Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
ФЕН тема... Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
ФЕН тема... Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
ФЕН тема... Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
ФЕН тема... Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
ФЕН тема... Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
ФЕН тема... Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
ФЕН тема... Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
ФЕН тема... Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
ФЕН тема... Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
ФЕН тема... Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
ФЕН тема... Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
ФЕН тема... Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
ФЕН тема... Vote_lcapФЕН тема... Voting_barФЕН тема... Vote_rcap 
paparazzo (7150)
ФЕН тема... Vote_lcapФЕН тема... Voting_barФЕН тема... Vote_rcap 
myhata II (6266)
ФЕН тема... Vote_lcapФЕН тема... Voting_barФЕН тема... Vote_rcap 
stimi (4915)
ФЕН тема... Vote_lcapФЕН тема... Voting_barФЕН тема... Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
ФЕН тема... Vote_lcapФЕН тема... Voting_barФЕН тема... Vote_rcap 
7george (3967)
ФЕН тема... Vote_lcapФЕН тема... Voting_barФЕН тема... Vote_rcap 
danielle (2594)
ФЕН тема... Vote_lcapФЕН тема... Voting_barФЕН тема... Vote_rcap 
Вода (2380)
ФЕН тема... Vote_lcapФЕН тема... Voting_barФЕН тема... Vote_rcap 
fluid (2183)
ФЕН тема... Vote_lcapФЕН тема... Voting_barФЕН тема... Vote_rcap 
kralimarko (1566)
ФЕН тема... Vote_lcapФЕН тема... Voting_barФЕН тема... Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

ФЕН тема...

+9
lonly wolf
filipne
Ardemina
ARMY
emilcho
Marginal
smotan
alaya
paparazzo
13 posters

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

ФЕН тема... Empty ФЕН тема...

Писане by paparazzo Пон 19 Яну 2009, 17:56

добре-съгласих се...
====


Последната промяна е направена от paparazzo на Вто 20 Яну 2009, 05:44; мнението е било променяно общо 1 път
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by alaya Пон 19 Яну 2009, 22:04

Ъъъъ
какво общо има Бербатов с кльопачката и пиячката? Question Question Question
alaya
alaya
Почти не пише
Почти не пише

Female
Scorpio Брой мнения : 160
Местожителство : Столичанка
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by smotan Пон 19 Яну 2009, 22:14

той към 'други кефчета'...

Ама има общо, щото аз като гледам мач цъкам семки. Wink
smotan
smotan
Почти не пише
Почти не пише

Female
Брой мнения : 75
Местожителство : Столичанка
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Marginal Пон 19 Яну 2009, 22:37

smotan написа:той към 'други кефчета'...

Ама има общо, щото аз като гледам мач цъкам семки. Wink
Кви семки и от каде?
Имате ли магазин "Акхаван" ф столицата?
Там ако знаеш кви яки семки има ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by smotan Пон 19 Яну 2009, 22:39

Ми от супермаркета си взех семки като семки, де да ги знам кви са. Слънчогледови.
smotan
smotan
Почти не пише
Почти не пише

Female
Брой мнения : 75
Местожителство : Столичанка
Дата на регистрация : 14.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Marginal Пон 19 Яну 2009, 22:58

А, ония в Акхаван са супер ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Съб 24 Яну 2009, 16:59

сега чета,че бербата ги е зашил...
http://www.vbox7.com/play:9c34a3bc
====
аз съм му голям фен не само защото е талант,а и защото много сериозно се занимава с благотворителност....
а дано повече такива българи...
Exclamation Exclamation Exclamation
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 27 Яну 2009, 19:50

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=67345
===
Шампионът Манчестър Юнайтед продължава да върви уверено към защита на титлата си от миналия сезон. Възпитаниците на сър Алекс Фъргюсън не оставиха никакви шансове на скромния тим на Уест Бромич Албиън, разбирайки го с 5:0 в мач от 23-ия кръг на Висшата лига!


Поредния си отличен мач с „червената” фланелка направи българския национал Димитър Бербатов, който откри резултата, а освен това и асистира на португалеца Кристиано Роналдо за четвъртото попадение във вратата на домакините.
====
гола на бербата:
http://www.vbox7.com/play:447885b7
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 03 Фев 2009, 07:27

DIMITAR BERBATOV has warned Liverpool to forget about challenging for the title.....

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/article2197868.ece
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 03 Фев 2009, 18:38

ДА ПОДКРЕПИМ БЕРБАТА....

Пускам го общо взето за хората, които се интересуват от футбол Без последния мач, Бербатов изкара предпоследните 5 мача с решаващи голове и пасове, като донесе безкрайно полезно точки на Юнайтед. И на мен този отбор не ми е любим, но следя играта не Бербатов и мисля, че заслужава. Вие си преценете ФЕН тема... Icon_smile Все пак още даже не е играл и цял сезон. Който иска да гласува позитивно да цъкне този линк http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=%7B671CF63E-EAF1-4231-AD3D-8A37AEDE301C%7D&pollid=1801&voted=true ФЕН тема... Icon_wink Получава се и една закачка със сърбите, които гласуват като луди също, но Берба и Видич са си супер приятели ФЕН тема... Icon_biggrin
Анкетата продължава до 9 февруари
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Съб 07 Фев 2009, 07:26

ФЕНОВЕТЕ ИЗБРАХА БЕРБАТА ЗА НОМЕР 1
bounce bounce bounce
Българският нападател Димитър Бербатов бе избран за футболист номер 1 на Манчестър Юнайтед за месец януари, според официалния сайт на клуба ManUtd.com


Голмайсторът на „червените дяволи” спечели с 56% процента анкетата на сайта, в която гласуваха повече от 50 000 посетители.

Сръбският бранител Немания Видич, който в началото водеше в символичната класация, остана на второ място с 29% от гласовете. По-рано днес пък Видич спечели приза за най-добър футболист във Висшата лига.

Останалите участници в анкетата на http://www.manutd.com/ – Майкъл Карик, Едвин Ван Дер Сар и Райън Гигс получиха доверието съответно на 7%, 6% и 3% от анкетираните.

„Всеки има добро мнение за Бербатов и в последния месец той показа, че се превръща в един много добър футболист за Манчестър Юнайтед. Сигурен съм, че той ще продължи да израства тук”, коментира асистент мениджърът на Юнайтед Майк Фелан.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=68269
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 10 Фев 2009, 23:05

Капитанът на националния отбор на България Димитър Бербатов заяви, че загубите са, за да се научи тимът да става.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=68657
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by emilcho Сря 11 Фев 2009, 04:25

и аз не съм фен на Ман Юн, ма нашето момче много ме кефи. Освен, че е страхотен футболист изглежда, че и по принцип си е пич. Да е жив и здрав и да мачка наред.

emilcho
Почти не пише
Почти не пише

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 19
Рождена дата : 12.10.1973
Възраст : 50
Местожителство : LaSalle
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Сря 11 Фев 2009, 17:51

май сме се окендзали....1:1...
http://www.vbox7.com/play:bbf27dfe

Станимир Стоилов стартира по добър начин повторния си дебют начело на националния отбор по футбол. България завърши наравно 1:1 с участника на Евро 2009 Швейцария, пред около 10000 зрители на „Стад дьо Женев”.

Ивелин Попов отбеляза първия си гол за мъжкия състав на „трикольорите”, като отбеляза хубаво попадение в 33-та минута след асистенция на своя съотборник от Литекс Станислав Манолев. В 45-та минута Хюгел изравни след груба грешка на родните защитници. Като цяло България бе по-добрият отбор на терена, особено през първото полувреме на мача и може да гледа с повече оптимизъм към предстоящата в края на март квалификация за Мондиал 2008 срещу Ейре.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=68752

Ейре успя да обърне резултат в своя полза и да победи Грузия с 2:1 в среща от световните квалификации за Мондиал 2010 от Група 8. В същия поток се намира и българският национален отбор, който днес завърши 1:1 с Швейцария в контрола, играна в Женева.
За съжаление на „трикольорите” ни Ейре успя да стигне до 2:1, след като губеше с 0:1. Евентуална победа на Грузия или дори равенство можеше да увеличи шансовете на страната ни за класиране на Мондиала. При това положение обаче Ейре дръпна със седем точки пред България, въпреки че е и с мач повече.
Гостите успяха да шокират своя съперник с гол още във втората минута на Яшвили. Надеждите на грузинците се покачиха в момента, в който Яшвили оплете топката в мрежата на противника в 70-та минута, но голът не бе зачетен заради засада.
В този момент настъпи времето на Ейре или по-точно на Роби Кийн, който вкара от дузпа в 74-та минута. Пет минути след това отново той се разписа за крайното 2:1, което сложи край на надеждите на Грузия.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Сря 18 Фев 2009, 18:55

Бербата пак е вкарал....
http://www.vbox7.com/play:0ccb1396
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Сря 18 Фев 2009, 20:00

Madin Mohamed...или новия Зидан...
малкия змей е само на 6г,но е магьосник...поден талант според мен.... от Алжир е...

https://www.youtube.com/watch?v=10FKWOn4qGA
https://www.youtube.com/watch?v=GJtC-2ITx10&feature=related
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Съб 21 Фев 2009, 17:07

сега във вторник/24/ играят Интер и Ман Юнайтед...
мача е от Шампионската лига и смятам,че ще е на кръв...
Специалния много наточен...
в еропата започва от 9PM

МОУРИНЬО: ПОСРЕЩАМЕ ЮНАЙТЕД В НАЙ-ДОБРАТА СИ ФОРМА

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо заяви след победата с 2:1 като гост на Болоня, че нерадзурите са навлезли в най-добрата си форма за домакинството срещу Манчестър Юнайтед на осминафиналите в Шампионската лига във вторник.

„Все още има 30 точки, които трябва да вземем” заяви португалецът и за пореден път обяви, че борбата за Скудетото не е решена, въпреки голямата преднина пред преследвачите.

„Манчестър идва в момент, в който сме в най-добрата си форма. Искам моите играчи да изпитат огромна наслада от играта и да не се страхуват от реванша.”

„Те са много опасен отбор при статичните положения, но очаквам фантастично наше представяне”, каза още Моуриньо и разкри, че на тренировките през седмицата нерадзурите са обърнали голямо внимание на този елемент от играта.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=69757
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Нед 22 Фев 2009, 13:14

гот това много...Специалния оценява по достойнство Бербата.....

ЖОЗЕ ЗА БЕРБАТОВ: ТОЙ Е ФАНТАСТИЧЕН!

Старши треньорът на Интер Жозе Моуриньо, за разлика от друг път, вместо да атакува следващия си съперник, изказа своите суперлативи не само към Манчестър Юнайтед, но и персонално към Димитър Бербатов.
Вместо да започне с психологическата война преди мача от Шампионската лига, както е правил не веднъж, португалецът похвали начина на игра на „червените дяволи”.
„Те имат Бербатов, който е фантастичен със своята техника и качествата си, след това Роналдо, Рууни, Тевес или Парк, които могат да направят разликата. Това им дава ширина и ритъм. Нашата концентрация трябва да бъде на ниво”, сподели Моуриньо.
„Познавам Манчестър Юнайтед от 2004 година, те са много добър атакуващ отбор, който може да препарира всеки съперник. Вече сме наистина фокусирани само за мача си срещу Юнайтед”, каза Жозе.
„Не искам моите футболисти да са под напрежение, искам да се забавляват и първото нещо, което ще им кажа, е да вярват в себе си и в своите способности”, сподели още португалският специалист.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=69802
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 24 Фев 2009, 18:20

Интер и Манчестър Юнайтед завършиха 0 Изненадан...

в първия мач помежду си от 1/8-финалната фаза на Шампионската лига. На „Джузепе Меаца” двата отбора не можаха да си вкарат и по този начин запазиха интригата за реванша на „Олд Трафорд”.

Капитанът на българския национален отбор започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. Берба бе единственият нападател в схемата на Сър Алекс Фъргюсън, като за негова сметка на резервната скамейка остана Уейн Рууни. Въпреки това българинът не можа да затрудни стража на Интер Жулио Сезар.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=70037

Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов игра цял мач за своя Ман Юнайтед при равенството 0:0 срещу Интер. След двубоя голаджията заяви, че резултатът е лош, но въпреки това според него „червените дяволи” ще отстранят „нерадзурите” в реванша.


„Не можахме да реализираме, ударихме греда за лош късмет. Може да се каже, че резултатът не е добър, но на „Олд Трафорд” ще бием”, заяви Берба пред bTV.


„Бях сам и задължението ми бе да работя за отбора, играхме повече тактически този мач. Доста специалисти казват, че ако бием пътят към титлата е открит. Нищо не се знае, но мисля, че пред нашата публика ще вземем победата”.


„Винаги е хубаво, когато играеш с още един нападател, но това бяха тактическите виждания на треньора. Имаше едно, две положения, когато бяха на втората греда, но не можаха да ми подадат. Трябва да сме концентрирани и да използваме възможността да вкараме”.


„Мисля че играхме по-добре и заслужавахме да победим”, завърши интервюто си българският капитан.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Пон 02 Мар 2009, 16:04

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/top10s/article2281604.ece?offset=5
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by emilcho Пон 02 Мар 2009, 18:07

убавци.
Ма си мисля, че и Карлос Тевез трябваше да е в топ 10. И Рибери също.

emilcho
Почти не пише
Почти не пише

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 19
Рождена дата : 12.10.1973
Възраст : 50
Местожителство : LaSalle
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Пон 02 Мар 2009, 18:12

все пак се отсрамихме..94та в УСА- Туньо беше пръв...а сега е четвърти...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Чет 05 Мар 2009, 09:45

гола на Бербата от снощи....сега аванса на Юнайтед е 7т. на пръв поглед са недостижими...ще видим....http://www.vbox7.com/play:671ac692Бербатов: Трябва да заложим на децата
Най-добрият български футболист Димитър Бербатов даде обширно интервю за списание "Мениджър", в което говори за фондацията си, за футбола и за глупавите журналистически въпроси.

- Господин Бербатов, как стигнахте до решението да основете фондация за подпомгане на успелите деца в България? 
- Свикнали сме да мислим, че човек започва да се занимава с благотворителност на една по-напреднала възраст... Моето скромно мнение е, че България трябва да заложи на днешните деца, за да е истински развита държавата след 10-15 години. Ако тези деца бъдат поощрявани, ако се обръща внимание на постиженията им, ако имат самочувствие и развият потенциала си и успехите им получат адекватна оценка в родината им, те останат да живеят тук и ще прилагат уменията си за благото на страната ни. Това не е благотворителност само в класическия смисъл на даване на пари, затова не съм чакал да остарея. Исках по някакъв начин вниманието, което медиите насочват към мен днес, да се насочва към тези деца - аз съм бил като тях в началото. Надявам се те да видят в мен човек, който е успял благодарение на много работа за развитие на заложбите си. На тази възраст всякакъв вид подкрепа е от значение и много ми се иска те да я получават от цялото общество, включително от медиите.

- Разкажете за срещите си с някои от талантливите българчета, на които фондацията Ви е протегнала ръка. Kак ги откривате?
- Ние сме реализирали едва първия си проект - "Награди за успелите деца на България". Не съм се срещал с някого конкретно. На церемонията по връчване на наградите имаше много деца и нямаше как да отделя време на някои, а други да се почувстват пренебрегнати. В продължение на месец те ни изпращаха документи за своите постижения в изкуствата, науката или спорта през 2008 г. и така ни помагаха да ги "открием". Разбира се, това нямаше как да стане без "рамото" на МОН и подкрепата на нашите медийни партньори ("НетИнфо", "Диема Вижън", "24 часа", "БГ радио", БТА, "Нова телевизия", "Моите пари", "Хай клуб", "Вестник за семейството"), които направиха идеята достояние за всяко училище и всяко кътче на страната. Това интервю е още един повод да им благодаря.

- Как Ви промени животът в чужбина? С кои от обичайните за нашия народ стереотипи на мислене се разделихте?
- Научих се на ред. На точност. На спазване на правилата. На уважение към успеха на другия.

- Не се случва често успял българин да предизвиква безусловното възхищение на сънародниците си. Вие сте едно от малкото изключения. Сблъсквали ли сте се и с другата страна на хората у нас - злобата и завистта?
- Разбира се,ч е и това срещам понякога. Но съм свикнал да не го приемам лично - предполагам, че такива хора чрез мен дават израз на своите собствени проблеми. Аз не страдам от злобата и завистта им, но те ще са по-щастливи, ако се спасят от тези чувства.

- Какви качества са нужни, за да бъдеш добър треньор?
- Трябва много, ама много да разбираш играта - това е цялата философия и тя прави всеки треньор различен. Трябва да си психолог и да имаш индивидуален подход към всеки играч, да знаеш кой е най-добрият за него начин да го подкрепяш.

- Бихте ли направили опит за сравнение между българската и английската футболна школа? И между българските и английските футболни фенове?
- Място за сравнение няма! Колкото и грубо да звучи, това е все едно да срявняваш колело и "Ферари". Когато в България се научим да инвестираме парите където трябва - имам предвид във футбола, когато хората наистина заобичат този спорт и искат той да се развива, тогава може би ще имаме някакъв напредък. Докато този момент дойде, всички български таланти ще търсят реализация в чужбина, защото там в действие можеш да видиш какво значи футбол и да усетиш страстта, която той събужда.

- Ще се отрази ли световната финансова криза на футбола и как?
- Не мисля. В днешно време футболът е добре развит бизнес (което пак звучи малко грубо, но такава е реалността) и всичко е пресметнато перфектно от хората, които го ръководят.

- Обичате да рисувате. На кого показвате рисунките си?
- На никого. Или в най-добрия случай само на тези, които са много близки до мен.

- Коя е последната книга, която прочетохте?
- Биографията на сър Алекс Фъргюсън.

- Кои са най-глупавите въпроси задавани Ви от журналистите? Кои са важните въпроси, които не се сещаме да Ви зададем?
- Постоянно ми задават глупави въпроси. Смея да твърдя, че един журналист в своята работа трябва да е на нивото, на което е човекът, когото интервюира. Затова гледам да съм избирателен в това отношение.http://sportni.bg/?tid=40&oid=2517302&cid=11235
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Нед 08 Мар 2009, 21:10

07.03 Уникален Гаф На Иванков В Турция

http://www.vbox7.com/play:3b6df92d
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 10 Мар 2009, 09:21

в сряда са мачовете на истината...този път ще е на кръв-защото единия отпада......

Агенция "Фокус"
Манчестър Юнайтед – Интер (превю)
Манчестър Юнайтед и Интер се изправят един срещу друг в една от най-очакваните срещи – реванш от 1/8 финалите в турнира за Шампионската лига. Началото й е в сряда, както обикновено от 9PM. Мястото е „Олд Трафърд”. Първият двубой на „Сан Сиро” завърши без победител и отбелязано попадение.../нула:нула/
В тима на Юнайтед преобладават по-скоро положителните, отколкото отрицателните новини. В игра, след изтърпяно наказание, се завръща сръбският бранител Неманя Видич, който не взе участие в първия двубой на италианска земя. Не такова е положението с капитана на тима Рио Фърдинанд обаче, който със сигурност ще пропусне сблъсъка, след като контузията му в глезена така и не можа да отшуми за началото на срещата. В нападение сър Алекс най-вероятно този път ще пусне като титуляр Уейн Рууни, който също не игра голяма роля в предишния двубой, за сметка на корееца Парк. Сър Алекс ще бъде затруднен, относно това кой да партнира на английския голмайстор, тъй като обичайният човек до Рууни – Бербатов е в добра форма, но резервата Тевес направи повече от впечатляващ мач, в срещата за ФА Къп с Фулъм и загатна за потенциала, с който разполага. При всички положения формацията на Фъргюсън обещава да е далеч по-атакуваща от тази, с която той започна в Италия.
За Интер проблемите са главно в отбрана, където титулярните централни защитници Никола Бурдисо и Марко Матераци са извън състава. И двамата получиха сериозни травми, по време на шампионатния сблъсък с Дженоа, в италианската Серия „А”. Те бяха принудително заменени през първото полувреме на срещата и по всичко личи, че няма да излязат на „Олд Трафърд”. Това никак не улеснява ситуацията за треньора Жозе Моуриньо, тъй като, както стана ясно и румънският бранител Кристиан Киву също ще пропусне реванша. Той не бе повикан от „Специалния”, който заяви, че не желае да рискува с евентуално влошаване на неговата травма.
За Моуриньо на разположение ще бъде аржентинецът Валтер Самуел, който се завръща след контузия. Очаква се той да застане в центъра на защитата на Интер, заедно с Иван Кордоба. Заради пукнатините в отбраната може да се наложи по-назад от обикновено да бъде върнат и капитанът на италианския тим Хавиер Занети. Той пък сподели, че за него това е „мачът на живота му”.
Вероятни състави:
Манчестър Юнайтед: Ван дер Саар, Видич, Евра, Невил, Браун, Роналдо, Карик, Флетчър, Гигс, Рууни, Бербатов
Интер: Жулио Сезар, Иван Кордоба, Валтер Самюел, Давиде Сантон, Майкон, Хавиер Занети, Деян Станкович, Естебан Камбиасо, Патрик Виера, Златан Ибрахимович, Балотели
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 10 Мар 2009, 15:10

МОУРИНЬО: НА ОЛД ТРАФЪРД СЪМ КАТО У ДОМА СИ

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо заяви на пресконференцията пред реванша с Манчестър Юнайтед в Шампионската лига, че на Олд Трафърд се чувства у дома си.

„Те са разочаровани, че не вкараха през първото полувреме, ние сме разочаровани, че не вкарахме през второто”, каза бившият наставник на Порто и Челси за първия осминафинал, завършил/нула на нула/....

„Те мислеха, че могат да постигнат по-добър резултат, защото 0 навън от дома не е много добър резултат. Този резултат остави толкова много въпроси във въздуха. Това не е лесен резултат и ние бяхме разочаровани, защото равенството у дома никога не е много добро постижение. Мисля, че първият двубой беше малко разочароващ и за врата отбора.”

„За мен това е добър резултат за отбора, който играе във втория мач навън. С Челси загубих полуфинала срещу Ливърпул след равенство/нула на нула/у дома в първата среща. Това не е резултат, който дава на някой по-добра позиция.”

„Ако те спечелят, ще продължат напред. Ако ние победим, ние ще се класираме. Ако завършим наравно с голове, ние ще продължим и разликата между тези три ситуации е много, много малка.”

„Трудно е да отговоря, дали след мача ще се радвам по начина, по който го направих с Порто. Преди пет години, това беше първото ми идване на Олд Трафърд, така че всичко беше ново за мен.”

„Сега тук се чувствам като у дома си, защото за четири години идвах тук много пъти. Това стана част от моя живот, познавам дори човека, който поддържа тревата, той е прекрасен човек.”

„Дали ще наследя Фъргюсън? След 20 години може би. Той е на върха, той е силен и е щастлив, той печели. Нека остане още 20 години, надявам се”, каза в добро настроение Жозе Моуриньо.
=====================
Тази вечер от 9PM-е мача Ливърпул-Реал Мадрид...преди две седмици завършиха един на нула за Ливърпул...тази вечер домакини са онези от острова......
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 10 Мар 2009, 18:12

ФЕН тема... Path_4272 ЛивърпулРеал Мадрид 3:0 (16` Ф.Торес, 28` Джерард-дузпа, 47` Джерард) (1:0 в първия мач)
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by emilcho Вто 10 Мар 2009, 18:15

реве ми се. Срам не срам - фен съм на Реал, ма нещо много зле го раздават.

emilcho
Почти не пише
Почти не пише

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 19
Рождена дата : 12.10.1973
Възраст : 50
Местожителство : LaSalle
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 10 Мар 2009, 18:56

https://www.youtube.com/watch?v=6dMu8vTURvk&playnext_from=PL&feature=PlayList&p=338E1DC813CB6CD6&playnext=1&index=29

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=71328
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by emilcho Вто 10 Мар 2009, 19:13

е, немаше нужда да се дразним

emilcho
Почти не пише
Почти не пише

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 19
Рождена дата : 12.10.1973
Възраст : 50
Местожителство : LaSalle
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите