерик например( бая народ хранят).
Май цялата работа е не ти да се оправиш ами стачкуваш да им направиш техния живот черен. Демек теб те е яд че те крадът а ти не можеш. Типична българска работа.

С такива протести загробвате държавата. Казвате на Европа че цялата система се държи на мафия и вие не знаете елементарни неща да изисквате от управлението си което само  си го избирате.
Подритвайте ги от едно място на друго ний тука ши ви гледаме сеира.
психарите Атака няма и да коментирам.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by FenderGaida Сря 26 Юни 2013, 22:13

The Promise: "We need to have a tax code where secretaries aren't paying a (higher) tax rate than their bosses. "
Increase penalties against North Korea if it continues developing nuclear weapons
"President Obama responsibly ended the war in Iraq and will end the war in Afghanistan in 2014."
Better enforcement part of Obama plan to reduce gun violence
Provide a path to citizenship for undocumented immigrants
Help victims of superstorm Sandy 'rebuild their lives'
Equip troops to respond to new tactics
Extend the American Opportunity Tax Credit
Develop a comprehensive cyber security and response strategy
Create loan sanctions to stop private creditors from lending to repressive regimes
Prevent corporate cyber-espionage

Някой чувал ли е за СКРЪМ.
Накратко дневен скръм  е събиране и разправяне какво си правил и докъде си стигнал с задачата от изминалия ден.
Туй са обещанията на Обама кат го избираха. Сега той е под СКРЪМ. демек хората очакват туй дето е обещал да го направи.
Но за да имаш скръм трябва да имаш таск а да имаш таск трябва да имаш акъл да я създадеш.

В България няма СКРЪМ има таск и тя е . Не ги искам тези и онези щот крадът.Голямкеф
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by Marginal Сря 26 Юни 2013, 22:18

FenderGaida написа:
Marginal написа:
АЗ съм промяната, да дават некой леф и се прибирам да дам 1 рамо за оправяне на батака за който и аз имам принос.

Ква промяна бе
Голямкеф

Не е ясно за какво протестират. Отстрани изглежда цялата работа смешно абсурдна.
Да не крадат, и да се махат. Няма ли един останал там с мозък.
Ти ги наемаш да свършат работа нали?
Изглежда че: Нямаш идея за каква работа си ги наел. Само едно и също, те крадат и да се махат.
Нямаш нормални изисквания като ги избираш.
Простотия - Искам висока заплата. Искам висока пенсия, искам ефтин ток.
Ок ако това искаш начи си просто копеле.
Така се почва:
Как вие господин бъдещ премиер смятате да създадете работни места.  Всеки нормален човек знае че само с много работни места заплатите могат да се повишат оттам данъци и следователно пенсиите им.
Ок ще има инвестори.Те са мафия, идват за далаверата. Това е така и ще има доста пари за тез дет ги канят но ще има и полза от други като Телерик например( бая народ хранят).
Май цялата работа е не ти да се оправиш ами стачкуваш да им направиш техния живот черен. Демек теб те е яд че те крадът а ти не можеш. Типична българска работа.

С такива протести загробвате държавата. Казвате на Европа че цялата система се държи на мафия и вие не знаете елементарни неща да изисквате от управлението си което само  си го избирате.
Подритвайте ги от едно място на друго ний тука ши ви гледаме сеира.
психарите Атака няма и да коментирам.
Праф си донякаде.
НО, кой кво иска няма и никога не е имало значение.
Кат види дебелия раята и слуша, е ти пример ф Испания, Гърция, и подобни.
На тва положение ф което е България ф момента и трябват драстични мерки.
Освен тва, трябва и политик който да не е коумпиран и да не е вързан с организираната престъпност.
Да е свързан с оная далавера отгоре не пречи също разбира се, нема много такива дори и сред тарикатите.
Айде кажи са, кфо мислиш?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by FenderGaida Сря 26 Юни 2013, 22:40

Нали вече ти казах няма такъв политик. разликата оттам и тук е че тука покрай техния интерес намазваме и ние, иначе ако не намазваме ние покрай тях те ще паднат.

Пример аз съм политик имам натиск от здравните да намаля консумацията на ГМО храна. Понеже се вдига пара по вестниците и доста хора се разболяват.
И кво правя решавам на своя глава да прецакам Макдонълдс със скъпо олио и иситнски продукти ? Не .те плащат много данъци и много работна ръка и тн... ако ги прецакам прецаквам доста народ.

Един съвременен политик се свързва с местната телевизия , с местния медиен магнад който му спонсорира изборите да иска пари. Той от своя страна решава да вдигне таксите на рекламата на Макдонълдс. Така иска пари. А за тази услуга политика им продава ленд на Макдонълдс да си отворят нов ресторант. За да е мир и спокойствие политика с тези пари отваря фитнес и хелт център за децата и всеки вярва че той работи за по здровословен живот на ората.

Сега медийния магнат и политика съответно си взимат съответната комисионна.

А на избори  дават по телевизията че мисли за здравето на хората, че и здравния център е на негово име.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by FenderGaida Сря 26 Юни 2013, 22:47

Испания се борят за работни места, за повече туризъм, за опростяване на абсурдните им моргиджи които са натрупали . Те искат Европа да ги бейл от изпражненията в които са нагазили. В замяна обещават да връщат заемите и да затегнат колана. Те знаят какво са за Европа и на какво място са и че са от значение ако фалират за цялато Евро.
Къде ще ги сравняваш с БГто.
Гърците са подобни.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by ??? Вто 02 Юли 2013, 17:37

сега се прибирам от протеста, приятели и в тази натегната политическа обстановка, когато всички знаем, че нищо добро няма да излезе и въпреки това сме там, не мога да не си задам за пореден път въпроса мъжете като пикаят вадят ли и ташаците..

???
Гост


Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by ??? Вто 02 Юли 2013, 18:24

Бърнард Шоу е трябвало да кремира майка си и отвратен от процедурата възкликнал: О, гроб свещен!
Ще го перефразирам така: О, банн свещен!:-) 



???
Гост


Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by Marginal Вто 02 Юли 2013, 20:24

еми написа:сега се прибирам от протеста, приятели и в тази натегната политическа обстановка, когато всички знаем, че нищо добро няма да излезе и въпреки това сме там, не мога да не си задам за пореден път въпроса мъжете като пикаят вадят ли и ташаците..
На кого да вадят ташаците?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by FenderGaida Вто 02 Юли 2013, 21:57

От тоз протест разбрайми че българина сa кефи на фейсбука. Истинската надпревара е кой ще се покаже с най остроумен плакат.
Ено време бяхме прости. Викахме само СДС СДС...
Някрая разбрахме че сме идиоти и се тая, дай да са мааме докат мойм.

След турския сериал давай на  протеста.Радостен 
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by ??? Сря 03 Юли 2013, 01:23

начи, Шефе, ти ме смайваш. Шокиран  
просто четеш "И" като "Й". ша омра от смях.:-) 

???
Гост


Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by ??? Сря 03 Юли 2013, 01:27

аз съм еми-1. позволих си да отговоря вместо еми-2, защото притежавам 50% от "еми&еми". :-) 

???
Гост


Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by ???? Сря 03 Юли 2013, 04:48

by FenderGaida

Ено време бяхме прости. Викахме само СДС СДС...
Някрая разбрахме че сме идиоти и се тая, дай да са мааме докат мойм.


[b style="line-height: 1.38; font-weight: bold; background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(0, 0, 0); font-family: 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif;"]Mihaela Petrova[/b]
В отсечката между Министерски съвет, Народно събрание, Орлов мост, аз виждам не протест, а шествие на Ноевия ковчег на съхранените ценности. Може и да няма много ясни и конкретни искания и на практика никой не може да отговори каква точно му е визията за едно възможно бъдещо управление, но въпреки всичко знае, че е там, за да заяви своите ценности. И Ной не е имал много ясни и конкретни искания и едва ли е можел да отговори каква му е визията за бъдещето. Знаел е само, че трябва да събере по една двойка от всеки вид и да ги качи на кораба, за да оцелеят. Във философията, Ноевият ковчег е модул за оцеляването. На практика това са правели всички философски школи – създавали са символични пространства, в които се запазват ценностите. И корабът плава. Ако намери пристан, където тези ценности могат да бъдат „разтоварени” и благата им раздадени на хората, корабът пристава. Ако не намери – плава в открито море (или някъде в ъндърграунда на тайни общества), докато се създаде среда, готова да приеме ценностите.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by paparazzo Сря 03 Юли 2013, 18:45

теодор михайлов


Мисля, че телевизиите отразяват много коректно действителността. Сайтовете в интернет също. А това, че вестниците са манипулативни, го твърдят хора, на които написаното там не им изнася. Най-обективно мнение за протестите имат хората на Какао бийч и Час Пик, защото те гледат отстрани и виждат цялостната картина като от птичи поглед, а ние пълзим като мравки и не виждаме почти нищо. Също така мисля, че всеки един от нас трябва да е волен патриот с ясна позиция и принципи, които да нарушава само срещу много пари и срещу нищо друго. Мисля още, че не е лошо да се вслушваме в думите на елита на нацията, защото те са пропити с мъдрост и познания трупани с години. Все пак хората са станали елит, а ние сме прости протестиращи, които никога няма да станат елит. Ох, докато пиша тея глупости се сетих за предаването "Елит" по БНТ. И си мислех що го няма. Щото новините го засенчиха и убиха. В тях важни хора говорят важни неща със сериозен тон и гледат надменно. Щото са елита и вечер са във випа. Същинско "Мъпет шоу" в зомби вариант. Отдавна мъртви души те учат как да живееш. "Трилър" изпят от Веско Маринов, тва е живота ни, пичове. Тва е.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by fluid Чет 04 Юли 2013, 07:14

Нидал Алгафари:

От няколко дена слушам оправданията за гласуването на господин Пеевски за Председател на ДАНС.
Някой се опитва по стария начин да го обясни с примера от миналото, "Защо в САЩ бият негрите?". При нас случая е подобен. Защо хората не излязоха на улицата, когато основател на СИК и мутра, бе назначен за главен секретар на МВР?
Да видим абсурдите в това мнение:
- същият бе назначен от коалиционния партньор на БСП и ДПС.
- същия бе водач на две избирателни листи от същия партньор.
- същия не бе махнат от БСП, а той сам си подаде оставката.
- същия не се кандидатира за Президент при втория мандат на представителя на същата коалиция. Все още питам каква бе цената на това?
- същата мутра създаде партия и бие на всички избори до сега коалицията който го създаде.
- и на последно място, когато питаш хората защо не излязоха тогава за такава мутра,това означава ли, че господин Пеевски е също мутра? Защото, ако е мутра според тях "мъдрите", за мен значи едно. Искат да сменят едната мутра с другата! И така стигам до извода, че няма политики, а война между банди и мутри, а протестиращите лумпени им се пречкат.
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by Marginal Чет 04 Юли 2013, 10:27

fluid написа:Нидал Алгафари:

От няколко дена слушам оправданията за гласуването на господин Пеевски за Председател на ДАНС.
Някой се опитва по стария начин да го обясни с примера от миналото, "Защо в САЩ бият негрите?". При нас случая е подобен. Защо хората не излязоха на улицата, когато основател на СИК и мутра, бе назначен за главен секретар на МВР?
Да видим абсурдите в това мнение:
- същият бе назначен от коалиционния партньор на БСП и ДПС.
- същия бе водач на две избирателни листи от същия партньор.
- същия не бе махнат от БСП, а той сам си подаде оставката.
- същия не се кандидатира за Президент при втория мандат на представителя на същата коалиция. Все още питам каква бе цената на това?
- същата мутра създаде партия и бие на всички избори до сега коалицията който го създаде.
- и на последно място, когато питаш хората защо не излязоха тогава за такава мутра,това означава ли, че господин Пеевски е също мутра? Защото, ако е мутра според тях "мъдрите", за мен значи едно. Искат да сменят едната мутра с другата! И така стигам до извода, че няма политики, а война между банди и мутри, а протестиращите лумпени им се пречкат.
Къде ф САЩ бият негрите (казва се: "Черните" ...)?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by fluid Чет 04 Юли 2013, 10:53

[quote="Marginal"]
fluid написа:Нидал Алгафари:

Някой се опитва по стария начин да го обясни с примера от миналото, "Защо в САЩ бият негрите?".

е, той тук иронизира.
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by Marginal Чет 04 Юли 2013, 11:00

fluid написа:
Marginal написа:
fluid написа:Нидал Алгафари:

Някой се опитва по стария начин да го обясни с примера от миналото, "Защо в САЩ бият негрите?".

е, той тук иронизира.
Кой да се сети обаче?
Ф Северна Америка сме придобили генетично модифициран вид :-).
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by fluid Чет 04 Юли 2013, 11:19

Някакъв нов - придобито модифициран вид. :)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by paparazzo Чет 04 Юли 2013, 17:40

какво знаете ВИЕ, Фло. ено нищо.:

Ясновидка:
8000 вампири обикалят улиците на София всеки ден

"8000 вампири кръстосват ежедневно столичните улици. Това не са митичните създания с големи остри зъби и кръвясали очи, а най-обикновени хора от плът и кръв", казва пред "България днес" ясновидката Фидес Хюсен от Шумен.

"Имат негативна енергия и черпят сила от добрите. Като ги видите, после ви боли глава, хапчета не помагат. Вампирите мислят лошо за всичко и всеки, желаят го. Откак свят светува, гробищата са наполовина пълни от урочасани. Вампирите урочасват! След среща с тях добрият човек е като риба без вода - мъчи се. Вампир може да бъде и човек умен, образован, с престижна професия." В"С магии не се занимавам, просто отключвам късмета на нуждаещите се", разказва пророчицата.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2118084
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by Marginal Чет 04 Юли 2013, 17:49

paparazzo написа:какво знаете ВИЕ, Фло. ено нищо.:

Ясновидка:
8000 вампири обикалят улиците на София всеки ден

"8000 вампири кръстосват ежедневно столичните улици. Това не са митичните създания с големи остри зъби и кръвясали очи, а най-обикновени хора от плът и кръв", казва пред "България днес" ясновидката Фидес Хюсен от Шумен.

"Имат негативна енергия и черпят сила от добрите. Като ги видите, после ви боли глава, хапчета не помагат. Вампирите мислят лошо за всичко и всеки, желаят го. Откак свят светува, гробищата са наполовина пълни от урочасани. Вампирите урочасват! След среща с тях добрият човек е като риба без вода - мъчи се. Вампир може да бъде и човек умен, образован, с престижна професия." В"С магии не се занимавам, просто отключвам късмета на нуждаещите се", разказва пророчицата.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2118084
Нищо чудно за първото, за фторото не съм съгласен.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by fluid Чет 04 Юли 2013, 18:17

paparazzo написа:какво знаете ВИЕ, Фло. ено нищо.

чета тук-там по нещо, опитвам се да бъда в час.
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by paparazzo Пет 05 Юли 2013, 09:54

но, Фло- подозир не спи
папа подозир, единствения наместник на всевиждащото Око на земята получи информация от всечуващото Ухо, че сополът е хигз бозона, свързващото звено между душата и тялото. останалото било, цитирам: суета.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by fluid Пет 05 Юли 2013, 09:59

оф, чета му епизодите, но не винаги ме грабват. о, чак сега ми светна, че "епизод" е стадий/фаза от заболяване.:-)
всъщност са истории. Embarassed 
например 33. :)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by paparazzo Пет 05 Юли 2013, 17:03

69
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by paparazzo Пет 05 Юли 2013, 17:09

история номер 10 на дедектив подозир съспишофф, в която факти, подозрения, номерологични сигнали, предсказания на медиуми и улики неочевидни за окото се преплитат като червеи в стомаха на непогрлюбяна свиня, умряла преди три месеца.....

в ранният следобед на неделята подозир се намираше на 6 места едновременно, навик, който му остана от дете. докато астралното му тяло водеше остър спор с духа на худини на тема 'може ли в хладилник едновременно да съжителстват тленните останки на месо от 4 различни животински вида и това да не доведе до расизъм и расово подтисничество' спор, който видимо нямаше шанс да приключи преди края на сесията в НУЗОНКНБНОЕС или за по- кратко- националния университет за опазване на клоните на брезите неопетнени от еротични сънища, второто му астрално тяло водеше лют спор с въображаем производител на матраци на тема 'има ли смисъл от таргетиране в рекламата на вазелин', третото му астрално тяло се бе отдало на сеанси против отварянето на третото око, защото изпитваше силни подозрения, че в следствие на отваряне на третото око, броят на смъртните случаи на кралски мравки в долна каледония ще нарастне тройно, четвъртото му астрално тяло страдаше от стояжкабуд и държеше самотна лекция пред група лумпени, опитвайки се да ги убеди, че витамин Ц е по-полезен от пеенето на фред астер под душа, петото му астрално тяло беше на урок по шведски наложителен поради наближаващото заминаване при швеците за разкритието на жена бременна в 8 месец, и това, което вбесяваше подозир, е че шестото му астрално тяло самодоволно ядеше солети и лочеше лимонада, вместо да разгадае този неразгадаем случай. подозир съвзе астралните си тела и ги занесе всичките до бакалията, където дружно си закупиха кой каквото иска.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by fluid Пет 05 Юли 2013, 17:17

paparazzo написа:69

да...
"...и пое в посока юг/югоизток, за да се отдаде на любимото си хоби - стъпването върху тротоар."

може би става дума за стъпване върху бордюр?
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by fluid Пет 05 Юли 2013, 17:26

paparazzo написа:история номер 10 на дедектив подозир съспишофф, в която факти, подозрения, номерологични сигнали, предсказания на медиуми и улики неочевидни за окото се преплитат...

така се получава, защото упорито работи по въпроса за третата ноздра...:-) 
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by paparazzo Пет 05 Юли 2013, 17:30

fluid написа: за да се отдаде на любимото си хоби - стъпването върху тротоар."



с лунна походка
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by fluid Пет 05 Юли 2013, 17:31

ахаа...
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

пРазни мисли - Page 3 Empty Re: пРазни мисли

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите